Opinie o Jabil Poland w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jabil Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil Poland w Kwidzyn

odp

pytanie - 2013-09-27 12:32:39 Jabil chwali się, że stosuje zaawansowane metody zarządzania jakością i poprawy procesów. Czy w Kwidzynie macie dobrych specjalistów z lean manufacturing, TQM, czy można liczyć tam na współpracę z specjalistami, praktykami, tj. ludźmi, którzy naprawdę się na tym znają, mają osiągnięcia w tej dziedzinie. Mam na myśli profesjonalistów praktyków, a nie takich co tylko się tym chwalą. Czy były ostatnio wakaty na tego typu stanowiska? Mam w tym pewne doświadczenie, szukam rozwojowej pracy tego typu. Jakie macie opinie?chwali się i tylko tak pisze jak jestęś dobry w tym co piszesz to staraj się dostać do pracyw Kwidzynie do firmy rozwijającej się i jest tam na wysokim poziomie Lacroix

pytanie

inf

Hej nie wiecie czemu w jabilu obrażają się o to , że z przełożonymi postępuje się tak samo jak oni postępowali z wieloma osobami. W końcu jabil promuje politykę syfienia ludziom za plecami i szkodzenia bardzo wielu osobom. Ale jak się takie same metody zastosuje wobec swoich przełożonych to już obraza majestatu. Tylko, że jabil z racji polityki swojej był, jest i będzie bezkarny i ludzie stosujący metody szkodzenia swoim pracownikom też.

propozycja

- 2013-09-25 10:44:31 przypomnienie - 2013-09-25 10:23:09 [usuniete przez moderatora] jest niedługo koniec miesiąca nie zapomnij przypilnować tą całą [usuniete przez moderatora] by sama osobiście w końcu wypełniała swoje obowiązki zgodnie z zakresem obowiązków a nie tylko wyręcza się innymi ludźmi, którzy za nią wszystko robią. Niech zapracuje na swoją pensję w końcu.tylko niech [usuniete przez moderatora] przypilnuje by przy osobistym wypełnianiu swoich obowiązków [usuniete przez moderatora]korona jej nie spadła bo wtedy jej szefowie o niej zapomną i będzie problem w jabilu nie będą mieli zapewnionej rozrywki w godzinach pracy.Ej [usuniete przez moderatora] jak odejdziesz z jabila i [usuniete przez moderatora] zajmie twój stołek to znów bęzie można w jakości nic nie robić bo załatwi wszystko u klienta jak nie drogą służbową to [usuniete przez moderatora] i ten nie będzie stawiać żadnych wymagań dla jabila . I O TO CHODZI. I interes ise klreci.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Inżynier ds. zapewnienia jakości dostawców w firmie Jabil Poland? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Kwidzyn-obiekt przemysłowy
Kwidzyn
Seris Konsalnet Holding S.A.
?

przypomnienie - 2013-09-25 10:23:09 [usuniete przez moderatora] jest niedługo koniec miesiąca nie zapomnij przypilnować tą całą [usuniete przez moderatora] by sama osobiście w końcu wypełniała swoje obowiązki zgodnie z zakresem obowiązków a nie tylko wyręcza się innymi ludźmi, którzy za nią wszystko robią. Niech zapracuje na swoją pensję w końcu.tylko niech [usuniete przez moderatora] przypilnuje by przy osobistym wypełnianiu swoich obowiązków [usuniete przez moderatora] korona jej nie spadła bo wtedy jej szefowie o niej zapomną i będzie problem w jabilu nie będą mieli zapewnionej rozrywki w godzinach pracy.

przypomnienie

propozycja dla Florydy

nick - 2013-09-19 21:00:56 co ty bredzisz, zarząd tak się stara, a ty im tak źle życzysz? z takim podejściem to my daleko nie zajedziemy, wszyscy mamy nadzieję, że to koniec kryzysu, będą nowi klienci, kredyty mamy na 30 lat, z czego je spłacimy?"zarząd tak się stara" To zacząć zarząd i szefów jabila Kwidzyn rozliczać nie za starania tylko efekty końcowe w postaci nowych kontraktów i utrzymaniu starych ale na wyższym poziomie. Uzależnić ich pensje i premie od podpisywania nowych kontaktów i zwiększeniu produkcji na starych kontraktach. A nie jak do tej pory przyznawać im podwyżki i premie za samo twierdzenie, że się starają. Na pewno wtedy zaczną [usuniete przez moderatora] pracować na swoje zbyt pensje jak na to co pokazali co potrafią od 2011 roku. Skoro nie są skłoni sprostać nowym wymaganiom to poszukać nowych szefów tacy co będą chcieli mają umiejętności w doprowadzaniu do końca negocjacji i podpisywaniu nowych kontraktów. Przyjdą nowi szefowi będą lepsi , będą się wykazywali i to przedłoży się w podpisaniu nowych kontaktów. I będą brali mniejszą kasę jak ci zasiedzieli od lat na stołkach szefowie nic nie robiący co widać po kontraktach od wielu lat..

odp apropo produkcji solarów

jabil zbytnio nie ma wyjścia jak siedzieć w produkcji solarów, gdyż inne produkty i zleceniodawcy nie zabijają się o to by jabil Kwidzyn dla nich produkował przegrywają walkę o to ostatnio między innymi z kwidzyńskim LACROIX . Ponadto biznes solarny nie wymaga też tak dużej liczby osób zatrudnionych na produkcji jak inne produkowane towary - więc koszty zatrudnienia ludzi na tym biznesie są mniejsze. A poza tym jak się nie dostaje do produkcji to by się chciało produkować to robi się to dają i nie narzeka się - w końcu muszą mieć z czego wypłacać premię szefom i zarządowi.

pozorny spokój

Czy Jabil jeszcze jest bardzo zaangażowany w produkcję solarów, czy ma jeszcze szanse wobec konkurencji z Chin? Pomoc z Unii w walce z importem pomoże tylko na chwile. Media donoszą: "Cła antydumpingowe na panele solarne zostaną nałożone w dwóch etapach: przez pierwsze dwa miesiące obowiązująca stawka wynosić będzie 11,8%, a następnie, od sierpnia 2013r. wzrośnie do 47,6% na okres kolejnych czterech miesięcy w celu złagodzenia negatywnego wpływu nieuczciwej praktyki handlowej, jaką jest dumping, na unijny przemysł. Prawidłowa cena chińskich paneli fotowoltaicznych sprzedawanych w Europie powinna być o 88% wyższa od ceny, po której są one obecnie sprzedawane. Cło tymczasowe będzie zatem obowiązywało łącznie przez maksymalny okres 6 miesięcy. Cła tymczasowe są dużo niższe od 88% poziomu dumpingu powodowanego przez sprzedaż chińskich paneli" "przedsiębiorstwa unijne są bezpośrednio narażone na ryzyko bankructwa z powodu nieuczciwej konkurencji ze strony chińskich eksporterów, których udział w rynku unijnym wynosi obecnie 80% i których moce produkcyjne stanowią 150% światowej konsumpcji. W 2012 r. chińskie moce produkcyjne niemal dwa razy przewyższały łączne zapotrzebowanie w UE. Udział w rynku UE chińskich eksporterów wynosi obecnie 80%. Ich moce produkcyjne znacznie przewyższają światowe zapotrzebowanie." Jak myślicie, jakie ma szanse Kwidzyna po wycofaniu tych ceł? Na rynku produkcji solarnej firmy wycofują się z tego rynku.

poprawiony wpis tamten lepiej pwyrażał opis sytuac

odp aprpoprawiony wpis apropo zamknięcia fabryki w - 2013-09-20 19:40:59 odpowiedz | cytuj odp apropo zamknięcia fabryki w Kwidzynie - 2013-09-20 11:51:16 odpowiedz | cytuj h - 2013-03-17 04:32:59 poza tym gdzie ta nie kompetentna banda zarządzająca jabilem i wszyscy szefowie biorący kasę za samo siedzenie znajdą pracę jak zaorają całkiem jabil więc jest szansa, że firma nadal będzie funkcjonowała na swoim żenującym niskim poziomie, szefowie nadal będą sobie przyznawali premię za nic nie robienie i brali wysoką pensję za nic. Szefowie nadal będą tasowali się stołkami zmieniając nazwy stołków dla ukrycia nadmiaru szefów przed Florydą. Poza ty, Floryda ceni szefów nic nie robiących dając im kolejne podwyżki i premie w końcu to polityka całej firmy jabila. Od szefów i zarządu nic nie wymagają bo nie są w stanie sprostać żadnym wymaganiom. Hej paragraf, czy ktoś Ciebie zmusza to czytania tego forum - czytając je zniżasz się do naszego poziomu osób tu piszących. Nick - 2013-09-19 15:08:07 odpowiedz | cytuj art...*** - 2013-09-14 07:39:28 Jabil zamyka w USA Jabil poinformował o zamknięciu zakładu w Tempe w Arizonie: 700 osób straci pracę. Decyzję podjęto w obliczu spadku popytu na usługi świadczone przez zakład. Jabil przetransferuje pozostałą część zleceń z Tempe do innych ośrodków. Niektórym zwalnianych pracowników zostaną zaoferowane stanowiska w innych lokalizacjach firmy. podobno następny będzie Kwidzyn to chyba najlepsze podsumowanie apropo zamknięcia jabila w Kwidzynie cytat powyżej. Poza tym jak statek tonie to szczury uciekają ze statku. Więc jak nie zauważyliście by wasi przełożeni i szefowie pakowali się uciekali z jabila tzn, że walą niezłą ściemę znowu i jest to przygotowanie do pretekstu zmniejszenia etatów lub obniżki płac.

odp apropo zamknięcia fabryki w Kwidzynie

h - 2013-03-17 04:32:59 poza tym gdzie ta nie kompetentna banda zarządzająca jabilem i wszyscy szefowie biorący kasę za samo siedzenie znajdą pracę jak zaorają całkiem jabil więc jest szansa, że firma nadal będzie funkcjonowała na swoim żenującym niskim poziomie, szefowie nadal będą sobie przyznawali premię za nic nie robienie i brali wysoką pensję za nic. Szefowie nadal będą tasowali się stołkami zmieniając nazwy stołków dla ukrycia nadmiaru szefów przed Florydą. Poza ty, Floryda ceni szefów nic nie robiących dając im kolejne podwyżki i premie w końcu to polityka całej firmy jabila. Od szefów i zarządu nic nie wymagają bo nie są w stanie sprostać żadnym wymaganiom. Hej paragraf, czy ktoś Ciebie zmusza to czytania tego forum - czytając je zniżasz się do naszego poziomu osób tu piszących. Nick - 2013-09-19 15:08:07 odpowiedz | cytuj art...*** - 2013-09-14 07:39:28 Jabil zamyka w USA Jabil poinformował o zamknięciu zakładu w Tempe w Arizonie: 700 osób straci pracę. Decyzję podjęto w obliczu spadku popytu na usługi świadczone przez zakład. Jabil przetransferuje pozostałą część zleceń z Tempe do innych ośrodków. Niektórym zwalnianych pracowników zostaną zaoferowane stanowiska w innych lokalizacjach firmy. podobno następny będzie Kwidzyn to chyba najlepsze podsumowanie apropo zamknięcia jabila w Kwidzynie cytat powyżej. Poza tym jak statek tonie to szczury (usunięte przez administratora) ze statku. Więc jak nie zauważyliście by wasi przełożeni i szefowie pakowali się uciekali z jabila tzn, że walą niezłą ściemę znowu i jest to przygotowanie do pretekstu zmiejszenia etatów lub obniżki płac.

art...http://evertiq.pl/news/11364 - 2013-09-14 07:39:28 Jabil zamyka w USA Jabil poinformował o zamknięciu zakładu w Tempe w Arizonie: 700 osób straci pracę. Decyzję podjęto w obliczu spadku popytu na usługi świadczone przez zakład. Jabil przetransferuje pozostałą część zleceń z Tempe do innych ośrodków. Niektórym zwalnianych pracowników zostaną zaoferowane stanowiska w innych lokalizacjach firmy. podobno następny będzie Kwidzyn

aRT http://praca.wp.pl/title,Ranking-najlepszych-

HEJ NIE WIECIE DLACZEGO BRAK TU JABILA !? Ranking najlepszych pracodawców na świecie Ranking najlepszych pracodawców na świecie (fot. Thinkstock) Google jest bezkonkurencyjnym zwycięzcą tegorocznego rankingu najlepszych pracodawców – The World's Most Attractive Employers 2013. Choć zmieniające się preferencje studentów doprowadziły do przetasowań pomiędzy najważniejszymi pracodawcami, firma Google powtórzyła sukces z ubiegłego roku. Universum Global opublikowało listę firm, które posiadają przewagę konkurencyjną pod względem wizerunku jako pracodawcy. Niemal 200 tys. studentów kierunków biznesowych i inżynieryjnych z najlepszych uczelni oceniło, które spośród firm oraz jaka polityka zatrudnienia są najatrakcyjniejsze. Podobnie jak w poprzednich edycjach badania, rankingi zostały stworzone w oparciu o ankiety studentów z 12 największych gospodarek świata: Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Francji, Niemiec, Indii, Włoch, Japonii, Rosji, Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych. Polecamy: Limuzyny, ciuchy i tłuste pensje Ranking biznesowy 2013 pokazuje zaciętą walkę pomiędzy sektorami usług doradczych, bankowości inwestycyjnej oraz dóbr szybkozbywalnych. KPMG – numer dwa w ubiegłorocznym rankingu World’s Most Attractive Employers – spadło o sześć pozycji, a na jego miejsce wskoczył Ernst&Young, który awansował o 4 pozycje. „Powodem, dla którego pracodawcy są postrzegani jako atrakcyjni, jest ich silny związek z atrybutami, które studenci postrzegają jako ważne. Można wśród nich wymienić sukces rynkowy, profesjonalne szkolenia i rozwój czy bezpieczeństwo zatrudnienia. Niewątpliwie może to być zaskoczeniem zwłaszcza, że w wizerunek Pokolenia Y wpisują się takie wartości jak odpowiedzialność społeczna biznesu, przyjazne środowisko pracy czy elastyczne warunki pracy” – mówi Petter Nylander, dyrektor wykonawczy Universum. W rankingu inżynieryjnym firmy z pierwszej dziesiątki pozostały raczej stabilne w porównaniu do ubiegłego roku. Firmy z branży Komputery i Oprogramowanie rywalizują o pierwszą pozycję, która od pięciu lat należy do Google. Microsoft (miejsce 2.) zastąpił IBM (pozycja 3.). Pracodawcy w tym sektorze są mocno kojarzeni z innowacyjnością oraz dobrymi produktami i usługami. Są to zarazem cechy, które studenci cenią wysoko. Poniżej pierwsza dziesiątka z pięćdziesięciu Najbardziej Atrakcyjnych Pracodawców według rankingu World’s Most Attractive Employers 2013. Biznes: 1. Google; 2. EY; 3. Goldman Sachs; 4. PwC; 5. Microsoft; 6. Apple; 7. Deloitte; 8. KPMG; 9. Coca-Cola; 10. P&G. Inżynieria: 1. Google; 2. Microsoft; 3. IBM; 4. Apple; 5. BMW Group; 6. GE; 7. Intel; 8. Siemens; 9. Sony; 10. Shell. Pełny ranking znajduje się pod adresem: http://universumglobal.com/ideal-employer-rankings/global-results/

art...http://evertiq.pl/news/11364

?

"innych świadczeń jak pakiety zdrowotne, płatny urlop, ubezpieczenia emerytalne, zwrot kosztów nauki. Wszystko to jest, czy nie?" ciekawe, gdzie oni mają te świadczenia zdrowotne i dla kogo??? Zwrot kosztów nauki- jasne bajki opowiadają tylko dla wybrańców? ! Składki emerytalne liczone od wynagrodzenia .

z oficjalnej strony Jabila

"Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę pracownicy Jabila odgrywają w naszych sukcesach, dlatego nasz system wynagrodzeń i pakiety świadczeń mają przyciągnąć i utrzymać pracowników najwyższego kalibru" Wynagrodzenie zależy od LOKALNYCH warunków, może składać się z wynagrodzenia podstawowego, premii motywacyjnej, innych świadczeń jak pakiety zdrowotne, płatny urlop, ubezpieczenia emerytalne, zwrot kosztów nauki. Wszystko to jest, czy nie?

?

Zgadzam się,człowiek w Jabilu nie jest żadną wartością,a najgorsze jest to że jeden drugiemu by nóż w plecy wsadził aby tylko popracować miesiąc dłużej w tym chorym zakładzie."Z polakami nie będziemy walczyć,dajmy im władzę a pozabijają się sami"-Otto von Bismarck.

" Ludzie są naszą największą wartością..."

"Ludzie są naszą największą wartością..." na pewno nigdy nie byli i nie są największą wartością ludzie w Jabilu ani też nigdy nią nie będą

kolo99

Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie. Z tym to troszkę popłyneli. Dwa lata temu o mało nie zamknęli fabryk w Kwidzynie, a teraz takie głupoty wypisują. Pracowałem w tej firmie kilka lat i jak teraz czytam co tam się wyprawia to nie mogę w to uwierzyć. Wiadomo zawsze było jedno, że koleśostwo było tam od zawsze i układy też. Na niektórych stanowiska pracowali ludzie którzy w ogóle nie mieli o tym zielonego pojęcia, pewnie dalej pracują. Dlatego ta firma nie ma przyszłości. Ci którzy najwięcej tam pracują czyli operatorzy na liniach najwięcej obrywają i najmniej są szanowani. Niech powstanie w Kwidzynie konkurencja dla Jabila może to nauczy tych ludzi z biur pokory i szacunku.

odp

duże restrukturyzacje 2009, 2012 więc kolejna restrukturyzacja przypada na rok 2015. Oby do tego 2015. Bo niektórzy znowu będą mieli okazję podreperować swój budżet biorąc odprawy i wracając do pracy zanim upłynie 3 miesięczny okres od czasu, gdy przestali tam pracować. Tak po układach jabilowych i rodzinnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil Poland - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Jabil Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil Poland?

Jabil Poland