Opinie o Cukiernia Niedzwiadek w Malbork

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cukiernia Niedzwiadek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cukiernia Niedzwiadek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Niedzwiadek w Malbork

Winek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana pozyskaniem nowego cukiernika?

Kielba Nowy wpis

To czemu w necie wypisujesz takie brednie! Hahhaha konkurencja! Haha boli boli jak lipę robicie i klientów tracie Hahaha jakość do masowy bez porównania. Polecam Niedzwiadka nie ma lipy jak u tych co robią masowe i z gówna bata robią wystarczy spróbować i wszystko w temacie hahhahahahahhaha

Lena Nowy wpis

Dobra firma dla dobrego pracownika, który sumiennie przykłada się do swojej pracy

admin

Czy ktoś z Was pracuje w firmie cukiernia niedzwiadek i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy? Czekamy na aktualne info.

mis uszatek
@admin

Nie polecam. Banda oszustów i wyzyskiwaczy.

Miodzik Nowy wpis
@mis uszatek

Jeśli nic nie potrafisz to nie wymagaj nie wiadomo czego

Brałeś udział w rekrutacji do Cukiernia Niedzwiadek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Malbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Aga

Może ktoś podpowie co aktualnie słychać w firmie? Czy warto starać się o pracę?

Visvis

(usunięte przez administratora) ! Tort rozjechał się po godzinie. Marne wykonanie ! Szczerze odradzam tą pseudo cukiernie !

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Niedzwiadek - Malbork

Cukiernia Niedzwiadek