Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ

Włocławek

Opinie o Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ

sonik 2009-07-14 10:29:02
Uciekajcie jak najdalej od tego człowieka
anonim 2011-07-22 22:01:28
to prawda z tą cegielnią koszmar
klient 2011-08-01 16:03:51
Firma jest ok.
Po ostatnich zmianach personalnych ( zatrudnili nowego dyrektora handlowego ) w Boś można powiedzieć, że widać porządek i ład jaki zaczął panować w zakładzie oraz podczas obsługi klienta.
Jestem osobiście zadowolony z dotychczasowej współpracy i widzę jak Firma zmienia się na lepsze. Pracownicy są bardziej kompetentni dyrekcja ogarnięta i przychylnie nastawiona do ludzi. W końcu Pan Boś pozyskał chyba dobrych managerów, którzy będą mogli mu tylko pomóc w rozwoju Firmy... nikt nie nosi nosa zadartego do góry i wie gdzie jest jego miejsce.
Obecny Klient
kaszaniarz 2011-12-08 20:41:42
tak chyba nie pracowaliście w tej palancjarni kicha jak nic dużo charujesz mało dostajesz szczyt marżeń
Nonkonformista 2012-02-17 07:23:49
Niestety posty pochwalne dla nowej dyrekcji pisze.... SAMA dyrekcja. Jakie to przepieknie zenujace:)
Mak 2016-05-18 16:29:50
Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ generalnie to jest bardzo przyjemnie, więc polecam próbowac tutaj pracy jeśli nie macie nic innego do roboty, dla mnie bardzo bardzo dobra firma z tradycjami, polecam pracę tutaj
Zostaw swoją opinię o Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ