Opinie o Laurin.Seafood.Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laurin.Seafood.Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laurin.Seafood.Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laurin.Seafood.Sp. z o.o. w Lębork

Przychodząc do pracy dowiadujesz sie że jeśli pójdziesz na zwolnienie chorobowe to nie dostaniesz urlopu masakra.Po czym brygadzistka przychodzi pod koniec pracy że pracujemy do 19 a ostatnia przerwa była o 13 i nikogo nie interesuję że ma rodzine dzieci tylko ma zostać bo brygadzista nie wyraża zgody żeby wyjść o 17:30 nikomu nie polecam tej pracy .

Inga

(usunięte przez administratora) i wykańczalnia pracownikow jutro znowu godz dłużej czyli nie 10,5. tylko 11.5. oprócz tego jeszcze w sobote do roboty. DLACZEGO ŁAMIECIE PRZEPISY!!!!!! PRZESTRZEGAJCIE KODEKSU PRACY!!!!

NICK'

Skierowane do Zarzadu tej spółki .prosze wkoncu ogarnac ten (usunięte przez administratora) bo ludzie nie wiedza nawet o której wrócą do domu .organizacja kuleje ,a raczej jej brak . postaram sie zeby dotarło to do głównej siedziby bezposrednio do Prezesa .co wy myslicie ze ludzie nie maja zadnych obowiazkówm .8 godzin w umowie jest a wy jeszcze troche bedziecie trzymac ludzi po 15 godzin dziennnie ,chciałbym zaznaczyc również z e soboty sa dniem wolnym od pracy i nie moga byc uprzednio ustalane . polecam poczytac kodeks pracy .

Zwolniona

Te wszystkie komentarze o aneksach że dali tak późno, że 17 ZŁ brutto mamy tylko na papierku tak nam powiedziały o zasadach przestrzegania zakażeń w pracy dopiero pod koniec maja się obudzili, w pandemii my po 10,5 godz a kadry po 6 godz, z kontroli jakości do pracy przyszła z gorączka bo mąż wrócił zagranicy do tej pory pracuje, dotyczą zakładu pracy mówi lebork niech ludzie zewnątrz czytając te komentarze wiedzą o jakim zakładzie pisze.

Jol

Śmiechu warte dopiero parę dni temu zrobili wstęp do palarni 4 osoby, są 4 ławki gdzie może siedzieć tylko 1 osoba.. A przez 3 miesiące nie robiono nic w tym kierunku kiedy było największe zagrożenie.Jedna maske mamy na cały dzień, w szatni na koniec pracy jesteśmy wszyscy razem, pracownica prosiła brygadzistke żeby ją zwolniła dwie godziny przed końcem pracy bo się źle czuła, kichała, głowa ja bołała trzy razy chodziła i prosiła nic z tego bo nie ma kto ryby podawać.

Jojo

Brawo

Maxx
@Jol

Albo boją się sanepidu że moga wpaść na kontrolę. Lub dostali wytyczne z sanepidu że muszą tak zrobić bo jak nie to narzuca im karę

Ooooo
@Jol

W Mowi dopiero 1,5 tygodnia temu dostali takie rozporządzenie. A na maski jednorazowe ich nie stać, tylko chodzimy w szmacianych, smierdzacych i mokrych przez 10,5 godz i jeszcze musimy mieć nos zakryty. Jak myja linie to nie ma czym oddychać tyle jest pary i te maseczki są zaraz mokre

Brałeś udział w rekrutacji do Laurin.Seafood.Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierownik projektu
Służba Cywilna
logo firmy Technik Telekomunikacji - Lębork
Hrappka.pl
Mowi lębork

(usunięte przez administratora) pracowników z godzinami do wypłaty . W zeszłym miesiącu mieliśmy przepracowane 145 godz bo szybciej nas puszczali do domu bo nie było pracy, za te godziny dostaliśmy wypłatę. Zaczął się nowy miesiąc i musieliśmy przyjść dzisiaj czyli w sobotę do pracy żeby odpracować te godziny które nam brakły w zeszłym miesiącu do nominału. Przecież nie zostało nam zapłacone za 168 godzin żebyśmy musieli teraz odpracować. Dzisiejsza sobota powinna być liczona nam na ten miesiąc i sto procent płatna.

JAK TO MOŻLIWE STAWKA GODZINOWA OD 1 01 2020, WZROSŁA DO 17 ZŁ NA GODZINE. MY DOPIERO TERAZ CZTERY DNI TEMU DOSTALIŚMY ANEKSY Z PODWYŻKA 17 ZŁ NA GODZ TJ. 20 MAJ DO TEJ PORY MIELIŚMY PŁACONE 15 ZŁ. CO NAJLEPSZE NIE KAZANO NAM WPISYWAĆ DATY PRZY ODBIORZE ANEKSU TYLKO SIĘ PODPISAĆ.

Kinia
@Ania

No tak teraz oni wpisza datę wstecz a wy będziecie stratni. Ja na waszym miejscu bym się nie bała że mnie zwolnia ale bym walczyła o swoje i zgłosiła to do Inspekcji pracy.

Ilon

Witam.Chciala bym się dowiedzieć czy może przyjmują do pracy w tej firmie.Dzwonie ale telefon głuchy.Bardzo bym prosiła o odpowiec.

Ela
@Ilon

Witam podaję nr tel 59 8142731 kadry. Pamiętaj jest akord nie wyrobisz akordu to masz na reke płacone na godz 10.50, na umowie pisze 15 brutto.

olga

to jest nic w porownaniu z organizacja pracy przez wyzej siedzace osoby.idziesz do pracy nie wiesz o ktorej wrocisz do domu!!!!! do cholery jasnej ,grafikiem mozna sie podetrzec,w umowach jest czas pracy okreslony,za nadgodziny zadnych profitow i co gorsza jak niewolnicy,dzis pracujecie dluzej i basta muzyny nie maja rodzin planow po pracy a o weekendach nie wspomne .kierownictwo to banda (usunięte przez administratora) ,zadnej organizacji jak pieski na zawołanie...umowy wiaża dwie strony,tu to nie działa masz zostac i koniec kropka ,a co to do jasnej nedzy jest....obóz.kierownictwo uj kladzie nie potrafia zorganizowac produkcji a pozniej ludzie na pierdniecie musza rezygnowac z rodzinnych planow bo jedna z druga wywloka planu produkcji nie moze ułożyc wiec nirch pracuja po 10,5godz i niech zaplanuja ta produkcje a nie ze godzina do fajrantu i sie budza zeby zostac dwie godziny dluzej.a nastepna sprawa poczta pantoflowa dowiadujemy sie o ktorej konczymy.jedna mowi tak druga inaczej...zero organizacji.takie mamy kierowniczki...na zbity pysk sie nadaja i za brame

Iza

CO U NAS W ZAKŁADZIE W LĘBORKU Z KORONAWIRUSEM??????? Czy ktoś zainteresował się nami naszym bezpieczeństwem i pomyślał że my też mamy rodziny i dzieci a pracujemy po 10,5 godziny w dużym skupisku ludzi? Dlaczego nie mamy skróconego czasu pracy do 8,5 godz czy to nie wystarczy na produkcji? DLACZEGO KADRY MAJA SKRÓCONY CZAS PRACY Z 8 GODZ NA 6 GODZ?

Elżbieta
@Iza

Dobre pytanie, czy już na dzień dzisiejszy zostały wprowadzone zmiany i skrócone godziny pracy produkcji?

Paula
@Elżbieta

Tydzień temu przez trzy dni pracowaliśmy po 8 godz, a teraz od poniedziałku znowu pracujemy po 10,5 godziny. Powiedziano nam jak wprowadzą 8 godzinny czas pracy to dzień wolny będzie nam zabierany z urlopu. ABSURD

@Elżbieta

DOBRE PYTANIE A NIC PANI NIE ROBI W TYM KIERUNKU, ŻEBY BYŁO BEZPIECZNIE. NA PALARNIE POWINNI PRZEBYWAĆ 4 OSOBY SĄ WTEDY KIEDY JEST P. SYLWIA A TAK JAK NIE MA TO WCHODZĄ PO 7 10 OSOB. TEGO NIE WIDZICIE, PRZECIEŻ JEST KAMERA NA KORYTARZU PROSZĘ JĄ WŁĄCZYĆ I ZOBACZYĆ A NIE SIEDZICIE BEZCZYNNIE I CZEKACIE , ŻEBY WAM SZYBKO CZAS ZLECIAŁ TE 6 GODZ I DO DOMU, A GŁUPKI NIECH ZASUWAJA.

Patrycja

Nadal pracujemy po 10, 5 godz. ZWROCIŁYSMY UWAGĘ BRYGADZISTCE CO Z GODZINAMI PRACY ODPOWIEDZIAŁA JAK SIĘ NIE PODOBA TO SIĘ ZWOLNIJCIE. MASAKRA

Kinia
@Patrycja

TO JEST JAKAŚ PARANOJA ŻEBY PRACOWAĆ PO TYLE GODZIN. GDZIE JEST PRZESTRZEGANA ODLEGŁOŚĆ PRACOWNIKÓW NA LINI 1,5 M?

Wiola

Jak to jest możliwe że pracownica z kontroli jakości chodziła po zakładzie z gorączka nie została odizolowana do pomieszczenia które znajduje się na zakładzie pracy tylko została wysłana do domu, to samo stało się z pracownikiem z czyszczenia poczuł się źle też został wysłany do domu, pracownicy myjki to samo wszyscy zostali wysłani do domu pod czas pracy. Minął już tydzień i nikogo z tych osób nie ma w pracy. Czy to nie jest podejrzane? Czy sanepid o tym wie?

Filip

A ja myślę, że czas zabrać się za pracę a nie narzekać. Firma ma dobrą opinię jako pracodawca, polecam.

Ktoś
@Filip

A Pan Filip jak tak zachwala zakład pracy ze taki jest dobry i tak dobrze płatny to niech stanie na lini lub na nożach przez miesiąc i zobaczy jak fajnie się robi za marne grosze. Siedząc w biurze i brać duże pieniądze to każdy będzie chwalił. Nie słuchajcie tam jest wyzysk człowieka zero szacunku. Lepiej isc do frytek

Ola
@Filip

A kto Panu zabrania pracować na produkcji , przecież potrzebują pracowników. Czas zmienić pracę i zobaczymy czy będzie Pan tak zachwalał pracę jak do tej pory. Widać jaka ma dobrą opinie że brak pracowników

Mati

To jaka stawka obowiązuje?

Iza
@Mati

15 zł brutto na godz tak jest w umowie napisane to na rękę wynosi 10,50 gr. Jest akord 2500 musisz zrobić tacek, a żeby wyrobić ta normę to musisz być twarda kobieta bo o miękkim sercu to nie masz szans bo Cię zjedzą te stare co pracują. Nie radzę tej pracy coś okropnego, możesz spróbować i zobaczysz że to prawda

ktos

za caly miesiac pracy pensja 1900 zł to jest koina oora sie rozejrzec za zmiana .nie bede robic za takie pieniadze odjać dojazdy 400zl .1500 na reke nie warto sie urabiac i robic w tej firmie.

firma lipa. wyzysk pracownika,praca w soboty. niskie dochody. pracownik u nich to " biały murzyn". kierownictwo popie.....e. zdecydowanie odradzam. teraz zmienili nazwę na MOWI i myślą ,żfrajerów do tyry złapią

Witek

Bo nie ma rynku pracy ludzi więc to nie jest dziwne ale raczej trudna sytuacja bo jest praca a nie ma komu jej wykonać.

Jerzy

@Prometeusz czyli jesteś pracownikiem firmy laurin.seafood.sp.z.oo? Czy możesz napisać coś na ten temat? Firma poszukuje aktualnie jakiś pracowników? Jeżeli posiadasz na ten temat jakieś informację to prosimy, żebyś się z nami nimi podzielił. Informacje z pierwszej ręki są bardzo cenne.

X
@Jerzy

Firma cały czas potrzebuje pracowniku i narzeka że nie ma ludzi.

Robert

Czy firma działa bez problemu? Szkoda, że nie piszecie.

Prometeusz
@Robert

To samo jsk dos

xxx

Hej,jakie sa zarobki na magazynie bo chcialem sie dostac.pozdrowionka.

xxx

Hej,jakie sa zarobki na magazynie bo chcialem sie dostac.pozdrowionka.

Zostaw merytoryczną opinię o Laurin.Seafood.Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w Laurin.Seafood.Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laurin.Seafood.Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Laurin.Seafood.Sp. z o.o.