laurin.seafood.sp.z.oo

Lębork

Opinie o laurin.seafood.sp.z.oo

anonim 2008-12-07 15:07:45
pracuje.w.firmie.4.lata.poczatki.byly.trudne.ale.kiedy.niemcy.cos.obiecali.to.bylo.teraaz.nastapila.stagnacja.panie.zadministracji.chyba.zapomnialy.kto.nakogo.pracuje-czas.na.zmiany.mile.panie.profesjonalnosc.kierowniczki.hali. [usunięte przez moderatora]j.i.jejstosunek.do.podwladnych.zenujacy..pracownik.jest.zerem.liczy.sie.tylko.jej.i.to.niemaly.zarobek
anonim 2009-02-12 12:18:26
panie z administracji nie zapomniały kto na kogo pracuje! pracujemy wszyscy dla siebie nawzajem! Panie z administracji też są potrzebne i nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka! To że któraś z pań ma czasem focha, nie znaczy że wszystkie są do wymiany!!! Praconicy z produkcji niestety ale też bywają niemili, chamscy, aroganccy i wredni. a pretensje mają do pań z administracji o całe zło tego świata. pozdrawiam panie z administracji i z produkcji a także wszystkich panów z Laurina.
ANONIM 2014-12-08 12:38:01
na dzien dzisiejszy laurin to pomyłka,zaczynajac od kadr,i wszystkich rzadzących ktorych zwykli pracownicy nic nie obchodza totalny wyzysk 7 dni w tygodniu pracowac bez dnia wolnego za2.000tys.szok ludzie kierownicy zastanowcie sie bo wkoncu ktos sie za to wezmie
szok 2014-12-08 12:40:54
Zgadzam sie pomyłka totalna jako jedyna firma ktora dla pracownika nic nie da od siebie,ani bonow na swieta nie wspominajac o paczkach dla dzieci na swieta,a gdzie socjal??????????pytamy
anionim 2014-12-08 12:42:45
waszsocjal idzie na wycieczki prezesa it,reszty
toiowo 2015-09-29 19:41:29
co do wynagrodzenia w tej firmie na dzien dzisiejszy jedni pracownicy zarabiaja 1.480 a ci "lepsi "tylko nie wiadomo w czym bo układanie ryby czy pakowanie jej to byle kto potrafi wiec ci zarabiaja nawet3,800 a to boli.TO sa tak zwane przydupasy,lizusy itp.a tak na marginesie chyba dawno nie bylo tam inspekcji pracy.......pozdr.hihihi
ada 2016-05-19 22:09:07
to nadal jest ta sama firma tylko z niewiadomych powodów zmieni9li nazwę na tą co wskazałaś we wpisie. jednak branża nadal z tego co wiem pozostaje ta sama:Przetwórstwo ryb i owoców morzam więc spokojnie
xxx 2016-11-04 09:28:45
Hej,jakie sa zarobki na magazynie bo chcialem sie dostac.pozdrowionka.
xxx 2016-11-04 09:29:32
Hej,jakie sa zarobki na magazynie bo chcialem sie dostac.pozdrowionka.
Zostaw swoją opinię o laurin.seafood.sp.z.oo - Lębork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laurin.seafood.sp.z.oo