Opinie o Laurin.Seafood.Sp. z o.o. w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laurin.Seafood.Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laurin.Seafood.Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laurin.Seafood.Sp. z o.o. w Lębork

Kamilgos Nowy wpis

Witam. Jak wyglądaja warunki pracy na posadzie brygadzisty produkcji? Czy też tragicznie jak niżej zostało opisane ? Czy na 'kierowniczych' panują inne zasady? Czy na tym stanowisku jest jedna zmiana ? Jak wygląda kwestia finansowa? Z góry dziękuję za pomoc:)

Czy Laurin.Seafood.Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie, posiada kartę FitProfit.

Kamil Nowy wpis

A to też dobrze :D Pracodawca w pełni to opłaca? I czy jakieś inne dodatki też się trafią?

Taki tam Nowy wpis
@Kamil

Czemu niewygodne uwagi są kasowane.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Laurin.Seafood.Sp. z o.o.?

Tki

Niestety nie.

Mikołaj
@Tki

To szkoda, bo praca bez możliwości rozwoju nie każdemu pasuje. Przynajmniej co ambitniejsze osoby mogą się nie odnaleźć. A jak płacą. W miarę dobrze? Lepiej niż u konkurencji?

iman
@Mikołaj

Nie wiem ile płacą u konkurencji ale tu raczej średnio.

lllll Nowy wpis

Niestety nie

Brawo

Nie długo same będą(usunięte przez administratora)niech sobie wsadza te 1000 w sezonie, przez trzy miesiące nie możesz iść na zwolnienie i być w robocie na każde ich zawołanie.

Brałeś udział w rekrutacji do Laurin.Seafood.Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Kierownik projektu
Służba Cywilna
A co

Nikt do końca szczery nie jest. Jeśli coś ,proponujesz to tak zrobią aby było kierownictwu wygodnie . Jeśli chcesz 8 h przcy masz je w najgorszy możliwy sposób czyli na ich warunkach. Nie chces, przyjśc na nadgodziny damy ci 10 h. Czy to jest na nockach czy na dniówkach. Taka polityka. Dasz propozycj, robimy tak aby ktoś miał źle. I na tej zasadzie sie to wszystko opieta.nie ma dyskusjiì jest kara. Idziesz na chorobowe masz kare idziesz za kare na nocki to jest nonsens .

Xxxxxx

Jutro od nowa was czekaja dziesiątki, pierwsza zmiana od 7 do 17.30 a druga od 18.30 do 5 rano. I co teraz zmiany się mijają w szatni, nie zdążą zrobić wszystkiego dezynfekcji bo to za krótki czas i nie ma kto.A co z koronawirusem nie ma? Dziwne? A tak Monika ze swoją załoga przestrzegała. Patrzcie zapomnieli.

HAHA MONIKO TY MASZ DOROSŁYCH LUDZI W PRACY. W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH DZIECI DOSTAWALI MLEKO I BUŁKE W SZKOLE. A TERAZ PRACOWNICY ZAMIAST DOBREJ PREMI I WYROZUMIENIA DOSTAJĄ OD WAS WIELKIE GUWNO.

Ludzie

Ludzie dajcie sobie spokój z Mówi to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) oni was za ciężka pracę wynagradzaja wafelkami i jabłkami traktują was jak dzieci w szkole

Jolka

SZUKAJĄ WARIATÓW DO PRACY, MYŚLĄ, ŻE LUDZIE SĄ TACY GŁUPIE I ZARAZ PRZY LECĄ ZAP......... Ć PO 10 GODZ I TO NA DWIE ZMIANY BEZ DNIA WOLNEGO. SŁUCHAJĄ SIĘ MONIKI JAK ONA PIARDNIE TAK BRYGADZISICI ROBIĄ. PRACOWNICY SIĘ NIE LICZĄ I ICH ZDANIE

Wypłata

Skandal żeby pracownika na wypłacie oszukać na ponad 500 zł, Co to za kadrowe liczyć nie umieją albo tym sposobem zbierają na obiady na zime i na tą kawę co dają.

Jaki

To żart czy sen z tą motywacją. Brygadzisci, żeby mogli to by z batem stali nad nami, żeby tylko szybko i dużo zrobić bo ciągle mówią że mało robimy.

Odp

O JAKIEJ MOTYWACJI MY TU MÓWIMY ZE STRONY PRACODAWCY, PRACOWNIK NIE PRZYJDZIE DO PRACY W SOBOTE TO 300 ZŁ ZABIERAJĄ, CZYŻBY TO BYŁA MOTYWACJA?

Kaśka

Witam ma ktoś aktualny numer do Mowi ten co mają podany na stronie to lipa dzwonię a tam ani jeden sygnał tylko od razu pisze połączenie zakończone .

Ola
@Kaśka

Witaj napisz sobie praca indeed lebork i ci się wyświetli pracownik przetwórstwa rybnego przez pośrednika WORK GLOB ZO. O nie pisze mowi tylko jest adres podany i wiadomo o jaki zakład chodzi. Ja też idę

Mowi ma swój nowy kodeks pracy i płacy, MUSISZ przyjść w sobote a jak nie przyjdziesz to 300 zł zabierają z premieremi. Tak traktują pracowników nie motywacją tylko szantażem

Łosoś

MŁODEJ DZIEWCZYNIE 6 07. 20 r POD CZAS PRACY TIROMAT RĘKE WCIĄGNĄŁ MA USZKODZONEGO PALCA, NIKT Z PRZEŁOŻONYCH NIE ZROBIŁ ZEBRANIA, ŻEBY NAM POWIEDZIEĆ CO SIĘ WYDARZYŁO A PRZEDE WSZYSTKIM NAS OSTRZEC JAK TAM JEST NIEBEZPIECZNIE, ŻEBY NASTĘPNYM OSOBOM NIC SIĘ NIE STAŁO. A TU BRYGADZISTKA NIC NA TO SIEDZIAŁA JAK MYSZ POD MIOTŁA CICHO. TYLKO TYLE POWIEDZIELI ŻE TO NIE WYPADEK W PRACY TYLKO PRZYPADEK. JA SOBIE NIE PRZYPOMINAM ŻEBY NA SZKOLENIU BHP BYŁO MÓWIONE O PRZYPADKACH W PRACY.. MASAKRA W TYM ZAKŁADZIE.

Kaśka

Witam czy przyjmują do pracy ? Produkcja przy tackach ?

Dorota
@Kaśka

Przyjmują ogłaszają się już od dwóch miesięcy, w urzędzie pracy jak i na olx tylko co dwa dni dają nowe ogłoszenie

@Kaśka

Pomocna pewnie ale od sierpnia dopiero mogę . A jak tam praca wygląda? Ile można na miesiąc zarobić

jak tam praca wygląda piszą żę umowa o pracę to nie wiem skąd te stawki za godzinę 10,5 np ..? Tak to czytam i hmmmmi po 10,5h ?

Odpowiedź

Nie stwarzajcie zdziwienia kadry, że nie wiecie skąd te 10.50 na godzinę było do pierwszego maja, mieliśmy na umowie 15 zł to zamiast na godzinę mieć 12.90 po odliczeniu na składki to zabieraliscie nam 30% na składki i stąd ta stawka godz 10.49 dokładnie.

Putanie
@Odpowiedź

A te nadgodziny też, coś nie tak jest?

Ola
@Putanie

Nadgodziny są rozliczane kwartalne,

Oni

Kłamstwo w ogłoszeniu o pracę na olx po dwuch umowach zamiast dać umowe na czas nieokreślony to oni zwalniają!!!!! A potem jak nikt nowy niechce przyjść to oni dzwonią do tych osób co zwolnili, żeby przysili do pracy. .

Wiola

Dziady cholerne na reklame ryby w telewizji maja pieniądze a na maseczki jednorazowe nie mają. Przez 10,5. godziny chodzimy w jednej smierdzace masce.

Xxxxxx

MÓWI SZUKA JELENI DO PRACY PRZEZ URZĄD PRACY 8 OSOB BO NORMALNIE NIKT NIE CHCE PRZYJŚĆ . LUDZI ZWALNIAJĄ, UMÓW NIE PRZEDŁUŻAJĄ. A TU CHCĄ ZATRUDNIĆ. WCALE NIE PRAWDA ZE BRUTTO OD 17 WZWYŻ BO JEST AKORD. MIELIŚMY BRUTTO 15 ZŁ A NA RĘKE 10.49. TE KWOKI W KADRACH TO POTRAFIĄ MYLIĆ OCZY NOWYM PRACOWNIKOM. ALE MUSICIE SIĘ SAMI PRZEKONAĆ.

Taki jeden
@Xxxxxx

Nie polecam tej pracy. Omijajcie szerokim łukiem. To co robią z ludźmi i jak są traktowani to po prostu masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o Laurin.Seafood.Sp. z o.o. - Lębork

• Jak się pracuje w Laurin.Seafood.Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laurin.Seafood.Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Laurin.Seafood.Sp. z o.o.