Cooper Standard Automotive

Myślenice

Opinie o Cooper Standard Automotive

Wariat 2010-02-05 11:14
Pracuje ktoś CSA w Myślenicach?? Jak oceniacie firmę? Można się "rozwijać" czy tylko głowa w dół , klapki na oczy i zasuwanie?
Eldorado 2010-02-06 20:30
w poprzednim tygodniu zwolniono 12 osób ,o stabilnym zatrudnieniu nie ma mowy. Zarobki ponoć adekwatne do wykonywanej pracy
frajer 2010-03-19 20:07
witam

chciałem zapytać jakie są zarobki kadry kierowniczej, w utrzymaniu ruchu, pracowników na produkcji itp

ponadto czy pracuje tam dużo osób z telefoniki ?
kasiak 2010-07-22 11:32
witam, jakie zarobki są administracji?
pytacz 2016-05-26 07:57
witam

czy posiadają w myślenickim oddziale frezarki cnc ?
gg 2017-04-22 06:55
szczerze nie polecam . Organizacja pracy w tej firmie to jakies dno. Nowym pracownikiem nie interusja sie za duzo . zaden z liderow i osob ktorzy pracuja juz dluzej nie interesuja sie nowym pracownikiem , maja wszystko gdzies. Szkolenie pracownika bardzo smieszne gdyz kazdy uczy sie pracujac. Wychodza potem rozne smiecie , no ale coz jak liczy sie bardziej ilosc niz jakosc to tak jest. Ludzi w cholere. Nie kazdy przyjaznie nastawiony. Niekiedy ma sie wrazenie ze zostanie sie zjedzonym przez obecnych pracownikow tylko dlatego ze zostalo , sie przyjetym na nowych lepszych warunkach. (chciwosc ludzkosc nie zna granic). Ogólem pracujac tam trzeba sie uporac ze stresem zamknac oczy ,zasuwac i najlepiej , zalozyc stopery na uszach zeby nie sluchac glupich komentarzy na swoj temat
Oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich pracownikow , bo na szczescie jeszcze sieja na tym swiecie ludzi dobrej i pogodnej woli . Pozdrawiam
Ciekawy26 2017-06-17 17:31
Hej, pow mi czy coś się teraz pozmieniało? Jaką stawkę mają nowi pracownicy? I jak jest z weekend ami?
gg 2017-07-13 04:22
Nic sie nie zmienilo ,pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i troche, jest mozliwosc robienia nadgodzin ale to z kozyscia bo kazdy chce "zarobic". Ogolem ciagle malo i malo , braki w zamowieniach , wiec Ci najsprytniejai najwydajniejsi zostaja zeby nadrabiac "zlomy" za ludzi z zmian ktorzy robia syf. Bo nikt nie patrzy ktora zmiana jak robi , tylko calosciowa leca po premiach . Taka chora polityka . Nowy pracownik zasuwa za 12,60 brutto , powodzenia. ;)
Zdziwiony 2017-07-18 18:16
Pozdrowienia dla Blondyny która 8h patrzy w lusterko i czesząc się przy tym śmiechu warte
Zostaw swoją opinię o Cooper Standard Automotive - Myślenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cooper Standard Automotive