Opinie o Cooper Standard Automotive w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Myślenice

Co jaki czas w Cooper Standard Automotive można ubiegać się o podwyżkę?

Pomylony Nowy wpis

Podwyżki uzgadnia pracodawca z przedstawicielami związków zawodowych. Przeważnie są uwzględniane od kwietnia. Nie ma co liczyć na jakieś super podwyżki w zeszłym roku było to ok. 3zl do godziny a przez ostatnie lata 0.30/0.60zl do godziny w zależności od stażu

Hmm Nowy wpis

Dzien dobry,chcialabym zapytac ile mozna zarobic w tej firmie miesiecznie pracujac po 8 godzin przykladowo,Czy sa jakies bony na swieta ,oraz wczasy pod grusza,>bardzo prosze o odpowiedz,

Czy pracodawca Cooper Standard Automotive motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Cześć, zastanawiam się nad zaczęciem pracy w Cooperze k pytanie ile tam jest płacone na dzień dobry?

Premia
@Nowy

150zł dniówki

Mick
@Premia

A po upływie 3 miesięcy?

Felis silvestris
@Nowy

Nikt Ci tyle nie zapłaci co Cooper obieca. A tak poważnie to zatrudnienie odbywa się przez firmę zewnętrzną, a tam się już jakieś dziwne akcje dzieją i myślą kreatywnie jak nie zapłacić zbyt dużo, obcinanie premii, niepłacenie kodeksowych nadgodzin...

Kocik
@Felis silvestris

Wg rozmów zatrudnienie jest bezpośrednio przez Coopera.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cooper Standard Automotive? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Myślenice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Myślenice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Suuukata

Szukają nowych pracowników (którzy dość często i dość szybko rezygnują) mimo to nie potrafią docenić starych pracowników. Zarobisz więcej jak będziesz pracował po 12 godzin i w weekendy... Koordynatorzy (usunięte przez administratora). Kadry (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora).

Agata
@Suuukata

Czyli rotacja jest dość duża? A jakie są główne powodu odejścia pracowników? To tylko kwestia zarobków czy jest coś jeszcze? Nadgodziny są obowiązkowe czy dobrowolne?

Sukaty
@Suuukata

A no rezygnują boście im żałowali złotówki więcej i bonus 200zł na paliwo od GI Group, a za najniższą nikt nie będzie takiej pracy wykonywał, bo to nie jest to co ty robisz, czyli siedzenie na krześle i przewracanie nadgarstkami, bidulka.

Suuukata
@Sukaty

Nikt nikomu niczego nie żałował, to koty zwróciły uwagę na dyskryminację pracowników zatrudnionych od 0 do 48 miesięcy mi na nich nigdy nie zależało, a co do siedzenia to niby siedzenie ale jednak cały czas na kolanach...

Felis silvestris

Obecnie szukają nowych pracowników,wszędzie się reklamują jakimi to oni nie są światowymi liderami... w wydłużaniu okresów rozliczeniowych w wymuszaniu urlopów wypoczynkowych przy spadku zamówień. Wystarczy poszukać na (usunięte przez administratora) jak przy spadku zamówień dyrektor zakładu straszył że będzie zwalniał co miesiąc (żeby nie było zwolnień grupowych) 25 pracowników. Żenada! Karma wraca????

Równość

Gdzie jest równouprawnienie w tym zakładzie pracy należącym do postępowej i nowoczesnej Ameryki? Dlaczego kobiety nie mogą zostać prasiarkami, a mężczyźni czyszczącymi?

Analogia

*Z całym szacunkiem do ludzi pracujących tam, to tylko analogia.* Całokształt hali produkcyjnej, panujące tam zasady i amerykański system organizacji pracy można porównać do zwykłego kurnika, jednak nie takiego z wolnym wybiegiem, a bardziej chowem klatkowym, ponieważ w każdym wyznaczonym taśmą miejscu jest gniazdo z kapłonami i kokoszkami. Spotkamy tam: - Kapłony (wysterylizowane koguty) - Kokoszki - Koguty - Gospodarzy kurnika - Właściciel kurnika W biurze nie byłem, to się nie wypowiem, mimo wszystko przypuszczam, że sporo stanowisk jest całkowicie bezużytecznych i pieniądze idące na pensje dla taki pracowników mogłoby pójść na podwyżki dla pracowników fizycznych i na rekrutacje nowych pracowników. Wtedy wówczas można by było liczyć na takich ludzi, którzy zrobią normę (pięć tysięcy wymachów ramion i siedem tysięcy pół kroków) podczas ośmiu godzin pracy już pierwszego dnia.

Driver (teamlider)

Omijać szerokim łukiem kiedyś tam faktycznie było dobrze ale wszystko zaczęło sie psuć. Problemy z wzięciem urlopu albo wysyłanie jak oni chcą. Nikt tam nie jest traktowany równo chyba że jesteś na wyższym stanowisku to masz przywileje. Pozdrowienia ML-B

@Driver (teamlider)

A co się stało, że zaczęło się psuć? Odeszli wieloletni pracownicy, zmieniło się kierownictwo czy jest jeszcze jakoś inny powód? Czemu robią problemy jeśli chce się wziąć urlop, mała obstawa jest?

W

Czy można uzyskać e-mail kontaktowy do cooper standard?

Wkurzony

Jak ja uwielbiam w tej firmie tworzenie sztucznych stanowisk tylko po to by obsadzić na nim kogoś z familii P. To jest jakieś cudowne rodzeństwo. Że dadzą radę w 8 godzin obskoczyć dwa etaty. Oby więcej takich ludzi

@Wkurzony

Przybliżysz szczegóły? O jakie stanowiska chodzi

Beata

Skąd masz takie informacje że się zamknie?

widlak

Czesc, czy ktoś wie czy sa przyjecia do firmy jako magazynier operator wózków czy jest cos takiego ? ktos pracuje lub cos wie i da opinie na temat takiej pracy ,zarobków itp ?

Jak długo trwa proces awansu w Cooper Standard Automotive?

Gumiś

Proces awansu zależy od tego ile się jest pod biurkiem . Przykład pseudo liderów i jednego tłustego koordynatora, który siedział tam dlugo bo posadę złapał w szybkim tempie .

Łysy kibol
@Gumiś

Dokładnie "tłusty koordynator" to przykład całkowitego braku predyspozycji do tego stanowiska. Bezczelny, arogancki i całkowicie pozbawiony empatii. Głupkowaty i nieporadny myśli, że jest lepszy od innych, a w rzeczywistości wszyscy go nie szanują. Gotowy na wszystko by tylko nie dostać (usunięte przez administratora) od łysego po zawodówce.

BabkaKiepska

Cooper Standard to niestety od dawna już jest straszne (usunięte przez administratora) Z jednego niegdyś z najlepszych miejsc pracy w okolicy zrobiło się najgorsze. Poniżej są prawdzie informacje jak to " stara gwardia " ustala zasady gry. Prześcigają się w pomysłach jak tu dowalić i nie zapłacić pracownikom. Straszenie delegacjami (na których się więcej traci niż zyskuje ) , wymuszanie urlopów bezpłatnych w sytuacjach braku pracy i wiele wiele innych .... Drogi kandydacie omijaj tą firmę z daleka.

Ferdek kiepski
@BabkaKiepska

Święte słowa, jeszcze chwila i tam będę sami Ukraińcy pracować. Choć po tygodniu pewnie i oni uciekną.

Halinka Kiepska
@Ferdek kiepski

Z pajacami w pomarańczowy , czarnych podkoszulkach i łysym po zawodówce nawet Ukraińcy nie wytrzymają i (usunięte przez administratora) z tamtad . Ta banda przygłupów z biurem na czele sprowadziła ten zakład (usunięte przez administratora) , tylko najwięksi desperaci jeszcze tam robią .

Waldek Kiepski
@Halinka Kiepska

Maja szczęście że w Polplascie jest 4 brygadowy system , bo już by dawno ten zakład puścili z dymem i trzeba by było rozbierać tą szopkę. Ale z ich system zarządzania i traktowania ludzi , dzięki którym lecą w kulki , nawet 3 zmianowką się nie uratują . (usunięte przez administratora)

Mariolka Kiepska
@Waldek Kiepski

(usunięte przez administratora) , muł i wodorosty . Jakiś czas temu nie było tyle negatywnych komentarzy co ostatnimi czasy , to wiele mówi za siebie co to stado baranów zrobiło z tym zakładem (bez urazy dla baranów) . Najlepiej omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka szerokim łukiem , jak nie chcecie mieć zrytej bani .

Rudy

Niestety ale w tej firmie można dostać jedynie garba i nic poza tym. Rozwój kariery to na pewno nie tutaj. Główny dyrektor chyba nie do końca wie co się dzieje na zakładzie ( świetne mydlenie oczu przez starą gwardię) . Zakład odkąd pamiętam jest w " trudnej sytuacji finansowej" więc o podwyżce to można pomarzyć. Jedyny cel tej fabryki to żeby zgadzały się słupki i nic więcej. Zero poszanowania pracownika. Omijać szerokim łukiem.

Szymon
@Rudy

To ile lat najbardziej doświadczeni pracownicy tam robią bez podwyżek? I ile macie teraz podstawy? Są jakieś premie do tego?

Rudy
@Szymon

Podstawa to ok 3k. Z dwa lata czekałem, ale się nie doczekałem

Stop Cooper
@Rudy

Jak ktoś lubi mordownię na 3 zmianch (nockach) , smród , hałas , huk , pył , chemie , wdychanie (usunięte przez administratora) , saunę przez cały rok , wysokie temperatury , zamkniecie w bunkrze , chore normy , styl korporacji , obserwacje ludzi z biura , słuchanie(usunięte przez administratora)pionków w pomarańczowych i czarnych podkoszulkach to zapraszam , cooper wita sługusów .

lider

Zakład z zewnątrz wygląda dobrze...taki modelowy korporacyjny styl w ( końcu status ,,diamentowy'' ), przełożeni organizują codzienne spotkania, wykresiki, słupki- jest wspaniale !!! - szef się uśmiecha, podwładni przytakują.... wewnątrz jednak ostra walka, ,,po trupach do celu'' nikt nie patrzy na kolegę, koleżankę z pracy bo dziś to ,, przyjaciel a jutro twój wróg '' . Zakład ma jednego dyrektora lecz tak naprawdę firmą rządzi ,, stara ekiPa ". Układy, układziki i zależności. Kto pracował i pracuje doskonale wie o czym piszę i nie potrzeba tego tematu rozwijać. Ilu pracowników a nawet członków ich rodzin uderzyło bezpośrednio ,, dobrodziejstwo '' tego zakładu trudno pewnie wyliczyć. Tych na ,,górze'' w pracy trzyma pewnie kasa CI ,, na dole "-różnie. Jednego jestem pewien wypalenie zawodowe, choroby nawet te z pogranicza zdrowia psychicznego występują tam częściej i bardziej. Zostawiam do indywidualnej oceny pytanie czy warto w takim miejscu pracować. Czekam na ,, Wasze '' odważne opinie.

paweł
@lider

Brawo za odwagę. Odważne ale prawdziwe. Z wiedzy jaką posiadam na temat warunków pracy, klimatu i atmosfery panującej w tym zakładzie pracy to własnie jest tak jak zostało to opisane. A co do wątku zdrowia to moja żona po kilku latach pracy w tej firmie ma totalnie sprany mózg od tych pseudo korporacyjnych klimatów i zniszczone zdrowie, opinie itd.. Wiec cos w tym prawdy musi być. Zastanawiam się tylko od czego mają tam związki zawodowe i prawo pracy. Trzeba walczyc z takimi patologiami.

B
@lider

Pracuję w zakładzie od ponad 8 lat. Miałam swoje wzloty i upadki. Pozdrawiam tylu latach rzetelnej pracy, zaangażowania pozostaje mi tylko rozgoryczenie. Moja rodzina się sypie, małżeństwo rozpisany...oni i ja cierpią a ja jestem na skraju wytrzymałości. Nie było warto. Jeszcze pracuję ( bo rachunki, opłaty) ale obiecuję sobie codziennie że to zmienię. Ie polecam nikomu

Leon
@lider

Bycie liderem w tej firmie, to bycie człowiekiem bez honoru i odrobiny godności. Jego zadanie to: gnoić ludzi ,nic nie robić i przesiedzieć 6h na palarni , paląc fajkę ,popijac kawkę i odgadywać innych pracowników z resztą pseudo liderów.

Liderzy to faje
@Leon

Są to nieroby i lenie smierdzące , mające płacone za nic . Lubią lizać pod biurkiem żeby nie spaść ze stołka i chycić się jakiej kolwiek roboty . Że się nikt nie weźmie za to (usunięte przez administratora) w pomarańczowych podkoszulkach .

Solidarność&Biuro
@paweł

Podpowiem Ci po co mają tam związki . Po to żeby związki zawodowe Solidarność tańczyła tak jak zagra biuro , (usunięte przez administratora) ludzi do biura , zeby jeździli na wycieczki za pieniądze ludzi i żeby ludzie wpłacali na konto solidarności 360 rocznie , bo niby jak jesteś w związkach to nikt Cie nie może ruszyć, bajka jakich mało, przekonali się o tym ludzi którzy byli w zwiazkach a zostali zwolnieni . Tak ze wpłacajcie dalej pasożytom 360 rocznie i myślcie że dzięki temu jesteście bezpieczni . Na zakładzie działa drugi związek zawodowy , który w przeciwieństwie do solidarności coś tam robi i nie zdziera 360 rocznie , no ale oczywiście Soli i biurokratom to się nie podoba to się wzięli za rozpierdolnenie tego związku, zaczęli od zwolnienia lidera ich związku, na którego znaleźli haka za to że z nimi za bardzo wojował (nie mówię że to było złe, bo ktoś im w końcu powiedział prawdę, na ale jak to często bywa prawda boli i w tym przypadku zabolała) i jeszcze wzięli się za zwalniane bliskich rodzin osób które są w zarządzie tego związku . Taka jest (usunięte przez administratora) Solidarność i biurowcu.

Aut Solidarność@Biuro
@paweł

Ps. I jeszcze jedno , ma się zniżkę na wycieczkę 20 zł taniej niż osoba która nie jest w Soli. 360 się płaci rocznie ale jest zniżka 20 zł hahaha

Jaka umowa obowiązuje w Cooper Standard Automotive podczas okresu próbnego?

Anty Liderzy i koordynatorzy

Umowa jest teka że czeba nieźle włazić w (usunięte przez administratora) słupom w pomarańczowych i czarnych podkoszulkach żeby sobie wywalczyć tam co kolwiek . (usunięte przez administratora)

Trele morele
@Anty Liderzy i koordynatorzy

Skoro kolego,aż 4 liderów ma do Ciebie problem to może czas się ogarnąć.Jeżeli chce Ci się chcieć i robisz to co powinieneś to nikt się nie będzie do Ciebie czepiał,ale widzę,że jesteś po prostu cieniasem i tyle.Może " czeba" się zwolnić i poszukać ambitniejszej pracy skoro tu otaczają Cię zjeby ,grubasy i niedojeby...

Łysy po zawoduwce
@Trele morele

kosek, nie irytuj się tak. Twoje godziny też są już policzone, będzie ci lepiej ...

@Anty Liderzy i koordynatorzy

Na miejscu osób, których zostały wymienione tutaj nazwiska udałabym się na policję za naruszenie dóbr osobistych w internecie. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii na temat zakładu, lecz uważam, że wszędzie są granice. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Święte słowa

Czy w Cooper Standard Automotive jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Blondyn

To jest jakieś nieporozumienie , gdy zgłasza się jakiś problem pseudo liderom to mają totalna (usunięte przez administratora)na zgłoszony problem i patrzą się na cb jak byś jakąś krzywdę im zrobił , albo odsyłają do zwykłego pracownika z problemem . Następny temat tabu w tej firmie to urlopuy , to to dopiero jest zabawa w kotka i myszkę z tymi (usunięte przez administratora)w pomarańczowych podkoszulkach i jednym (usunięte przez administratora)koordynatorem (ten to jest prawdziwym mistrzem w dziedzinie NIEdawanai urlopu) zgłasza się im wcześniej 2 tygodnie albo nawet miesiąc a potem udają przygłupów że nic takiego nie miało miejsca (zresztą nie muszą udawać) . No chyba że się ma znajomości to wtedy problem z urlopem nie jest taki duży, jak ktoś się ładnie do nich poslini . Nie chcą dawać urlopu bo się boją że zamiast ciepłego stołka , kawy , papieroska , telefonu czy obgadywania by się czeba było chycic roboty jak by się nikogo nie upchało z innego gniazda na dane stanowsiko . Są spoko liderzy jak (usunięte przez administratora)a reszta liderów z (usunięte przez administratora)koordynatorem na czele to banda najemników (usunięte przez administratora)z biura dla którego by się sprzedali. Że nikt nie zrobi porządku z tą banda nierobów która nie szanują ludzi , dzięki którym maja ciepłe posadki i którym się wydaje że są panami , a tak naprawdę są (usunięte przez administratora) i nic nie znaczą w tej firmie . Lepiej być zwykłym pracownikiem niż się sprzedać.

Mateusz 2005

Czy cooper organizuje pracę dla nieletnich w wakacje 2021 ? Jeżeli tak, to jak się zgłosić ( gdzie zadzwonić itp. ? ), i jakby ta praca wyglądała ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Myślenice

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cooper Standard Automotive