Opinie o Cooper Standard Automotive w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Myślenice

Benek

@AnetaL A jesteś pracownikiem firmy? To firma dobra dla pracowników ,więc nie rozumiem kto zachęca do takich złośliwości?

AnetaL

Nawet na wodzie do picia oszczędzają co za... podciagnieta do oczyszczaczy z raby w ktorych sie zalaglo nie wiadomo co

Nietakzle

Cos mi sie wydaje , ze Wam sie robić nie chce.. Na start 14 brutto = 11 na reke. 11x8 =88zl, Dajmy na to, ze statystycznie pracujemy 21 dni w miesiącu.. 88x21 = 1848zl , dodajmy do tego premie 20% = 2217.. Juz pomijam fakt dodatków za nocki.. Na spokojnie swiezak zarobi 2200-2400 na start. Tragedii nie ma.

@Nietakzle

Chciałabym, żebyś rozwinął kwestie dodatków za nocki w Cooper Standard Automotive. Jak one się prezentują? Podzielenie się większą ilością szczegółów dotyczących warunków zatrudnienia w firmie pomoże wielu osobom w podjęciu decyzji o pracy w niej.

Paulina

Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Czy wraz ze stażem pracy w Cooper Standard Automotive zmieniają się warunki zatrudnienia? Jeżeli tak, to napisz czym one różnią się od tych początkowych i jaką posiadasz ich ocenę. Jest to ważna kwestia dla osób poszukujących pracy, w której będą doceniani przez swojego pracodawcę.

@Nietakzle

@ premia za nocki nie wynosi 20% wynagrodzenia tylko w każdym miesiącu jest dodatek do każdej godziny w nocy w okolicach od 2 do 2,80 zł, zależy od miesiąca...

Anonymous
@Nietakzle

Nie wiem skąd te liczby ???????????? 14 zł brutto to wychodzi niecałe 10zł netto bo 29% z każdej wypłaty jest odtrącane wiec masz dniowke niecale 80zł na start. A dodatek nocny? Przykład listopada.. dodatek 2,50 brutto do godziny... raz w miesiącu nocki co daje 40h nocek więc masz niebotyczne 71zł(!!) Dodatku.. patologia

Xxxx
@Anonymous

14 brutto wychodzi owszem 10zl ale na zleceniu, 10.99 masz na umowie o prace..

Anonymous
@Xxxx

Ciekawe skoro po 6 latach pracy i umowie na nieokreślony zabierają 29% więc tym Nowym tak samo...więc 9.96zł...

papa
@Paulina

z tego co wiem a pracuje od niedawna to zatrudnienie przez 18 miesięcy GI później czas nieokreślon na CS. Moja stawka na start 14,30/h + premia 20% i dodatek za pracę w nocy ( z tego co pytałem wypłacony tak jak jest w prawie...), co roku podyżka o 1zł brutto + to co wywalczą związki, ale z nimi jest różnie....tak mówią.....no i jest po 5 latach pracy jakiś dodatek stażowy ale nie wiem ile to dodatkowo. Wszystko pisze i wszytko jest dostępne - tylko trzeba czytać a nie marudzić.

Xxzz
@Anonymous

Zatrudniałem sie niedawno i nic o tym nie slyszalem. Mowili mi, ze 14zl brutto +20% premii i 20% za prace w godzinach nocnych..

Pozdrawiam
@Nietakzle

To tyracie za pół darmo :) Pracuje w metmix tworzywa od pół roku Na start 15 zł NETTO na rękę 15x8=120zl Statystycznie 21 w miesiącu 120x21 = 2520 Na dzień dobry 700 zł więcej Dodajmy do tego dodatki za nocki + dodatki 50 sobota + dodatki 100 niedziela....wiec na dzień dobry wychodzę jakieś 3200 na rękę :) A jak bierzesz zmianę po 11 godzin lekko wychodzisz 4500-5000 tys na rękę Tylko trzeba robić nie ma obijania

Nietakzle
@Pozdrawiam

A wiesz moze czy sa przyjęcia? ;)

Pracownik firmy innej
@Anonymous

14 zł brutto to na umowę o pracę jest 12 zł na rękę czyli netto pracując np 22 dni w miesiącu bez soboty, 178 godzin, wychodzi 2112 zł miesięcznie plus premia i dodatek za nocki wychodzi niezła wypłata. 12.40 brutto to około 9.76 zł netto.

Boguska
@Pozdrawiam

A gdzie to jest ten metmix

Ciężko

Jest to ciężka praca za marne grosze. Niektórzy na nockach, nie bede palcem wskazywal blakaja sie po hali i szukaja nie siem czego , a inni zapier.. w pocie czola zeby tylko normy wyrobic. Nie polecam, chyba , ze ktos szuka pracy na chwile zaraz po szkole. Za duzo sie nie nauczycie, bo szkolenia tutaj jako takiego nie ma. Od 1szego dnia wyrabiasz norme, a jak nie to od razu zarty w Twoja strone. Wiem to z wlasnego doswiadczenia.

PrankieBoy
@Ciężko

Ja tam już pracuję 1,5 miesiąca i nie jest tak źle. Fakt faktem nie wyrabiam norm nałożonych odgórnie ale nikt nie zwraca mi uwagi na to. Nawet podoba mi się tam praca.

Boguska
@PrankieBoy

Przyjmuja tam do pracy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cooper Standard Automotive? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Myślenice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Myślenice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Myślenice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
SMIESZNIE

30 gr. brutto podwyżki? HAHA. Dyrektor chodzi po hali i tylko szuka jak premie (usunięte przez administratora) , a mine ma za kazdym razem jakby mial kij w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Za duzo nerwow tu na (usunięte przez administratora) juz stracilem, pora na nowa, LEPSZA prace.

On

Czyli to samo (usunięte przez administratora) co w hutchinsonie

yasminowa44

Jak z BHP na takim zakładzie?? . Jeśli jest tak jak widziałam w Alpha Technology to dziękuje. I czemu szukają nowego BHP?

Hiro
@yasminowa44

Pewnie się zwalnia jak większość nowy pracownik czy stary bez znaczenia.

Zaciekawiony

Jak wygląda praca na magazynie i jak wychodzi się miesięcznie? Jaki system zmianowy? Osobą z doświadczeniem. Pozdrawiam

XYZ

Coraz gorzej się dzieje w Cooperze...dla państwa z biur najważniejsze jest by ludzie wypelniali pelno papierkow zamiast zająć się pracą...nie wypiszesz papierka? To żółta kartka i lecimy po premi...brawo! Nie liczy się jakość wyrobu tylko ilość! Na szczescie w Pcimiu rozbudowuje się inna firma i wieeeelu ludzi z coopera tam zawita...

papa
@XYZ

powodzenia - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Bu haha
@XYZ

No i rozbudowała się firma.... Ludzie co tam z biur poszli już chcą do Cs wrócić... Jakoś nie widać masowych zwolnień....

Zxxx

Mozecie mi powiedzieć czt w swieta w cooperze sa pracujace ? Wigilia,boze narodzenie,sylwester..?

Cooper
@Zxxx

Nie nie pracuje się w święta Cooper pod tym względem dba o ludzi

@Cooper

Skoro dba o ludzi to dlaczego ludzie byli w pracy 1 Maja i 12 Listopada? Jeszcze dostali do podpisania "prośby" do dyrektora że sami proszą o mozliwosc przyjścia do pracy w te dni...śmiech na sali.

Paulina

Co możecie powiedzieć na temat pracy na stanowisku Dyrektora Logistyki? Obecnie jest prowadzona rekrutacja na nie i myślę że, niektórzy użytkownicy są ciekawi wiedzy na jego temat. Pomocne będą wpisy dotyczące warunków zatrudnienia między innymi jaka umowa jest oferowana przyszłym pracownikom Cooper Standard Automotive.

Zalosni

Patologia!!!kto Wam bedzie robil za 14zl brutto na godzine droga Agencjo Pracy?!?!?! Kompletnie was za przeproszenieM POJE**alo!!! Ukrainiec do pL przyjezdza i sobie 15 na reke zyczy a wy Polakom w dodatku w moim przypadku wyksztalconym dajecie GROSZE za ktore nawet mieszkania nie wynajme?? S*am na ta wasza firme, pffu!

Igor

Myślę, że na forum piszą tylko maruderzy!!!

beauty149

nie wiem o co wam chodzi, ja pracuje na produkcji juz 5miesiecy i zarabiam bez nadgodzin 2500 z nadgodzinkami wychodzi jakies 3500 takze jestem zadowolona lidera mam fajnego zawsze sluzy pomoca(dla wiedzacych pozdrawiam :) chlopaki z utrzymania ruchu i technicy bardzo fajni ;)

Aeon Flux
@beauty149

Żałosna próba wybielenia tylko nie wiem kogo lub czego. Bierzesz 2500 nawet wiem za co ale nie będę tego publicznie pisał. Jest jeden lider no może dwóch bardzo fajnych reszta kawa i papieroch na palarni co chwile :) technicy są spoko szkoda że nie potrafi prasy naprawić i przychodzi 3 - 4 razy na zmiane. Co do nadgodzin tą są wstrzymane więc pier.. dalej ale zacznij brać leki. Tok rozumowania masz niczym "lejdi" z innego posta nicki nawet podobne więc kto wie.

Pseudopracownik
@beauty149

Chyba te 2500 brutto ???? tutaj z dnia na dzień jest coraz gorzej. Tylko ilości i wiecznie pretensje że mało że tamto owamto.

Sas
@beauty149

Ja nie wiem jaką pracę tam wykonujesz , ale po trzech latach pracy nie można osiągnąć 2300zł. Przestań pisać brednie bo jak tam jest to wszyscy wiedzą.

Waldi

Narzekających jest zawsze dużo. Może weźcie się za sumienną pracę a będziecie zadowoleni.

ZEBRANIE
@Waldi

juz się biorę do pracy wiec poproszę kawkę z mlekiem bo musze iść zerknąć na chwilkę na nowy projekt dlatego proszę Kierownika d/s kawy o przyniesienie z recepcji czystych kubków na kawę i zabraniu tychże kubków po spożyciu przez Kierownika d/s transportu wewnątrz zakładowego tychże kubków wcześniej oczywiście zdezainfekowanych tych kubków przez wewnątrz zakładowego Kierownika d/s Higieny pojemników porcelanowych na zakładzie

emeryt
@Waldi

Waliduj się w procesie ...

Dobrze poinformowany

Jak ta firma dalej będzie tak postępować z pracownikami i traktować jak bydło w końcu będzie się składać z przypadkowych ludzi "na chwilę" których nie będzie miał kto dobrze wyszkolić. Weźcie sobie to do serca bo kres może nastać już niedługo jak teraz starzy pracownicy z całym stosem szkoleń i garbem doświadczeń zwalniają się na potęgę bo ich nie doceniacie ani finansowo ani osobowo . Zasada jest taka im więcej umiesz tym więcej zapierd...sz, a nadgodziny w końcu każdego zniszczą nawet najbardziej ambitną osobę ,zdrowie niestety jest kruche po wdychaniu oparów z benzyny , floku,lakierów,paloncej się gumy na extruzji,klejów ...niesamowity stres i presja czasu kiedy chcesz zrobić normę a wiecznie się pierd..li bo jak nie maszyna to profil nie taki . Wiecznie mało ,mało zostań zostań ,rozmowy w kadrach ,nakazy pracy , upomnienia , nagany jeśli lubicie taką adrenalinkę łapka w górę i składać podania :) jeśli nie trzymajcie się z daleka .Na ten temat książkę można pisać Pozdrawiam dobrze poinformoiwany.

Gregor

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować?

@Gregor

Czytaj opinie pod spodem. Ułatwie Ci nie warto.

LaBomba

Dobrze że się ten Głąb zwolnił z Qashqaia(dla wtajemniczonych) jednego debila mniej.

Ciastko
@LaBomba

I bardzo dobrze ale nie tylko ta osoba powinna się zwolnić ... Jest wiele idiotów którzy myślą że coś znaczą dla tej firmy a za plecami nawet biuro się wyśmiewa ;) Ale cóż przynajmniej nie jest nudno.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Cooper Standard Automotive? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

CrimsonWeb

Wynagrodzenie 1900-2200 w porywach do 2300 zł bez nadgodzin przez rok. Nowych nie chcą brać na nadgodziny a czesto jedne i te same osoby blokują nadgodziny. Nie warto ktoś słusznie napisał że za te wymagania to szkoda tam iść nawet. Trzymają na GI Group i nie chcą na CS przyjąć. Tak że tego jak kto woli...

Lejdi

Nie zgadzam się z oczernianiem zakładu i liderów. Jestem nowa i liderów mam wspaniałych, służą pomocą. A jak się nie podoba to obok jest polplast. Laserów tu nie potrzeba.

Ooo
@Lejdi

Naprawde jesteś lejdi liderów bo bawisz się telefonem w pracy a niekarzdy morze. A to co jest opisane to prawda popracujesz to zobaczysz. A apropo firmy obok to szukają takich lejdi

Lejdi
@Ooo

*Nie każdy!

Ooo
@Lejdi

O pani nauczyciel wylapuje błędny. A reszta się zgadza. Postaraj się w pracy być tak dokladna

Marek Podmokły
@Lejdi

Lejdi do roboty! A jak nie to won! Siedzeniem to się chyba nie za dużo urobisz...

Aeon Flux
@Lejdi

Ma wspaniałych liderów bo laske im opier****a albo robi to dalej. Takie ku**y twojego pokroju plątają sie po hali bo mają plecy a prasiarze zapier*****ą. O siedzeniu na przerwie 30 minut nie wspomne.Klatka faradaja powinna być na tej hali bo co druga taka lejdi na telefonie siedzi i jeszcze śmieszki z innych robi z innymi kurewkami. Spluwam na takie szmaty przyjdzie co do czego obsrana bo musi szybciej robić a i tak nie wyrabia..

ZEBRANIE
@Aeon Flux

lody to się dopiero teraz zaczną jak o premi produkcyjnej prawdopodobnie będzie decydować lider każdego pracownika tzn. dobrze podpier. ..innego pracownika to masz premie i kartkę o urlop zawsze podpisaną. ......zajmujesz się tylko swoimi obowiązkami i niczym poza to możesz zapomnieć o SWOICH PRAWACH. ......a teraz proszę o kubek cieplej kawy z mlekiem! !

Hahaha
@Lejdi

Co lejdi chcesz od pololastu. Myślisz że tam lasery robią? Chyba że.ty tam robiłaś i wyleciałas za drzwi z hukiem za leserstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Myślenice

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cooper Standard Automotive