Opinie o CAROUTLET w Myślenice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CAROUTLET. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAROUTLET o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAROUTLET w Myślenice

Renia Nowy wpis

Witam. chłopak szuka właśnie po Myślenicach zatrudnienia jako lakiernik i przeszłam teraz na okoliczne komisy. W tym przypadku widziałam, że ktoś już wspominał coś o mierzeniu poziomu lakieru. A czy zatrudnia się ktoś kto się nim zajmuje?

Barbara, Ryszard

W dniu 31.10.2023 zakupiliśmy samochód Opel Mokka. Na trasie Kraków - Koszalin sprawdził się bardzo dobrze i jak do tej pory jesteśmy zadowoleni z tego zakupu. Podziękowania dla Pana Grzegorza Włocha za miłą obsługę oraz prawdziwy opis stanu zakupionego przez nas auta. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pracowników CAROULET DYNAMICA oraz życzymy udanych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024. Barbara, Ryszard

Nowy Nowy wpis
@Barbara, Ryszard

Jak wygląda tam zakup samochodu czy podłączają komputer ,lakier mierzą na kanał wjeżdżają bo chce pojechać tam po

Dawid Nowy wpis

Nie polecam. W momencie usterki samochodu firma ma zwyczajnie na Ciebie wywalone. Nie obchodzi ich fakt, że do ich serwisu masz 40km w jedną stronę a samochodem nie jesteś w stanie dojechać by zweryfikowali Twoją usterkę. Strata pieniędzy jak za taką "usługę". To był pierwszy i ostatni zakup samochodu w tym salonie.

Dzień dobry, na stronie jest teraz dostępna oferta dla doradcy klienta ds. sprzedaży samochodów używanych. W pierwszej kolejności interesują mnie zarobki, żadne widełki nie zostały wskazane a piszą wprost o atrakcyjnym systemie wynagrodzenia. co się na niego składa?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie CAROUTLET? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Myślenice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Myślenice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Myślenice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Celina

W tym roku padła jedynie opinia od klienta? skoro tak to może mi ktoś proszę opisać bieżący tryb kursów i szkoleń? Znajduje się na jego temat wzmianka w opisie oferty pracy na stronie, chce jak na razie wstępnie się zorientować. Czy średnie zarobki są przy tym znane?

Bogdan i Stasia Z

Trafiłem do DYNAMICA z własnego wyboru. Bez polecenia ale z wielką nadzieją na "złoty strzał" ! I trafiłem! Na Pana Grzegorza Włocha! Fantastyczny gość! Poprowadził mnie z żoną przez nie łatwy proces wyboru i zakupu samochodu. Pokazał, wytłumaczył i doradził a przede wszystkim wykazał złota cierpliwości do szczególnie moich pytań! Samochód kupiłem jesteśmy z niego bardzo zadowoleni! "Dynamica" może być bardzo zadowolona z takiego pracownika! Jeśli wybierzecie Dynamica to pytajcie o Pana Grzegorza i będziecie pewni wyboru. B.Z.

Jak dużo osób pracuje w CAROUTLET?

Józef

Miesiąc temu zakupiony samochód w tym salonie, wszystko ok, profesjonalna obsługa polecam .

Studntom

Wczoraj kupiłem w CAROUTLET samochód zostawiając swój w rozliczeniu. Bardzo sprawna i przede wszystkim ŻYCZLIWA obsługa. handlowiec (Pan Hajdus) załatwił wszystko w ciągu 2 godzin. Jeśli cenicie swój czas i życzliwą, sprawną obsługę - polecam to miejsce.

Niki

@Niezadowolony To forum dla pracowników więc ta uwaga na niewłaściwy adres została wysłana

Niezad.
@Niki

Zachodni wiatr spienione goni fale. Jezeli salon nie reaguje właściwe na zgłaszane u nich problemy, to będą o nich czytać tutaj. Żeby była pewność o dotarciu.

Niezad.

Powinniście zapoznać się z definicją rękojmi i gwarancji posprzedażowej. Jeżeli uważacie, że wraz z przekazaniem kluczyków do auta, Wasza odpowiedzialność się kończy to jesteście w błędzie. Jeżeli ktoś szanuje swój czas i nerwy, lepiej niech przemyśli kilka razy wizytę w tym miejscu.

Byłem umówiony na obejrzenie auta niestety wyszły przy oględzinach dodatkowe usterki i zero negocjacji!!! pan sprzedawca spoglądał na zegarek!!! Byłem dziś nie znam imienia tego pana

aalo20
@anonymous

A co to ma do rzeczy jak chodzi o pracee w tym miejscu?

elo
@aalo20

Nieprawda. Każdy może napisać opinie, bo chodzi o firmę. Dlatego jest opcja: klient.

Mario

jestem mile zaskoczony po odwiedzeniu kilku znanych dealerów samochodów obsługą klienta w firmie Caroutlet , profesjonalna i merytoryczna obsługa począwszy od doradcy handlowego Pana Grzegorza Włocha, Pani od ubezpieczeń i Pana Kierownika , w miłej atmosferze odbył się zakup nowego seata arona

Tytus

Dobra firma a do tego bardzo dobry pracodawca więc zadowoleni klienci to odpowiedź pracowników!!!

Jerry

Odpowiedzialna i rzetelna obsługa. Stan samochodów odpowiadający zdjęciom i opisowi sprzedawcy. Polecam! :-)

jerzyf

Chcę się podzielić wiedzą o zakupie samochodu wv szaran rok 2014 za 67tys. zł odkąd podjołem decyzję o wyborze tego samochodu i ustaleniu terminów przywozu t.j. początek lipca 2019 wszystko przebiegało pozytywnie i ustalony termin odbioru wypadł pozytywnie , obsługa działu sprzedaży bardzo miła i kompetętna w prezentacji samochodu 'po odbiorże i użytkowaniu nastą[ila usterka czujników parkowania więc kierownik serwisu podją szybką decyzję skierowania mnie do serwisu krakowskiego przy aleji pokoju ponieważ sezon urlopów po ustaleniu diagnozy i zamówieniu częśći wróciłem celem jej usunięcia w serwisie jawornik . elektryk swietny fachowiec usterkę usuną i problem przestał istnieć .jestem bardzo zadowolony za rzetelne załatwienie i uprzejmość oraz fachowe dorady.Dziękuję za PROFESJONALIZM POZDRAWIAM.....

NIezadowolny

Zdecydowanie nie polecam. Zakupiłem w CAR-OUTLET kilkuletni pojazd, zapewnieniom o rzeczywistym przebiegu i perfekcyjnym stanie samochodu nie było końca. Po roku jeżdżenia silnik wymagał kapitalnego remontu. Ponadto, sprzedawca nie wyraził chęci ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności z tytułu rękojmi, pomimo ewidentnym uprawnieniom kupującego z kodeksu cywilnego. Jeszcze raz odradzam zakupów w CAR OUTLET szerokim łukiem łukiem. Sprawa zakończy się w sądzie, bo nie po to kupuje się samochód za kilkadziesiąt tysięcy, żeby po roku robić generalny remont silnika.

Filip

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego jesteście tacy oszczędni w pisaniu?

pawel

A jakieś opinie dotyczące pracy w tym miejscu? Bo do tej pory same opinie od klientów.

Renata

Zapraszam Was do odświeżenia wątku firmy CAR-OUTLET, z wielką ochotą poznamy najświeższe wieści dotyczące nowych rekrutacji oraz Wasze opinie związane z kwestią pracy w tej firmie! Świeże informacje będą tu bardzo pomocne dla wielu użytkowników tego forum!

Zostaw merytoryczną opinię o CAROUTLET - Myślenice

CAROUTLET