Opinie o Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł w Liniewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł w Liniewo

Czy można się dogadać z kierownictwem w Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł? Chcę aplikować do pracy jako Piekarz, dodali 17 lutego kilka fajnych ogłoszeń na Praca.gov.pl.

wizytator
@Gość

polecam wszystkim pracę w tejże piekarni miła atmosfera dobre zarobki a pracę trzeba szanować pozdrawiam serdecznie

Ja to bym liczył na stałą pracę, więc z marszu możecie mi napisać czy to prawda z tymi umowami i tym, że nie są przedłużane? Widziałem kiedyś ofertę dla piekarza i mam zamiar konsultować się w sprawie pracy. mam już 2-letnie doświadczenie jako pomocnik i chce przejść wyżej

Balbinka Nowy wpis

Szefostwo masakra. Jestem w ciąży miałam dość poważny wypadek i szefową ustnie wiedziała o ciąży i inni pracownicy a mimo to nie przedłużyła mi umowy . Zastraszyła pracowników ani słowem nie pisną. Beznadzieja A teraz się wypiera że nie wiedziała że z nią nie rozmawiałam i wgl. Walczę i sprawa jest w sądzie .nie polecam

To tak już ostatecznie jaka występuje atmosfera teraz w samym Biurze w odniesieniu do tych poprzednich komentarzy? Widziałam po prostu ofertę z tamtego roku i jak na razie chciałam się po prostu zorientować, bo w Liniewie czegoś dla siebie szukam. Jakie więc obowiązki do wykonania są teraz na Dworcowej? I czy dodano jakieś premie? nie było o nich niczego w tamtym opisie

Asssia Nowy wpis

Nie jest to praca idealna ale jeżeli rzetelnie się pracuje to nie jest źle. Natomiast atmosfera między pracownikami oraz w relacjach z przełożonymi odbiega od poprawnej.

Piekarz

5 lat

przećiętne

Czy w Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł możliwa jest praca na podstawie B2B?

Obecny kierownik to super gość. Porozmawia i doradzi, wszystko w zakresie piekarni wytłumaczy, pokieruje i pokaże.

wizytator
@Gość

Lol

Szefowa jest gorsza od kierownika z nim to się idzie jakoś dogadac chwalipieta i zmysla historie to kazdy wie mysli ze jest piekny i ze jak kierownik to moze miec kazda a kto z kim spi to sprawa indywidualna moze beda ze soba tu chodzi o to ze nas ludzi maja za roboty sobie ładuja w (usunięte przez administratora) ile wlezie a nas szantazyja zwolnieniem jak sie podskoczy albo robisz za najniższa albo won szefowa sie nie wtraca w prywatne życie i dobrze robi ale to jak traktuje ludzi wszystkich przeraza w majstrów wieża a niccnie robiom jeszcze ludzi gnębio jeden majster R. to powinen za (usunięte przez administratora)juz dawno leciec a to taki sam juz nie powiem co jak ci w biurze . Pracuje tu troche ale szukam innej roboty bo tu sie zle dzieje masakra a ruda jak mowia to nie zostala zwolniona tylko sama poszla bo miala dosc plot tu każdy gada bzdury na każdego ja nawet niewiedziałam kto to teraz wiem a juz gadali a na majstra R złoze skargę bo to co robi gada i jak traktuje ludzi trzeba rozwiazac prawnie

Jiro

Ta piekarnia ogólnie to jest tragedia pod względem zatrudnienia tak jak pisał mój poprzednik zakres obowiązków duży a wynagrodzenie to by najlepiej chcieli żebyś za najniższą krajową pracował. Za to ile u nich zarabia piekarz to za tyle powinna sprzątaczka pracować. A co do podejścia kierownika to człowiek mający o sobie wysokie mniemanie A co do czego to wychodzi że to jest człowiek nie mający za grosz kultury osobistej i wedle pracowników myślisz że wszystkie rozumy pozjadał i jest nie wiadomo kim a jest po prostu i jakimś łapserdakiem z Wielkopolski. Dokładnie to sodą reprezentuje. Pozdrawiam i nie polecam pracy w tej piekarni chociażby ze względu na podejście kierownika do ludzi a i bym zapomniał widzę to w ten sposób on zarabia duże pieniądze dość duże ale ma dlatego tyle płacone żeby znaleźć idiotów którzy będą pracowali za śmieszne pieniądze.

Jednym słowem tragedia (usunięte przez administratora) kila i mogiła do tego szefowa z którą nie można się dogadać za złotówką to do Warszawy pieszo by szła a pracowników traktuje jak roboty????????Nie polecam tej firmy

Gabriela

I mimo tego się zatrudniasz? Więc z jakich innych powodów mimo wszystko warto? Atmosferę widziałam, że wykluczasz, współpracowników także?

Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo stresująca atmosfera i presja ze strony szefostwa.

Gabriela

Ktoś wspominał o istnieniu firmie jedynie stawki początkowej i teraz tak się zastanawiam... nie jest to przypadkiem zależne od stanowiska? widziałam że obecnie szukają osoby do sprzątania i w tym przypadku raczej nie ma co liczyć na premię? raczej pracuje się na samej podstawie? a napisze mi ktoś coś więcej o atmosferze? ciocia może byłaby zainteresowana

Jaka jest stawka początkowa w Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł? 12 stycznia na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Piekarz.

Tam tylko istnieje stawka początkowa I nic więcej

Brak umowy o pracę, Za nadgodziny nie płacą. Jak mogą pracować ludzie w piekarni bez badań lekarskich na czarno. Ta sprawa to do sanepidu się nadaje.

@1234

Profeska wiec co chcieć więcej

Łysy

Pracowałem 3 lata i byłem zadowolony z tej pracy bo bardzo lubię to robić jednak co chodzi o wynagrodzenie to szef niepatrzy czy pracownik ma doświadczenie czy taki z ulicy kasa taką sama.

@Łysy

Skoro byłeś zadowolony to szkoda, że Twoje ego wzięło górę. :/ Czyli kiedy mniej więcej odszedłeś stąd?

Aneta

Totalne co? Napisz kulturalnie i użyj innych słów, bo niestety zostały ukryte. Albo to była obelga albo przekleństwo.... Jesteś byłym pracownikiem, że piszesz takie rzeczy?

Igor

Czy piekarnia ma stałe godziny otwarcia?

mały

bardzo żle traktują przyszłych pracowników. wypieki takie sobie, brak porządku w szatni. Do pracy chodzą (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)szczególnie na nocną zmianę

Ile zarabia piekarz ? Trzeba mieć duże doświadczenie?

Witam ztej strony pani (usunięte przez administratora)mam 40lat bardzo lubie wypieki pana i czy praca jako spszedawca jest aktualna? Bardzo lubie kontakt z ludzmi. I bardzo lubie sie uczyc nowych rzeczy. To jest moj numer (usunięte przez administratora)

N

A ja polecam (usunięte przez administratora), zawsze wypłata była na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł - Liniewo

• Jak się pracuje w Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł?

Kandydaci do pracy w Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia - Cukiernia Kropidłowski Paweł
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dworcowa 30
    83-420 Liniewo