MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Tapicer

Witam, mam pytanie, jak to jest z wydawaniem pracy na tapicerni? Koledzy obok robia Merlin/Bruno itp na przemian. A ja jakis arles albo orion dwu elementowy i tak odkąd pamietam Takie resztki ze stołu. To co Pani wydajacej prace mam czekolade kupic czy sie płaszczyc przed Nią? I błagać? Tez chcę pare Pln wiecej zarobic uczciwie. Prosze o jakieś porady bo niewiem co robic.

Juras
@Tapicer

Masz kierownika to powiedz proste

Kto to jest Justin Biber? i czy pierze On kombinezon? I czy do Kościoła tez w nich chodzi w niedzielę?

Aneta

@Pi i Sigma, @biały, na forum obowiązuje regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin) który łamią wasze komentarze. Wasze odpowiedzi zostały zgłoszone do administracji i mogą być usunięte. @stol i @M, co miały na celu wasze komentarze? Nie wnoszą nic do wątku. @Xyz, jesteś pewien że mówisz o mobbingu? Zgodnie z definicją mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.". Czy takie zachowania miały lub mają miejsce w Fabryka Mebli Matex?

xxx
@Aneta

oczywiście ,że takie zachowania mają miejsce!!! Jesteś wołana na tapicernię pilnie albo na ,,gwałt'' razem z którąś z pań z jakości to od razu wiadomo ,że woła cię pani BB zachodzisz a ona traktuje cię jak (usunięte przez administratora) wcale na ciebie nie patrzy tylko nadaje do tych z jakości jak ty szyjesz źle i że w ogóle nie nadajesz się do szycia .Mało tego tapicerzy mówią nam krawcowym ,że wyszukuje błędy tylko po numerkach ,koleżaneczek nie rusza.Jest to osoba która zupełnie nie nadaje się do życia w społeczeństwie,zawsze ma rację i jest najmądrzejsza jeżeli jej odpowiesz na tapicerni to nim dotrzesz na szwalnię już jest telefon przed tobą oczerniający cię.Ciekawe ,że taka osoba jest w tym zakładzie warta więcej niż te wszystkie krawcowe .które przez nią się zwolniły i te które noszą się z takim zamiarem

@xxx

Postaw sie na miejscu tapicera, ktory za kazdy blad krawcowej placi z wlasnej kieszeni. A krawcowa z kontrola jakosci wolana jest tylko przy konkretnych problemach.

XYZ
@anonymous

Nieprawda bo jak kontroluje p BB wołana jest na każdą pierdołę POTRAFI WYMYŚLAĆ CAŁY DZIEŃ tapicerzy też to widzą inni kontrolerzy rzadko wołają widocznie tu jest problem

Jaki

Wakacyjnego nie będzie jednak w tym roku.

.exe
@Jaki

Dlaczemu¿

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Aneta

@Remik Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię, która coś wnosi do wątku, bo właśnie temu ma służyć to forum, tzn., wymianie doświadczeń między pracownikami i kandydatami do pracy. Jednak używanie w czyimś kierunku obraźliwych określeń niczemu konstruktywnemu nie służy i takich właśnie wypowiedzi chcielibyśmy unikać. Tym niemniej bardzo zależy nam na każdej waszej opinii, bo każda, nawet najdrobniejsza informacja może być bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów. Jeśli masz jakieś informacje na temat pracy w Fabryka Mebli Matex, którymi mógłbyś się podzielić, to zachęcam cię do tego.

Pytanie za 100 pkt. Kim z zawodu jest Kaziemierz Wielki ? He he ja wiem.

@666

Jesteś pewien, że wiesz? Nie ma takich placówek naukowych, które dały by wykształcenie tak opornej jednostce.

@666

No w sumie masz racje...ale i tak pochwalę sie ze wiem Kazimierz Wielki Rzeznik

Aneta

Ponownie muszę Was prosić o rozwagę słów używanych w waszych wypowiedziach w tym wątku. Wielokrotnie są one na granicy lub wprost łamią regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętajcie, że zależy nam na każdej opinii, ale opinie powinny być obiektywne i wnosić jakąś wiedzę dla potencjalnych kandydatów do pracy. @666 Możesz powiedzieć co Twój komentarz miał wnieść do wątku? Zobaczcie, że jest kilka osób zainteresowanych pracą w Fabryka Mebli Matex, np. @Remik pytał o atmosferę i warunki pracy. Może ktoś mógłby mu opowiedzieć jakieś obiektywne konkrety? @Pracownik z takim pytaniem to radzę się zwrócić bezpośrednio do HR w firmie. Nie sądzę, żeby na tym forum udzielano odpowiedzi na takie pytania. Możesz nam natomiast opowiedzieć, jak ci się pracuje w firmie?

Remik
@Aneta

Pani Aneto czy pani czytała regulamin https://www.gowork.pl/regulamin. Pani żyje w państwie wolnym Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa. Jeżeli ktoś pyta o atmosferę i warunki pracy to z tego portalu dowie się najwięcej. Niestety pani rady nic nie wnoszą do wątku, a dział HR jest destrukcyjnie przegniotą jednostką, stronniczą nie wnoszącą nic pozytywnego do obiektywnej dyskusji!

Remik

Może dowiem się jaką macie atmosferę w pracy? Dobra firma to i praca pewnie jest ok?

Zainteresowana

Co to jest tzw wakacyjne? Jakiś dodatek, czy są jeszcze jakieś?

Witam chciałbym sie dowiedzieć na kiedy jest planowanie wyplacanie tzw wakacyjnego? Na poczatek czerwca? Czy w lipcu. Chodzi mi o konkretna datę z góry dziekuje

stol

Czy wiecie ze Nasza szefowa jest na 35moejscu najbogatszych polek. Wstyd żeby ludzie zarabiali takie grosze a Ona tylko ciuła kase. Juz nie mówiąc o łamaniu praw pracowników.

Xyz

Najgorsza pani BB na tapicerni nikt tego niewidzi lub udaje to mobing tapicerów i krawcowych Dlaczego ludzie się zwalniajá i nikt z tą osobą niechce mieć dyżuru kierowniczka kierowników nie polecam psycha siada szkoda czasu na tą firme

xx
@Xyz

Najbardziej znienawidzona osoba w zakładzie pani BB jak sama szyła waliła kichę jak tylko się dało a teraz wszystkie rozumy pojadła i uprawia lobbing w biały dzień i wszyscy o tym wiedzą i przez nią zwalniają się krawcowe

@Xyz

Dlaczego z nią nic nie zrobicie nagrać ja i pokazać szefowej i iść dalej by pokazać ze sobie na takie traktowanie nie pozwalacie do puki nic z tym nie zrobicie to nadal tak będzie was traktować

neuerMA

Witam.Czy ktos z Panstwa pracowal tam biurowo? Czy traktowanie pracownika wyglada tam tak samo jak opisuja to Panstwo na produkcji? Z gory dziekuje za informacje.

vandetta
@neuerMA

W biurze atmosfera średnia, zależy gdzie trafisz. Jeśli chodzi o wynagrodzenie...żenada!!! Nie licz na podwyżki, premię, czy jakiś benefity. Więcej mają kobiety na kasie w Biedronce. Chyba, że nie zależy Ci na rozwoju to ok. Jedna kobieta, która uważa się za kierowniczkę, traktuje wszystkich z góry, mówi jak do dzieci....straszna kobieta. Fima bez przyszłości dla pracowników. Nic nie robią sobie z ludzi, czy to na produkcji czy w biurowcu,

zemsta
@vandetta

faktycznie zenada jak moglas przyjac taakie warunki przeciez znalas je od poczatku ......

nowy

Nawet pracujac caly miesiac nie zarobisz za dobrze chyba ze jestes przydupasem bo duzo osob jest pracowitych chetnych do pracy nie boi sie nowych wyzwan ale w mateksie to nie wyplata to jalmużna

Irek

Jak siedzicie na L4 to nie dziwię się niskimi zarobkami. Nikt nie będzie pracował za innych a zarabiał tylko swoja pensję!!!

Pani

Nie polecam tej firmy malo placa jak zachorujesz 2 tyg to 3 miesiace bez tzw premi oszukuja na wyplatach brak zwiazkow zawodowych I robia co sie podoba

Odmieniona

witam. Mam zamiar przyjąć sie do matexu i zastanawiam sie czy warto, ktoś mi powie czy warto ?

gość
@Odmieniona

no w końcu powinny tam powstać związki zawodowe

krawcowa

Co myślicie o założeniu związków zawodowych?

Stolarnia
@krawcowa

Brawo tak dalej walczyć o siebie

Stolarnia
@krawcowa

Wystarczy odejść od stanowisk pracy na 3 godz i matex leży ale wszystkie działy musiały by to zrobić

Jakoś na dniach podobno zwolniono jedna kobietę tylko za to ze po bardzo wielu przenoszeniach po wszystkich działach miała dosyć i poszła do szefowej poprosić o swoje jedno stanowisko pracy a nasza kochana pani prezes wręczyła wypowiedzenie koniecia która pracowała dla niej 10 lat naprawdę zero zrozumienia i saacunku ślą ludzi

nieważna

akurat tu się nie zgodzę. ta pani była przenoszona wielokrotnie bo nie potrafiła pracować w zespole i nie widziała u siebie żadnej winy. to koleżanki poprosiły żeby ją usunąć.

Czemu się nie podpisałem z imienia i nazwiska pacanie, (usunięte przez administratora) obrabiać anonimowo to każdy potrafi. Żałosny jesteś

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.