P.P.H MATEX

Borne Sulinowo

Opinie o P.P.H MATEX

Marysia z Matexu 2009-08-05 19:46:37
Człowieku o czym ty piszesz ? przepracuj tam kilkanaście lat to wtedy się przekonasz że lepszego pracodawcy nie znajdziesz a ludzie którzy tam pracują po 10 lat i więcej to najwspanialsi ludzie pod słońcem życie by za ciebie oddali wiec ich nie obrażaj !POZDRAWIAM WSZYSTKICH STARYCH PRACOWNIKÓW KIEROWNIKÓW I CAŁE SZEFOSTWO jesteście wspaniali !
anonim 2009-09-14 17:58:25
Marysia przestan gadac glopoty ja zapieprzam w tym zakladzie juz tyle lat i zaden kierownik mnie nie przetrzymal wiec sie zamknij bo chyba siedzisz na wysokim stolku i nie wiesz co to ciezka praca
Marysia 2009-10-06 21:22:31
i tu sie mylisz nie siedze na wysokim stolku i nie pisz glupot ze przetrzymales wszystkich kierownikow bo ja pracuje juz 14 lat i kierownika mam tego samego .Nie pracowales na starym zakladzie gdy na srodku hali stal trociniak a kawa zamarzala w 15 min wiec nie mow mi ze nie wiem co to ciezka praca .
podwykonawca 2010-09-29 20:22:19
Dzięki Matexowi mam dobry samochód
ola 2016-04-22 18:28:58
Marysia to w jakih ty warunkach pracujesz jak oni przescieradła i posciele produkuja?
Zostaw swoją opinię o P.P.H MATEX - Borne Sulinowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H MATEX