MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Weronika

Jak tam atmosfera w firmie? Warto starać się o prace ?

@Weronika

Atmosfera? Straszna. Każdy krzywo na siebie patrzy obgaduje. Jednym słowem ludzie są fałszywi. A zarobki? Tragedia

RICK
@Weronika

Atmosfera w firmie jest dobra ,polecam, kierownictwo jest ok. Mozna zarobić niezłe pieniadze Polecam Warto spróbowac

dział
@Weronika

Na tapicerni nie warto dopóki pracuje tam Beata. Przez nią wielu się zwolniło. Nie cierpią jej tapicerzy, nie trawią kierownicy a także inni kontrolerzy. To człowiek demolka. Na nabiale z obecnym kierownictwem jest ok. Na innych różnie.

Elvis
@dział

Całkowita prawda co do Beaty, ona sprawuje władzę w tej firmie, a nie kierownictwo. Taka osoba jak ona powinna przejść jakieś psychotesty. Szkoda że nikt z tym nic nie robi i raczej nie zrobi. Znajomym przejdzie każdy mebel, a innym żaden, niestety takie są realia.

zeus
@dział

Nie zgadzam się z tą opinią, że dobry kontroler to taki który udaje,że kontroluje a dobry kierownik to ten co udaje,że wymaga.Wszystkim pracownikom powinno zależeć na dobrej jakości mebli bo od tego zależy nasza praca i przyszłość firmy. Dopóki są takie osoby jak Pani B. to jeszcze jest ta jakość dopilnowana bo mam wrażenie, że niewielu na tym zależy. Proszę też nie wprowadzać w błąd bo nikt się nie zwolnił przez tą Panią,są tacy co rozgłaszają taką fałszywą teorię.To tylko wymówka dla ludu. Niestety jakość finalna naszych mebli pozostawia bardzo wiele do życzenia ale ani szefostwo ani kierownictwo nie chce zauważyć tego problemu.

Antygona
@zeus

Oczywiście, że się zwolnił. Mozna wymienić conajmniej kilku tapicerow, którzy zwolnili się tylko przez nią. U niej nie chodzi o jakość tylko o pokazowke, wywyzszanie się, pokazywanie swojej władzy nad tapicerami a w ogóle to ludźmi i gnebienie tych których nie lubi. U tych, których lubi jakość jest "zawsze" dobra. :)

@Antygona

Jestem jedną z osób którą gnębiła bb i przez którą się zwolniłem więc nie pisz że tego nie robi .Od lat gnoi ludzi i wszyscy dobrze o tym wiedzą , głupio podśmiechują się pod nosem i nikt z tym nic nie robi.Dziwię się szefostwu które od lat szuka pracowników a jedna taka osoba jak bb wymiata im pracowników. Znajomki pani bb walą kichę jakich mało i wszyscy dobrze o tym wiedzą!

zeus
@66

A może ty waliłaś kichę i dlatego Ciebie nie ma. Naturalne prawo eliminacje słabego ogniwa. Zawsze mogłeś jako fachowiec zgłosić jak to nazwałeś "gnębienie" kierownikowi, jednemu lub drugiemu z naczelnym włącznie, choć oni mało tym zainteresowani to musieli by jakoś zareagować. Nie ma opcji,że jeśli zrobiłeś dobrze to kierownik by kazał poprawiać.Jeśli sam poprawiałeś to znaczy,że przyznałeś rację BB. Ostatecznie mogłeś wybrać się do Urszulki, ona by wysłuchała i być może nawet pogłaskała, żebyś poczuł się lepiej. prezes tej firmy wie tyle ile mu cwaniaki = "mędrcy zakładowi" powiedzą więc bardzo niewiele.

@dział

Prawde piszesz raz drugi do prezesowej poleci nikt nie pozwoli sobie .Dawno powinna odejsc

Ewan
@Elvis

Jakie psychotesty tu psychiatryk pomoze do gniezna . Ta osoba ma tak nedzne zycie widocznie ze innych chce dobic nikt normalny tak sie nie zachowuje

Lika
@666

Jak w kazdej firmie ludzie tacy sa i beda

Sławomir
@RICK

Pisząc o niezłych zarobkach masz na myśli to, że w firmie są co jakiś czas podwyżki? Chętnie się dowiem na jakim poziomie.

@zeus

pani B jak sama szyła to waliła największe buble i tak jak dzisiaj nadrabiała buzią mając za plecami pana B .psychotestów NA PEWNO nie przejdzie , nie mieści się w kryteriach i chyba dlatego nadal tam pracuje ha ha

Jakiś

Pani BB przechodzi samą siebie. Zapraszam na stół.

HR_PR_RR_i inne

Niezadowolonych oraz byłych tapicerów ów fabryki mebli zapraszamy do podjęcia pracy w uroczym Gubinie. Mamy dla was przygotowane mieszkania. Zatrudniamy niemal 800 osób i ciągle rośnie nam zapotrzebowanie. Nie chcąc tworzyć typowego ogłoszenia celowo nie podaję nazwy firmy. Każdy zainteresowany bezproblemowo nas znajdzie w internecie.

Zyga

Witam ile można zarobić na obijaniu mebli w karton?Czy wyjdzie się ponad 2500 na ręke?Prosze o odpowiedź

Ewan
@Zyga

Tak przez 6tyg pracy

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

Tapicerrrr

@PePe prawdziwa opinia jest taka ze mozna zarobić. Jakosc mebli jest srednia wiec niema co sie wysilać. A pani co prace na tapicerni wydaje lepiej platna prace daje rodzinie(czyli 50% tapicerni) a reszta ochłapy dostaje.ale zarobic mozna. Pozdro

@Tapicerrrr

Dzięki za rozsądną wypowiedź.

@Tapicerrrr

Prawda jednym dobre meble innym (usunięte przez administratora)

Takiś

Ile teraz zarabiacie,np.tapicerka i kontrola jakości

@Takiś

Kontrola jakosci zbyt wiele na to co robia a inni zbyt mało

Pileczka105

A ja mam pytanko ile mniej więcej można zarobić na dużym aucie?

Jakiś

Witam. Czy slyszeliscie że kontrola jak. Z tapicerni ma sie rozsypac? Bo 2 osoby szukaja na szybko pracy a jedna rozmysla nad pójściem na stół. Ale niedziwie sie in za takie ochlapy robić a wszystko juz muszą robić za kierowników z tap.

@Jakiś

Bzdura gdzie beda miały lepiej po godzinie w avonie siedza . Niech ida jeden dzien daje. Zawsze sa zmeczone niech sie zamienia z innymi kobietami

Stary
@Jakiś

16/h za skanowanie kodów to naprawdę dobra płaca. O godzinie 7 przerwa, o godzinie 10:20 druga przerwa, 2 godziny później trzecia przerwa. Myślałem, że w 8 godzinnym systemie pracy mamy 15 minut przerwy a nie prawie godzinę. Tak jak akordowcy muszą robić żeby zarobić tak kontrola jakości ma ciągle przerwy a nawet często nie mają co robić to sobie usiądą ma pierdoły. Nie bronię kierowników bo fakt, że reakcja kontrolera na problem jest szybsza niż kierownika ale jaka praca taka płaca.

Kobiety z tapicerni
@Mlody

Brawo pozdeo od kobiet z tapicerni

Tupak

Patologiczna firma,małe zarobki strasznie małe, przeklinanie co chwile najgorsza praca w jakiej byłem nie polecam i tak to wkoncu upadnie

Re
@Tupak

Małe czyli jakie nie bój się napisać to anonimowe

Tupak
@Re

1800 plus premia w postaci dostania garba za darmo

Rekrutacja

Witam rekrutacja na wózek widłowy bardzo proszę o opinie kwoty czas ludzie itp będę wdzięczny :)

Gabkarz

Witam.. Robiłem w meblach ładnych parę lat.. Jak to wygląda w waszej firmie?? Proszę o informację

Kordian

A jak z zarobkami? Jakie stanowiska są do obsadzenia?

Basia

Mam pytanko ktoś pracuje w Sulechowie jak wygląda praca dla kobiet czy jest to praca na akort?

Lesniczy

Nie pozdrawiam p.(usunięte przez administratora)(chyba szwalnia ) która fajnie się zabawia w lesie z jakimś starym chuj*en. Sprzątajcie po sobie !!!

@Lesniczy

Z tego co wiem to chyba forum o pracy a nie o tym co i z kim się robi po pracy. Zal komuś (usunięte przez administratora) ściska. Zajmij ie się wyrabianiem akordy a nie jeczy cię że tak mało zarabiacie

PePe

Witam. Dzisiaj dwóch gości było w Tomteq-u (firma kończy działalność) i agitowało do pracy w Matex-ie. Przeczytałem opinie i pojawiły się wątpliwości - co zrobić ? Przydałaby się jakaś wyważona, ale prawdziwa informacja - rzeczywiście jest aż tak źle ? Pozdrawiam.

Ten
@PePe

Jest źle. Stawki akordowe są chińskie. Idzie tam zarobić, ale pod warunkiem że te 8 godzin nie będą praca, ale maratonem. Codziennym.

@PePe

Przyjdz to sie przekonasz ze po miesiacu odejdziesz????????????????

Normalny
@PePe

Najfajniejsze są firmy gdzie nie ma pracy masz dużo wolnego nie biegasz maratonu nie zarabiasz ale masz luz potem każda praca to katorga ale to nic teraz firma kończy działalność i wszyscy zadowoleni bo nie ma co robić a jak wiadomo robota głupota proponuje tam zostać jest tam pełen komfort czyli brak roboty

@PePe

Sam sobie odpowiedz jak jest tak zle to czemu tyle ludzi tam pracuje.

@Normalny

Prosiłem o rzetelną opinię o firmie Matex, a nie o głupi komentarz. W moim tekście nie było ani złych słów, ani drwin pod adresem firmy Matex. Zanim odpiszesz zastanów się nad sensem mojego pytania.

@Mlody

Argumentem na to, że ludzie pracują jest przede wszystkim konieczność utrzymania rodziny. A ponadto brak lepszej oferty oraz mimo wszystko wyższa pensja w Polsce niż np. na Ukrainie. Tak więc nie mędrkuj "Młody" tylko odpowiedz na pytanie.

JohnyWolf

Panie PePe, jeśli Pan napisze faktyczne realia pracy w Matex, ja Panu napisze Faktyczną oraz szczerą opinie związaną z TomteQ i pracownikami.

@JohnyWolf

Jak było w Tomteq-u wiem, nie wiem jak jest w Matex-ie.

Jakiś

Kierownictwo na tapicerni nic nie robi caly dzień sciemniaja i nic wiecej. Szefostwo tego niestety niewidzi . niestety pan G pseudo zastepca kierownika nic niepotrafi nawet mebla od mebla nie rozróżnia. Za to pan D na kacu przychodzi i do 14 trzeźwieje. Szok.syf kiła i mogiła. Wszystkiego brakuje z innych działów a kierownictwo łącznie z panem kierownikiem produkcji nic niewidza bo maja wszystko w (usunięte przez administratora)

@Jakiś

masakra zarobki. pracownicy z rozpaczy piją a kierownicy z bezsilności b co oni mogą na dusigroszy i centusiów :)

Freddie
@Jakiś

Kierownictwo z tapicerni robi za łysego bo ten tylko sciemnia w swojej budzie (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Jakiś

Co masz na myśli że nic nie robi? Co twoim zdaniem powinien robić w takim razie? Praca jest źle zorganizowana? Nie masz materiałów do pracy? Nie są wprowadzane usprawnienia?

@Ciekawy

Braki z nabiału. (usunięte przez administratora) Swiecimy 3 lampki i bez skutki.zero organizacji pracy. Wózkowe na facebookach siedzą cale dnie a z meblem 40minut trzeba czekac a w tym czasie zero reakcji.

bruno
@Jakiś

Pracuję kilka lat ale takich pomyłek i braków jak są teraz z nabiału to jeszcze nie było , a jakość jest tragiczna.

Stefan
@Jakiś

Kierownictwo na tapicerni właśnie robi byłeś na innych działach. Jak czegoś brakuje nie ich winna od tego są kierownicy z innych działów. Jak Ci nie odpowiada zwolnij się jak masz narzekać

Tap
@Stefan

Tak robi ze ludzie zostają do 15 a kierownictwo wychodzi chwile po godzinie 14. Z innych działów sa braki ale jakoś tam ludzie wychodza do domu o godz 14 zamiast zostac godzine i nadrobic troche. Zero organizacji na innych dzialach i na tapicerni tez . kazaliscie zostac pracownikom a o godz.14 wszystkie lampki żółte bo niema co wydawać. A szefostwo tego niestety niewidzi a kase muszą ludziom za stanie płacić. Wiem ze może kierownictwo niema kochających rodzin ale inni mają.

Beniu
@.

To prawda, że na przychodzenie do pracy po "spozyciu" jest ciche przyzwolenie. Na nabiale brygadziscie też się zdarza. Kierownik nie widzi, albo nie chce wiedzieć.

Pan Jan
@Tap

To nie wina kierownictwa tapicerni, ze inne dzialy sie nie wyrabiaja ale to fakt ze tapicerzy najbardziej na tym cierpia. Pol godziny stoisz i nie masz za to nic zaplacone a do 15 zostac trzeba...

@Jakiś

Co to za dział ,,nabiał" ?

@Jakiś

Jaja na tym dziale robią

Stolarka

Nie jedna taka sytuacja w tej firmie tam była .

Wkurzona Narzeczona
@Stolarka

Oświadczam, że dn. 12.11.18r zamieściłam nieprawdziwe informacje o p. (usunięte przez administratora) naruszające jej dobre imię. Raz jeszcze przepraszam za cła zaistniałą sytuację.

Dziękujemy bardzo Panie Kazimierzu ... godzinowka właśnie dziś dostała podwyżkę z 13zl na h na 14 ale jak zawsze dla osób na akordzie oznacza to tylko tyle ze podniósł Pan nam średnia jaka musimy mieć ... teraz bez podwyżki zrównaliśmy się z tymi na godzinowce śmiech na hali .... także teraz skierowane pytanie do Pana czy można się zwolnić i zatrudnić od nawa na godzinowke ?

zulu
@Anonim

Brygadzistka po podstawówce wreszcie sobie poszła. Minelo kilka tygodni i jakoś firma nie padła.Prawie wszyscy się cieszą. Tylko jeden osobnik jakiś taki pogubiony chodzi.Teraz nie ma się kogo radzić i poleceń wykonywać. Jak łyn sobie poradzi bez takiego doradcy?

xyz
@Anonim

A kierowniczka (usunięte przez administratora)w tym roku złotko czy sreberko na imieninki ??/ (usunięte przez administratora) na pewno już wszystko wie i pieniążki zebrane....no no za cukiereczka znów złotko .Tacy to pożyją :{

Hjkk
@Anonim

Składanie się nie jest obowiązkowe .... jest nawet wręcz anonimowe .... a teraz wypominać .. żałosne ... uważam ze mamy najlepsza kierowniczkę w tej firmie i gdyby tylko chcieli to nawet po 10 mogłabym się składać !!

mamba
@zulu

kerownik co go wypiepszyli z Inter-Mediolanu za wałki tak poprawił dzial, że to co wcześniej 2 osoby robiły przy 15 tirach teraz robią 3 przy 13 tirach oczywiście na godzinówce i śmieją się akordowym. Nie dziwi że zbańczył u siebie jak ma takie pomysły.

abc
@Hjkk

skoro nie są obowiązkowe to dlaczego od razu wszyscy wiedzą kto nie dał kasy i masz za karę z mety gorszy mebel??? kup kwiaty i TO WYSTARCZY pracuje tak samo jak zwykła szwaczka na umowę i za większą pensję więc naszyjnik czy zegarek kupi sobie sama .Czerpanie korzyści materialnych-prezenty .łapówki jest karalne

Renia
@zulu

I dobrze się stało. Ta "parka" dosyć złego już wyrządziła. Ona poszła, teraz najwyższa pora na niego.

zzz
@Renia

Bez przesady, jakbym zarabiał na akrodzie tylko co na godzinówce to już dawno bym się zwolnił

chłopak ulepszacza
@zzz

zzz czy ty napewno jesteś akordowcem? CZy może masz układy z kierownikiem i dostajesz najlepsze kąski a na jakość przymykają oczy. Na akordzie żeby zarobić to musisz się naprawdę narobić ilości i ciężary i najlepiej mieć układy u wydawaczy pracy a na godzinówce....... niekoniecznie.

@abc

Zastanów się sama nad sobą ... składaliśmy sie po 1 zł tylko ci co chcieli ... a skoro dałaś a teraz wygadujesz to jesteś bardzo śmieszna osoba .... karalne łapówki .... ???? Myśle ze jesli Pani kierownik to czyta to z chęcią by ci oddała twoja 1 zł tylko brakuje ci jaj żeby się przyznać ...

ABC
@Anonim

TO NIECH ODDA ELI JOLI ELI GRAŻYNIE ANI HANI MARZENCE BASI...... I JAK MA HONOR NA DRUGI ROK NIE BIERZE!!!!!

@Renia

O kim tu mowa ?hmmm

Ciekawy

Skąd tak złe opinie o kadrze zarządzającej? Ciężka praca ?

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.