MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

ji

ciekawe gdzie robisz chyba jako tapicer...

pracownik...

ja tam jestem zadowolony, przy tym bezrobociu w gnieznie i matex jest dobry

mądrzejszy pracownik

chyba nigdy nie pracowales w matexie bo same bzdury wypisujesz płaca minimalna jest rownież w matexie fundusz socjany tworzy firma z własnych pieniędzy sprawdz na swoim kwitku szef ci nic nie potrąca i nic sobie nie nazbierałeś na gwiazdkowe ciesz się że jest premia o ile wiem jest uznaniowa możesz dostac ale nie musisz a urlop się dostaje anie bierze to znaczy pracodawca wcale nie musi ci go dac wtedy gdy chcesz gdyby szef miał takich pracownikow jak ty to nie ujedzie bo ty nic nie rozumiesz i podstawowych przepisów nie znasz poza tym kłamiesz co jest bardzo brzydką cechą a jak niesprawiedliwą........

byly pracownik
@mądrzejszy pracownik

niestety to prawda pracowałem w matexie 3 lata i zeby miec urlop ktory nam sie nalezy trzeba sie prosic i to jest smieszne pozdrawiam

pracownik Matexu

To nie żart że są takie zarobki. Ludzi wykorzystują jak tylko mogą. Owszem NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ podnieśli w górę ALE NIE W MATEX-ie !!!!!!!!!!! W MATEX-ie nie wolno chorować. Ludzie nie planujcie żadnych operacji bo po powrocie do pracy i tak zostaniecie zwolnieni za bycie na L-4. Teraz panuje epidemia grypy. na stolarni sporo osób jest chorych ale L-4 pokrywają urlopem w obawie o utratę pracy ale także z powodu utraty premii. To KPINA i niesprawiedliwe żeby za pobyt na L-4 powyżej 7 dni zabierać premię na 3 miesiące.Jeżeli kogoś nie ma np.8 dni to ma zabraną premię na 3 miesiące mimo tego że po 8 dniach wraca do pracy i pracuje przez pozostałe przeszło 2 miesiące i 3 tygodnie. Premia powinna być zabierana tylko za te dni nieobecności pracownika,a nie za 3 miesiące. Tak samo jest ze Kasą na GWIAZDKĘ. Każdy pracownik co miesiąc ma odciągane pieniądze na świadczenie socjalne. Czyli od początku roku do Gwiazdki każdy pracownik zdołał sobie uzbierać na to GWIAZDKOWE. Więc dlaczego jeśli ktoś przez 2 miesiace czyli 60 dni był na L-4, a pozostałe 10 miesięcy był w pracy ma całkowicie zabrane GWIAZDKOWE ???? TO JEST KPINA !!!!!!!!!!!!! PRZECIEŻ TO SĄ NASZE PIENIĄDZE KTÓRE PREZES NAM ODCIĄGA OD WYPŁATY!!!!!!!!!!!!! Na STOLARNI brakuje ludzi. W WIADOMOŚCIACH WRZESIŃKICH co tydzień jest ogłoszenie że potrzebują STOLARZY, TAPICERÓW,KRAWCOWE i KIEROWCÓW. ale nikogo na STOLARNIĘ NIE CHCĄ PRZYJĄĆ bo pan SZYBIAK powiedział ze na STOLARNI JEST ZA DUŻO LUDZI i nikogo nie chce przyjąć. A jest parę osób które po przeczytaniu ogłoszenia w WIADOMOŚCIACH WRZESIŃSKICH złożyło papiery a pan SZYBIAK powiedział im, że mają zostawić papiery w kadrach i czekać na telefon bo narazie nie potrzebują nikogo do pracy na stolarni. To pytam się po jaki (usunięte przez administratora) co tydzień MATEX daje ogłoszenie że potrzebują ludzi na STOLARNIE a pan SZYBIAK mówi żeby czekać na telefon. TO OGŁOSZENIE TO TYLKO PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ. I jeszcze jedno żeby mieć urlop kierownik stosuje szantaż. Jak przyjdziesz w sobotę do pracy to wtedy dostaniesz urlop albo wolny dzień za nadgodziny z soboty, a jak nie przyjdziesz w sobotę to wtedy kierownik ci mówi że on jeszcze się zastanowi czy podpisze Ci kartę urlopową czy nie.

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

kocham matex

juz przestancie, nie jest tak zle :) zapraszamy wszystkich do matexu! :D

pracownik Matexu

ogółem za cały miesiąc pracy możesz dostać ale w zależności od ilości przepracowanych dni w miesiącu to jakieś 1485 zł

Monia

MAm pytanko ile moge dostac wyplaty ogolem za caly miesiac pracy? dziekuje z gory za odp pozdr

xxxxxx

prosze wybaczyc bledy ortograficzne , sa one wynikiem uszkodzonej klawiatury ,oraz zachowania anonimowosci

xxxxxxxxxx

mam propozycje ,bo wiem ze szefostwo czyta to forum ,w szczegolnosci adresuje to do szefowej ktora uwzam za wrazliwa kobiete.NIECH PANI WYSLE NA MIESIECZNY URLOP (usunięte przez moderatora) I SPRAWDZI PO MIESIACU CZY PANI ICH POTRZEBUJE ,TO LUDZIE KTORZY ZALATWIJA SWOJE PRYWATNE ANIMOZJE NA TERENIE ZAKLADU ,MATEX MOZE WIECEJ I W MNIEJSZYCH GODZ WIELU MUSIALO ODEJSC BO MYSLALO INACZEJ ,OCZYWISCIE BO ZAPOMNIALEM WSPOMNIEC O PANI BOZENIE ,NIECH PANI SPROPUJE I SPRAWDZI ,A FIRMA BEDZUIE MNIEJ KOSZTOWAC I ODETCHNIE

nabiałowiec

zarobki bardzo cieńkie, a w dodatku za reklamacje odciągają miesięcznie 150 zł, czyli 2 dni pracuje się na cel charytatywny. Taka jest prawda. Tylko tapicerom odciągają 25 zł za reklamacje bo tapicerzy to PUPILKI (usunięte przez moderatora) , a reszta z innych działów to \"CZARNE MURZYNY\".

nowa

Wiecie moze jak wygląda praca w nabiału.W Matexie. I jakie sa zarobki.

PPPPPPPPP

a tera uwaga bo to nie koniec obnizek. (usunięte przez moderatora) szykuje dla kierowcow genialne oszczednosci w transporcie ,niektorrzy maja z z.oszczednosci podwyzki ,no ale wesela sa drogie musicie zrozumiec,moze walna wam j promocje w kauflandzie to dojecie))))))))))))))

aaaaaa

niebawem czeka was wiecej ciekawych newsow na temat obsadzania stanowisk ,znajomosci i ustalania stawek pod odpowiednie osoby .a wszystko w cyfrowej jakosci

aaaaaaa

obnizka waszych poborow nastapila z naruszeniem prawa o czym anonimowo mozecie powiadomic PIP ,SAD PRACY I ORGANY SCIGANIA KTORE SAME SKIERUJA SPRAWE DO ODPOWIEDNICH SLUZB .A O NIEWYKAZANYCH ODCIAGNIECIACH URZAD SKARBOWY .MOZECIE SPRAWE NAGLOSNIC TEZ ZA POMOCA LOKALNYCH MEDIOW

juchas

odradzam wszystkim matex,chyba ze ktos jest naprawde w kryzysie finansowym i nie ma pracy i jest w sytuacji bez wyjscia.predzej czy pozniej nerwy cie zjedza i szkoda zdrowia

igor007

masz racje.godzinowka dostala podwyzke a akord?podwyzke roboty!pewnie wkrotce obetnie stawki;)ogolnie to w tej firmie jest totalne bezprawie.zero poszanowania dla pracownika.a wez upomnij sie o swoje to twoje dni w tej firmie sa policzone.

buba

a ty pewnie jestes szara myszka co?

biba

ciekawe czy Ojciec Dyrektor wie co robi godzinowka na 2 zmianie?i co robi godzinowka na 1 zmianie kiedy pracuje sie do 17 tej =siedza na stolowce haha a my (usunięte przez administratora) y na akordzie majac niewiele wiecej ..syf totalny =juz sie nie oplaca byc na akordzie =100zl wiecej? NAWET DO KIBLA ZAL ISC!!!to jest motywacja???????????????????zadna z poalcem w (usunięte przez moderatora) godzinowka ma prawie tyle co akord ++ZAL PROSTYCH SLOW=OBUDZCIE SIE W KONCU WLASCICIELE!!!BO ZROBIMY WAM NIESPODZIANKE W POSTACI PRACY NA GODZINOWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piszę poprawnie po polsku

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości\\\" - Terry Pratchett

johny rambo

nie znam kontaktu z inspekcja. a dlugo tu pracujesz? ja 3latka na pianez mam juz dosyc.chcialbym mu dokopac w sadzie ale sam nic nie zdzialame.

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.