MATEX Sp. z .o.o.

Opinie o MATEX Sp. z .o.o.

Ciekawy

Ile można zarobic na tapicerni, pyta były pracownik firmy Christianapol z Międzychodu, mogłbym z kolegami dojezdzac busem, prosze o info.

tapicer
@Ciekawy

ok.3000-5000 zł

Jaga
@tapicer

Te, tapicer- można tyle zarobić, ale zapomniałeś dopisać, ze na rok :)

FADO

na kartonie jest akord...to ile można wyciągnąć na kartonie zależy od ilości oraz od tego jakie meble lub boczki obijasz kartonem...ale chyba nie jest le bo chłopaki nie narzekają na wysokośc pensji

figo

Witam chciałbym się dowiedzieć ile można wyciągnąć na kartonie

Lunatiq

Pracuje w Matex i jestem zadowolony. Wynagrodzenie jest wyplacane za akord (oczywiscie nie wszystkim) wiec tyle ile zrobisz tyle zarobisz:) Miesiecznie wycgodze gdzies 1.900zl netto a przy dzisiejszym bezrobociu jest praca na prawde super. Jezeli chodzi o urlopy nigdy nie mialem z tym problemu zeby go dostac wiec kolega ktory sie tu wypowiada pisze bzdury. Pozdrawiam

Tapicer

Nie ma żadnych wymagań byle byś miał siły do roboty ,Kaziu o nic szczególnego nie pyta.Jest miły na rozmowie a jak już się tam dostaniesz to wtedy ci pokaże swoje prawdziwe oblicze,lepiej go omijać szerokim łukiem,trzeba uważać bo jest wszędzie i podsłuchuje i cię zaskoczy,

Nie ma szczególnych pytań.

pracownicy

Widzimy że nie tylko na stolarni tak jest. Na innych działach też zdarzają się niekompetentni ludzie którzy biorą zarabiają grube pieniądze,a na produkcji się w ogóle się nie znają.

życzliwi

(usunięte przez administratora) korzystając z okazji,że wiemy iż czyta pan to Forum radzę się zastanowić czy warto zwalniać doświadczonych pracowników czy lepiej przyjrzeć się kierownictwu STOLARNI (usunięte przez administratora),gdyż są to osoby niekompetentne,nieproduktywne i niemające pojęcia o tym co na ich działach się dzieje,a zarabiających o wiele więcej niż zwykły pracownik oraz niemających pojęcia ile trzeba wkładu pracy by dany mebel powstał.Bo jedyne co potrafią robić to Panu przytakiwać,a potem jak opuszcza pan halę to i tak robią swoje.Prosimy się tym zainteresować jak również tym ile towaru idzie do NEPY z winy (usunięte przez administratora),który przez swoją niewiedzę i brakiem zainteresowania produkcją drukując rozpiski na poszczególne stanowiska doprowadza do tego,że wycinany jest towar który jest zupełnie niepotrzebny,a ten towar co jest potrzebny to go w ogóle nie ma.(usunięte przez administratora) karze się trzymać rozpisek które drukuje i zgodnie z nimi wycinać towar i w ten sposób doprowadza do tego że potrzebnego towaru brakuje,a ten którego jest za dużo gdyż został niepotrzebnie wycięty zostaje on masowo wyrzucany do NEPY. (usunięte przez administratora) nie nadają się na kierowanie kadrą pracowniczą.Jedynym kierownikiem który ma całkowite pojęcie o produkcji i zna się na obsłudze maszyn to jest kierownik (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) prosimy o przyjrzenie się sytuacji jak dzieje się na stolarni.

matexiarze
@życzliwi

W 100% zgadzamy się z ŻYCZLIWYMI. Bo tak rzeczywiście jest na stolarni!!! I nie ma w tym ani krzty kłamstwa. To szczera prawda.

sasa

Witam. Napiszcie proszę jak jest z krawcowymi? Dobre zarobki są? Jak jest z atmosferą w pracy itp? Pozdro

WIWI

marcin - 2010-02-05 18:59:50 jak nie chcialo ci sie robic to dla ciebie fatalnie ja tu dobrze zarabiam i jest ok .(usunięte przez administratora)jestes facetCZŁOWIEKU ROBIŁEM W MATEXIE I MOZE ZLE NIE ZARABIAŁEM ALE NA AKORDZIE TRZEBA (usunięte przez administratora)JAK BEDUIN ZEBY ZAROBIC A NA GODZINÓWCE TO (usunięte przez administratora)ZAROBISZ TERAZ ROBIE PO 8 H DZIENNIE PLUS DWIE SOBOTY I MAM 3 TYS NA REKE I NIE (usunięte przez administratora)ZE TAK FAJNIE TAM JEST BO KAZDY WIE ZE TAK NIE JEST

pracownik Matexu

Daras - 2013-08-19 12:02:29 czesc chcialbym zlozyc cv do matexu czy warto wczesniejszej firmie jezdzilem wuzkiem ale bez kursu bylem magazynierem ale moge podjac prace na innym stanowisku prosze o opinie ale szcze na temat tej firmy i do kogo powinienem sie zglosic zeby zostac przyjety z gory dziekujePapiery składa się osobiście w kadrach,ale możesz też z papierami zgłosić się do pana (usunięte przez administratora). Możesz w papierach wpisać że jeździłeś wózkiem i że byłeś magazynierem. Jeśli chcesz pracować jako wózkowy to możesz się zapytać o to p. (usunięte przez administratora). Firma MATEX też szkoli na wózek widłowy wysokiego wysięgu. Więc nie ma problemu. Jedni narzekają a inni chwalą. Jednak w obrębie wrzesińskim trudno o jakąkolwiek pracę. Jednak wypłaty jak prawie w każdej firmie są takie same. Wszędzie płacą jak płacą ale tutaj wypłata nie jest rewelacją ale jest na czas, autobusy są bezpłatne, prawie wszystkie wolne soboty.

Daras

cała prawda

Witam,odniosę się do tych wszystkich wpisów,ponieważ w każdym z nich jest ziarenko prawdy,jednak ogólnie większość z nich to totalna bzdura - ja zaczynając pracę w Matexie na montażu postawiłem sobie jedno zadanie - PRACOWAĆ!!! Przez pierwszy rok zarobki nie były może z górnej półki,jednak jak dla mnie ( podkreślam - pracując )1600 - 1800 pln po czterech miesiącach pracy to całkiem niezły wynik.Prawda o pracy na montażu jest taka - zaczynając pracę TRZEBA!!! mieć umiejętność posługiwania się ,, pistoletem ,,tzw.dryg.Bez tej umiejętności niestety nie ma co szukać pracy w branży meblowej.Prawdopodobnie wszystkie wpisy na tym forum,mówiące o pracy w Matexie i zarobkach na poziomie płacy minimalnej lub niższych są autorstwa osób,które tej umiejętności nie posiadały.To jest praca w systemie akordowym,jednym i chyba najważniejszym ze składników,które decydują o wysokości wynagrodzenia jest właśnie umiejętność pracy z pistoletem.Każdy,po naprawdę krótkim okresie czasu pracy z pistoletem jest w stanie ocenić swoje predyspozycje.W tym momencie należy się zastanowić - odpowiada mi to,dam sobie radę,albo - nie,to nie dla mnie.Trzymając się tych ,prostych moim zdaniem, zasad można zaoszczędzić sporo nerwów i kłopotów.Na koniec jedna uwaga dla wszystkich - niestety,przynajmniej na razie,nie wystarczy przyjść do zakładu i odbić karty.Pozdrawiam serdecznie.

mucha

nie polecam, chyba ze nie masz praktyki to na początek może być. młody kierowca ma przechlapane , jedno krętactwo i znajomosci

mmmm

witam a co napiszecie na temat pracy kierowcy E+C w tej firmie bede wdzieczny za opinie tych ktorzy wiedza cos w temacie?

wozkowy

wozkowy jest na godzinówce i zarabiają 1320-1580 zł na miesiąc w zależności od ilości dni w miesiącu

Bill

Jakie zarobki maja wózkowi w matexie???

oooooooooo

mądrzejszy pracownik - 2013-01-29 13:03:16 chyba nigdy nie pracowales w matexie bo same bzdury wypisujesz płaca minimalna jest rownież w matexie fundusz socjany tworzy firma z własnych pieniędzy sprawdz na swoim kwitku szef ci nic nie potrąca i nic sobie nie nazbierałeś na gwiazdkowe ciesz się że jest premia o ile wiem jest uznaniowa możesz dostac ale nie musisz a urlop się dostaje anie bierze to znaczy pracodawca wcale nie musi ci go dac wtedy gdy chcesz gdyby szef miał takich pracownikow jak ty to nie ujedzie bo ty nic nie rozumiesz i podstawowych przepisów nie znasz poza tym kłamiesz co jest bardzo brzydką cechą a jak niesprawiedliwą........Tej barania łąko. A jak się tobie należy urlop 26 dni w roku a wykorzystałeś 10 dni to co? Potem (usunięte przez administratora) wpisują w danym miesiącu na liście że urlop żeby się zgadzało w papierach a Ty wówczas się nie podpisujesz no bo jak skoro masz wpisany urlop a w pracy musisz być. Więc spływaj gościu i rób lodziachy dalej kierownikowi. A soboty są ustawowo wolne. Jakaś Inspekcja Pracy by się przydała tu.

oooooooooo

ha ha zostali dłużej i pracowali 12 godzin a potem napisali jaki to wysysk i oswięcim i na koncu donos do inspekcji pracy

pensja 2200 zł ...??? ciekawe gdzie ...? chyba na akordzie bo na godzinówce ok.1320-1580 zł w zależności ile dni ma miesiąc...a nie daj Bóg się zachoruje to premia myt i pensji zostaje 800 zł,a jak się było chorym powyżej 7 dni to się jest bez premi przez 3 miesiące czyli jakby nie patrzeć z 3 miesięcy po 400 zł albo i więcej i wychodzi że mamy jedną miesięczną pensję w plecy...taka jest prawda...a kierownicy chcą aby pokrywać L4 urlopem...a jak przychodzi do urlopów latem to co niektórzy nie mogą sobie pozwolić na urlop dłuższy niż2 tygodnie...ale są co niektórzy co mogliby pracować naokrągło 7 dni w tygodniu po 12 godzin albo więcej...jakby im kierownik powiedział że mogą zostać dłużej to by zostali...aha niech już przyjmą nowego kierownika na stolarnię bo kierownik (usunięte przez administratora) to zachowuje się jak ostatni cham...każde zdanie skierowane do pracownika zaczyna od wyrazu (usunięte przez administratora)...Pytanie CZY TAK POWINIEN ZACHOWYWAĆ SIĘ KIEROWNIK ?????????????? .......i CZY TAKI POWINIEN DAWAĆ PRZYKŁAD SWOIM PODWŁADNYM ??????????

bbb

zarobki hmm 2200zl na akordzie da rade

dffdc

dziwne ze tyle osob jedzie na matex a jakos zadko mozna spotkac osobe ktora sama sie zwolni jak juz to oni zwalniają, kazdy jedzie na matex a jednak tam pracuje...

Zostaw merytoryczną opinię o MATEX Sp. z .o.o. - Starczanowo

• Jak się pracuje w MATEX Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MATEX Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MATEX Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MATEX Sp. z .o.o.?

Kandydaci do pracy w MATEX Sp. z .o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MATEX Sp. z .o.o.