Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

hela

panowie jak tam Jajek na Bobrku

@hela

Nie można narzekać na niego. Osobiście nic do niego nie mam. Według mnie da sobie radę jako kierownik. Powodzenia Jarku.

Damian
@Swietłana

Ciamajda punkty bijesz? Tyle premii co u starego kierownika już nie będziesz mieć nigdy.

Ryll

Wiadomo kiedy będzie oficjalna decyzja co do 14 ? W radiu tak sie oglaszaja ze płacą 14 a tu dalej ich nie widac

Mario
@Ryll

Ryllu czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? (Czytasz tekst i go rozumiesz). Prowadzone są rozmowy a o efektach tych rozmów zostaniemy poinformowani. Wam nawet gdyby "tyłki miodem wysmarować" to i tak byście narzekali. Wieczne marudzenie , narzekanie i krytykowanie innych a w robocie lenie, że aż czuć smród lenistwa pod szybem. Nie podoba się robota to poprostu się zwolnij...ale gdzie z podstwówką znajdziesz robotę? Może prezes albo dyrektor jakiegoś koncernu....sarkazm.

@Mario

I tu sie mylisz pasibrzuchu :D całe szczęście że z tego gowna odchodze ! Na dniach kończy mi sie wypowiedzenie :D a jeszcze bym Was oskubal z kasiury, scierwo placiliscie przez lata to i lipa będzie z 14 no trudno tylko PrZynajmniej glupot w ofercie pracy w radiu nie pieprzcie bo widze ze sZukacie naiwnych takich jak Ty tempa strzalo ! Pozdro

@Mario

Witam SiG juz niedługo :D

@Ryll

Widzę, że gzug pozbywa się nieudoli i leni a to dobrze bo sami odchodzą. Ja robiłem w mms ale w gzugu jest najlepiej. Pod warunkiem, że nie boisz się roboty to i kasa jest super. Jako strzałowy i kombajnista z doświadczeniem zarabiam fajną kasę. Mogłem zmienić sobie samochód na taki jaki chciałem tzn większy i lepszy. Stać mnie na wypady nad wodę i miłe spędzanie czasu po pracy i moje hobby czyli wędkarstwo. Dozór mnie docenia za moje zaangażowanie i doświadczenie jako strzalowego i kombajnisty. Już 10 lat pracuję na jednym oddziale. Dlatego jestem zadowolony. Kombajn mam w jednym palcu. Jeżeli komuś nie pasuje gzug to jego sprawa ale nie musi wyzywać ludzi. Pozdrawiam moją zmianę i kolegów z pracy. Teraz kończymy chodnik i znów będę jeździł na wiertnicy i ładowarce.

@Tomek

Ja ty lebrze jo cię znom szkoda że ludzie z brygady maja cię dosc....w gzugu zostaja nieudolni reszta idzie...jak jedziesz kobajnem to rób to porzadnie bo chopy maja cię dość. ..ty nawet niewisz jak dobrze materiał rozłożyć bochater bier swojego sharana lisusie i na ryb ...i niepisz tu glupot pajacu

@Naiwny

Dokładnie :)

TWOJASTARA

podwyzki 15% pgg chce 5% i nie moga wywalczyc beda strajki podwyzka uzalezniona od wykonania metrow/zadania jesli nawet beda zrobione to za kazdym razem nie beda dawali tych pieniedzy a 14 niby ta dodatkowa premia jakby chcieli dac juz by dali bo kopalni juz miesiac temu wyplacili czesc gzug schodzi na psy od kopalni sprzet ma inne prywatne firmy maja wlasny teraz w prg gliwice nowy nie ma mniej niz 2500zl bez doswiadczenia ... elektryk bez czerwonych 4 tys+ a juz nie pisze o ich deputacie weglowym hahaha pisze na pasku jak mozna miec premie 350 zl + wegiel 336 zl i dostac 2 tys wyplaty? tylko gzug to potrafi wszedzie weglo koks pgg maja okolo 2tysiace wiecej kolega 1 wyplate w pgg po szkole dostal 2,9 tys teraz po 6 miesiacach ma 3,6 i talony za wiegiel ich w (usunięte przez administratora) z tym gownem gzug

Z przodka
@TWOJASTARA

Nikt cie w gzugu nie trzyma...wieczne narzekanie jak stare baby.

@TWOJASTARA

Zaro byda wiezniowie robic bo jak cygania z 14 to som po swiatach wypierd.... Skończyło sie ...tydzien jedna kopalnia tydzien druga kur...co to jest sprzataczka czy przodowy ?

@Meser

Ile zarobi elektryk z papierami

przodowy Krzysiu
@@Meser

Elektryki to zasługują co najwyżej na 2,5 tys. I dniowki 1,5.

Grześ
@przodowy Krzysiu

Tu masz rację Swietłana. Nie ma lepszego od ciebie szczegolnie na podwodnym kombajnie przodkowym. Za same wiersze na forum byś dostał więcej...wydaj tomik wierszy pt. "Stepy Donieckie"...bo krytykowanie innych i ocenianie oraz ośmieszanie wychodzi ci najlepiej.

niko
@@Meser

kto jest za nie zjazdem jak nie bedzie 14 napiscie z wszystkich kopaln

Upiii
@niko

Ludzie czy wy czytacie co piszecie??? Możena znak protestu przestaniesz pisać glupoty?!

@Upiii

Po co coś z tym robić. ..dostaniesz zaroz 1200 wypłaty i też bydziesz zapier.. Połowa wpisów to pisze biuro...albo na dole robia z idiotami

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Szt. Zm.

Piszcie o sprawach waźnych dla załogi , o warunkach na dole o bhp o postępach o umiejętnościach załogi i dozoru o przestrzeganiu kodeksu pracy o obowiązkach i prawach pracownika o sumienności załogi w pracy. Sprawy finansowe są bardzo wazne ale z waszych wpisów wynika źe podwyźki są znaczne i moźe na 14 -stą pęsję brakuje funduszy. Firma wychodzi z dołka . Najwaźniejsze to soldnie wyszkolona załoga i dobry nabór pracowników. Sporo dobrych odeszło ale sporo lepszych jest zainteresowanych pracą w firmie . Wasze wpisy powinny tych ludzi zainteresować pracą.

@Szt. Zm.

Jak może brakować funduszy na 14-stkę jak w zeszłym roku juz było nazbierane na nią !!! przestańcie głupoty pisać.

@ja

Było ale niema

Naiwny

Na Moje oko 14 nie będzie ktoś nam mydli oczy . Czekom do świat na nią jak nas wystawili wypie... z tej firmy i myślę że nie ino jo ...

Rylllll

a najlepszy protest to wszyscy wypisac sie od darmozjadow,a dla tych zwiazkow co pisali o wylaniu kubla zimnej wody na facebooku-beczka ale gnojowicy

Rylllll

macie te swoje zwiazki,najpierw sie przypucowaly do podwyzek z ktorymi nie mieli nic wspolnego a teraz jak braklo kasy na 14 to siedza cicho boroczki i sie wcale nie wypowiadaja

Rezolutny

Jeszcze nie ma oficjalnej informacji co do 14stki. Ktoś puścił Fake Newsa a inni łapią to jak mlode rekiny. Negocjacje trwają nadal więc więcej cierpliwości i poczekajmy na efekty końcowe. To tochę potrwa więc poczekajmy panowie.

niko
@Rezolutny

jeśli nie będzie 14 to będzie strajk napiście kto jest za nie dajmy się z zastraszyć to chcemy to co się nam naleźy nie będą nas robić w h...

Marek P.

Czy robią kursy na strzałowego w gzugu i ile zarabia strzałowy?

Kristobal

W janikowie jeździłem na krowie Teraz jeżdże autem to ci każdy powie Krowa mleko mi dawała I sama na polu się pasała Janikowo, janikowo, janikowo Tęsknię za tobą moja krowo Gdybym cię dzisiaj zobaczył To bym oczy wytrzaszczył Łech, łech, łech, łech Został mi tylko ten brecht I wspomnienia szkoły z rozbarku Choć teraz mam ze 80kg więcej na karku I brzuszek zwisający do kolana I tszy kuleczki a jedna do siusiania...

amator
@Kristobal

Dziangi to Ci wyszło wyjątkowo. Jesteś mistrz!

@amator

Tomek nie pisz po pijanemu bo nie rozpoznajesz co piszesz po trzeźwemu. Dziangi raczej za głupi na taki wierszyk jest.

Głupoty!!

Głupoty opowiadacie z tymi czternastką nie była wypłacana w żaden piątek jak w poniedziałek!! Był wykonany telefon do firmy GZUG i potwierdzili że nie było przelewów !! Przestańcie pisać głupoty !!

Hoko
@Głupoty!!

Ktos sobie zabawe wymyslil tylko...na prawde smiechu warte ha ha ha

Balon
@Głupoty!!

Jo tyż mom przelew. Może ci co nie mają dopiero dostaną? Dziwne. To co mam oddać kasę?

Ubek
@Głupoty!!

W ING też jest. Dzisiaj o 08.20 był przelew.

Jamnik
@Głupoty!!

PKO w piątek popoludniu był przelew. Kto nie ma to nie ma...trudno takie życie.

Tadeusz
@Głupoty!!

4300zł konto zasiliło...zadowolony. A podpisywaliście listę? Bo ja tak.

Holo
@Tadeusz

Dziwnym trafem 4 wypowiedzi w przeciagu 5min komus sie ewidentnie nudzi...

4 minuty
@Holo

FAKE NEWS FRAJERZY!!!

Kleszcz

Sprawdzałem teraz konto i....jest przelew. Super...a jak u was?

genia
@Kleszcz

Jest. Jest. Mam konto w mBanku i jest. Nawet fajna kwota.

Elo
@genia

Jo też już mom przelew....jestem zadowolony. Kasa nawet fajna.

Bebok
@Kleszcz

U mnie też jest kasana koncie. Jupi!!!

TWOJASTARA

a najlepsze jest to ze znajomy elektryk zlozyl papiery podanie o przyjecie na elektryka badania za elektryka umowa za elektryka a od kiedy pracuje to jakies 4 miesiace ciagle pracuje jako robotnik transportowy i co oni mysla ze z papierami po szkole itp bedzie betoniki jak beduin nosil za 2 tys w (usunięte przez administratora) to ma zaklamana firma zlodzieji i rzucanie jak dziwka po kopalniach jeden w ciagu 3 miesiecy juz idzie na 4 kopalnie

Balonik
@TWOJASTARA

Podaj oddział gdzie tak jest a zaraz tym się zajmniemy. Od noszenia betonów są transpotowcy bez szkoły a nie ludzie wykształceni. Ryle są od tego i nie po to się uczył kolega by je....bać. Chociaż znam takich ryli co ani szkoły nie mają ani ochoty do roboty....bo jak zejdą z kombajnu to ZAMARZAJĄ lenie bo nadwaga im nie pozwala.

Mlody

aut to se poszukajcie na olx a napiszcie lepiej o czternastce na ktora rzekome pieniadze byly juz nazbierane w tamtym roku.wielki wyczyn zwiazkow ws podwyzek ale dlaczego kosztem czternastek-sie pytam

Rysiek z klanu
@Mlody

Bo to jest gzug. Otworzcie oczy. Ta czternastke beda Wam obiecywac do konca roku, zeby ludzie sie nie zwalniali bo przeciez szkoda stracic tyle pieniedzy.

Deggial
@Mlody

Pieniadze jakies dadza czy to pod nazwa 14-nastki czy jakiejs innej premi. Nie wiadomo ile ale zobaczycie ze cos dadza

Grzesiu
@Deggial

Ja dostałem po 13.00. Sprawdź konto.

Młody
@Grzesiu

Witam dziwne bo 14 tki na koncie nie ma.czy wszystkim.dzis przelewy zrobili?

Kris
@Młody

Jo żech dostoł w piątek popołedniu tak po 14.00.

Sebuś
@Kris

Bombelek kasa dla pirani a dla ciebie pasek. Taki los twój.

Rylllll

zadnej czternastki nie placili po co pierdoly piszecie,moze ktos zwrot z podatku dostal i mysli ze to czternastka hehe

Elo320
@Rylllll

Kasa była!!!

colga
@Elo320

Ja też miałem na koncie. Teraz przynajmniej Cila jest zadowolona i dziś będę miał normalny obiad i piwko do obiadu.

@colga

Krzysiu też dostałem ale pirani nie powiedziałem. Kocham cie krzysiu. Tomek.

I ch...

Nie ma I nie bedzie zadnych 14!!! Ci co pisza ze dostali to sieja ferment!

Pijak

Były ja też mialem 5 tysi

@Pijak

Haha to bylo dobre????

Balo
@I ch...

Koleś może twoja stara ci buchnęła kasę z konta??? Dlatego nie mas kasy ale dostaniesz pasek....

Swieta
@I ch...

Bombelek ile dostałeś kasy?

Hhhhi
@Pijak

A ja 4358zł netto...nie jest źle. Ja jestem zadowolony.

Młody

Witam piszecie że wypłacili 14 tke. U mnie jej nie ma. Może jeszcze wszystkim nie przesłali kasy.

@Młody

Zadzwoń do planistki albo poczekaj do poniedzialku.

Grzesiu

No przecież dziś na koncie były co Ty się pytasz konto sprawdź!

Elo320
@Grzesiu

Ja też dostałem przelew. Sprawdź konto. Chyba, że komornik ci zabrał?

Tadek

Koledzy górnicy na szybko potrzebuję kupić auto. Może ktoś, gdzieś coś? Bytom i okolice. Piszcie.

@Tadek

Fiat Palio Weekend niebieski zadbany, serwisowany i co najważniejsze nowe pokrowce z adidasa. Orginalne szyby i funkcjonalny i ergodynamiczny bagażnik na dachu. Chyba na Bobrku był do sprzedaży.

Z przodka
@Tadek

Vw polo rocznik 99. Stan dobry. Jak coś to piszna forum.

Fałszywiec
@Z przodka

2 silniki serwisowane u piekarza

Krzysiek
@Fałszywiec

Jeżdże z nim od rana Kocham mego vw sharana Fiata se sprzedałem I do sharana nie dokładałem Z niemiec był sprowadzany A niemiec był zapłakany Jeżdże z nim od rana Kocham mego vx sharana Z dwóch z aut go złożył Ani euro nie dołożył Kupił tylko nowe szyby Bym mógł jeździć na ryby W fiacie już się nie mieściłem Składane auto sobie kupiłem Jeżdże z nim od rana Kocham mego vx sharana Oj ty mój kochany sharanie Pojadę z tobą na lasek zarywanie Będziem rwać dziewczyny wszystkie Bo mam nowe szyby wszystkie

Darek

Hihihihihihihihi

@Krzysiek

Nie wychodzą Ci Krzysiu te rymy. Daj se spokój. Tu taki niby ok jesteś a tu pisarz jakich mało. To koniec z nami zrywam z Tobą !!!!!!!!! :(

Krzysiek
@Tomek

Tomek weź ty odemnie się...odczep. Gadasz na mnie. Ploty siejesz a potem na mnie zwalasz wszystko. Chłopaki z przodka mi mówili co o mnie gadasz. Mój samochód i moja sprawa. Dobra szkoda gadki na ciebie. Spadam do roboty.

Mati
@Krzysiek

Dobrze mu napisałes Krzysiek. Z inny nabijać się i krytykować innych to on potrafi. Wszystko robi najlepiej i każdemu umie łatkę przykleić....a ten poszedł na l4, a ten nie czyści po sobie, a jeszcze inny jeszcze coś. Sam siedzi na kombajnie przyklejony i tyłka nie ruszy. A jak trzeba łopatę wziąć do ręki to "zamarza" i ściemnia. Robiłem kiedyś z nim jak była ładowarka i wiertnica to widziałem. Pozdrowionka dla ciebie i spokojnej szychty Krzysiu.

@Z przodka

A le byś chciał za tą polówkę vw? Kiedy i gdzie można zobaczyć auto?

Krzysiu
@Marek

Zapytaj Krzysia on wie najlepiej

@Krzysiu

Truuudne spraaawyyyyyyyyy

Mirek
@Tadek

Tadek a ile chcesz z tego vw polo? Ewentualnie jakiś kontakt.

@Mirek

2...2,5 tysiąca...

Krzysztof
@Tadek

Heheee Panie kolego to mój silnik więcej kosztował !

@Krzysztof

Plus drugi na rezerwę i przyczepka do tego silnika no i farba i pędzel plus napis gratis "rezerw"!!! Dobrze, że nie utopiłeś tego auta jak utopiłeś kombajn wiele razy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.