Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Lebąb

haha
@Lebąb

Toooooommmeeeeekkkkkkkk :)

Ciekawy
@Lebąb

Fajna piosenka o "rycerzach z ortalionu" ciekawe kto zainspirował big cyc do napisania takiej piosenki? Na kim się wzorowali i kto został "ambasadorem" tak niezwykłego, niepowtarzalnego i nietuzinkowego stylu??? Tyle pytań bez odpowiedzi.

Ahaha
@haha

Coooo Kszysiu....łech łech łech...

Darek
@Ciekawy

Mlody

zobaczymy czy na facebooku sierpien doda post ze sie nie udalo,wielce sie podwyzkami chwalili a teraz sami wylali se na lby kubel zimnej wody,watpie zeby im odwagi wystarczylo

@Mlody

przodowy Krzysiu

Gdzie są MOJE ciężko wypracowane pieniądze się pytam GDZIE !?!?!?!?!?! (usunięte przez administratora)

Dziadek
@przodowy Krzysiu

Na karbiu u dziadka

pampers mrozio
@przodowy Krzysiu

I tak nic niy zapłacom. A jo by poczebuwoł na dzienne zestawy dnia do roboty!

Bakłarzan

we wtorek ma być decyzja :)

Rr
@Bakłarzan

Wez sie chlopie pindolnij w leb... po ch...tak piszesz ?? Nie bedzie zadnych 14 ani bonow!!! Bylem w gliwicach I sie pytalem wiec nie siej farmazonow!!

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Szt. Zm.

Dla całej braci górniczej dla gzugoli pracujących i dla tych którzy pracowali w gzugu , dla wierzących i ateistów najlepsze źyczenia z okazji Świàt Wielkanocnych. Bądźmy w tym okresie wobec siebie bardziej wyrozumiali i tolerancyjni. Są źeczy na któe nie mamy wpływu tak jak 14sta pęsja i wydaje mi się źe szkoda waszego zdrowia i nerwów w tej kwestji.

Mariusz

Panowie oficjalna decyzja jest taka ze nie będzie żadnych pieniędzy. Są podwyżki i to ma narazie wystarczyć.

@Mariusz

Moja jest od miesiąca taka że wypowiedzenie leży a od dziś do końca na l4 mnie w h... Nikt kur...ładowac...w ... Nie bedzie i tu stawiam .

On
@Mariusz

Jeszcze nie ma oficjalnej decyzji. Proszę nie publikować fake newsów i wprowadzać niepotrzebny zamęt. Poczekajmy do jutra kiedy wszystko się rozstrzygnie. Tyle jeszcze wytrzymają moderatorzy i inne klakierzy.

Kolo
@On

A dlaczego do jutra?

@Mariusz

ppodwyzke to ty zes dostol za to ze spisz na nockach a potem dupnie zwiazki przenosisz i jeszcze ci dziekuja

@Mariusz

zeby wom czasu nie braklo na te oficjalnosci bo sie swieta zaczna i bydzie kuniec zalatwiania

Hajer z Bielszowic
@Mariusz

JO JUŻ 14 MOM NA KONCIE I ZECH JEST ZADOWOLONY FESS JESCE MAJĄ BYĆ BONY NA ŚWIĘTA NIBY 600 ZŁOTYCH POCZEKOMY DO JUTRA CO TO BYDZIE DZWONIŁCH DO KADR I TAK PEDZIELI ZE PREZES MA ŚRODKI NA BONY TO DZWOŃCIE CO I JAK? POZDRAWIAM I WESOŁYCH ŚWIĄT -HAJER ŚCIANOWY PO NOCCE

Rr
@Hajer z Bielszowic

Ja ty zes sie udol twoim starym haha jezzcze bony hahaha

nie wiesz

hahahaha a nie pisalem ze (usunięte przez administratora) z tego bedzie naiwni robia w was w ciula jak nowoprzyjetych hahahah

???

(usunięte przez administratora) w takie gadanie. Tylko dużo gadają a mało działają. Specjalnie plamę puścili o 14 żeby ludzi trochę przytrzymać

Rylllll

brawo zwiazki,brawo panie weekend i wasiaty-jestescie najlepszymi ciastkozercami,nic zalatwic nie umiecie,oj pojdziecie na dol,ludzie przejrza na oczy i opuszcza nieudolow

@Rylllll

Rozmowy rozmowy i po rozmowach ... co z nich wyniklo ? Może ktoś juz cos wie

@Ciekawski

Co wynikło a g.... A wy dalej związki związki pajace a nie związki. ...nie bedzie 14 ...przestańcie już kitowali nas pora ślepia otworzyć

@Naiwny

Wypowiedzenie juz napisane teraz tylko pora je dostarczyć do biurowca ! I (usunięte przez administratora) na chorobowe ;P najwyzszy czas przejrzec na oczy ! Ludzi mają za idiotow ... życzę Wam dalszych podwyżek takich jak teraz są hahahaha

@Rylllll

Co Ty chcesz od związków zawodowych w tej firmie? W pgg związki sa kupione dawno to samo w węglokoksie a tu by miały o coś walczyć? Jeden guru se może co najwyżej wypiek chleba zrobić a ten drugi ma wyebane bo w każdej chwili może iść pod zus...

Będzie ta 14 tka czy nie

@Nowy

Wystarczy przeczytać wpisy ! Będzie 1 kwietnia na koncie ...więcej dajmy sie w ....ładowac...

Ciekawski

Słyszał ktos o 14 ze niby płacą w środę ?

@Ciekawski

Wisza kartki ? Jesli nie to kit ..

Savoy
@Ciekawski

Od poniedziałku bo dzisiaj miałem już na koncie kasę....powiem, że nawet byłem mile zaskoczony. A jak tam inni?

chorobliwy
@Savoy

Ja też miałem. Mało było no ale rewir był więc to wszystko tłumaczy.

Pikolo
@Ciekawski

Ja miałem po 13.00 kasę na koncie. Nawet, nawet...

@Savoy

Niewiedziolem iż z bajtlami robia na dole same idiociii

No to gratki ! Jestescie wybrancami hahahahahaha

Savoy
@Robol

Robol bajtli i idiotów to sobie poszukaj w domu a nie obrażaj innych zakrywając się nickiem.

@Savoy

Czemu tak pisza ? Jak idiota pisze ze mo 14 to albo robi z forum zabawa jak bajtel albo idiota

Chata Wuja Toma
@Robol

Robol nikt nie napisał, że dostał 14 czyli premię. Każdy informował, że ma przelew, peniądze itd. Jakbyś był tak kumaty jak uważasz to byś zrozumiał to ale ty wolisz wyzywać i obrażać innych. Na to wychodzi, że to ty jesteś...mniej rozgarnięty. Czytaj teksty ze zrozumieniem jak czytasz paski każdego 10. Dla kasy to byś dał się ogolić na sucho (przenośnia). Znam takiego jednego co tak bardzo leci na kasę i pilnuje by ktoś inny nie miał więcej...odpowiedź na pytanie kto to taki zostawię innym.

@Chata Wuja Toma

Mało wisz a pisze to ten co i w ryj Ci to godo .Taki bochater tu na dole ryj miedzy nogi.

Chata Wuja Toma
@Robol

Robol nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Na pokoju nie taki cwaniak był a teraz siedzi cicho.

Ciekaw

Wiadomo juz cos o 14??

Głupoty!!

nikt nie narzeka tylko dopomina sie o swoje,skoro jest w umowie 14 pensja to ma byc taka premia wyplacona,a jezeli nie ma niby zyskow to by tej gadki tez nie bylo na szkoleniu o premii,skoro pieniadze juz byly to chyba nie wyparowaly.ci co nie narzekaja to wlasnie tacy co chodza po kneflach tylko ryl paszy pozrec a i nie wszyscy bo na kneflach tez siedza ludzie lepsi niz w przodkach tylko sie nie dostana bo nie sa pupilkami kierownikow.a taka gadka ze mozna isc kaj indziej jest juz stara i niemodna no i nie na czasie zdecydowanie

@Głupoty!!

A dobrze wiemy kto nie chce 14 (usunięte przez administratora) lizusy zawsze mozesz ja dać owsiakowi jak nie chcesz lizusie...

Kemot
@Głupoty!!

Przodki są dla najlepszych a knefle dla elektrykorzy i ślusorzy i innych. Trzeba mieć kwalifikacje i doświadczenie by robić w przodku i oczywiście być robotnym. Ktory z was chętnych do przodka ma operatora albo strzałowego? Ja mam wszystko i dlatego robię w przodku.

@Kemot

Najlepszych powiadasz. Jak widzę przodki na bobrku to mi się z niektórych śmiać chce. ROBOTNI po ch.u.j.u.

Kemot
@Patryk

Nie wiem jak jest na bobrku ale u nas tak. Słyszałem wiele dobrego o chłopakach na bobrku. Co do nich masz kolego?

@Kemot

A dużo by trzeba było pisać zaraz ze dwie strony by się tu zapelnily.

Bobrek
@Kemot

Chłopaki z Bobrka robotę robią są de best

500+
@Patryk

A ja tam na swoje wyjdę dziadek mi pomoże

Pulok
@Bobrek

Chyba "the best" analfabeto...

Młody

Ciekawe czy będzie 14tka. Prawdopodobnie ma nie być.

@Młody

Mlody jakby miały być 14 to by były w ...nas zrobili aby ludzi zatrzymać i tyle a teraz cisza nawet du.... Zwiazki je...cicho siedzą. Zamiast 14 usraja może premie 500 zl pyski zamkna a ludzie dalej bedy na nich ....dobrze że dałem wypowiedzenia ta firma na psy schodzi ...podwyżki du...byly widoczne w lutym marzec kur...zajs jak kasjerka z marketu

Antygzug

Srasznie dluuuuuuggggiiiieeeee te rozmowy dotyczące 14. Pytam raz jeszcze to po co w reklamie radiowej w ofercie pracy oglaszacie że płacicie 14 ??? Pytam po co ??? !!!

bebol
@Antygzug

A po jajco. Idź robić do bprinz albo eco powodzenia :)

@Antygzug

jakie rozmowy ,chyba zwiazkowcow od jedzenia pączkow i prowadzenia wesel jak tu jeszcze frajerow zwerbowac zeby nie musieli zjezdzac na dol

@bebol

Jak na razie robimy w gzug wiec przestan pisać idz tam idz tam ...gzug k.... ma nam dać co nasze a nie ci....bo na tym źle wyjda i sami zachwila zjada aby ....

Obserwator
@Antygzug

Narzekanie i wieczne marudzenie...czy wy kiedyś będziecie zadowoleni??? Ta sama gadka na dole jak i na forum. Nie potraficie doceniać to co zostało już osiągnięte. Jedynie co was łączy "marudy" to to, że wystarczy sama obecność kierownika a milczycie jak zaklęci i robicie to co wam się każe. Wiecie wszystko o wszystkim i o wszystkich ale o sobie to już nic. Gdyby tą głupawą gadkę przełożyć na pracę (tylko w 50%) to efekty byłyby zaskakujące dla was samych. Proste jeżeli komuś nie podoba się robota w gzugu to droga wolna...tylko pytanie gdzie byście znaleźli inną robotę? Dlatego skończcie marudzić i weźcie się wreszcie za robotę albo zwolnijcie się by nie zatruwać atmosfery w pracy. Nie będę wymieniał tutaj nazwisk ale osoby zaintetesowane wiedzą o kogo chodzi...

ciekawy
@Obserwator

Dawaj inicjały nie muszą być nazwiska.

marek0909
@Obserwator

pier.... jak lysy ala kososki robic (usunięte przez administratora) i nie pytac sie o pieniadze kture sie tobie naleza czy to jest przodek czy tyly wypracowali to ludzie i nie masz prawa obrazac ludzi

@Obserwator

Zmien dostawce bo ten towar Ci nie służy. ..

@marek0909

14 nom się należy jaj psu buda a jak domy się im wychujacc to gwnoo my są a nie górnicy...

﷼﷼﷼

https://youtu.be/RD2B-qhR3J8 Z dedykacją...

Darek

Napiszę tak...w Gzugu pracuję ładnych parę lat, byłem na paru kopalniach i nie żałuję, że zatrudniłem się w Gzugu. Byly lata lepsze i gorsze ale ale nadal tutaj pracuję i chciałbym pracować do emerytury. Ludzie narzekają i będą narzekać bo mają możliwość wypowiedzi ukrycia się pod nickiem.

@Darek

Ja. ..to chętnie posłuchą tego na żywo... Nikt tu się nie chowie kto wie to wie kim jest ....a biuro może się główkować. ..napisza tak na 1 kopalni cały czos to każdy wie co trza robić. ..kilka lat temu były zarobki 14 i premia na święta przed światami teraz hm 2000 mniej na wypłacie premia to marzenie a 14 tylko na pyskach aby zatrzymać ludzi .. No cóż pewnie to normalne że wypaty w dół poszły co ? A warunki roboty i traktowanie ludzi to odrebny tema t....

Witold

Jesteście pewni, że tak jest jak piszecie?

@Witold

Czemu by ktoś miał pisac nie prawde chyba że biuro wybielajac firme ... Dziwi mnie jedno tylu narzeka tylu ucieka a tak mało napusze tu aby ludzie wiedzieli ...dziś media dowiedzialy się ze gzug ma problem z 14 ...

Boguś89

Witam Panowie na jakie wynagrodzenie można liczyć i w jakich oddziałach działacie ?

@Boguś89

20 lat dołu przodowy 3200 kaj sie robi w gzug dzis tu jutro tam za tydzień jeszcze kaj indziej tak to wyglado

Emeryt

Jak tam zarobki w gzugu? Słyszałem, że dostali podwyżki i się poprawiło...pytam bo syn chce się przyjąć. Jak z dojazdami na kopalnie czy patrzą wg zamieszkania i jakie są składowe pensji tzn. co i za co i jak?

Janusz £.
@Emeryt

Pensja zależy od grupy, karty górnika, wykonu zadanego planu, stanowiska (górnik, elektryk, ślusarz, pracownik transportu) do tego dochodzą szkolenia organizowane przez firmę czyli kursy...na kolejki, kombajn, ładowarki, wiertnice, strzałowy, rabunkarz etc etc etc. Wszystko zależy od wykształcenua czyli przygotowania zawodowego ponieważ niektóre kursy wymagają wykształcenia zawodowego. Wszystko zależy co syn posiada. Ogolnie rzecz biorąc każdy wg możliwości. Jeszcze jedno...gdzie będziesz pracować czyli przodek, transport, obsluga odstawy. Co do kwoty zarobku to pensje oscylują od 2500zł do prawie 5000zł. Masz możliwość dorobienia do pensji w soboty i niedziele (dowolnie). Za każdy zjazd otrzyma 19zł kartek sadexo. To tak ogolnie. Z własnego doświadczenia wiem, że warto sprobować i zacząć pracę w gzugu. I jak to bywa ilu ludzi tyle opinii ale dopoki sam nie sprobujesz to si€ nie dowiesz. Decyzja należy do ciebie. Najlepiej zadzwonić do biura i tam zasięgnąć języka. Życzę powodzenia i do zobaczenia "na pokładzie".

Emeryt
@Janusz £.

Dziękuję za informację. Jutro syn zadzwoni do firmy.

Nawiny
@Janusz £.

Zależy Ci na synu nie ładuj go w (usunięte przez administratora) !!! Dobrze o tej firmie to pisza Ci z biura ...chcesz aby syn miał dobrze to nie tu ...do dziś nie ma 14....dzis dziś robimy na jednej kopalni jutro na innej a za tydzień jeszcze gdzie indziej ...20 lat dołu przodowy wypłata 3200 po niby podwyżce. ..do roboty mam 70 km w jedna strone ...jest coraz gorzej stąd moje wypowiedzenie. ..można pracować a pracować! Szanujesz syna nie wpychaj go w (usunięte przez administratora) bez przyszłości. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.