Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Młody

Wiadomo już coś kiedy będzie wypłacana 14-tka? Czy wogule będzie?

nataniel
@Młody

chyba do konca marca mają czas

@Młody

czy moźna chodzić w 2 na przebudowe szwed powiedział źe mozna powodzenia w sądzie pracy

nie będzie

@niko

pip to sprawdzi

HWD.G.Z.U.G

Dajcie się na luz z tym wszystkim podwyżki niby są ale za późno panowie większość załogi już pouciekała co mieli w głowie . Było większe nocne i też dodatek zjazdowe i jakoś wszystko znikało na pasku więc to też wróci do normy dźwigali zarobki bo bali że nie będzie kto na nic je....ba..ł.

Daro

Ludzie czy wy kiedyś z czegoś będziecie wreszcie zadowoleni?! Non stop narzekania a to pensja za mała a ten dostał parę zeta więcej etc etc etc. Narzekaliście na związki zawodowe, że nic nie robią a gdy zaangażowały się w walkę o nasze pensje to teraz gadka że to nie ich zasluga. Pieprzycie jak stare baby co przechodzą menopauzę. Panowie przestañcie zachowywać si€ jak dzieci. Wiem, że to dla niektórych trudne i chociaż dzięki temu wasze wpisy będą miały trochę logiki i sensu.

Marzyciel
@Daro

Czy jesteś zadowolony ze dostajesz do wypłaty wypłacone nie za węgiel tylko za muł?? Bo to akurat nie jest za fajne... Podwyżki podwyżkami... Ale jak kiedyś było 120m to teraz jest 180m wykon żeby dostać te 60% premi.... Czy to jest normalne?

pupil
@Marzyciel

To się zwolnij. Idź do Eko albo bprinz i napewno będziesz mieć lepiej.

Marzyciel
@pupil

Sam twój nick wskazuje na to że z tobą coś jest nie tak :) więc nie wiem po co kogoś krytykujesz... Każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania tak... Wiec to uczyniłem.

Deggial

Oczywiscie ze nie jestem zadowolony. Mysle ze wszystko przyjdzie z czasem. Kiedys na kopalnie dojezdzalismy po 40 km w jedna strone wyplaty byly po 2500 w przodku a teraz jednak cos sie pozmienialo. Bardziej patrza na to jaki jest dojazd do roboty podywzki sa. Nie mozna miec wszystkiego od razu. Na moim oddziale wszyscy sie wzieli do roboty czy to nowo przyjeci czy ci co robia pare lat juz i efekty sa. Oby tak wszedzie bylo. Nauczcie sie cierpliwosci!!

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Jałek i piesek jołk

Witam. Panowie jeśli chodzi o bobłek to bierzemy się do ostłej płacy. Łobimy łingi, kłęcimy płostki itd.

Deggial

Wreszcie dali podwyzki a znow cos komus nie pasuje. Jak ci zle to sie zwolnij albo zaakceptuj to co jest obecnie bo szkoda zdrowia. Ja pracuje w gzugu 9 lat i to jest pierwsza realna podwyzka ktora mozna odczuc w portwelu. Oby to nie bylo tylko na zachete a za killa miesiecy znow po staremu

GZUGOL

Związki załatwimy podwyżki tak? Śmieszne. Podwyżki to tylko i wyłącznie dobra wola zarządu bo te nie roby w związkach mogą tylko załatwić wycieczkę dla wybranych! A o czternastce możecie tylko po marzyć he he.

Strzalowy Bobrek

Jesteśmy zadowoleni. Jedno pytanie...dlaczego my z przodka nie zarabiamy więcej niż ci po tyłach. Przecież to my robimy metry i mamy najcięższą robotę? A ci tylko siedzą po tyłach i też mają kasę. Mam górnika, operatora i strzalowego i powinienem dużo więcej zarabiać. Nie po to mam te kwalifikacje.

Z przodka
@Strzalowy Bobrek

Mosz racja. Przodek robi kasa.

@Z przodka

Przodek bez tyłów nie pojedzie to wszyscy o tym wiemy tylko jakie my mamy tyły to każdy o tym wie

Hhhhi
@Tomek

Tomek pijesz? To nie pisz...bo ci się knefle mylą i zdanie jakość nieskładne....

Edzio
@Strzalowy Bobrek

Strzałowy daruj sobie Ci po tyłach ... nanoś na 3 ringi do przodka obudowę 4 elementową taki kozak z cb to chodź z tym 200m do przodka ;) .. Jakby nie Ci po tyłach to kto bd siedział na kneflach ;) ? chcesz to możemy się zamienić ;) najpierw noś żelazo a potem sobie idź na knefel ;)

botoks
@Edzio

Na bobrku nikt z knefli żelaza nie nosi. Nawet niektórzy knefla swojego nie wyczyszcza. Taka prawda. Buty zdjąć i onuce suszyć to taki jeden nawet potrafi. Nierob jeden.

Strzalowy z bobrka
@Edzio

Nie po to kończyłem szkołe górniczą żeby nosić ringi. Mam strzałowego i odpowiedzialną pracę i niebezpieczną.

Grzesiu
@Strzalowy z bobrka

Łech, łech, łech I głupawy śmiech? Co ty pierdzielisz? Nawet nie dojdziesz ze swoją nadwagą na chodnik 5...zatrzesz się i oprocz pępka będziesz miał tyłek pawiana. Wkurzasz tą gadką....

Kris
@Strzalowy Bobrek

Ty niezastąpiony...zapomniałeś jak położyłeś ringi po swoim strzale na 106b. Taki jesteś najlepszy? Idę spać bo rano szychta a ty fandzolisz jak posrany.

Edzio
@Strzalowy z bobrka

A to jeśli chcesz więcej zarabiać to się nos te ringi... :) czemu nie? Strzelić to ty się możesz tylko kto co to Żelazo dostarczy... Wiec trochę wyrozumiałości oczekiwał bym od ciebie

GZUGOL
@Strzalowy Bobrek

Wy ryle macie jeb.ać na wszystkich i bez narzekania. A jak się nie podoba to do biedronki na taśmę he he.

Jo

Brawo NSZZ Solidarność, brawo Mariusz!!! Dziękujemy!!!

Gołkoś
@Jo

Nie kompromituj się bo to nie jego zasługa.

@Gołkoś

A czyja? Może Twoja? Wy ino umicie narzekać a jak coś się dla was wywalczy to tak tego nie doceniacie. Ino narzekać i nic więcej.

Dziadek

Tak jak i ty 2 klocki i do domu

@Dziadek

Jak ci żal to sie utnij tyż...ale to trza umić.

@Dziadek

Dzisiaj ci utna i ostawia żebyś se rano wzioł.

kombajnista
@Gregor

Se potnij lepiej tego mondeo Panie kolego.

@kombajnista

Te moje mondeo więcej warte niż ten twój fiat z trumną na dachu. No chyba, że mady se sprzedaż.

Robol
@Jo

Chyba was poj..... Że podwyżka dzięki nim ....bhaha dobre ....podwyżka aby ludzi zatrzymać bo masowo odchodzą a te nieroby sobie to przypisali a wy jak psy pana chwalicie....gdzie jest 14 tym niech się zajmą...

Zadowolony

DZIĘKUJEMY WZZ SIERPIEŃ 80 NIECH ŻYJE JANUSZ MAREK

Balu balu
@Zadowolony

Masz rację Janusz Marek.

genek

I co panowie. W końcu sie sierpuchy z solidaruchami dogadali. Można ? Można. Som wypłaty - bydzie robota. Tak majom działać związki. I tak trzymać bo jak nie to wypierd##amy z tych związków.

Szt. Zm.

Sztygar górniczy - jakie szanse zatrudnienia , jaki zarobek.

@Szt. Zm.

Co to za afera z chłopakiem z plakatu....nie ogarnia przodka i po obudzeniu nie wie gdzie się znajduje. Kto to widział budzić dziecko przed 06.00 rano?

Z przodka
@Balon

Czy chodzi o tego trzydziestoparoletniego człopczyka z czapeczką z daszkiem i piłeczką w pokemony? Jeżeli tak to już dawno powinni się zabrać za niego...gówniarz nie ma szacunku do nikogo i kiedyś wychyta za te teksty. Jedynie co umie to spać pod ociosem. Z kim tym razem zadarł?

Kris
@Balon

Czy chodzi o tego sztygarka z czapeczką z daszkiem? Jeżeli to on to niech się wezmą za niego kiero i go ustawi bo może wychytać za te głupie teksty. Z kim tym razem zaczął?

Krisss
@Szt. Zm.

Chętnie przyjmują sztygarów i zarobek ponad 4tysiaki na rękę.

Ślusarz
@Kris

W piątek na nocce biedak zasnął na kneflu i gdy się obudził to nie wiedział gdzie jest i co się dzieje. Przodek mu stał i nikt go nie obudził a potem pełne gacie co powie kiero. Cóż kiero nic mu nie zrobi bo to jakiś pupil jest. Rano na dworcu wciskał kit kiero o awariach a metry uciekają. Ludzie zapier....a ten zawala.

@Kris

Na Ziemowit z nim!!!

@Krisss

Dzięki za odp. . A tego młodego o którym piszecie kazdy przodowy powinien sprowadzić do parteru i pokazać gdzie jest jego miejsce.

@Szt. Zm.

Tylko, że kiero pozwala na to aby gówniarz robił co chce i go jeszcze chroni. A przodowi nie chcą narażać się kiero więc tolerują go i tyle. A ten się panoszy coraz bardziej, aż któregoś dnia ktoś nie wytrzyma i dojdzie do......pipipipi. Trzeba to panowie załatwić legalnie...jak kiero nie ustawi chłopaka z plakatu do pionu i nie przestanie wyzywać ludzi to zgłoście to do BHP i związków a tam się nim już zajmną ale oficjalnie to zróbcie na papierze z podpisami.

jjj
@80

Bo co bo wam kaze robić lenie dlatego ten sztygar jest zły bo nie daję się robić W balona elektrykom I ślusarzom dziaNgi napisz wierszyk o nim Ty potrafisz nie daj się prosić

@80

Za ubliźanie pracownikom jest paragraf. Musicie wszyscy tego pana legalnie usadzić. Metod jest sporo , a taki dozorca moźe beknąć. Nie rozumie - źeby cała załoga nie dała rady jednemu przemądrzełemu. W innych firmach źle facet mógłby skończyć

Moderator
@jjj

Ej sztygar jak piszesz o sobie to zmień IP....kryptoreklama i próba samoobrony inżynierku?

@jjj

dziaNgi jest na urlopie wyślij prośbę do niego Krzysiu albo coś sam napisz nie daj się prosić przecież potrafisz. No dajesz sfietłana!!!

@Moderator

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. To tak dla przypomnienia panie Krzysztofie i jeszcze jedno pan też jest tylko pracownikiem może pan o tym zapomniał?

Pokemon
@Gregor

Klocki sobie utnij

Kleszcz

Nareszcie normalne pensje....tak to rozumiem. Aż chce się robić. Podrawiam kolegów z GRPX.

ubek
@Kleszcz

Nareszcie super kasa. A dla mnie kasa najważniejsza. Trochę trzeba na Ukrainę dla rodziny wysłać.

...
@ubek

Dla osób zainteresowanych...jeżeli w waszych postach padnie lub zostanie zasugerowane moje dane imię i nazwisko zrobię wszystko w granicach prawa aby ta osoba lub osoby odpowiedziały za pomówienia i zniesławienie mojej osoby. Ciekawe czy będzie tą osobę stać na na to finansowo.

Jorg
@Kleszcz

Teraz przy tak dobrych zarobkach trzeba będzie normy utrzymywać na wysokim poziomie , i trzeba mieć świadomość, ze kasę moźna zabrać za byle co . Trzeba się pilnować i norma na 100%

Nareszcie będą wypłaty godne górnictwa...wszyscy zadowoleni.

Młody

Wypłaty super

Hihihi

I co? Solidarność dotrzymała słowa!!! Super.

Filtr

A na marcelu na kombajnie? Piszcie ile dostaliscie...

kolo

na Marcelu wyplata super

brzuch
@kolo

Na bobrku to samo. Metry zrobione. Nareszcie normalność.

kamol
@brzuch

2800 po tylach, teraz czuje sie jak gornik a nie sprzataczka

Ślusarz z Bobrka
@Górnik

Komu kolego to piszesz? Oni tego nie zrozumieją a jakby mogli to by...za szychtę w przodku, operatora, przodowego lub strzałowego rękawy pourywali kierownikowi. Za kasę tzn parę zeta możesz ich mieszać z błotem tacy inteligenci z nich. Zresztą wystarczy ich posłuchać.

Górnik

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.