Opinie o Zakłady Mięsne Haga Plus w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Haga Plus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Haga Plus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Haga Plus w Jastrzębie-Zdrój

Teresa

Od kilku miesięcy nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Zakłady Mięsne Haga Plus. Jak wyglądają tam teraz warunki zatrudnienia? Atmosfera w firmie jest ok? Informacje te będą pomocne dla potencjalnych pracowników, ponieważ firma Zakłady Mięsne Haga Plus akrualnie prowadzi rekrutację: https://www.praca.pl/729940,zaklady_miesne_haga_plus_sp_z_o_o,jastrzebie_zdroj,firma.html

Dociekliwy

najśmieszniejsze w tej firmie jest to że PUPILKI WICE zawsze dostaną to co chcą..... A ty szary robalu ciesz się że masz robotę i siedź cicho... Brak poszanowania z góry ..... Współpracownicy z którymi się pracuje w porządku, ale atmosfera czasem chora.....

Haga
@Dociekliwy

A kto to sa PUPILKI WICE ? Pracownicy ,kierownicy bo nie wiem na kogo uważać ...

Nie moje miejsce

atmosfera w stylu „ciesz sie ze masz prace”. Jakim tworzycie to miejsce takie jest, dla tego nie jest mi was pracownicy biurowi szkoda. W tej firmie na pewno nie zarobisz... w sumie zarobki adekwatne do wyznacznika 90% załogi- czyli pracownik mierny ale wierny. Szukam innej pracy.

Ola

Super praca od 14stej do 4 rano polecam

Magazynier

Złożyłem "na branie" CV. Kilka tygodni później zadzwonili w sprawie rozmowy. Najlepiej składać papiery ok miesiąca przed Bożym Narodzeniem, Wielką Nocą i weekendem majowym, wtedy jest największy popyt na pracowników. Ważna tu jest gotowość do szybkiego podjęcia pracy i dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy jak stanowisko na które się aspiruje. Zgódź się od razu na warunki wynagrodzenia. Ps. za każdym razem kłamią co do fizycznych warunków w jakich przyjdzie Ci pracować więc spodziewaj się temperatur DO ok 5 stopni w zależności od działu. "Góra" - dział handlu i obsługa biur ma normalne temperatury, na komorach (wędzarnia) ok 30 w lecie więcej.

Gdzie pracowałem, dlaczego zrezygnowałem z poprzedniej pracy. Standardowy zestaw pytań. Podczas rozmowy przyznają pkt za różne rzeczy/cechy max 20 (info z rekrutacji z zeszłego miesiąca).

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite

(usunięte przez administratora) Na przełomie lutego/marca odbędzie się nasz sprawa cywilna.Tyle mówisz o tym liście, który ma cię obrażać, może go opublikujesz na internecie? Żeby mogli go wszyscy przeczytać i dowiedzieć się co w nim takiego jest.Nie po to nazywam cię w nim księżniczką żeby w następnym zdaniu pisać coś chamskiego.List do Adriana P. był powiadomieniem,że w przypadku szerzenia kłamstw i fałszywych oskarżeń po moim adresem przez niego zostaną wyciągnięte wobec niego konsekwencje prawne.Więc tak była to groźba,groźba pozwania go do sądu.I tyle. (usunięte przez administratora)

Powodzenia

Bardzo nie ładnie ze strony firmy.

andrzej
@Powodzenia

Nie wiem czy cię znam ale dzięki za słowa powodzenia bo się przydadzą.

Weronika

@nick 12345, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś obecnie zatrudniony w Zakłady Mięsne Haga Plus. Może napiszesz coś na temat warunków zatrudnienia w firmie? Czy spełniają one Twoje oczekiwania? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony w firmie? Myślę, że tego typu wypowiedzi okażą się przydatne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie.

@Weronika

Pani Weroniko, pracownicy działów produkcyjnych jak i pracownicy administracyjni są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę.

SA
@AS

Wow, umowa o pracę. Szczyt marzeń- wysyłam CV

Filip

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy potrzebują pracowników?

@Filip

Tak, firma cały czas prowadzi rekrutacje.

HaHa

Oni jeszcze nie przyjęli do wiadomości ze jest rynek pracownika a nie pracodawcy. Jak ktoś zna swoją wartość to tam długo nie zostaje. Wolę jeździć do innego miasta do pracy, ale przynajmniej teraz mam w pracy CYWILIZACJĘ i XXI wiek.

były pracownik górnik

Dlaczego firma nie podaje składu wyrobów na opakowaniu (np. salceson) ?

@były pracownik górnik

Każdy produkt, który zostaje przekazany do sprzedaży posiada etykietę zawierającą; skład, datę przydatności do spożycia, a także numer partii produkcyjnej.

Weronika

@xyz, widać, że jesteś osobą znającą firmę. Zatem może rozwiniesz swoją wypowiedź? Nawiązując do Twojego poprzedniego wpisu, czy prowadzone są obecnie rekrutacje? Na jakie stanowiska? Jakie są wymagania od przyszłego kandydata? W jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną kandydaturę? Mnie nie interesuje praca w Zakłady Mięsne Haga Plus jednak myślę, że na forum są obecne osoby zastanawiające się nad aplikacją do firmy.

@Weronika

Firma ma swój dział HR, który na bieżąco prowadzi rekrutacje do działów, w którym odnotowuje się braki kadrowe. Ogłoszenia najczęściej można znaleźć na portalach takich jak; GoWork,Lento, Jasnet, Indeed oraz Pracuj.pl.

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Zakłady Mięsne Haga Plus? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

xyz

warunki moim zdaniem dobre, wiadomo mogłoby być lepiej, niestety braki kadrowe są duże...

No
@xyz

Żeby ten wątek miał sens, i spełniał swoją funkcję, to trzeba będzie za niedługo go przetłumaczyć na język Ukraiński.

@No

W firmie jest kilkunastu pracowników z Ukrainy ale zdecydowaną większą część ekipy tworzy zespół pochodzący z Polski.

Weronika

@No, czy pracujesz obecnie w Zakłady Mięsne Haga Plus? Jeśli tak, to może odpowiesz na moje pytania? Jakie są warunki zatrudnienia? Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Czym spowodowana jest sytuacja o której wspomniałeś w ostatnim swoim komentarzu? Twoja wypowiedź, może pomóc osobom w podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy z firmą.

Wacław

Wszystkie firmy skarżą się na braki fachowców w różnych branżach.

Waldi

Sposób zarządzania firmą leży w rękach władz firmy. Jeśli są jakieś problemy to powinniście rozmawiać a nie pisać na forum.

@Waldi

Prawda w oczy kole.

AG

Pracowałam w biurze. Na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiano mi moje stanowisko i firmę w samych mega superlatywach, przystałam nawet na marne wynagrodzenie z nadzieją że jak się sprawdzę to kasa pójdzie w górę ( z reszta tak tez dano mi do zrozumienia, a ja nie wątpiłam bo „taka super firma” przecież musi chcieć dobrze wynagradzać swoich specjalistów zeby ich u siebie zatrzymać ). Pozytywnie nastawiona zaczęłam pracę i juz po kilku tygodniach przestałam sie oszukiwać i łudzić, ze firma w której pracuje to to samo miejsce, które mi przedstawiono na rekrutacji. W biurze braki kadrowe, nieadekwatna ilość obowiązków do wynagrodzenia - ludzie często miedzy sobą na to narzekają. Firma jest średniej wielkości i pomysłem na zarządzanie aspiruje do nowoczesnego korpo, ale w praktyce to zapyziały PRL. Atmosfera raczej przecietna, zespół pomocny ale do minimum. (Co sie dziwić skoro koledzy i koleżanki niezmotywowani i niezadowoleni) Słabe wdrożenie na stanowisko pracy -masz, siadaj i rób. Te firmę poleciła bym osobom na początku swojej kariery, które chcą zdobyć trochę doświadczenia i iść na coś lepszego, albo jak masz nóż na gardle i bierzesz co jest puki nie znajdziesz czegoś lepszego.

ciekawy
@AG

Czysta prawda, na rozmowie obiecują złote góry a później siedzisz od 7 do 20 za 1800 zł netto.

Irek

Szkoda, że od dawna nikt nie pisze. Jest dobrze? Warto zaczepić się w firmie?

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że przestaliście pisać? Szkoda miałem nadzieję na więcej informacji

Wera
@Jasiek

Do jakiego działu chcesz aplikować ?

Weronika

Gdzie obecnie najlepiej poszukiwać nowych ofert pracy do Zakładów Mięsnych Haga Plus? Ostatnio pisałam, że są dostępne na portalu, ale aktualnie nie widać aktywnych rekrutacji. Czy firma zmieniła sposób pozyskiwania pracowników i np. prowadzi rekrutacje wewnętrzne?

Weronika

Ile ludzi, tyle opinii :) A Zakłady Mięsne Haga Plus zamieściły nowe oferty pracy. Znajdziecie je na portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/zaklady-miesne-haga-plus;pr

wow

Nowy dyrektor dobry człowiek? Haha. Na drugi dzień po przyjściu stwierdził, że PH za dużo zarabiają, no tak 2000 z jakąś obsraną premią to majątek. Z tego co się mówi to wycofał też ze sprzedaży drób, w czasach gdzie promowana jest zdrowa żywność czyli właśnie drób. Sklepy otwarcie mówią, to Haga jeszcze działa? Ponoć źle się tam dzieje...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Haga Plus - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Haga Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Haga Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Haga Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Haga Plus?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Haga Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Haga Plus
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6412371996 KRS: 0000252398