Opinie o Zakłady Mięsne Haga Plus w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Haga Plus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Haga Plus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Haga Plus w Jastrzębie-Zdrój

Jak wygląda praca w firmie Zakłady Mięsne Haga Plus? Czy można liczyć na premię?

@Irena

Irena niewiem jak to w biurze wygląda ale wiem jedno księgowa przelicza wypłatę tak jak chce dyrektor zeby tylko oszukac biednego pracownika żeby tylko Haga na plusie była a jak się pytałem nie raz dlaczego brakuje na wypłacie to słyszę jedna a ta sama wymówkę że system tak wyliczył w żeczywistosci to zwykłego pracownika (usunięte przez administratora) zwyczajnie nie dojść że się poświęca i po godzinach zostaje zero szacunku mają do pracownika poprostu

Benek

W Hadze jest klika i sitwa klaszczą prezesowi a on tylko myśli jak postraszyć i wykorzystać pracowników Jego wazeliniarz nic nie zgłaszają to co zmieniać Jola z biura też kroi pracowników. A zarobki poniżej krytyki

@Benek

Dlaczego dają podwyżkę z 17zl brutto do 20zl brutto jakim prawem jest stawka mniejsza niż krajową najniższa dlaczego rząd NA takie zeczy pozwala prywacioką każdy chce godnie żyć a wygląda na to że prywaciaki mogą sobie z pracownikiem robić co chcą (usunięte przez administratora) NATO pozwala dla nich tylko górnicy się liczą nie zwykły robol

Tatiana Nowy wpis

Hej, opowiecie mi co się teraz dzieje na dziale jakości? mam już doświadczenie i jak teraz była dodawana oferta dla specjalisty od niej to zauważyłam w opisie, że wymaga się charyzmy. Po prostu nie często widzę taka pozycje w wymogach… Jaka jest atmosfera?

Były pracownik ważny Nowy wpis

Nic się w tym (usunięte przez administratora) nie zmieniło. Gdyby ludzie wiedzieli w jaki h warunkach robione jest ich mięso to Haga by plajtła. Kontrole zapowiedziane i nagle wszystko błyszczy. Pracownik traktowany gorzej niż te (usunięte przez administratora)w Hadze. Niebawem pozew z dowodami w postaci nagrań. Będzie się działo jak TV ukończy materiał

Jak wygląda sprawa tego systemu? Zaciekawił mnie po prostu ten komentarz dotyczący jego wyliczeń i ewentualnych wątpliwości co do tego. jakby nie patrzeć trochę czasu już minęło od tamtej opinii, nikt się nie odniósł a mnie zastanawia teraz to czy zaszły do teraz jakieś zmiany? Oferty jako takie mi się nie pokazału, nie ma rotacji czy źle cos sprawdzam?

Dobra duszka

Tak serio to zakład tragedia (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) sama prawda pracownika mają za złodzieja a sami pracownika ładuja w bambuko nawet kamerę mają w kiblu i wiedzą ile czasu robisz siku

@Dobra duszka

ta premia to faktycznie tak jak padło w ostatniej z opinii jest typowym wyrównaniem? a czy odniesienie do biura jakieś będzie? widzę, że jest ogłoszenie dla księgowej i podano widełki 4800 - 7200, za jaki konkretnie nakład pracy taka siódemka byłaby osiągalna? I czy w biurze jest do porobienia coś jeszcze prócz zakresu związanego z rachunkowością?

Dobra duszka Nowy wpis

Magazynier

Złożyłem "na branie" CV. Kilka tygodni później zadzwonili w sprawie rozmowy. Najlepiej składać papiery ok miesiąca przed Bożym Narodzeniem, Wielką Nocą i weekendem majowym, wtedy jest największy popyt na pracowników. Ważna tu jest gotowość do szybkiego podjęcia pracy i dyspozycyjność. Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy jak stanowisko na które się aspiruje. Zgódź się od razu na warunki wynagrodzenia. Ps. za każdym razem kłamią co do fizycznych warunków w jakich przyjdzie Ci pracować więc spodziewaj się temperatur DO ok 5 stopni w zależności od działu. "Góra" - dział handlu i obsługa biur ma normalne temperatury, na komorach (wędzarnia) ok 30 w lecie więcej.

Gdzie pracowałem, dlaczego zrezygnowałem z poprzedniej pracy. Standardowy zestaw pytań. Podczas rozmowy przyznają pkt za różne rzeczy/cechy max 20 (info z rekrutacji z zeszłego miesiąca).

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Neonatolog
Jastrzębie-Zdrój
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
Benek

@Benek

Nie do końca zrozumiałam, bo aż tak w temacie jeszcze jak widać nie jestem. Ale skoro śledzisz sytuacje to napiszesz jak obecnie z warunkami zatrudnienia stoją? Atmosfera także jest ważna, więc dlatego ją omawiasz? Zrobisz to ponownie na dany okres? Ile zarobię?

@Benek

Chciałem się przyjac do hagi z racji tego że się wprowadzam do Jastrzębia. To też dlatego się chcę was spytać czy dostanę zasadnicza pensje z znaczy minimalna czy wyższa stawkę. Pytam się dlatego że pisze ktoś ze zarobki poniżej krytyki a też słyszałem że tam nawet minimalnej gwarantowanej pracownicy nie mają. Czy to prawda.

@Tomek

Od kogo tak słyszałeś? Znasz kogoś kto pracował i ma więcej info w tym zakresie? Podstawa zależna jest od jakiegoś konkretnego doświadczenia? Jakie masz?

@Benek

Dlaczego w ogłoszeniach o pracę z zakładu Haga nie ma podanej stawki brutto .Jak się dzwoni też nie mówią.Czyżby jest tak mało płacone że wolą nie mówić .Może zaloga powie ile płacą.

@Kandydat

Jak to nie mówią? To jak taka rozmowa telefoniczna może wyglądać? Zadajesz pytanie o zarobki i jaka odp pada?

@Kandydat

IE mówią bo stawka jest żenująca mała 17 brutto na godzinę wyzysk i monitoring pracownika cały czas soboty pracujesz nadgodziny robisz a i tak na wypłacie cię oszuka stanowczo odradzam tam pracę w tym zakładzie

@Dobra duszka

jak może być 17 brutto? wyjaśnisz w jaki sposób jest to zrobione, że stawka może być poniżej minimalnej? na jakiej to umowie tak w sumie? upewniam sie ale widziałam przecież jak o uop pisali

@Irena

Irena pracujesz na godziny premia jest terz mizerna ale jest jak się postawisz robisz 8 godzin dziennie to wtedy oni ci dopłacają wyrównanie do minimalnej krajowej jeżeli robisz nadgodziny a w większości musisz robić nadgodziny bo tego wymagają i soboty to wychodzi Haga na plus bo nie musi dopłacać do ciebie a na wypłacie cię i tak oszukają jeszcze a zwykłego pracownika mają za złodzieja na tym zakładzie monitorują cię jeszcze bezczelnie jak pracujesz nawet w miejscu sanitarnym mają kamery to znaczy jedno ze ma duże znajomości na tym zakładzie tylko więcej zarabiają kierownicy no i parę ludzi co cię przilizuje dyrektorowi jeżeli robisz jak (usunięte przez administratora) robisz 4 soboty i 25 nadgodzin i dostajesz 3850zl netto w takiej pracy to jest wyzysk przitej inflacji dzisiejszej a szefy pływaja w kasie i się śmieją tam alko holikow toreluja tylko bo żaden o zdrowych zmysłach niechce pracować za tą kasę

@Kandydat

Kandydat nie ma pisanej stawki brutto bo żaden za 17 brutto nierobilby to jest poniżej krajowej robisz na godziny i ci wychodzi minimalną krajową bo jesteś zmuszany robić nadgodziny jeżeli postawisz się i robisz 8 godzin wtedy ci musza dopłacic do najniższej krajowej a to nie jest w nos właścicielowi hagi prosto i prawdę mówię wiem co mówię usuną mój wpis poprzednio bo napisałem prawdę o firmie on pracownikami gardzi ogląda cały dzień na kamerach co robioom to jest (usunięte przez administratora)tam tylko alkoholików toreluja zaklad tragedia no i w pomieszczeniach sanitarnych kamery ma żaden mu nic nie zrobi bo ma znajomości

@Kandydat

Kandydat bo płacą mizerne 17 brutto na godzinę poniżej krajowej i żaden im nic nie powie bo mają znajomości poprzedni wpis mi usunęli bo prawda boli tam tylko pupilki zarabiają więcej a monitorują pracownika cały czas na kamerach co się po zakładzie spodziewać jeżeli w miejscu sanitarnym ma kamery a nikt z tym nie zrobi nic bo ma znajomosci

Ela

wyzysk i chamstwo wymagają nadgodzin za które nie płacą tylko godziny do wybrani jak więcej pracuję to chcę więcej zarobić a od wolnego mam urlop i soboty + niedziele.

@Ela

Czyli plus taki, że pracy tutaj nie ma w weekendy? Czyli jesli o urlopy chodzi itp to wszystko zgodnie z kodeksem? A obecnie to jakie stawki tu mają, że lepiej byłoby sobie jednak na boku dorobić?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakłady Mięsne Haga Plus?

Xxx1

A o jakie konkretnie stanowisko chodzi?

Przed chwilą w centrum Jastrzębia Zdroju podeszła do Mnie bardzo wzburzona pani Wiola. Wyzwała Mnie i zapowiedziała że pożałuje tego że pozwałem ją do sądu

Big
@Andrzej

Nie bój się p. WIOLI,postrasz ją, że ją spuścisz w kanał na myjce!

Jaka umowa obowiązuje w Zakłady Mięsne Haga Plus podczas okresu próbnego?

JA

umowa o pracę na okres próbny.

Jacek
@JA

A potem umowa na rok, czy na czas nieokreślony?

Tago
@Jacek

Na rok

nick 12345

Cześć Czy ktoś się przekonał o chamskim zachowaniu Pani Wioli z myjki . Chodzi o wyzwiska i podniesiony ton.

żabol
@nick 12345

Witam! A może ktoś ma o niej jakąś pozytywną opinię?

Produkcja
@żabol

Nie, Pani Wiola jest opryskliwa dla wszystkich. Wszystkich wyzywa i zachowuje się jakby była pępkiem świata. Powinno się takie elementy z zakładu usuwać.

andrzej
@Produkcja

Fajnie że się ktoś ze mną zgadza. I może ktoś ma jeszcze takie samo zdanie niech napisze.

Sandi
@andrzej

Widzę po komentarzach że ona już od dawna jest taka wredna itp. Do dnia dzisiejszego się nic nie zmieniło i dalej wrzeszczy na wszystkich mój chłopak jak ja tylko widział to odechciawalo mu się pracy.

Nie polecam pracy jako kierowca. Szefostwo powinno zatrudnić jednego faceta na tym stanowisku, poważnego logiste, który wszystko ogarnie. Kierowców nie ma za wielu, więc jedną poważną osoba wystarczy. To nie przedszkole i nie powinno nianczyc się dzieci. Poważną firma ma poważnych pracownikow ...bo jak narazie nie ma z kim rozmawiać.

organizacja pracy rowna sie 0

Abcd

Kierowcy nie wydarzeni są w tej firmie. Pajace nieprzeciętni . Skąd biorą tych ludzi to ja nie wiem. Masakra.

,,,,
@Abcd

mialem doczynienia z kierowcami zalezy od czlowieka

Czy Zakłady Mięsne Haga Plus oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

,,,,

wydaje mi sie ze umowe o prace

Antek

Straszne to co się dzieje. Jeśli chodzi o pracę i okolice to tragedia same oszustwa. Firma Ład Komplex Rybnik też ponoć tragedia teraz czytałem bo moja robi . Co się (usunięte przez administratora)dzieje. (usunięte przez administratora) Tu robię i na razie jest w miarę. Ale dobze nie jest. Coraz częściej się zdarza że rachunki większe niż najniższa krajowa (usunięte przez administratora) Żeby przeżyć terzba drugi etat łapać. Co to za życie.

@Antek

niestety

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Zakłady Mięsne Haga Plus? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

zależy w jakim dziale pracujesz

Jajaja

Witam, czy ktos sie orientuje ze sklepy firmowe maja zamykac ??

Teresa
@Jajaja

@Jajaja Nic nie wiem na ten temat.pracyjesz w jednym ze sklepów Haga Plus? Czy Wigilia jest tam dniem wolnym od pracy?

worker
@Jajaja

Tak, podobno do końca roku mają być zamknięte. Tak mówił dyrektor produkcji na zebraniu. Straszył nas żebyśmy się brali do pracy i nie popełniali błędów.

Mhm
@worker

Straszenie. Czyli dalej nic się nie zmieniło w tej firmie. Ludzie, jest tyle innych firm gdzie nie trzeba sobie nerwów szarpać.

??

Ciekawe jak to jest że jak ma być kontrola z sanepidu lub audyt to wszystko jest sprzątane na błysk a tak to mięso może spaść na ziemię i idzie dalej do produkcji.czemu żadna kontrola nie przychodzi bez zapowiedzi żeby się przekonać jak naprawdę jest...można się domyślać o co chodzi..

Zigi
@??

Ktoś mądry kiedyś powiedział : "Jak dbasz tak masz". Co z tego jak jedni pracownicy się starają, a inni to mają głęboko gdzieś... Samemu świata się nie zwojuje. O ile wiem to są kontrole bez zapowiedzi (Biedronka), ale mogę się mylić. Zacznij zmiany od Siebie, zwróć uwagę innym żeby dobrze postępowali. Pozdrawiam

Sylwia

Jak wygląda obecna sytuacja Haga? Dajcie znać, czy warto tam teraz aplikować. Trzeba mieć książeczkę sanepidowską?

Some

Witam, nie znalazłem żadnych opinii na temat pracy przedstawicieli handlowych. Jaka umowa, czy targety realne, ile podstawy czy jest jakaś premia i od czego zależna, czy od stopnia realizacji planu czy widzimisię kierownika? Nie widziałem nigdy samochodów oklejonych z hagi więc czym jeżdżą, GPS itp.?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Haga Plus - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Haga Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Haga Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Haga Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Haga Plus?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Haga Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Haga Plus
2.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Jastrzębie-Zdrój
  • NIP: 6412371996 KRS: 0000252398