Opinie o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Łączpol Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Łączpol Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

@Byly pracownik Robiłam rozeznanie m.in. o firmie Łączpol i dziwi mnie, że tak krytycznie oceniasz ich. Czy możesz jakoś uzasadnić swoją opinie? Oskarżanie byłego pracownika jest zawsze mało obiektywne i często spowodowane przez własne błędy i zaniechania!

obserwator,
@Marta

A ty pracujesz w pijarze tej firmy?

Joanna

@anonymous, w jakich przypadkach Łączpol mógł nie wypłacać pracownikom całości pensji? Czy są one opisane w umowie, którą podpisałeś z pracodawcą przed rozpoczęciem pracy oficjalnie? Zachęcam Cię do wypowiedzi, ta kwestia zainteresuje innych użytkowników, poszukujących informacji o tej firmie przed podjęciem decyzji o ubieganie się o współpracę z nią.

Kamil

Skąd taka opinia, chyba nie z pracy bo zupełnie jak z księżyca!!

Zshfbzmksngndo

Firma krzak!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łączpol Sp.z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Grażyna

Jak się komuś nie chce pracować to musi narzekać?

as

Jeśli ktoś myślał o podjęciu w tej firmie pracy jako zbrojarz-betoniarz na kontrakcje w Niemczech to bym odradzał. Obiecują dużo ale obietnice są tylko obietnicami.

Boxser
@as

Jest normalnie masakra przy podpisaniu umowy mówią co innego jedziesz na miejsce i jest masakra za miesiąc próbny dostałem 600€ to jest poprostu (usunięte przez administratora) uważajcie rodacy

Przyszły pracownik?????

Witam. Decyduje się na pracę w firmie. Chodzi o pracę na terenie Niemiec. Czytałem poprzednie opinie, ale jednak trzeba się samemu przekonać jak to naprawdę jest. Oferta pracy przewiduje darmowe mieszkanie i dojazdy do pracy, to kilkaset euro "do przodu", zostaje jedzenie, które można zabierać z Polski, a i zakupy nie powinny być jakoś specjalnie drogie. Oczywiście jak chodzi o ofertę, to informacja swoje, a realia swoje, ale to kwestia przeczytania kontraktu i podpisania go po upewnieniu się , że jest OK. To moje wstępne przemyślenia, czy ktoś coś napiszę? Ostatnio jak widzę cisza na forum.. Pozdr.

Natalia

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Czy jest tak dobrze?

Zbyszek

Łączpol ma opinię dobrego pracodawcy i pewnie praca jest dobra. Tak sobie tłumaczę cisze na forum. Warto starać się o pracę w firmie?

@Zbyszek

Nie

Co to za firma zaproponowali mi prace ale niewiem czy sie zdecyduje za duzo negatywnych opinii.

Lukas

Konkurencja czuwa i mocno inspiruje ludzi do pisania bzdur żeby tylko zdyskredytować firmę, zgadza się?

Byly pracownik
@Lukas

Czyżby firma Łączpol obawiała się, że braknie naiwnych do pracy i nie będzie kogo okradać?

Person

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czyżby sytuacja w firmie Łączpol była taka dobra? Wbrew pozorom takie opinie pracowników są bardzo przydatne dla nowych chętnych do pracy. Czyli można firmę polecać!!

Szkoda czasu i energii na oszustów. Na umowie 40h tygodniowo w praktyce 5 dni po 12h i 9h w sobotę. A wypłata po miesiącu 878€. Nie polecam.

Łukasz

Może mi ktoś podpowiedzieć, czy wyjazd z firmą za granicę jest w miarę opłacalny czy już lepiej jechać z jakąś agencją? Jak to w praktyce wyglada, na jak długo się wyjeżdża?

Joanna

@s,tv próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą? Może warto porozmawiać z przedstawicielem firmy i spróbować wyrobić swoje zdanie. W końcu firma działa już od prawie 30 lat i zatrudnia ponad 200 osób.

s,tv

nie mam opini chciałbym pracować ale tylko jak słyszę na ten temat to się boję jechać tam pracy coś w tym musi być ..

Lukas

@oszukany Nie chce mi się wierzyć , że napisałeś całą prawdę. Łączpol jest spoko firmą i pewnie byłeś poinformowany o wszystkim a teraz udajesz oszukanego. Zresztą miałeś umowę i musiałeś wiedzieć ile zarabiasz a ile będzie miał potrącone i z jakiego tytułu.

Pan Jan

Czytam wszystkie opinie dotyczące tej Firmy.Widzę,że są one zróżnicowane.Tak więc rozumiem,że kto jest słabszy,to niech szuka łatwiejszej pracy,adekwatnej do wykształcenia oraz własnych możliwości.Żadna firma nikogo na siłę nie trzyma.Wszyscy jesteśmy wolni i dokonujemy wyboru.Nie rozumiem jednak po co pisać wulgarne,bezzasadne opinie skoro mnie samemu się nie udało.Ten,kto sam wydaje takie opinie,to w pierwszej kolejności niech zacznie od siebie,bo zapewne sam nie jest w porządku.Wiesz o tym,że skoro sam piszesz o kimś coś mało pochlebnego,to niewłaściwie świadczy o sobie samym..!!! Pozdrawiam serdecznie.

Joanna

@Lukas Jeszcze przez niecałe 2 tygodnie możesz aplikować na stanowisko Pracownik Budowlany- Pracownik Fizyczny. Jest to praca w Niemczech. Jeśli weźmiesz udział w procesie rekrutacji, daj znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Lukas

Czy ktoś wie gdzie teraz są organizowane wyjazdy? Bardzo mi zależy a nie mogę nigdzie namierzyć żadnej oferty. Słyszałem, że Łączpol to dobra firma,

Zostaw merytoryczną opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Łączpol Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łączpol Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łączpol Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łączpol Sp.z o.o.