Łączpol Sp.z o.o.

Gdańsk

Opinie o Łączpol Sp.z o.o.

as 2010-11-03 13:49:31
Jeśli ktoś myślał o podjęciu w tej firmie pracy jako zbrojarz-betoniarz na kontrakcje w Niemczech to bym odradzał. Obiecują dużo ale obietnice są tylko obietnicami.
wójcik 2011-03-20 18:55:27
ta firma to porażka 250-300 godzin w miesiącu za marne 1200 euro a kadra jaguarami sie rozbija
życzliwy 2011-04-10 16:08:50
[usunięte przez moderatora] praca po 300godzin w m-c. 1000euro zarobku.obiecuja tylko dużo.omijajcie ich szerokim łukiem [usunięte przez moderatora]
Abdul Al Chaim 2012-01-17 18:21:20
Firma efemeryda. [usunięte przez moderatora] Bezpodstawne zwalnianie. Lepiej unikać, firma chyląca się ku upadkowi. Brak perspektyw pracy.
ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!! 2012-01-30 20:50:53
łaczpol to zlodzieje !! wysylaja ludzi do pracy daja umowe bilet w tamta strone aneks eksportowy , ok , jest pieknie ale co do czego jak zajezdzasz na miejsce nie pracujesz tak jak na umowie 40 h tygodniowo tylko 300 godzin lub 340 nie dostalem swojej poscieli srodkow czystosci zal jak okradaja ludzi .(usunięte przez moderatora)
Sebastian 2012-02-18 19:43:11
300-340 godzin tygodniowo to super wynik. Tydzien nawet nie ma tylu godzin.
R.J. 2012-07-05 14:56:54
300godzin?Więc zatrudniają samych przo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ików pracy.600%normy.Jaguarów nie zazdroszczę bo to indyjszczyzna i świadczy tylko o złym guście.Z pewnością zazdroszczę(usunięte przez moderatora) bo to świetna osoba i dźwigni a tejże firemki.Ocena moja tyczy się (usunięte przez moderatora) nie firmy bo firmę mam w (usunięte przez moderatora)
ja 2012-09-16 19:31:34
Mnie tez sie ona podoba :)
mły 2012-11-10 18:39:59
ja tam pracowałem kilka lat było lepiej i gorzej ale nie narzekam a czepjacie się jaguara a zielonego pojęcia niemacie o takich rzeczach
Lepo 2012-12-05 22:27:16
Ja tam tez przepracowalem kilka lat i nie narzekam. kadra sie jakimis fordami fokusami rozbija a nie jaguarami - no chyba ze ford to tez jaguar (w koncu do niedawna nalezal do koncernu forda)
Zdzisiu 2013-05-18 15:13:49
Tak, ja przechodzilem,
przy rekrutacji musisz wypelnic sterte papierow gdzie jest miedzy innymi o kwalifikacjach. Wiec jesli jestes wykwalifikowanym fachowcem to robote dostaniesz. Jesli chodzi o wymogi zdrowotne to otrzymasz "anonimie" skierowanie na szczegolowe badania lekarskie jesli je przejdziesz to masz szanse na zatrudnienie.Zarobki to roznie, jesli bedziesz wydajnie pracowal to dobrze zarobisz. na przerwie mozna spokojnie pogadac z kumplami bo z tego co wiem w pracy i poza nia jest mila atmosfera (kierownictwo awanturnikow i pijakow nie toleruje). Wiec "anonimie" jesli jestes fachowcem lub potrafisz sie nauczyc pracy to mozesz sprobowac.
pracownik 2013-05-25 17:47:18
my już pracujemy w lindern a więc nie masz nowych danych
Lija 2013-06-24 15:24:21
Mój mąz nie pił nie palił zasuwał jak osioł i co??????????????/zwolnili go zostaliśmy z długami bez pieniędzy czy to sprawiedliwe????
nieznajomy 2013-06-27 21:44:43
dokładnie pracował jak osioł- bo robił i nie wiedział co robi!!!
cześć 2013-06-28 19:34:01
ja pracowałem,zwolnili mnie,bezpodstawnie,zostałem z długami,(usunięte przez moderatora)
obcy 2013-07-04 20:50:19
ja pracuję a warsztatów jest sporo a więc nie zamiatajcie do jednego worka!!praca jak każda kto chce pracować to pracuje tam gdzie ja jestem nie ma chlania na tygodniu a warunki mieszkaniowe ok!!!
bumba 2013-08-28 10:58:05
anonim - 2013-06-22 14:12:57

Zdzisiu, dzięki za odpowiedź ;). Te badania sa bezpłatne, czy Łączpol za nie płaci? Może ktos napisac na czym mniej-więcej polega praca Network Analyst, bo mnie zainteresowała ta oferta. Studiuje telekomunikacje na politechnice warszawskiej, ale niedługo skończe, a mieszkam w Bydgoszczy to byłby idealnie.
W Bydgoszczy działa inna firma partnerska Alcatela Dacomet, podobnie jak Łączpol zatrudnia pracownikow dla Alcatela -Lucenta.
Spróbuj u nich się czegoś dowiedzieć, też szukali network analyst.
Są bardzo mili , mi pomogli znależć pracę
Józek P. 2013-09-03 21:23:42
anonim - 2013-08-29 17:29:41

aga na czym polegają oszustwa ze strony firmy Łączpol sp.z.o.o? czy ma to związek z tym że wypłaty są inne niż były obiecane?
Pani Agnieszko , będzie podwyżka.
Tom 2013-09-27 03:11:08
Hej potrzebuję informacji na temat pracy w tej firmie w Niemczech jako zbrojarz. Mam zamiar się tam przyjąć, ale z tych opinii wynika że nie ciekawie tam jest. Prawda to wszystko jest co piszą pomóżcie?
2013-09-28 10:46:31
nie rozumiem jak możecie się odnosić do(usunięte przez moderatora) pisząc o łączpolu skoro ta osoba jest kierownikiem w E.P.R.T.. a jeśli ktoś chce zarobić to nie będzie takiej osobie przeszkadzać praca po 12 godz. jeśli ktoś wyjeżdżając na kontrakt myśli żę będzie siedzieć i nic nie robić to raczej nie chodzi twardo na nogach chcecie siedzieć w pl za max 3 tyś. to spoko ale zostawcie w spokoju E.P.R.T. i ich pracowników :) z góry dziękuje Dawid
Enej 2014-01-06 19:55:46
Powiem krotko pieniadze ktore tam zarabiaja prscownicy sa po nizej krytyki i jesli ci firma wmawia ze w swoim kraju nie zarobisz tych samych pieniedzy to sie myla. Nie oplaca sie pracowac za 4 tys bo taka wychodzi tam srednia roczna. Po odliczeniu jedzenia przejazdu i kasy na drobne wydatki licze kolo 100 e uro to zostaje ci jakies 3 tys i jak kogos zadowala taka wyplata jak ma rodzine to spoko dla kawalera to moze i dobra kasa co tez watpie. Uwazam ze jak ktos ma cel w zyciu to w tej firmie moze sie tylko nauczyc fachu i uciekac do lepiej platnej .
rafał 2014-05-28 17:19:48
Jestem niezdecydowany do pracy w Łączpolu, jakie są tam zarobki,warunki mieszkalne,i ile godzin się pracuje? Był bym wdzięczny za info.
rafał 2014-06-28 13:44:06
Tak ,tyle tylko że mówili że jest miesiąc próby w niemczech, bo tam się pracuje, a żeby jechać trzeba mieć na miesiąc kase żeby przeżyć, a po miesiącu mogą kopnąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i człowiek zostaje z długiem. Dlatego pytam czy w miarę dobrze płacą.
albert 2015-01-06 13:51:30
pracowałem w tej firmie w niemczech 1 miesiac szkoleniowe licza za 2 tyg dostałem 1200 zł pozniej 1300 euro na miesiac
Marcin 2015-01-18 20:15:57
Mam pytanie. Próbując dodzwonić się do firmy karzą mi podać numer wewnętrzny.. jak mogę się z nimi skontaktować i poprosić o wysłąnie tych o to papierów do wypełnienia?
tynko 2015-02-26 12:41:53
tak, branżą budowlaną to oni też się zajmują, więc wszystko spokojnie, mam nadzieje, ze teraz będzie i tez wyjaśni się w końcu ta kwestia tych wynagrodzeń, czy to ż esię dostaje w jednej racie czy w dwóch czy w kilku, bo przeciez i takie plotki były w swoim czasie jednak, pamiętcacie jak było coś takiego?
k. 2015-03-09 21:17:06
Jeżeli ktoś chce trafić do obozu pracy,to szczerze polecam tą firmę.Praca po 14h w tym jedna półgodzinna przerwa.Płacą jak chcą. Szkolenie trwa dwa tygodnie,ale nie oczekujcie wynagrodzenia zawartego w umowie,bo się bardzo zdziwicie.To czy ktoś pracuje jak wół i przestrzega zasad nie ma żadnego znaczenia.W Lindern brygadą dowodzi wiecznie sfrustrowany kierowniczek,który za cel życiowy obrał sobie gnojenie pracowników.Obiecanki cacanki tej firmy są zdumiewające,aż dziw bierze ze Państwowy Inspektorat Pracy jeszcze się tym nie zainteresował.
pracownik 2015-04-08 12:58:36
a my pracujemy w lindern i jest ok jak komus robić się nie chce to wiecznie będzie marudził zasady są i dobrze bo bez nich byłaby masakra!!!!
zenon 2015-06-06 17:14:59
Witam moze ktoś udzielic sprecyzowanej odpowiedzi jakie są zarobki w firmie teraz ile godz sie pracuje co ile zjazdy do polski z niemiec
Wujek dobra rada 2015-06-07 20:18:16
Sprecyzowanej odpowiedzi może udzielić tylko dział kadr danej firmy a nie jak myslisz forum, które z zasady nie jest miarodajnym źrodłem informacji i nie jest obiektywne.
janek 2015-06-11 14:28:51
powiem tak wujek dobra rada niech sobie takie rady dla siebie zostawi bo prawde napisze pracownik ktory pracuje w danej firmie bądz pracował a nie jakas pani czy pan za biurkiem który ciężką pracą nigdy sie nie zhańbił i nawet nie był i nie widział jakie tak naprawde są warunki mieszkaniowe czy tez jakie pieniądze dostaje na ręke pracownik albo powiedzą ci stawki jakie zarabia pracownik po 10 latach pracy to nie jest firma gdzie płaca na godz wtedy wszystko było by jasne
Wujek dobra rada 2015-06-14 11:31:38
janek, skad ten wiesz ze kadry (jak mniemasz to ci ktorzy sie nigdy praca nie shanbili) nie maja pojecia jakie sa zarobki, lub ze podadza zarobki po 10 latach pracy, nie wiedza jakie sa warunki zatrudnienia oraz mieszkaniowe? Wiesz nawet ze nie byli i nie widzieli gdzie pracuja pracownicy. Pewnie jestes jednym z nich skoro tak duzo wiesz.
Józef P 2015-10-18 19:08:11
Zawsze lubię nucić przy goleniu T.Love " u u u chłopaką nie płacę , nie masz kaski odpuść sobie , jutro przecież też jest dzień , u u u chłopaką nie płacą ..."
Jurek85 2016-05-29 22:35:29
Jakie widełki są w tej firmie przewidziane dla 'Design/Configuration IP Engineer'? Ktoś pracuje w dziale sieciowym? Jaka atmosfera, warunki pracy? Moze jakies ciekawe projekty?
Toms 2016-06-06 18:20:55
Biorę udział w procesie. W pierwszej kolejności rozmowa sprawdzająca znajomość angielskiego przez telefon. Później spotkanie rekrutacyjne, a dalej... zobaczymy ;)
Taki tam 2016-09-02 02:42:13
Praca w linder pracowałem . Żenada wszystko pięknie na początku. Potem pytasz się od czego zależy wypłata to kręcą jak mogą a to za mało metrów pracujecie nie wydajnie itd itd... Majster i kierownik cisną tylko metry metry metry dawaj szybciej dziś musi być 1000 metrów bo nie bedzie wyrobiony plan . I tak codziennie 4 rano do 15.00 albo 16.00 druga zmiana niby od 15.00 ale jesteś już o 14.30 na fabryce i do prawie 2 w nocy i tak się kreci. Tak tak praca w sobotę też. Niemcy patrzą na Polaków jak na małpy do pracy bo oni by tego nie robili za takie pieniądze . Jak ktoś chce się sprawdzić siłowo i kondycyjnie to zobaczcie sami. Powiem jeszcze inaczej biegam półmaratony ale ta praca to jak ultra maraton. Powodzenia .
Stary pracownik 2016-09-02 11:46:31
Witaj Taki tam, który pracuje w Lindern nadal,
ja pracuję tu już tyle lat i nie narzekam, ale ktoś taki jak Ty, kto pisze, że biegał półmaratony, to chyba "świńskie", bo ruchy masz jak mucha w smole. Jesteś ciężarem dla całej grupy, co usłyszałeś (od nas, nie od Majstra, czy Kierownika) i to Cię zabolało. Praca jest fizyczna i Ty nie dajesz rady, ale honor Ci nie pozwala do tego się przyznać. Nie masz pojęcia co robić, bo nie znasz się na niczym, ale w gadce jesteś ekspertem od wszystkiego. Z resztą twój Nick "Taki tam" mówi sam za siebie.
Pozdrowienie dla wszystkich pracowników.
Kolega takiego tam 2016-09-04 08:32:13
Szanowny kolego edek-czytam twój wpis i oczom nie wierzę, jak można być tak naiwnym (nie powiem glupim)aby oczekiwać na forum zeby ktoś pisał o jakichś konkretnych kwotach pieniędzy i oceny czy coś się opłaca lub nie.(to każdego prywatne zdanie)Kolego trochę cywilnej odwagi życzę -są telefony lub inne sposoby by się dowiedzieć takich wiadomości, ale trzeba mieć tzw.jaja ha ha.
..... 2016-09-16 12:46:12
DO Taki tam
W tej pracy nie ma miejsca dla ludzi którzy mają dwie lewe ręce, braku pojęcia o czym kolewiek, żeby pracować spory już czas i nie znać podstaw na swoim stanowisku, płakać jak dziecko że Cię noga boli po tym jak stoisz w miejscu całą zmianę, STEIEDZENIE JEST JEDNO, NIE NADAJESZ SIE DO ŻADNEJ PRACY, pozdrawiam
awio 2016-09-16 12:58:32
jak niektórym tak bardzo przeszkadza i nie pasuje praca fizyczna w tej firmie, to przecież są też stanowiska aktualnie oferowane dla osób z większymi aMBICJAMi, przykładowo poszukiwany jest teraz Senior IP - Data Design and Configuration Engineer nawet
Zostaw swoją opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łączpol Sp.z o.o.