Opinie o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Łączpol Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Łączpol Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Jaki jest wkład kierownictwa Łączpol Sp.z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

robol

23 brak kasy ciekawe kiedy zapłaca i czy w ogule

Dwa oferowane punkty mnie interesują z oferty dla Junior Project Leadera. Wskazują w ogłoszeniu na karierę w strukturze globalnej. Jaki ma ona zakres praktyczny? Dodatkowo co z tym atrakcyjnym wynagrodzeniem? proszę o jego przybliżenie, mogą być widełki

Magda Nowy wpis

Myślę, że zarobki to będzie tak 4500 - 6000 brutto. Ze strukturą globalną to nie podpowiem bo nie znam się na menadżerowaniu.

Zaktualizuje ktoś temat opóźnień w wypłacie wynagrodzeń, bo szukają własnie Inżyniera do projektowania i konfiguracji adresów IP/Danych. Chciałbym zaaplikować, jeśli z terminowścią już jest wszystko okej. Jesli ktoś z was wie i przedstawi mi widełki płacowe na tym lub podobnych stanowiskach, byłoby super:) Tak z ciekawości, jaka jest u was rotacja wśród pracowników, bo nie chciałbym po roku zmieniać pracy..

Magda

Jeżeli to oferta z Bydgoszczy to możliwe, że będziesz kontraktorem dla większej firmy i wszystko będzie ok. Nie płacą zbyt dobrze, ale raczej jest stabilnie.

@Magda

Co można rozumieć poprzez stwierdzenie, że nie tak dobrze płacą? Co prawda w tej ofercie dla inżyniera nie wskazano wprost ile doświadczenia należy mieć. Ale zastanawiam się czy im więcej tym nie będzie przypadkiem wyżej stawki?

Magda Nowy wpis

Po prostu płacą słabo w porównaniu do innych firm z tej branży. Głównie pracują tam studenci i ludzie po stażu w Nokii. Łączpol jest podwykonawcą Nokii. Odczuwasz staż w Nokii jest fajnie potem bierze cię łączpol i tam tkwisz w nieskończoność.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Łączpol Sp.z o.o.? Chodzi o pracę jako Główny Księgowy, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 6 listopada.

Joker

Brak paska wypłat, pracujesz i nie wiesz za co zrobiłeś... :)

Johny

Kierownictwo ma ludzi za nic

@Johny

Masz na myśli ten brak wypłat, czy to już w miarę się unormowało? Bo wpis chyba ma już dwa lata. Czy coś jeszcze jest na rzeczy? Możesz podać przykładowe sytuacje? Tata chce się tu zatrudnić i teraz to się trochę obawiam:/

robol

23 brak kasy ciekawe kiedy zapłaca i czy w ogule

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łączpol Sp.z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Weszłam tu bo interesuje mnie stanowisko (Junior) Project Leader. No bo to posada juniora. Sami napisali, że to praca w globalnej strukturze. Czy można pracować nie tylko w oddziale w PL, ale też np. gdzieś w Europie? Po czasie można awansować na Mida i właśnie awansować do oddziału na zachodzie Europy?

Jakie są mocne strony pracodawcy Łączpol Sp.z o.o.?

Jeśli ktoś się decyduje na pracę jako zbrojarz w tej firmie to... Omijać DALEKO!!! Pracowałem parę miesięcy w Bischofsheim. Warunki mieszkaniowe tragiczne, ludzie tragiczni ( (usunięte przez administratora) z całej Polski zbierana), "kierowniczek" - Rudy Andrzej. Reasumując: (usunięte przez administratora) zarobisz, będziesz mieszkał w/z (usunięte przez administratora)... P.s. Świat jest mały Rudzielcu... Kiedyś się spotkamy Andrzejku.

@były pracownik

Cos sie Tobie "były pracownik" pomyliło, ja pracuje tam ponad piec lat i żadnego rudego kierowniczka tam nie ma i nie było. Warunki mieszkaniowe dobre i nikt na nie nie narzeka. Zgadłeś tylko ze pracują tam ludzie z całej polski- ale to chyba nie jest żaden problem tym bardziej ze w każdym zakładzie pracy jest to norma.

aaa

Hej, to zakwaterowanie mnie interesuje. Piszesz, że nie jest najgorsze, a da rade to ująć w szczegółach? Do jakich w tym roku mieszkań da rade się wprowadzić? Jakie standardy, wyposażenie i tak dalej?

Łukasz, może nowy.

Czy w firmie jest jakiś fundusz socjalny? Wakacje pod grusza? Pozdrawiam.

Czy w Łączpol Sp.z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zdenerwowany!

Jedna z najgorszych prac w jakich byłem. Praca po 10-12 godzin bez żadnej przerwy, w trakcie pracy ciągłe poganianie i krzyki, brak możliwości zjedzenia śniadania w pracy. Warunki zakwaterowania słabe, na mieszkaniu (usunięte przez administratora) . Nawet nie ma się własnej szafy. Większość pracowników ma problem z alkoholem. Omijać szerokim łukiem no chyba ze ktoś lubi niszczyć swoje plecy i lubi być cały czas poganiany. SERDECZNIE NIE POLECAM

Były robol

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem... Praca na Akord w delegacji w DE. Zero wypłat diet. Na umowie praca po 40 h tygodniowo. W rzeczywistości 10h dniowo, nawet w święta w DE trzeba pracować. 0 dodatków za nadgodziny i przepracowane święta i soboty. W umowie napisane wypłaty płatne do 10 każdego miesiąca w rzeczywistości jest inaczej nawet 15stego. Jedyny plus w firmie to zjazdy firmowe w czwartki do Polski na koszt firmy. Choć z tym bywa różnie potrafią dzień przed oznajmić że zjazdu nie ma. Pracują tu przeważnie stare jak i młode alkoholiki.

W firmie Łączpol Sp.z o.o. podobno płacą nawet 12000 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Główny Księgowy? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Główny Księgowy.

Kolega ostatnio proponował że poleci mnie do pracy w tej firmie co się stało?

Totalne bagno,zlodziejstwo,wyzysk,(usunięte przez administratora),powinni zamknąć ta firme!!!

Maria

Czemu tak określasz? Można wiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś i jaką miałeś stawkę, że uważasz tak właśnie?

Były pracownik fizyczny

Czysty wyzysk, po przepracowanych 22 dniach po 10h zarobilem 1150€. Ubezpieczenie zdrowotne 300€ ZUS 530€ I w tym kwatera za darmo, całe szczęście. Do tego zaliczyli mnie do VI klasy podatkowej nic o mnie nie wiedząc ???? Każdy kto się szanuje niech ich omija szerokim łukiem.

Aleksandra
@Były pracownik fizyczny

Aż nie mogę się powstrzymać i muszę dopytać. Ta kwatera to jakie warunki miała skoro darmowa...?

@Aleksandra

meliniarska.

Bożena

Czemu tak piszesz? W sensie co było nie tak? Byłabym wdzięczna za szczegóły a zwłaszcza jak wygląda dostęp do łazienki, pralki, kuchni?

Deutschland

Firma wyzyskuje i wszyscy o tym wiedzą , wyzysk od podwykonawców i pracowników... Jeśli trafisz pod ich skrzydła pewne że Cię obskubią z kasy i zostawią na lodzie i nie ważne czy jestes dłużej przyjacielem , czy zaczynasz współpracę...

Wojtek
@Deutschland

Z moich informacji wynika , że to prawda obskubią każdego , ludzie dla nich to (usunięte przez administratora) Firma ma podejście niczym Rosja do ludzi , być może założyciele firmy wywodzą się z (usunięte przez administratora) świata...

Maja
@Wojtek

To mocne słowa, czy firma serio na nie zasługuje? No chyba muszą wam coś płacic zgodnie z umową?

Rafal

Firma bardzo wporzadku....Polecam

Robol
@Rafal

To czemu przyjecia caly czas? Moze dla tego ze jest slaba kasa?

Stefan
@Rafal

Ile dali ci premii żebyś tak napisał?

Paula
@Rafal

Co.masz na mysli wporzadku ? Ile dostales kasy na poczatku czy to co tu czytam jest prawdziwe .... ?

Asia
@Rafal

Czy kobiety tez mogą pracować w tej firmie czy praca jest głównie dla mężczyzn?

Grzegorz
@Asia

A masz już jakieś doświadczenie w takiej pracy?

aga
@Grzegorz

pewnie facetów tylko ;/

Asia
@Grzegorz

Niestety nie mam

Maja
@Asia

A można w ogóle bez doświadczenia się dostać? Ktoś cos wie?

Byly pracownik

Odradzam. Pracowalem w goslar jako zbrojarz. Miejscowy kierownik przymyka oczy na kradzieze jakich dokonuje brygadzista. A kradnie na potege. Wyplata od akordu. Nie dowiesz sie ile zarabiasz. Praca po 11godzin z przrwa 1h. Zjazdy do pl jak nie masz auta to co pol roku. Mieszkasz z (usunięte przez administratora) Brak internetu. Do lekarza nie pojdziesz bo trzymaja karty ekuz i nie masz do nich dostepu. A czesto sie zdarzaja rozciecia skory itp bo brak ram bhp. Zero szkolen w tym kierunku. Pracujecie na akord ale niestety sa osoby ktore nic nie robia ( koledzy kierownika) i trzeba na nich pracowac bo dostaja takie same pieniadze. Tragedia. A jak zglosicie cokolwiek kierownikowi glownemu to i tak nic nie zmieni.

Podkołdernik Jadowity z Dupki

Heja.praca Okolice Stutgartu,? ktoś coś jakieś info?? pisać !

Jolanta
@Podkołdernik Jadowity z Dupki

Ale co konkretnie chcesz wiedzieć? Atmosfera, zarobki czy coś innego?

@Jolanta

Atmosfera,

@Jolanta

Atmosfera

Czy Łączpol Sp.z o.o. zatrudnia studentów?

ktos

biora wszystkich jak leci bo szukaja taniej sily roboczej

Edyta
@ktos

Ale chyba taki student musi mieć tego doświadczenia trochę, czy nie? Może nauczą na miejscu?

Krasnoarmiejec

Pracowałem u tych oszus...to znaczy "nierzetelnych pracodawców" w Minden, dla firmy Mindener Stahlhandel. Praca po 12 godzin, w soboty zależy, I 12, II zmiana 6 godzin, warunki zakwaterowania urągają człowieczeństwu, szczury, myszy, karaluchy. Umowa jest skonstruowana w taki sposób, że pracownik nie wie ile zarabia. Naprawdę. Pracodawca zobowiązuje się wypłacić procent od zysku całej firmy, podzielonego na wszystkich pracowników, tylko że nie ma możliwości sprawdzenia, jaki to zysk. Przez około trzy tygodnie, przepracowałem 226 godzin i otrzymałem 819€. Łączpol wynajmuje polskich pracowników niemieckiej firmie i płaci im grosze, unikajcie ich za wszelką cenę, może jeżeli nie będzie chętnych do pracy, to takie "firmy" skończą marnie i sytuacja na rynku pracy Polaków w Niemczech ulegnie poprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Łączpol Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łączpol Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łączpol Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042