Opinie o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Łączpol Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Łączpol Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łączpol Sp.z o.o. w Gdańsk

Jacek

To jest praca dla tych którzy potrafią pracować fizycznie. Kelnerów i taksówkarzy tam nie potrzeba. Dobrze że są Ukraincy to przynajmniej ciągną robotę i są premie za przeroby. Za kwatery i przejazdy do kraju placi firma.

Robo-cop :-)

Potwierdzam, Ciężka praca ale nadgodziny płacą - rozliczone co do grosza. Zawsze może się coś komuś nie spodobać. Zjazdy na koszt pracodawcy. Jest OK.

Obserwator
@Robo-cop :-)

Dużo tu piszą ze pracodawca nie wywiązuje się z płatności jaka ustalił z pracownikiem w zamian tego często okazuje się ze praca jest liczona na akord czego jest skutkiem mały zarobek .

Romek
@Robo-cop :-)

Jestem ciekaw jak ci płacą nad godziny jak masz na acord?

Proces rekrutacji zrobiony szybko i rzetelnie. Szybko można wyjechać

Lukass

Czy w Łączpolu bez doświadczenia człowiek da sobie radę na stanowisku zbrojarz

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Łączpol Sp.z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
No

Byłem w helingergrabe krótko mówiąc porażka. Kasa słaba, dużo ukrainców, majster ktory nie nadaje się na tą funkcje

Narek
@No

A czy sklad zaloga jest zgodna czy sa brudy szanuja sieczy nie

Stefan
@Narek

Tam co chwilę są nowi bo każdy ucieka. Skład był wymieszany wtedy co byłem

RM

ZUS wysoki, wypłata na czas

Leed

Ile godzin pracuje sie jako zbrojarz ijaka jestzaplata

Dupel

W jakim dniu sa wyplaty? Czekam na wyplate za marzec jestem ciekaw czy do piatku ona dojdzie zazwyczaj dostawalem po 10 dopiero

janek

Byłem w Minden dużo godzin plus soboty ciężka praca ale płacą i dają mieszkanie

Obserwator
@janek

Siema ! jak wyglada praca w firmie Łączpol Sp.z o.o. ?

K
@Obserwator

Praca jak praca. Ludzie w porządku, ale firma leci w kulki i kombinuje jak może, byś nie wiedział, ile zarobisz. Wciskają przy rekrutacji, że zarobisz 1600-1800 euro miesięcznie na rękę, przy normalnym etacie. Dają pokój i raz na miesiąc dojazd do Polski. Potem okazuje się, że pracujesz po 10 godzin dziennie, plus soboty. Masz około 240 godzin miesięcznie, wtedy dostaniesz około 1800 euro. Nie wierz w akord, bo robiliśmy mniej godzin, ale więcej metrów, i wypłata była słaba. Jak by nie liczył godzinówka, ale wciskają, ze akord, by zasuwać w biegu. Niemiec, jak obozie, ciągle cię pogania, polski szef ma to gdzieś, dla firmy jesteś tylko frajerem do zarabiania dla nich pieniędzy. Nie można się doprosić wyciągu miesięcznego, więc nie wiesz za co, i ile zarobiłeś. A jak dostaniesz pit, to się okazuję, że ci nawet diety wliczyli do pensji, i zamiast mieć stawkę 9 euro na godzinę, to masz 6. Powiem tak, praca ok, ale nie dam się wyzyskiwać. Szukajcie pracy gdzie indziej.

Chyba coś zmienili w Niemczech bo mieszkania niezłe i dobrze płacą

K.
@Piotr

Mieszkania takie same jak były, czyli nie jest źle. Ale z tym dobrze płacą to przestań bajki pisać. Z obiecywanych 1600-1800 na rękę. to zobaczysz, jak zrobisz 240 godzin w miesiącu. Dziękuję, nie polecam i nie wracam.

Pensja na czas za nadgodziny też płacą ,nacleg zapewniony polecam

K.

Co ci płacą? Nadgodziny? Wciskają, że praca na akord, a to najniższa stawka niemiecka, tyle tylko, żeby pędzić do roboty. Tyrasz po 10,11 godzin plus soboty, to wtedy coś zarobisz, bo tak to dostaniesz, 1300 euro na rękę za 180 godzin. Do tego wliczają ci do pensji, dietę, którą powinien otrzymać każdy pracownik oddelegowany. Tak więc pracujesz za mniej niż 6 euro na godzinę.

zainteresowany

Powiedzcie czy to znaczy, że mimo pandemii są organizowane wyjazdy do pracy za granicą? Kwarantanna nie obowiązuje?

Sequ
@zainteresowany

Covid test i jechane

Kestas

Byłem w Niemczech, dużo pracy ale zarobki ok. Płacą na czas

żenada

Nikomu nie polecam. Wyzysk, brak szacunku, mieszkanie w barakach, słaba kasa (mało powiedziane). DNO!!!

Jurek
@żenada

Tak? „Zenado” ? To gdzie ludzie mieszkają w barakach? bo z tego co wiem to podajesz kłamliwe informacje. Hmmm.., ciekawe dlaczego?

krasnoarmiejec
@żenada

przepracowałem w Minden 237! godzin w około 3 tygodnie. zarobiłem 852€! mieszkania to nory, szczury biegały po podłodze, mam zdjęcia. umowa, którą podpisałem, nie precyzuje zarobków. uwaga na oszustów!

Minden majster
@krasnoarmiejec

Musial bys pracowac dziennie min. 13 godzin a to juz na pewno sie mija z prawdą !!! 237godz ?? Chyba liczysz z czasem spędzonym w na kwaterze lub na zakupach. Jak pracujesz na okresie próbnym i ktoś ciebie szkoli to normalne ze zarabiasz mniej a jak ktoś wymaga szkolenia przez caly miesiac i nie rozumie zasad urzywania kontomierza czy miarki do tego nie ma dla niego żadnej roznicy miecy gięciem stali na 30 i 45 stopni to niech sie nie dziwi ze za caly miesiac dostaje tyle .... jezuuuu czlowiek przyjezdza nie chce mu sie robic i szuka wymówki.... wielu ukrainców robi od 2 lat o sa zadowoleni!!. Ale oni przyjechali do pracy a nie do chodzenia po przybytkach ale panów......Dziecinada takie gadanie o niczym.... za czlowieka trzeba robic bo ma dwie lewe ręce ukraincy juz na swoich gadają ze leseży itp. A ten tutaj udaje ze wszystko wie naj lepiej przyjedz i pokaz ze potrafisz robic a nie w gembie mocny !! I kto niby w minden pracuje po 13 godzin co ?? Nawet po 11 tobie nie uwierzę monitoring nie klamie !!! A i pamietaj ze godziny spedzone na przerwie w niemczech nie podlegają liczeniu do wypracowanych godzin..... i jeszcze jedno panieee.... Krasnoarmieniec mam ponad 24 ukraincow i nikt nie narzeka narzekaja tylko odpadki, ludzie którzy nie potrafia nic samemu zrobic...., kazdy czlowiek przy minimalnej checi i posiadaniu mózgu sobie radzi, ale jak ktos nie potrafi samemu nic zrobic nie zna z matematyki co to jest 'D' a co 'R' i naprawde o opsludze kontomierza nie wspomne to nie dziw ze nie pracujesz..... mieszkania owszem maja wiele wad ale wlasnie zmieniamy lokum do tego lazdy kto przyjedzie ma mozliwosc wynajecia prywatnie mieszkania i firma nie robi problemow zeby dopłacać dakiej osobie do czynszu. Wiec z laski swojej nie znasz sie gadasz bo ciebie wkurza ze nikt ciebie nie chce to może juz czas by sie ogarnąć i cos ze soba zrobic ??. Ps. Nie mogles tyle pracować bo nie zgadzala by sie twoja płaca minimalna którą firma musi tobie zapłacić bo inaczej jest to przestępstwo.wiec klamiesz bo kodziny pracy sa jak naj bardziej rzetelnie rozliczane!!!!. Chcesz sie sądzić spoko grozisz spoko ale pamietaj to ty nie znasz prawa i jak cos monitoring nie klamie wyraznie mozesz zobaczyc ile godzin przepracowałeś a ile przestaleś lub wiedziałeś na przerwie!!! Oszustów mozna spotkac wielu i na każdym rogu ale prosze cie nie upokazaj sie przyjachales na miesiac przerobiles 2 tyg wykorzystales przyslugujace tobie 2 dni platnego urlopu bo to akurat wiesz ze sie tobie należy po czym byles prawie tydzien na bazplatnym urlopie !!! Chcesz sie dalej odgrarzać czy zaczniesz patrzec na fakty a nie po pijaku piszesz głupoty !!! Naprawde żal!!! Zadna firma nie jest święta ale zeby u mnie ktos zarabiał miesiecznie 852€...... chyba kpisz ...... dowody nie kłamią ty masz zdjecia wkatery a dlaczego nie chciałeś sie przeniesc na inne mieszkanie czy wynająć sam ?? Bo samodzielność to odpowiedzialność jak masz problem ze soba to jak masz zadbać o cos wiecej niż majstwe daj 50€ avans(zaliczke) i odrazu do sklepu po skrzynke piwa.... zenada chlopie .....

DkA
@Minden majster

W niemczech sa nie platne przerwy tak baranie zgadza sie, tylko wez pod uwage ile niemieckie firmy placa, jaka stawka a ile polskie dziady placa, jak czytam cos takiego to sie zastanawiam kiedy wejdzie jakie prawo i wyp@erdola tych wszystkich polaczkow pseudo "biznesmenow" co zatrudniaja polakow w niemczech na polskich umowach, wszedzie gdzie polusy za granica, polskie firmy tam dziadostwo i wymagania chuj wie jakie, nawiazujac do tych "nie platnych przerw" i prawa niemieckiego, jakim cudem wy polusy macie czelnosc podpisywac sie pod niemieckie prawo skoro robota jest na polskiej smieciowce, przy stawce 8 ełro to wy jeszcze powinniscie doplacac za dojast do roboty a nie tylko przerwy. Z dala od polskich januszy biznesu za granica tfffu.

Jani
@Minden majster

Jak zarobiłeś już eurasy na ukrach i Polakach to zainwestuje Pan w słownik lub korki z polskiego. Folksdojczu

Byly
@żenada

Odradzam ta firmę wyzysk brak szacunku kasa (usunięte przez administratora)

Maks

Praca jak każda inna. Spoko ziomki, wypłata na czas.

Marcel

Powiedzcie czy w obecnej sytuacji kiedy pandemia szaleje są w ogóle organizowane wyjazdy do pracy?

@Marcel

Tak wyjazdy są cały czas

Nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora) w biurze nie otrzymałem wypłaty dostałem pokój z połamany łóżkiem jak pracowałem oraz miałem mówione że mam pewne 1400 euro pracując 8h tak mi szefunio tez z biura powiedział a sie okazało na miejscu ze za metr mam płacone 1.32 euro to mniej niz kafelkarz ma na metr nie polecam unikajcie tej firmy

Kamilczuk

Czytają forum na Gowork nie widzę żadnych firm w Polsce która by miała pozytywną opinię. Wszystkie firmy w Polsce jak i agencje pracy mają zepsute opinie wyzyskując pracowników i nie zabezpieczając warunków pracy czy socjalu..Daleko nam do takich warunków pracy jak na zachodzie gdzie firmy mają dobre opinie

Karaś

Witam tych co szukają tu pracy w tej firmie powiem szczerze że odradzam bo w biurze gadają co innego a na miejscu w Niemczech jest co innego normalnie masakra i żenada robią tyle godzin a nie wiedzą ile zarabiają bo nie mają świstka ile mają co i czego potrącane naprawdę nie polecam tej firmy i tyle byłem przekonałem się jak jest i odradzam

Kurczok

Gdzie w de są zakwaterowania? Mozna miejscowości poprosić?

Zostaw merytoryczną opinię o Łączpol Sp.z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Łączpol Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łączpol Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łączpol Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łączpol Sp.z o.o.