KFC Kalisz Amrest

Kalisz

Opinie o KFC Kalisz Amrest

anonim 2011-04-01 20:49:10
NIE POLECAM!! RODZINNY INTERES CAŁA RODZINA TAM ROBI OD [usunięte przez moderatora]POPRZEZ INNYCH LUDZI KTORZY TAM PRACUJA PO DRUGIE UMOWA O PRACE ALE TYLKO NA POL ETATU CO NAJSMIEJSZE ZAROBKI TO JAKIES 600ZL NA MIESIAC
zainteresowany 2011-04-04 11:29:58
popieram przedmowce dziadostwo ze szok jedyna szanse rozwoju jako pracownik maja najblizsze osoby dla [usunięte przez moderatora] reszta pomimo lat pracy nie ma nawet szans na 0,7 etatu istny nepotyzm i kumoterstwo istne faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności ...
anonim 2015-12-09 18:25:56
Mimo upływu lat i przenosin do galerii Amber potwierdzam to co jest napisane wyżej.Jeśli chcesz się narobić za marne pieniądze to proszę bardzo,pracownika mają za nic .Mają dobrze Ci co włażą w tyłki managerom.Nawet pracowników z długim stażem nie potrafią docenić że tyrają na premie dla managerów,aha i nie polecam tam jeść!.
anonimowy 2016-01-12 20:46:54
To ciekawe, co piszecie. Ja pracowałem kilka miesięcy i zrezygnowałem tylko ze względu na studia (w innym mieście). Super atmosfera i ludzie, fajne podejście do pracownika, bez spiny i mobingu. a że trzeba popracować, to leserom się nie podoba. Jasne że sa tacy, co to myślą, ze jak popracują parę lat, to za nic dostaną awanse. No cóż, słabe i leniwe ogniwa odpadaja a potem maja pretensje do innych. Mnie sie tam super pracowało i polecam każdemu. Ps. nie jestem nikim z rodziny i nie zauważyłem, żeby pracowała tam jakaś wielka rodzina, jak twierdzicie. A menagerowie już na pewno nie sa spokrewnieni. Po co wypisujecie takie głupoty?
anonimowy 2016-01-12 20:47:09
anonim 2016-01-17 21:29:37
Popracowałbyś byś parę lat a nie miesięcy to byś zobaczył różnice i nie wypisywał Ty głupot.Jednak parę negatywnych komentarzy daję do myślenia i zobacz w jakim odstępie czasowym były napisane tam się nic nie zmieniło (chyba że kolega był jednym z tych co lubił wchodzić w du.. managerom? a to przepraszam napewno było miło).
fan menagera 2016-02-05 16:18:51
ciekawe kto z was to napisał hallo sam Pan menager czy ktoś z rodzinki??? przestańcie mówić że tak super. Trzęsiesz się ze strachu że do Amrestu dojdzie?? masz rację dojdzie. Wszyscy mądrzy już odeszli odejdzie i reszta sam zostaniesz naucz się pracować bo przyda się doświadczenie.Nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi być poniżany albo potrzebuje pracy na chwilę. czekam na ripostę z wielką chęcią. POZDRAWIAM
3 2016-05-22 23:17:35
nie, już nie, nieaktualne. w każdym razie jeśli znowu się oferta pojawit o warto. Amrest dba o pracowników, są możliwości awansu, chociaż wiadomo że tutaj trazeba być zdyscyplinowanym, szybkim i zaangażowanym
Zostaw swoją opinię o KFC Kalisz Amrest - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFC Kalisz Amrest