KFC Kalisz Amrest

Kalisz

Opinie o KFC Kalisz Amrest

anonim 2011-04-01 20:49
NIE POLECAM!! RODZINNY INTERES CAŁA RODZINA TAM ROBI OD [usunięte przez moderatora]POPRZEZ INNYCH LUDZI KTORZY TAM PRACUJA PO DRUGIE UMOWA O PRACE ALE TYLKO NA POL ETATU CO NAJSMIEJSZE ZAROBKI TO JAKIES 600ZL NA MIESIAC
zainteresowany 2011-04-04 11:29
popieram przedmowce dziadostwo ze szok jedyna szanse rozwoju jako pracownik maja najblizsze osoby dla [usunięte przez moderatora] reszta pomimo lat pracy nie ma nawet szans na 0,7 etatu istny nepotyzm i kumoterstwo istne faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności ...
anonim 2015-12-09 18:25
Mimo upływu lat i przenosin do galerii Amber potwierdzam to co jest napisane wyżej.Jeśli chcesz się narobić za marne pieniądze to proszę bardzo,pracownika mają za nic .Mają dobrze Ci co włażą w tyłki managerom.Nawet pracowników z długim stażem nie potrafią docenić że tyrają na premie dla managerów,aha i nie polecam tam jeść!.
anonimowy 2016-01-12 20:46
To ciekawe, co piszecie. Ja pracowałem kilka miesięcy i zrezygnowałem tylko ze względu na studia (w innym mieście). Super atmosfera i ludzie, fajne podejście do pracownika, bez spiny i mobingu. a że trzeba popracować, to leserom się nie podoba. Jasne że sa tacy, co to myślą, ze jak popracują parę lat, to za nic dostaną awanse. No cóż, słabe i leniwe ogniwa odpadaja a potem maja pretensje do innych. Mnie sie tam super pracowało i polecam każdemu. Ps. nie jestem nikim z rodziny i nie zauważyłem, żeby pracowała tam jakaś wielka rodzina, jak twierdzicie. A menagerowie już na pewno nie sa spokrewnieni. Po co wypisujecie takie głupoty?
anonimowy 2016-01-12 20:47
anonim 2016-01-17 21:29
Popracowałbyś byś parę lat a nie miesięcy to byś zobaczył różnice i nie wypisywał Ty głupot.Jednak parę negatywnych komentarzy daję do myślenia i zobacz w jakim odstępie czasowym były napisane tam się nic nie zmieniło (chyba że kolega był jednym z tych co lubił wchodzić w du.. managerom? a to przepraszam napewno było miło).
fan menagera 2016-02-05 16:18
ciekawe kto z was to napisał hallo sam Pan menager czy ktoś z rodzinki??? przestańcie mówić że tak super. Trzęsiesz się ze strachu że do Amrestu dojdzie?? masz rację dojdzie. Wszyscy mądrzy już odeszli odejdzie i reszta sam zostaniesz naucz się pracować bo przyda się doświadczenie.Nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi być poniżany albo potrzebuje pracy na chwilę. czekam na ripostę z wielką chęcią. POZDRAWIAM
3 2016-05-22 23:17
nie, już nie, nieaktualne. w każdym razie jeśli znowu się oferta pojawit o warto. Amrest dba o pracowników, są możliwości awansu, chociaż wiadomo że tutaj trazeba być zdyscyplinowanym, szybkim i zaangażowanym
Patrycja 2017-09-06 19:19
Negatywne wpisy zarówno jak i pozytywne, zawsze dają do myślenia. Ważne ,jest by były one prawdziwe. Od dawna, też nikt nie dodał żadnej nowej opinii na temat KFC Kalisz Amrest. Czy firma prowadzi rekrutacje?
Zostaw swoją opinię o KFC Kalisz Amrest - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFC Kalisz Amrest