ZNTK Oława

Oława

Opinie o ZNTK Oława

jan.sobieski@poczta.buziaczek.pl 2009-09-02 21:37:53
w firmie duży chaos, żadnej perspektywy na przyszłość, kierownictwo bez doświadczenia, a wiedza na podstawowym poziomie, dużo osób po 20 - 30 latach pracy otrzymali dyscyplinarkę.......
Głos Nr1 2009-11-28 16:58:08
[usuniete przez admina] dosłownie i w przenośni.Kto zorientowany, ten wie o co chodzi. PZDR. dla Pań z biura:-)
pracownik 2010-10-19 14:11:38
zarząd ZNTK powinien się wstydzić współpracy z nie uczciwymi ludzmi jak ten co wszystkich wali na kasę (usunięte przez moderatora)
leon 2010-11-01 16:07:26
W firmie chaos,szefostwo bardzo wykorzystuje "pakiet antykryzysowy"przeciwko pracownikom,pracy ponad stan a zarobki w miejscu,jeden pracownik haruje za trzech w warunkach z lat 50-tych XX-wieku,okropnie stary sprzęt ,warunki BHP wołają o pomstę do nieba.
wsty mi za BIERNATA 2010-11-29 06:52:56
cała prawda.ZNTK współpracuje z (usunięte przez moderatora) HL CONSTRUCTION i BUDWELD , którzy biednych spawaczy okradają na wypłatach.
anonim 2011-01-28 20:53:35
Popieram w całości szkoda gadać a największa porażka to kadra kierownicza bez wykształcenia z łapanki PRACA JAK ZA PRLU A KASA JAK Z RUMUNII szukajcie czegos innego tam nie ma szans na nic awans chyba w snach nie polecam chyba że mojemu wrogowi
anonim 2011-02-03 12:08:18
A ja bardzo lubie tę pracę i niszczyć ludzi też a teraz wykończę te małą co jej sie wydaje ze mądrzejsza jest odemnie nie ma szans ciagle dzwonie i mowie ze jest glupia a ona siedzi i nic chyba jej cos zrobie bo mi kase na jedzenie zabira (usunięte przez moderatora)
pprroo 2011-03-13 16:59:50
Witam Jak naprawdę jest w ZNTK Oława. Mam tam ofertę pracy.Czy ktoś tam pracuje lub pracował.Jak tam jwst
gal 2011-03-18 15:47:04
Nie polecam pracy w tym zakładzie jest masakra warunki pracy ja za PRL nic się nie zmieniło. Zero szans na rozwój. Praca nie dla młodych ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać raczej dla ludzi przed emeryturą.
anonim 2011-05-18 10:55:18
gal - 2011-03-18 15:47:04

Za darmo niechcą płacić. To też jest pretensja do firmy????
zorientowany 2012-11-08 14:50:28
prawda jest taka że nic dobrego o tym tworze napisać nie można, warunki pracy- skansen, późna komuna, pijaństwo, brak kompetencji kadry kierowniczej. w ogóle to więcej tam kierowników niż pracowników. odradzam.
spawacz. 2012-11-14 10:21:40
Jestem pracownikiem ZNTK pracuje na halach gdzie zakład wykonuje produkcje ram oraz węglarek.Jestem zadowolony,na produkcji panuje wzgledny pożądek i ład.Pracowałem w wielu prywatnych firmach i musze przyznać ze tam zobaczyłem co to jest prawdziwe dziadostwo.Jeżeli jest się dobrym spawaczem to kierownictwo ZNTK docenia to.Wystarczy robić swoje i ma się spokojną prace.polecam.Zarobki są średnie ale pensja zawsze w terminie,to też wyróżnia zakład.U prywaciaży było różnie.
mimi 2012-12-03 21:44:23
ciekawe kto to pisał :) zntk to ohydne miejsce , ludzi fałszywych , zakłamanych i egoistycznych, ci starzy pracownicy są tak wystraszeni że nóż w plecy by wbili za swoje stanowisko, tak jak p. (usunięte przez moderatora) . nie polecam , jak najdalej .
kolo1237 2013-02-06 16:19:53
a ile jeśli można wiedzieć na rękę morze spawacz wyciągnąć?????
anonim 2013-05-10 10:56:59
Tylko gadają że na nic chajsku nie ma.brak motywacji do dalszej pracy na przyszłość.a na warsztacie u elektryków tylko słychać pompki w tych akwariach z rybkami.
spawaczyna 2013-05-19 15:40:06
Ja tam nie narzekam na tzw nowej produkcji wiadomo swoje trzeba robić, majstrowie trochę zakręceni ale kierownik nadrabia idzie się dogadać ogólnie może być
Misiaczek 2013-07-28 20:01:32
Z każdym dniem jest coraz gorzej. Najlepiej jest się zwolnić i przyjąć przez zewnętrzną firmę to wtedy "dostanie" się podwyżkę. Każdy młody co chociaż trochę myśli ucieka z tej firmy, nawet jak się jest fachowcem to nie ma rozmowy aby zatrzymać takiego pracownika. Ciekawe kto będzie następny, może ten grubasek elektryk?
alek 2014-11-30 23:40:36
Hej, no i jak tam teraz sytuacja z praca w ZNTK Oława? Można spodziewac sie rekrutacji? Czy tez zakład ma obecnie jakies problemy i raczej nie ma co liczyć na to, że beda zwiekszac liczbe zatrudnionych? W ogóle czemu tutaj panuje taka cisza, nic sie nie dzieje, nawet narzekac nie ma na co? Aż dziw bierze!
autopilot 2015-01-31 18:43:14
ja nie narzekam na swoja prace ale tak rozlgadam sie co w okolicy sie dzieje tutaj nie ma nic nowego napisanego a bardzo mnie ciekawi jak to tutaj wygalda taki robie oglad czy moze nie warto by byl osobie zmienic miesjc pracy. prosilbym o informacje w tym temacie. pozdrawiam i piszcie mi czy na prawde warto tutaj pracowc czy nie do konca ?
maciejko 2015-02-16 14:08:51
no może i warto by zmienić tylko pytanie jakie miałbyś teraz zarobki? tutaj z tego co wiem prawie każdy ma umowe o prace i dobre warunki, może nie są to jakieś dobre bardzo stanowiska i płatne są tak sobie, ale jednak ma się ta stabilizację tak naprawdę, bo teraz trudno o taka super prace jednak z tego co wiem.
konrad 2015-03-05 16:11:27
a no właśnie, u nich w fimrie to mozna liczyć na jakąś konkretną stabilizację? chodzi mi o to co konkretnie macie na myśli pisząc, że "może nie są to jakieś dobre bardzo stanowiska i płatne są tak sobie, ale jednak ma się ta stabilizację tak naprawdę", to jaką konkretnie macie ta stabilicje? umowe o prace?
waldorf 2016-01-08 20:23:59
Pracowałem w Zntk 25 lat temu na brązowni, majstrem był tam Mietek, ogromna szuja i przydupas partyjny, później był Zenek P. świetny fachowiec i współpracownik, na modelarni chłopaki znali sie na robocie.Kupa pijaków a dyrekcja to tępe bolki.Jak były redukcje zatrudnienia to zwalniali najlepszych pracowników.Jak na przedwojenne warunki pracy to dziw, że to jeszcze funkcjonuje.
wolf85 2016-02-26 17:51:26
Gorąco polecam omijać tą firmę z daleka,przed bramą wisi chyba już od paru lat tablica z napisaem-przyjmujemy spawaczy,zrobimy kursy!To nie wymaga komentarza!
mamrotP 2016-03-05 14:51:26
Pracuje w firmie kierownik,psełdo Mruczek,który zupełnie nie zna się na pracy. Jeżeli pracownik ma jakiś problem, niestety kierownik nie potrafi mu pomóc.Całkowity brak kompetencji.Szkoda, bo zarządza dobrymi ludzmi i fachowcami.
Buttek 2016-05-16 22:47:20
Odradzam, pracowałem jako ślusarz. Dno, takiego syfu jeszcze nie widziałem. Brygadziści i kierownicy to pajace bez wiedzy. Bardzo słabo płacą.
Buttek 2016-05-16 22:50:33
Bezskutecznie, co drugi pijany
ktoś 2016-05-22 11:17:45
Bardzo słabo płacą.JAKI PRACOWNIK TAKA PŁACA. Słaby slusarz słaba wypłata-proste
marta 2016-06-20 14:23:43
wiec na jaką kasę można liczyć, chodzi mi tu głownie o pracę na pełnym etacie bez nadgodzin jaka jest podstawa, po drugie mowiac juz o nadgodzinach czy są przymusowe? ile za nie płacą i czy wogóle za nie płacą?
Zostaw swoją opinię o ZNTK Oława - Oława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZNTK Oława