Opinie o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. w Koszalin

Mikołaj

Dymasz po 12 godzin i nie masz z czego zrobic opłat ,nie mówionc o życiu takie są właśnie pensje pracowników Szabla jak pracujesz na obiekcie na godzine masz 5,30 na renke wiecn co tu dalej mówic. Tylko kraść ile wlezie i po sprawie.

Ciekawski

Ciekawy - 2012-02-15 06:36:11 Wszędzie ciche podwyżki , towarów, usług , paliwa , A w Szablu ? Cisza i spokój - najniższa krajowa.Czy jest jakaś firma ochrony ? która przynajmniej troszkę więcej płaci za godzinę pracy?-niż 12,5o zł-patrolowcy. Jak to ładnie się słyszy - ciche podwyżki ????Chlopie w patrolu sie jeżdzi za 9 zl brutto znam to z autopsji a jak przejdziesz na obiekt ucinajom wszystko i masz wielkie (usunięte przez administratora) .

Ciekawy

ocena

12, 50 zł - 2012-02-03 20:18:59 lukas - 2012-02-03 12:06:51 możecie napisać jakie macie stawki na godzinę? ile zarabia początkujący, ile w konwoju, w patrolu itd??? Lukas - najprościej ,wpadnij do firmy i będziesz wiedział jakie są stawkizależy - od uprawnień ,

Czy kandydat na stanowisko OPERATOR UZBROJONEGO STANOWISKA INTERWENCYJNEGO w firmie Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Nocne kompletowanie zamówień internetowych
Golden Serwis Sp. z o.o.
12, 50 zł

Kasa- finanse

lukas - 2012-02-03 12:06:51 możecie napisać jakie macie stawki na godzinę? ile zarabia początkujący, ile w konwoju, w patrolu itd??? tak jak wszędzie , dyrektor dużo , kierownik mniej , konwój tyle ile ma w workach albo bezpiecznych kopertach, patrolowcy nadrabiają braki finansowe większą ilością godzin { czyli niby nadgodziny } reszta - tak prawdę mówiąc to niższa krajowa poza wyjątkami, które mają płacone za dojazdy do pracy-ale to kilka osób. Płacą tak jak wszędzie-i dobrze ,że w ogóle firma jest wypłacalna.

lukas

Ocena

Moja ocena na plus 3

Ochrona

I znowu jest lepiej , spokój nastał -wiosna idzie .

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Poza tym nikt tu nikogo na siłę nie trzyma - nie chcesz, nie pracuj. Jeśli uważasz, że zasiłek dla bezrobotnych jest lepiej opłacalny - proszę bardzo, służę pomocą w wypełnianiu kwestionariusza ;-) Pewnie, że można by wiele rzeczy pozmieniać, pewnie że nie słucha się pracowników tylko realizuje swoje wizje, ale nie znam zakładu pracy, którego pracownicy by nie narzekali. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

wowa

No i przyszedł czas świąt - była wigilia -zakładowa - i czego tu narzekać ,była mowa prezesa ,życzenia . Pracujemy dalej !!! Nie narzekajcie

jajo

Dyrektorzy są po to by wymagać, by rządzić. jak się komuś nie podoba to fora ze dwora .

szablista

W Szczecinku G [usunięte przez moderatora] chce rządzić jak car. W Koszalinie też są jakieś zmiany !- jest nowy ( ,,dyr monitoringu ,,) Tylko po co ? dlaczego skłóca załogę swoim dyktatem.?Jak chce rządzić niech wraca na taksówkę. Dlaczego w takie działania nie wkraczają ważniejsi. Tu zaczyna się co raz gorzej dziać!! I wiadomo tam gdzie się źle dzieje tam wyniki są gorsze- czy to ktoś widzi??????

Ciekaw jestem kiedy Dyrektor G [usunięte przez moderatora] po zbędzie się tego nie roba i kombinatora swego zastępcę S [usunięte przez moderatora].Słuchy chodzą że po nowy roku może ktoś porządny go zastąpi!!!

anonim - 2011-09-09 12:21:07 A mi się tu podoba, są nerwy , ale też i zgrana załoga ? - no też. jest nieźle ale nie ma osób odpowiedzialnych za swoje działy pracy - są tylko figurujący na liście płac. I przyznać trzeba że,płacą na czas. może dlatego mi się tu podoba. tez mi się tu ,,,podobało",załoga też ,,była"zgrana. odpowiedzialni już są!!!. Tylko czy faktycznie tak jest pięknie ??. wystarczyło by ,żeby prezes , dyrektorzy "kierownicy" wsłuchali się w problemy załogi. Byłoby lepiej gdyby niektóre osoby nie miały wygórowanych aspiracji.

P_I_E_S

COŚ DZIWNEGO SIĘ STAŁO - OTO UTWORZONO NOWE STANOWISKA NA MONITORINGU- ,,starsi zmiany" po co ? przecież już tam pracują dwaj kierownicy -kto dla drugiego dał nominację ?.POTRAFIĄ MIESZAĆ,SZCZUĆ,PRZESZKADZAĆ w integracji zespołu. Tak - pracę załatwia się tam rodzinnie ,wiecej składników na odcinku płac a w wypłacie minimum -krajowe. Jak długo jeszcze ?

Pies

[usunięte przez moderatora]W tej firmie prawie każdy zlewa prace - to nie tak jak kiedyś ,że zależało mi na firmie, dbałem o nią utożsamiałem się do jej logo.W szablu jest dziwnie - przychodzą do pracy { nic nie robią} i czym prędzej znikają po 8 godzinach a czasem wcześniej.Właściciel -pozwala ktoś powie .Ja jednak inaczej zostałem wychowany - sumienność,rzetelność- za to chcę by mi płacono.Nie za to że tylko jestem.Po co zatem tylu dyrektorów, kierowników?dla samej nazwy ?

na szczęście jestes już byłym i oby wiecej takich jak ty przeszło w niebyt.Bo dzieki takim [usunięte przez moderatora] płace i opinie o ochronie sa takie jakie są.Karaluchy sie rozgniata i takich jak ty też powinno sie tępić. Mundury są ,pensja płacona na czas, wyposażenie jest a stawki w stosunku do konkurencyjnych firm na rynku koszalińskim to i tak wysokie.

BYLY PRACOWNIK SZABLA

Firma bardzo slaba mierna a nawet beznadziejna ,jako byly pracownik pracowalem dla nich udciwie tylko przez pare pierwszych miesiecy mialem dobre wyniki ,na sklepie lapalem zlodzieji itp,w skrocie pracowalem solidnie .Niestety dali mi tylko prace na umowe zlecenie ,niby umowa bylaby gdybym mial licencje (calkowity koszt tej licencji to okolo 50% rocznych zarobkow w tej zalosnej firmie) a czlowiek bezrobotny wezmie kazda prace.Polityka tych [usunięte przez moderatora] kolesi to robienie z ludzi wolow bez mozgu ,i żerowaniu na nich do upodlenia.Gdyby oni inwestowali w ludzi ,placili lepiej moze byliby dobra firma a tak to w wielkim skrocie opisze co robilem zamiast chronic kradlem co sie dalo ,zlom,kable miedziane na sklepie wchodzilem w zlodziejskie uklady ,na ,,manieczkach w kolobrzeskim amfiteatrze ,,wpuszczalem ludzi na lewo maja w (usunięte przez administratora) dobro firmy ktora wynajela ,,szabla,, na ta impreze ,tak jak szabel mial nas .Takich jak ja bylo i jest duzo ,sam dlugo bym tak nie pokradl .a tak kazdy jeden patrzy jak dorobic

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Szabel Sp. z o.o.