Opinie o Elplast Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elplast Żory. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elplast Żory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elplast Żory w Żory

gosc

A czego Ci nie wypłacili?

Nie pozdrawiam

Co tu dużo pisać. Jedno wielkie łajno. Firma rżnie pracowników ile wlezie. Na wszystkim, nie tylko na premiach. Jak nie utną premii to nie wypłacą czegoś innego. Taka prawda. Na szczęście nie pracuję już w tym syfie. Nie polecam i nie pozdrawiam. Żegnam ozięble. Były pracownik

Wieszcz Elplastu

Bardzo bym prosił poetę o wymyślenie sobie innego nicku (poeta jest jeden), godzi to w moją twórczość i nie szanuje moim fanów. Btw: Mad to rzeczywiście Łukasz, ale nie ten, o którym myślisz.

Poeta

Choć firma tak sroga i wypłata uboga, A każdy narzeka, powiem wam opadnie wam powieka. Może Pan Prezes ma trochę racji i koledzy są prawie gotowi do emigracji? To sprawa niemała, stąd wypłata niecała. Szanujmy sobie pracę tę piękną, me rymów słowa nawet to rzekną. Praca jak praca, choć nie idealna płaca, Trzeba szanować albo z niej abdykować. Wspomnieć też trzeba - pracownik na produkcji to główna potrzeba. Wszak trzeba go szanować albo zbankrutować. Wszystko ma przecież swoje granice, jak na przykład miasto Gliwice. Moje wywody kończą się niemałe, Mam nadzieje, że nie trafią tylko na skałę. Byłbym zapomniał. Mam podejrzenia, że "Mad" to Pan od myślenia...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elplast Żory? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
starypracownik

Dobra firma, wartościowi ludzie. Płace na dobrym poziomie i umowy na dłuższy czas, mam nadzieje tak zostanie, Panie Prezesie są ludzie którzy szanują swoją pracę i Pana.

taaaak, piszą dwie albo 3 te same osoby i nakręcają atmosferę. a później siedzą w domu i sie z nas śmieją. jak my miedzy soba sie kłócimy.

maki

Mad - widać jak potrafisz budować relacje z ludźmi. źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz.

Prawda w oczy kłuje?

beboki

Sasasa, wyjąłeś mi to z ust. Zauważcie, iż nie narzekają tylko osoby, które sądząc po pisowni skończyły co najwyżej podstawówkę. Na co mają narzekać? Przecież nigdzie lepszej pracy nie dostaną. I zerowe pojęcie o ortografii. Mad nie umiem skojarzyć kim jesteś, bo aż trudno uwierzyć, że w tej firmie pracuje tak słabo myślący człowiek.

Mad

Sasasa mistrzu ciętej riposty naprawdę mnie rozbawiłeś

Jak dzieci...

Bogdan... spuść z tonu

beben

A mi się podoba. Nazekaja zawsze ci sami. którzy najmniej robią. żal….

Wieszcz Elplastu

Do G... Grzesio, Przyjacielu, przodowniku pracy Pisząc, łzy same spływają po mej smutnej twarzy Nie dane Ci było zostać Liderem A przecież byłeś naszym produkcyjnym fajterem Oh Grzesio, Najmilszy mi Bratku zostawiłeś mnie samego na tym tonącym statku A przecież to dzięki Twojej pracowniczej pasji Mieliśmy niebawem otwierać filę w Rosyjskiej Azji Pisząc te wersy, piszę już tylko o pechu Świadom, iż więcej nie ujrzę Twego uśmiechu Lecz nie trap się Bracie... Znów się spotkamy w niedalekiej przyszłości Bez bubli i stresu, lecz w szczęściu i radości i słów kilka do Mada Drogi hejterzyku prosty śmieszą mnie twoje marne posty Piszesz o jawnym podpisie A sam się ukrywasz na tym serwisie Gabi-Muzo moja- nie zwalniaj się proszę, Twego odejścia to ja na pewno nie przeżyję.

my

Ludzie ktorzy pracowali w innych firmach i mają porównanie to wiedzą że wcale nie jest tak źle. Pieniądze są na czas, nie trzeba się martwić ze za miesiac ,dwa będą zwalniac jak w innych firmach. nie pracuje sie na śmieciówkach. czysto , nie stoi brygadzista z batem. ludzie nie przesadzajcie!!!!

sasasa
@my

Po pierwsze Panie Mad to się naucz pisać po Polsku bo czytanie tego bełkotu to horror.Klepek akurat brakuje tym którzy nie potrafią się nawet sensownie wysłowić (czego jesteś wybitnym przykładem) A Co do munduru-Zastępowym byłeś? Bo w Wojsku każdy ponad szeregowego potrafi się sensownie wysławiać.Osobie piszącej wierszyki gratuluję-ma dobrego dilera ;)

Mad

A Wy wszyscy w ogóle macie wszystkie klepki na miejscu?Zachowujecie się jak rowydrzone panienki.Zawsze mozecie zmienić pracę nikt Was do niczego nie zmusza!!!Do nadgodzin??Pewnie z batem w skórze stoi nad Wami szef!!! Jak czytam te Wasze wierszyki to aż tęsknię za czasem kiedy w mundurze szkoliłem takie fujary jak Wy!!Jesteś taki kozak jeden z drugim to weź sprawy w swoje ręce i nie rycz jak baba nad rozlanym mlekiem!!Gdybyście robotę s zanowali to źle by Wam nie było! !Lepiej się anonimowo wylać na forum i pochwalić koledze ... ale na nich pojechałem! !Pozdrawiam kadrę!!

LucjuszIIOkrutny

Tak to prawda na 4h.

Podobno wczoraj zmuszali ludzi do nadgodzin,prawda to ?

Poeta

Epitafium dla A.S. Smutne me myśli, pogrążone w niebycie Na próżno czekały na Twoje przybycie Ktoś mnie opuścił w ten chmurny dzień słotny Kto? Ty żeś mnie opuścił i jestem samotny Ktoś się zwolnił, kto? Na próżno w pamięci swej grzebię Na próżno szukam odpowiedzi w strunie zakleszczonej na bębnie Przez halę mą Bubel szedł smutny śmiertelnie I zmienił me myśli umarłą pustelnie Z ponurym zwieszonym szedł czołem I strunę świeżutką przysypał popiołem A wszytko to Twoje sprawiło odejście Od tego czasu do pracy mam gorszące podejście ... już się nie tłumacze Bo z oczu łzy mi lecą... rozpacz tak płacze.

Poeta

Tren X Wielkie, żeś mi uczyniła pustki w portfelu moim Moja Droga Firmo tym paskiem swoim Tak pełno nas, a jakby nikogo nie było Zaledwie dwoma małymi duszyczkami tak wiele ubyło Nasz Najdroższy Witusiu, wspominać Cię zawsze będziemy I z płaczącym sercem, ze smutkiem Cię zegniemy Teraz wszystko umilkło, pustki na hali Nie masz bubelka na wypłacie, ale i śmiechu w oddali Z każdym kolejnym bublem człekowi płakać się chce Ale przyjdzie pora, że i pracować nam się odechce

Zostaw merytoryczną opinię o Elplast Żory - Żory

• Jak się pracuje w Elplast Żory?

Zobacz opinie na temat firmy Elplast Żory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elplast Żory?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elplast Żory