Opinie o Elplast Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elplast Żory. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elplast Żory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elplast Żory w Żory

wschody slonca tez lubiem

Umknela mi jeszcze jedna istotna sprawa. Ostatnio otrzymalismy dlugopisy na wlasnosc. Zeby potem nie bylo ze firma w nas nie inwestuje.

Arek
@wschody slonca tez lubiem

A ja chciałbym podziękować Panu Prezesowi za zwolnienie mnie dyscyplinarnie za palenie na terenie firmy(poważnie)jakieś 1,5 roku temu.Teraz zarabiam 3-4 razy więcej i jest mi dobrze:) Pozdrawiam chłopaków z pakowalni,dziewczyny z mycia bębnów,(usunięte przez administratora)

lubiem zachody slonca

Nie ze wszystkimi argumentami się zgadzam. Otóż Panie z góry są zawsze zabiegane i kiedy coś się od nich potrzebuje nigdy czasu nie mają. Jednakże ZAWSZE znajdą czas, aby zrobić nam testy, gdyż znajomość nr partii jakościowo wpływa na efekt końcowy produkty, dzięki czemu jest mniej reklamacji. To z kolei prowadzi do wywieszania co miesiąc tych samych bubli, aby nas zmotywować - wszytko w myśl zasady "aby firma rosła w siłę." Zaś co się tyczy Pani od nic nie robienia. Obecnie prowadzi szkolenia.

nsdap

Pracowałem krótko-ale pracowałem i polityka pań z góry jest.nienormalna co do wynagrodzeń to pewna osoba z produkcji bardzo fajnie określiła politykę firmy "jeśli jest powód dzięki któremu będziemy mogli uciąć Ci premię-my go znajdziemy i wykorzystamy" Świetny patent na motywowanie pracowników..Czy te głupie istoty nie potrafią zrozumieć że to magazyny i produkcja zarabiają na ich pensję a nie odwrotnie ? Co do socjala w tej firmie-zapomnijcie o wczasach pod gruszą,czy jakichkolwiek bonach czy dodatkach świątecznych-Pan Prezes i Pani Dyrektor tną koszty jak tylko się da,w końcu ich bryki sporo kosztowały i sporo paliwa pewnie palą Cieszę się że już tam nie pracuję bo pracę mam lepiej płatną,i nie jestem w niej traktowany jak "tanie bydło ;) ps:mam pytanie co do pewnej osoby-każdy kto nadal tam pracuje domyśli się o kogo chodzi Nadal nic nie robi a jedynym Jej podstawowym zajęciem jest sprawdzanie kartek na skrzyniach z polimerami ?

ghjghjgjhgj

Ale wam wszystkim żal (usunięte przez administratora) ę ściska. Ten kto zarabia dużo w firmie będzie ją chwalił a ten co grosze będzie narzekał. Proste.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elplast Żory? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Gościu

to nie jest mecenas tylko Prezes w własnej osobie głupio mu się zrobiło jak dodał post oficjalnie, Prezesiku skoro jesteś taki mądry to czemu nie masz żony i dzieci powiem ci bo jesteś burakiem, kasa to nie wszystko za pieniążki nie kupisz miłości, a p(usunięte przez administratora) kocha twoje pieniądze:P

prokurator

Jeśli prezes ma takiego mecenasa, to pogratulować. Teraz już wiemy dlaczego w Polsce jest jak jest, skoro niby mecenas jest takim burakiem. Tak naprawdę nie jesteś pewnie żadnym mecenasem- obrażasz branże używając takiego pseudonimu. Ciekawi mnie jedno. Po co bronisz tak uparcie tego prezesa?? Nie masz co w domu robić prowokatorze bez kultury, wiedzy i wykształcenia??

mecenas

hanys - 2012-09-10 12:53:46 Do mecenas prezesa . Skoro tak tu niektórzy narzekają na ta firmę to proszę wypowiedzieć się jak wygląda w tej firmie praca? jakie zarobki?jakie obowiązki?to proste, praca jest bardzo lekka, praktycznie ludzie caly dzien sie obijaja, mozna smialo powiedziec, ze ludzie tu za darmo biora pieniadze Ale oczywiscie to im nie przeszkadza narzekac, dlatego w toku juz sa kolejne ciecia kosztow (czyt. wynagrodzen)

hanys

Jest zrozumiałe ze /biznes ma przynosić kasę. Ale wynagrodzenie powiano być stosowne do wykonanej pracy . W przypadku tej firmy stworzono wynagrodzenie niewolnicze Wielkie bezrobocie jest alternatywom dla (usunięte przez administratora) Gdyby był w uczciwy to nie strzelano by co miało miejsce w Warszawie Dla niego człowiek jest zerem liczy sie tylko kasa .

Jest zrozumiałe ze /biznes ma przynosić kasę. Ale wynagrodzenie powiano być stosowne do wykonanej pracy . W przypadku tej firmy stworzono wynagrodzenie niewolnicze Wielkie bezrobocie jest alternatywom dla Piórkowskich . Gdyby był w uczciwy to nie strzelano by co miało miejsce w Warszawie Dla niego człowiek jest zerem liczy sie tylko kasa .

obserwator

Jestem w szoku co to za firma co się w tej Polsce wyprawia chyba trzeba wysłać jakąś kontrolę PIP, Sanepid i po kolei robić porządek z takimi firmami.

kadrowa
@obserwator

Nie kadrowa a pracodawca odpowiada przed sądem i innymi instytucjami!!! Kadrowa robi co jej się karze.

Były Pracownik

Nawiązują do waszych wypowiedzi dużo postów mówi prawdę, niektóre są stronnicze, niektóre są nieprawdziwe ( zaznaczam w bardzo dużej mniejszości). Pracowałem w tej firmie długi czas niektóre dni były lepsze niektóre gorsze generalnie jakby nie kasa to nie byłoby źle. Ale zaczęło się coś niedobrego dziać pod koniec mojej kariery w Elplast rozpoczęły się obniżki pensji ( oczywiście konfidenci pewnie nie mieli źle), obchodzenie kodeksu pracy nagminne nie wiem czy kadrowa miała świadomość, że to ona odpowie za to jakby ktoś poszedł do sądu. O reszcie nie będę pisał wszystkie wątki zostały omówione we wcześniejszych postach. No i oczywiście pojawienie się szefa w firmie wiązało się ze sprawdzaniem (co jest zrozumiałe) pracowników, ale styl w jakim to robił , oraz ton jeżeli się do kogoś zwracał mówił wiele co sądzi o ludziach - zresztą parę razy słyszałem rożne jego wypowiedzi które urągały wszelkim zasadom dobrego zarządzania. A mówienie o ludziach, że to bydło ale tanie do klienta co prawda po angielsku, ale mógł się szef domyśleć, że co poniektórzy znają dobrze ten język, spowodowało u mnie totalne zniesmaczenie, mogę się tylko spodziewać co pomyślał sobie klient. Z jednej strony rozumiem jego zachowanie nie brak cwaniaków w tej firmie, ale szuka nie tam gdzie trzeba. Nawiązując do wypowiedzi mecenasa prezesa - człowieku zastanów się w jakim tonie piszesz o ludziach. (usunięte przez administratora)... nie powiedział nic takiego obraźliwego ale widząc po tonie wypowiedz komuś puściły nerwy i totalnie zapomniał o dobrym wychowaniu i prawidłowej polskiej sztuce wypowiadania się. Twoje wypowiedzi brzmią jak spod budki z piwem, a nie z sali sądowej mieszasz człowieku wątki - cienki z ciebie mecenas. Gall .. wg. mnie ma rację na szacunek trzeba sobie zasłużyć to nie jest związane ze stanowiskiem: prezesa. A wypowiadanie się o ludziach w taki sposób świadczy o bardzo niskiej kulturze osobistej (dużo mi powiedziało o autorze: chyba nawet wiem kto się tak potrafił w Elplascie wypowiadać, znają ją wszyscy). Generalnie pracowało mi się tam w miarę dobrze, niektórzy współpracownicy byli ok, niektórzy nie. Jakby nie dziwne zachowanie w sprawie wypłat pewnie do tej pory pracowałbym tam, cóż coś się skończyło coś się nowego zaczeło. Pozdrawiam Wszystkich którzy pracują albo pracowali w tej Firmie.

mecenas

aha, znasz te rodzine, ale az tak sie interesujesz jego zyciem ze az sie dokopales do forum gowork z jego firma, pewnie po nocach spac nie mozesz ze on ma pieniadze. zawisc, zwykla zawisc, maly czlowieczku. Odpowiadajac p. Gallowi Anonimowi drogi komunisto, (a dlaczego komunisto - " a ci co odziedziczyli- to sie nie liczy" - argument wprost wydarty z Manifestu Komunistycznego, ktory nawolywal do 'zniesienia prawa dziedziczenia') czyli komu (usunięte przez administratora) kiedy zorientowales sie ze jestes zwyklym parobkiem bez wiedzy i umiejetnosci na niskim stanowisku, nagle sie obudziles i zostales komuchem, buahaha dobre, historia wciaz zatacza kolo A co robili twoi rodzice? pewnie zajmowali sie glupotami zamiast rozkrecac wlasny biznes buahahahaa A teraz niewolniku gul ci skacze i zaciskasz wary z zawisci i zazdrosci muhehehe A wiesz gdzie Pan Prezes ma twoj szacunek? tak, zgadles. Ty masz na niego harowac i zarabiac aby mial wygodne zycie, a ty zebys mial tylko na przezycie, zrozumiano komu (usunięte przez administratora) ? Nie chcialo sie nosic teczki to teraz trzeba nosic woreczki :) komu (usunięte przez administratora) ahahahahaa

Tak się składa, że nie jestem niewolnikiem prezesika, po prostu znam tę rodzinę. I nie zazdroszczę mu, takiej sytuacji rodzinnej... pieniądze to nie wszystko. Trochę kultury panie mecenasie prowokatorze

mecenas prezesa

zal ci (usunięte przez administratora) e sciska ze jego ojciec sie dorobil? a co twoj robil? (usunięte przez administratora)po prostu chcialbys byc na jego miejscu i sie wozic jak on i tyle! ale jestes zwyklym niewolnikiem Pana Prezesa wiec nie pyskuj, na twoje miejsce jest 10 nastepnych

Gall Anonim

Nie szanuję panie prezesie takich jak pan, owszem pana ojca tak, ale nie pana. Szanuje ludzi, którzy ciężka swoją praca do czegoś doszli, a ci co odziedziczyli- to sie nie liczy

bbbb

Prezesiku na holere się tu wypowiadasz jak to opinia o pracodawcach, myslisz, że twój ojciec sie dorobił to teraz jesteś wielki Prezes buhahaha Milionerzy tez spadają do szaraków i tak samo z tobą będzie, też bedą cię wtedy ludzie gnoić za pare groszy, a ty nawet odwagi nie masz z ludzmi pogadać, żeby ci napluli w twarz jak to napisałeś, Frajer jesteś!!!

Marcin Pawelak

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za szczere opinie, na mój temat również. Ci, którzy już nie pracują - mam nadzieję, że Wam się dobrze powodzi w nowym miejscu pracy. Ci, którzy jeszcze pracują - nikt Was do tego nie zmusza, możecie się w każdej chwili zwolnić z pracy, założyć własną firmę i pokazać jacy jesteście przedsiębiorczy. Zapraszam do tej nielubianej przez Was Pani Kadrowej. Kto ma odwagę przyjść jutro i złożyć wypowiedzenie? Albo podejść do mnie i napluć mi w twarz? Czy potraficie to robić tylko anonimowo przez internet?

zdzichu

Jeśli masz inną opcję to daj sobie spokój z tą firmą.Wszystkie pozytywne opinie na tej stronie napisali konfidenci ,którzy pracują tam po kilka lat,a jest ich dość sporo-oczy i uszy prezesa i p.(usunięte przez administratora)No ,ale jeśli już nie masz wyjścia to stanowczo odradzam magazyn,produkcję też,najlepiej jeszcze mają chłopaki na pakowalni,ale tam akurat na jakieś normalne zarobki trzeba z rok poczekać.Pisz śmiało jeśli masz jakieś pytania,bardzo chętnie odpowiem

JOHN

WIĘC CO ROBIĆ ? PRZYJMOWAĆ SIĘ DO NICH CZY NIE

Zostaw merytoryczną opinię o Elplast Żory - Żory

• Jak się pracuje w Elplast Żory?

Zobacz opinie na temat firmy Elplast Żory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elplast Żory?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elplast Żory