Opinie o Elplast Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elplast Żory. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elplast Żory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elplast Żory w Żory

Basia

Ile można zarobić w tej firmie? kobiety też pracują?

Hflf
@Basia

Kobiety pracują już na produkcji. Ile zarobisz? Nie wiem. Czytaj komentarze poniżej.

racjonalny
@Basia

pracują ale zarabiają mniej niż faceci bo nie mogą dzwigać bebnów, więc myśle że 1700 to max, lepiej się zatrudnij do biedronki

racjonalny

Ciesze się, że sie stamtąd zwolniłem bo coraz większe (usunięte przez administratora) sie tam robi, faceci tam nie chcą pracować za te pieniądze, więc wpadli na pomysł zatrudnienia kobiet, które zarobią jeszcze mniej, a co najlepsze częśc pracy za nich musza robić faceci... Robota zrobiona jakby pracował facet, a kasy wydadzą mniej, a jak komuś w koncu siądzie kręgosłup i pojdzie na L4 to dostaniesz 1200 zł i przeżyj za to miesiąc, żenada jak mozna tak upadlać ludzi... Teraz obiecali po 500zł brutto za znalezienie pracownika, czemu? Bo nikt tam robić nie chce, nie mówiąc o tym że oszukują jak mogą i ludzie mieli na umowach mniej niż ustawowa minimalna krajowa.

yzz

bardzo slabe obroty musial miec elplast w tym roku ze pracownicy ktorzy nie przepracowali pelnego roku, nie dostali nawet 50zl na swieta. widac bylo zazenowanie kierownika kiedy na marne szukal kopert z danym nazwiskiem. socjalu nie ma zadnego!

mały zuczek

2 naprawdę dobrych automatyków się zwolniło,ostatnio polecieli surowcowi (jeden naiwny,drugi to nie skomentuję) Bony w Elplascie ? ..kto dostał to ręka do góry ! Bonów od kiedy pracuję to na oczy nie widziałem,jedynie jakieś tam w kopercie przed wigilią (niektóre osoby dostawały tyle że nie wiadomo czy się popłakać czy roześmiać) Socjal w fimie kończy się na tym że jest szatnia ,jadalnia,lodówka i kuchenka mikrofalowa

mały zuczek
@mały zuczek

w mój wpis wkradł się mały błąd miało być "Bonów od kiedy pracuję to na oczy nie widziałem,jedynie jakieś tam PIENIĄDZEw kopercie" Przepraszam jak kogoś w błąd wprowadziłem

Lubię Drewno
@mały zuczek

No. Pisz dokładnie jak jest. Jeszcze zniechęcisz nowych pracowników.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elplast Żory? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Jarek

Coś więcej o zarobkach w 2017 roku?

Samson

Firma Eplast jest najgorszą firmą z tamtejszej strefy ekonomicznej. Nie ma żadnych świadczeń socjalnych, zapomnijcie o bonach na święta czy jakichkolwiek pieniądzach na święta.Tak samo zapomnijcie o wczasach pod gruszą. Pracownicy odchodzą dosłownie za siatkę do firmy obok każdy spada jak jeśli tylko może. Nikt tam nie pracuje bo chce, pracują bo akurat nie dostali innej oferty pracy lub mają kredyty na głowie i nie mogą sobie pozwolić na chwilę bez pracy. Ta firma jest najgorszą firmą z tej strefy ekonomicznej od lat. Pod firmą widać Ferrari albo Lamborgini,a pracownicy nawet wieloletni dostają po 100 zł. lub 50 zł. na święta. Nie szanują sobie pracowników i wykorzystują na wszelkie możliwe sposoby. Nie polecam pracy w tej firmie.

@Samson

Jakaś nieścisłość sie wkradła, najpierw piszesz, że nie ma a potem że jest 50-100 zł To w końcu są czy nie ma? Druga sprawa, ile osób poszło do firmy obok za siatkę? Jakieś konkrety czy tylko tak strzelasz z kapiszonów? Byli już tacy co odeszli w zeszłym roku a potem chcieli wrócić. To może nie jest jednak najgorsza firma?

Free

A może prezes zamiast walczyć z każdą negatywną opinią zastanowił by się co zmienić żeby zaczęły się pojawiać pozytywne..?

Mariolka
@Samson

Sami jesteście sobie winni. Latami walczyliście ze swoim IQ i takie oto efekty. A to Ferrari to na błysk. https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=t3D9sgyGRrY

Mariolka
@Free

A niby po co miałby coś zmieniać? Przecież prawdopodobnie nie masz pożądanych, wysoko opłacanych kwalifikacji na rynku pracy. I tak nie odejdziesz.

Nicknick

To może Ty również podaj jakieś konkrety. Bo tak samo nie możesz tylko strzelać z kapiszonów

Nicknick
@Mariolka

Zupełnie bez sensu jest ta wypowiedź. Ma to nas na celu obrazić? Właśnie takie osoby z pożądanymi, wysoko opłacanymi kwalifikacjami na rynku pracy są najczęściej największymi chamami i prostakami pod słońcem czego jesteś największym przykładem. A co do zdania, że nie odejdę... żebyś się nie zdziwił/a ile jest pracy dla takich głupich i nieważnych ludzi jak my. Bez nas Twoja wypłata będzie niższa niż tygodniówka zwykłego zjadacza chleba. Lepiej zacznij myśleć, a później się wypowiadać w tych tematach. Myślenie nie boli - tak dla przypomnienia.

Samson

Faktycznie wkradła się tutaj malutka pomyłka. Bony są, ale w takiej wysokości w jakiej napisałem później 50-100zł

Globlotter
@Mariolka

A ty jakie masz IQ? Proszę tylko o konkrety.

Dominika

@ja, w takim razie coś się w Elplast Żory ruszyło. Piszesz o produkcji, na jakie tam teraz warunki można liczyć przy zatrudnieniu i czy trudno się dostać? Wiele osób pyta o takie rzeczy, możecie dać innym zainteresowaniem znać?

nie

marcin

Czy jest tak ze po rozmowie kwalifikacyjnej dostajesz od razu prace ?

ela

Musicie nosić czepki? Jaki kolor ubrań ma firma elplast?

ela

Idę w pon na rozmowę w sprawie pracy. Napiszcie proszę jak wygląda praca na produkcji czy pakowaniu w elplast, atmosfera, ludzie itd.

Cały czas są przyjęcia. Głównie męzczyzn na produkcje i do działu technicznego.

kasia
@ja

Czy jest ktoś kto idzie w pon 11.09 na rozmowe w sprawie pracy?

Dominika

@wwwww, aktualnych ofert pracy w Elplast Żory nie ma, przynajmniej tych dostępnych publicznie. Ale może ktoś z pracowników posiada informacje o przyjęciach, o których nie wiedzą inni posługujący się tylko wiedzą z Internetu?

wwwww

Czy są aktualnie przyjęcia? przyjmują tez kobiety? dajcie znać

Dominika

@Nick ale to jest odosobniony przypadek, czy tak jak sugerujecie - stała praktyka w Elplast Żory?

Dominika

Dziękuje za odpowiedz @Itot, jednak nie do końca odpowiedziałeś na moje pytanie. W takim wyjaśnieniu liczy się podanie konkretnych przypadków, żeby opisywany proceder, rzeczywiście był wiarygodny. Musimy pamiętać, że na forum wiele osób szuka faktów, za pomocą, których mogą obiektywnie ocenić Elplast Żory.

Itot
@Dominika

Bardzo bym chciał podać konkretny przypadek, ale nie mogę walić tutaj nazwiskami. Na dziale technicznym miało miejsce wiele takich sytuacji (np ojciec załatwił awans synowi czy koledze), jak również i na dziale produkcji - tu akurat całkiem niedawno, ale tak jak powiedziałem więcej nie mogę napisać

jaś fasola
@Itot

Coś mi tu nie pasuje Jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś kto ma pracuje w Elplast razem z ojcem dostał awans. Chyba masz nieprawdziwe informacje.

@jaś fasola

Akurat ten przypadek który został opisany miał miejsce jeszcze za starej hali. Ktoś kto pracował na produkcji i był liderem, z dnia na dzień stał się technicznym

Realista

Informacje wyssane z palca. Chcesz prawdy zapytaj go osobiscie albo jego bylego kierownika lub współpracownika. Do tego działu awansowały też inne osoby, ktore nie maja rzekomych pleców i tatusiów w firmie. O tym zapomniales napisac?

Dominika

@Jak dla dzieci w każdym czasie czyli są osoby, które awansowały w tej firmie? Podlizywanie się to akurat sytuacje oceniane dość mocno subiektywnie, możesz napisać o jakich dokładnie Ty mówisz?

Itot
@Dominika

Ci którzy mają plecy dostali "awans". Ci co ich nie mają, nie mają najmniejszych szans na cokolwiek. Hmm podlizywanie się. Raczej napisałbym dość mocniejsze słowa "włażenie w.." ale nie napisze, bo etyka mi nie pozwala. Wiem, że to dość częsty przypadek w każdej firmie, ale tutaj ewidentnie się to lubi, bo (z moich obserwacji wnioskuję, że) jest to bardzo skuteczne.

bąbel

jak niemozliwy awans ? wystarczy chciec i sie postarać. ale zeby awansowac trzeba cos umiec. samo stanie przy maszynie niestety do tego nie uprawnia....

Jak dla dzieci w każdym czasie
@bąbel

Razto awans prawie niemożliwy a nie niemożliwy. A dwa wspomnij bąbelku że trzeba jeszcze umiec się podlizywać bo bez tego to ani umiejętności ani chęci nie wystarczą.

Mader_faker

jak się komuś chce pracować na zmiany, w weekendy i pod presją- za 1600zł to proszę bardzo. Moja wypłata po ponad roku w tej firmie wynosi za cały miesiąc 2000zł :-). Zostałem oszukany. Nic tylko zakładać rodzinę, kupować bmw i odkładać hajs xd. Niektórzy mają więcej, zarobki są niejawne. A awans prawie niemożliwy.

zel

Jak wygląda praca w biurze w dziale R&D? Jak z zarobkami?

Ojojoj
@zel

Ten dzial raczej nie nalezy do dzialu typu biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Elplast Żory - Żory

• Jak się pracuje w Elplast Żory?

Zobacz opinie na temat firmy Elplast Żory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elplast Żory?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elplast Żory