Opinie o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gawroński Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Gawroński Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawroński Sp.z o.o. w Śrem

jojo

Ja już tam pracuję dlatego jestem na bieżąco co jest grane.

jojo

Ludzie dlaczego nie chcecie pracować w tej firmie,ciągle widzę ogłoszenia w internecie albo w gazecie.Czyżby firma miala aż tak złą opinię w okolicy.

kacek

narzekają kiedy jest dużo zamówień i trzeba nadganiać,a kiedy jest spokój to szukają jakby złapać nadgodziny

jojo

(usunięte przez administratora).Z tego co piszecie wychodzi że robią tam z wami co chcą a wy dajecie się prowadzic jak stado baranów.Premia nie może służyć jako zapłata za nadgodziny jest to nagroda dla pracownika za dobrą pracę ,takie jest orzeczenie sądu najwyższego.Przy takiej formie płacenia za nadgodziny jak w tej firmie, nadgodzin w rzeczywistości nie ma i dlatego gościu może przyjść do ciebie i powiedzieć dzisiaj pracujesz tak długo aż nie skończysz swojej pracy i nie interesuje go jak długo to będzie trwało.Jak długo tak dacie robić z siebie niewolników kiedyś trzeba przestać się bać.Przepraszam za ostrą wypowiedż ale to dla zmobilizowania ludzi i życzę poprawy.

Rozmowę kwalifikacyjną w Gawroński Sp.z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko OPERATOR LASERA?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dodo

Nadgodziny u Gawrońskiego są wypłacane w formie premi i to nie żadne 150% tylko tyle ile masz normalnie płacone na godzinę albo nawet mniej ,ustala to z tobą właściciel.Nie ma tu znaczenia ile godzin pracujesz, czy jest to nocka czy sobota lub niedziela.

dodo

Grzesiek premie to raz kiedyś może dostaniesz tą prawdziwą ,a tak tylko ta za nadgodziny ile wypracujesz tyle dostaniesz.Wyjazdy integracyjne zapomnij,szkolenia jeśli byś się na coś załapał to za darmo ale podpisujesz lojalkę np. na 2 lata.

anonimowany

Nieeee no nie róbcie jaj. Nie ma żadnych szkoleń dla pracowników produkcji, a że firma się rozbudowuje to uwierzę jak ktoś wbije pierwszą łopatę w Mechlinie.

kacek

z tego co wiem,wszystko to jest możliwe

kacek

tak,firma rozwija się i rozbudowuje,kiedy przychodzi kwestia kasy wszyscy milkną,ale trzeba przyznać,że wynagrodzenie ma być na 1-go a jest przed czasem,nawet o kilka dni wcześniej

kacek

jeżeli chłopak świeżo po szkole dostaje od razu na rękę 1800 zł plus ta "premia" to pewnie że jest 2 z przodu

niki

Oczywiście że ta premia jest tylko za nadgodziny

bolo

Gawroński myśli że firma jego ,to z każdym pracownikiem może robić co chce kto ma jakiś swój honor to długo tu nie wytrzyma.Tu najlepiej żebyś w firmie siedział 24 godz. na dobę a zapłacone masz jak za zwykłą stawkę albo i mniej.

bolo

Oferty pracy w tej firmie również od dłuższego pojawiają się na inne stanowiska ,więc chyba wszyscy w okolicy już wiedzą co to za firma.Kto tam pracował wie że organizacyjnie jest dno,nie może być tak że pracownikowi polecenia wydaje jednocześnie kilka osób bo w końcu nie wiadomo kogo słuchać.

orion

O co chodzi z tym inżynierem mechanikiem? Oferty pracy na to stanowisko pojawiają się cyklicznie od jakiś ponad 2 lat z pewnymi przerwami. Tak ciężko kogoś znaleźć czy po prostu pieniądze kiepskie?

margo

albo ci,którzy mają dzieci,są wakacje,a tu już trzeba myśleć o wrześniu i szkole

anonimowany

A do ma 10 do rzeczy? Pensja zawsze wpływa 2-3 dni przed końcem miesiąca, a premia do końca następnego. Najwięcej na brak kasy narzekają ci co przepiją wypłatę i z utęsknieniem czekają na premię.

x

Niestety to prawda wstyd żeby pracownik musiał się prosić o swoje wynagrodzenie przez miesiąc

Agata

... - 2013-06-17 17:38:18 Wieczny problem z wypłacaniem nadgodzin,chyba co miesiąc jest problem z terminem.Popieram.

...

bolo

Z tego co mi wiadomo ten pan ma już sprawę w sądzie pracy, więc zamiast narzekać zgłoście to do inspekcji pracy lub do sądu pracy.Tam bez waszego zgłoszenia nikt nie wie co się w tej firmie dzieje,sami do was nie przyjadą.

Zostaw merytoryczną opinię o Gawroński Sp.z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Gawroński Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawroński Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawroński Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gawroński Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gawroński Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gawroński Sp.z o.o.