Salamanca

Luboń

Opinie o Salamanca

niedoszły klient 2011-02-17 13:06:58
Chciałam zapisać się to tej szkoły językowej, ale niestety nie udało się... Zadzwoniłam do biura, aby dowiedzieć się o szczegóły. Pierwszy telefon odebrał mężczyzna i po wysłuchaniu mojego pytania czy dodzwoniłam się do szkoły językowej, rzucił słuchawkę. Za chwilę oddzwonił inny mężczyzna i zaczęliśmy rozmowę, zapytałam się w jaki sposób będą sprawdzać mój poziom, odpowiedział że mam wypełnić test na stronie, mruknął coś pod nosem i rzucił słuchawkę. SZOK!!! Jak widać firmie nie zależy na nowych klientach. NEGATYW!!!
doszły klient 2012-09-12 13:01:13
A ja zapisałem się, szukałem szkoły w Luboniu dla siebie i dziecka. Muszę powiedzieć, że właśnie jakość obsługi jest świetna i nie spotkałem się z taką nawet w dobrych szkołach w Poznaniu. Poza tym tam pracują z tego co zauważyłem same panie, pozdrawiam
lektor 2013-04-05 06:38:42
Jestem zdruzgotany w jaki sposób traktują tam ludzi.[usunięte przez admina]. POszedłem na rozmowę kwalifikacyjną. [usunięte przez admina] była niezwykle niemiła i stwierdziła że mężczyzn nie przyjmują do pracy. Omijam to miejsce z daleka. Duży minus!!!!!!!!!!!
zła 2013-10-08 19:25:22
A lektorzy są [usunięte przez admina]w tej szkole, sami mają problemy psychiczne, nie powinni mieć kontaktu z ludźmi.
Majka 2016-05-18 21:03:04
Jestem zainteresowana szkołą Salamanca, ale jako pracownik. Niestety na stronie nie ma ofert pracy, a szkoda bo trochę by mi to ułatwiło rozeznanie. Ale może ktoś z osób na forum może napisać jakie mają warunki zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o Salamanca - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salamanca