Opinie o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HDOmedical Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HDOmedical Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Strona agencji nie działa :/ Czy ktoś wie o możliwościach zatrudnienia się, jako koordynator opieki w Niemczech? Jakie kwalifikacje są wymagane prócz oczywiście niemieckiego perfekt? Jakoś widzę jedynie oferty opiekunek i rekruterki i to mocno zleżałe...

Hej, orientujecie się, czy firma nadal zatrudnia opiekunki? W sieci nie mogę znaleźć żadnych ofert, a mi bardzo zależy na tej pracy. Może Wy się orientujecie, czy kogoś poszukują? Czy jest to praca na miejscu, czy raczej za granicą? I na jakie zarobki w tym momencie można liczyć? Poinformujcie

Sylwia

Dobrze zrozumiałam, że firma nie tylko wysyła za granicę, ale też zatrudnia do pracy w kraju? Dziewczyny, ile się zarabia u nas za opiekę?? Mam na myśli Katowice, nie Warszawę.

Nieważne
@Sylwia

Tak, dlatego też opinie są bardzo zróżnicowane i niedoprecyzowane jeżeli chodzi o miejsce. A ile się zarabia? To by musiał odpowiedzieć ktoś kto z nimi aktualnie pracuje a nie mam pojęcia nawet gdzie oni swój rejon w Kato teraz mają i czy jakiś mają wgl.

Sylwia Nowy wpis
@Nieważne

W starym ogłoszeniu z urzędu pracy, z 2018 r., jest 2100 brutto dla opiekunki w Kato, czyli minimalna. Może teraz 3490 brutto... A skąd w takim razie wiesz, że praca jest i za granicą i w PL, skoro nie wiesz nic więcej o firmie? :)

Nieważne Nowy wpis
@Sylwia

Moje pytanie było retoryczne, bo już tam nie pracuje, i wiadomo że pensja minimalna to zawsze będzie najniższa aktualnie pensja krajowa. Wiem stąd że widzę po opiniach które dotyczą wyjazdów do DE i także sytuacji które mają miejsce na Śląsku plus sam u nich kiedyś pracowałem. Nie mam pojęcia czy nadal mają biuro w Kato na Francuskiej czy już nie. A nie wiem tylu rzeczy u nich że jak przegrali bodajże w 2020 przetarg to trzeba było zmienić firmę aby pozostać przy swoich podopiecznych.

Piaf

Właśnie się zastanawiałam, czy nie wyjechać z nimi , ale jak nie płacą,,,dlaczego nie płacą? Czytałam, że tygodniówki płacą, prawda to?

Anonimowa
@Piaf

Dodałem wpis jak obecnie wygląda sytuacja na śląsku z tą firmą myślę że Pani Basia potwierdzi, że niestety ale przynajmniej tutaj nie jest ona godna polecenia a jak już się ktoś zdecyduje to niech najlepiej wszystko sobie dokumentuje co oddaje do firmy itd.

Bzdura,totalna bzdura. Kogoś tu poniosło i to totalnie.pracuje z tą firmą od paru lat i nigdy,powtarzam nigdy nie miałam żadnych problemów . Są premie świąteczne, premie wakacyjne. Zwrot kosztów podróży i wypłaty do 15 każdego miesiąca. Polecam firmę z czystym sercem. Jeśli ktoś potrzebuje może też dostać zaliczkę. Jeśli nie ma się pieniędzy na bilet,firma wszystko załatwi. Ludzie którzy piszą takie bzdety o firmie pewnie nawet jej nie znają. Złośliwość ludzka nie zna granic.

Anonimowa
@Ewa

Być może w Niemczech inaczej to wygląda, podejrzewam że Pani (usunięte przez administratora)mówi o fili na Śląsku. A nie o wyjazdach poza granicę naszego kraju. Bo gdyby była mowa to mówiła bo o koordynatorce a nie o prezesie. Niestety jeśli chodzi właśnie o Katowice to ta firma to istna porażka. Więc proszę dokładnie czytać o czym piszą inni i nie negować tego jak nie zna się realiów pracy w Kato.

Barbara

Jestem bardzo zaskoczona tą opinią. Współpracuję od niedawna z tą firmą. Mogę powiedzieć, że pod względem wypłaty wynagrodzenia oraz terminowości nic nie można zarzucić. Jak do tej pory otrzymałam zawsze w terminie. Podobnie jak z ofertami pracy. Są rzetelne informacje. Wydaje mi się, że jeżeli wiesz czego oczekujesz to pytasz o to. Pozdrawiam. Zadowolona. Pozdrawiam. Zadowolona.

@Ewa

Nic nie rozumiem.... To kto w końcu płaci za podróż??? Firma powinna opłacać podróż w obie strony... Opiekunka wsiądzie do busa i podróż powinna być opłacona przez firmę. Jak to jest z tą firmą? Czy opiekunka ma opłaconą podróż w obie strony??? A jakie są składki do Zusu , od jakiej kwoty....? Jaka jest umowa...???

alina
@Ewa

ja czekam na zwrot za przejazdi pit z firma trudno sie porozumiec

@Lena

Firma potrąciła mi busa z wypłaty to porazka

@alina

Ja też czekam nie można się dodzwonić

@Anonim

Czy dostała pani zwrot kosztów podrozy

Alicja
@Anonim

Serio? A nie dają znać wcześniej za co potrącają?

@Ewa

Pisałam o HDO MEDICAL z siedzibą w Warszawie ,ale to było dwa lata temu ,teraz opinie są różne . Nie pracuję już z tą firmą więc nie będę się wypowiadać jak jest teraz

@Anonim

Czekam od maja i nic nie dostałam. Telefonu też nikt nie odbiera a Pan prezes nie odpowiada na pismo

Firma HDOmedical Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Jolanta

Agnieszka Bień dyrektor firmy okropnie bezczelna osoba nie można w żaden sposób porozmawiać (usunięte przez administratora) w życiu nie spotkałam tak bezczelnej osoby.

@Jolanta

Pisanie o kimś na forum publicznym personalnie z imienia i nazwiska jest zabronione. Przecież istnieje RODO. Chyba o tym wiesz. Napisz lepiej czemu nie mogłaś się dogadać, bo niczego właściwie nie wyjaśniłaś.

Małgorzata

A nie za ostro trochę została oceniona? Czemu to popierasz?

Młody
@Marek

Nie ona jedna nie może się dogadać.

@Młody

Nie? A z kim tu jeszcze są w firmie problemy? Ogólnie wszyscy między sobą mają jakiś problem?

Lena

Co zawiera umowa czego być nie powinno w umowie? Czy umowa jest do przyjęcia czy nie?

@Lena

W umowie jest napisane że pracujemy 40 godzin tygodniowo a w rzeczywistości to praca 24vg8dzin dziennie.Pisze tak ponieważ miałam zlecenie gdzie cały dzień byłam z babcia a w nocy musiałam monitorować przez kamerkę ktoravmialam w pokoju.Ta firma to porażka

Marzena
@Anonim

Może akurat trafiłaś na panią która potrzebowała takiego doglądania? Może trzeba było poprosić o jakieś zadośuczynienie albo podwyżke skoro tyle pracowałaś?

@Marzena

Nie można się tam dodzwonic

@Anonim

A numer dobry? Są chyba też inne formy nawiązania kontaktu w razie czego?

Sabina

Nie wiem dlaczego ludzie piszą tu takie głupoty na temat wynagrodzenia. Zawsze nawet przed datą określoną w umowie. Bardzo dobra współpraca. Umowę zanim w Polsce mi dosłali to miałam ją już w tym samym dniu na mailu żeby się wcześniej zapoznać. Pod względem formalnym bez zarzutu!

@Sabina

Piszesz kobieto głupoty bo umowa to jedno g

Marzena
@Anonim

To niby co z tą umową jest nie tak według Ciebie?

Nina

Zgadza się

Witam Firma to sami (usunięte przez administratora) , od dwóch miesięcy nie mogę odebrać wypłaty .Pan Piotr Dulowski odsyła do swoich kierowników po wypłatę , jednak żaden już tam nie pracuje (usunięte przez administratora) składam sprawę do sądu pracy .Julia Hucuk

Ala
@125

Czy jest Pani pewna, że była Pani zatrudniona w Hdomedical??? Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Wynagrodzenie zawsze otrzymuję przed czasem!!!

Czarnao
@125

Niestety to prawda. Potwierdzam tę sprawę. Pan dyrektor wypiął się i umył ręce od problemu, a Pani została bez kasy za 3 miesiące.

Aleksander
@Ala

Jesteś wieloletnią pracowniczką HDOmedical, więc z pewnością bardzo dobrze znasz tę firmę. Jak oceniłabyś kwestię pensji? Pracujesz w Polsce czy w Niemczech? Opowiedz proszę o swoich spostrzeżeniach na temat tego pracodawcy i napisz proszę czy wg. Ciebie na ten moment warto byłoby aplikować.

Pracownik roku
@125

I co Pani w sądzie załatwiła? Pytam, bo też rozważam pozwanie firmy.

Alicja
@Pracownik roku

A tobie tez firma nie wypłaciła wynagrodzenia?

Małgorzata

Pracuję z firmą od 8 miesięcy i jestem zadowolona ze współpracy. Polecam.

Justyna
@Małgorzata

Czy mogłabyś coś więcej napisać na temat tego dlaczego polecasz? Jak się pracuje? Jaka jest atmosfera pracy? Czy pracodawca zawsze służy pomocą gdy pojawia się jakiś problem?

@Justyna

Pani Justyno oczywiście że mogę napisać. Nigdy nie ma problemu z kontaktem jak potrzebuję informacji, zawszę odbiera mój koordynator i wszystko od początku załatwia i tłumaczy, służy pomocą. Wypłatę zawsze mam na czas i jestem zadowolona z pracy z firmą.

@Małgorzata

Dziekujemy Pani Małgosiu i zyczymy sobie dalszej przyjemnej współpracy z Panią :)

@Justyna

Jest okropna współpraca dostałam zlecenie nie zgodne z opisem a na dodatek zachorowałam i chciałam zjechać do domu to mnie obciążyli odpowiedzialnością za opieke

Mam żal do firmy ze nie sprawdzają gdzie wysyłają opiekunki.

Maria
@Anonim

opiszesz sytuacje jaka cię spotkała ?

Jak wygląda ścieżka kariery w HDOmedical Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Toja

Jaki awans, jaką kariera, gdzie w opiece osób starszych????

@Toja

Masz racje. Nie za bardzo można w tej branży awansować. A jak jest z kasą? Dobrze płacą? Bo żona rozgląda się właśnie za taką pracą i fajnie jakbyś napisała czy pod względem finansowym warto aplikować.

Super ze kordynatorki wstawiaja opinie pozytywne a gdzie wynagrodzenia pracownikow.

Izabela

A ty tam pracowałeś? Bo widzę, że opinie mieszane, jedni chwalą, drudzy odradzają i teraz nie wiem komu wierzyć...;/ Jakie masz doświadczenie z tą firmą? Znasz warunki jakie oferują nowej osobie?

patrcyjsns

polecam

@patrcyjsns

Przestan kordynatorko polecac ,gdzie wynagrodzenie.

Passzer

Mam pytanie , czy HDO medical dalej falszuje certyfikaty i wysyla opiekunki bo jedna psni sie chwalila w sinbad ze dostala certyfikat od rekrutatorki psni Justyny , ze Olsztyn zalatwia. Jak tez chetny

rolnik
@Passzer

tak

Witam ,dzis 20 styczeń i nadal niema wypłaty z HDO,pozatym nikt nieodbiera telefonu Czy firma może odpowiedzieć co tu jest grane?

Były opóźnienia. Chyba wynagrodzą...

Mam pytanie czy ktos w tym miesiacu nie dostal wynagrodzenia dzis 19.01.2022 brak wynagrodzenia jestem na zleceniu prosze o pomoc

Tak właśnie dziś 20 i też niemam wypłaty pozatym nikt nieodbiera telefonu

Odemnie odbierają pieniadze mam już.

Kochani czy tez nie dostaliscie wynagrodzenia. Dzis 20.02.2022 brak wynagrodzenia , prosze o pomoc

Dzis 24 i nadal brak wynagrodzenia. Firma nieodbiera telefonu, nieodpisują na smsy co sie dzieje ,gdzie wyplata

Wszystko jest już w porządku. Tylko zestresowana byłam.

Katarzyna

Wczoraj otrzymałam wiadomość że już wypłaty wyszły. Są już u mnie na koncie

Kochani dzis 20.02.2022 brak wynagrodzenia czy tez nie dostaliscie prosze o pomoc

Ja tez nie mam wypłaty i proszę się o swoją ciężko zarobioną forse już tydzień....i pasuje ze dodzwonić się do hdo graniczy z cudem

Lena

Napiszcie jaka jest umowa czy w Polce jest ubezpieczenie i od jakiej kwoty? Czy opłacają podróż w obie strony z góry? Czy to tylko obiecywany zwrot kosztów za podróż? Jaka jest umowa - polska? Co jest w umowie ... Jest do przyjęcia...?

ewa

Ponad miesiąc temu odbyłam rozmowę kwalifikacyjną online na stanowisko Rekrutera. Panie przeprowadzające rozmowę zapewniały, że odpowiedź otrzymam do kilku dni, zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Do tej pory nie dostałam żadnej informacji, co niezbyt dobrze świadczy o wiarygodności tej firmy. Spodziewałam się odpowiedzi negatywnej ,jednak nie spodziewałam się zupełnego braku odpowiedzi. Uważam wręcz, że takie zachowanie jest lekceważeniem drugiego człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o HDOmedical Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HDOmedical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDOmedical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HDOmedical Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HDOmedical Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.

HDOmedical Sp. z o.o.