Opinie o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HDOmedical Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w HDOmedical Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDOmedical Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta

Współpracuję z firmą HDO Medical od prawie trzech lat i nigdy nie miałam żadnych problemów: ani z wynagrodzeniem, ani z organizacją wyjazdu. Informacje odnośnie stanu Podopiecznego również są wiarygodne i potwierdzone. Ilekroć prosiłam o zaliczkę, otrzymywałam ją w ciągu kilku dni, wypłata też zawsze była na czas, a niejednokrotnie nawet wcześniej. Zatem z czystym sumieniem mogę jak najbardziej polecić tę firmę. Teraz, w tak trudnym okresie, agencja również stanęła na wysokości zadania i oferuje opiekunkom bezpłatne testy oraz pobyt w hotelu w oczekiwaniu na wynik

@Aneta

Dziękujemy Pani Aneto :) staramy sie stanąć na wysokości zadania w tym trudnym czasie. Nasi opiekunowie maja gwarantowane bezpłatne testy, współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami oraz staly kontakt z koordynatorkami daje nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Do usłyszenia Pani Aneto :)

Aneta

Jade z firmą pierwszy raz. Jesli chodzi o zaangazowanie pani, ktora mnie prowadzi to jestem w absolutem szoku.. wszystko zalatwione, obgadane. Polecam !

@Aneta

Cieszymy sie, że jest Pani zadowolona i jest nam miło czytajac takie opinie :)

wyjechałam na pierwsze zlecenie. wszytko narazie bez problemu. a jakie mile dziewczyny ;)) 5 gwiazdek

@Ania

Tak to prawda, pomocne i sympatyczne :)

@Ania

Dziękujemy :)

Krystyna

Firma była naprawdę fajne i rzetelna. Pracowali tam ludzie, którym zależało na firmie i opiekunkach. Niestety ponad rok temu zmienił się Zarząd Spółki i powoli zaczęli odchodzić wszyscy pracownicy... A w momencie, gdy odeszła (usunięte przez administratora)z Niemiec i rekruterzy (koordynatorzy) z PL to w zasadzie nic ze starej firmy nie zostało....przykro, że tak to się skończyło!

@Krystyna

zgadzam się w 100% Gdy koordynatorem w DE była Pani (usunięte przez administratora)- wszystko było super! Teraz szkoda słów! A te opóźnienia w wypłatach za grudzień!!!

@Krystyna

Każdy ma prawo wydać swoją opinię. Poprzednio pracujące Panie były bardzo miłe ,życzliwe, rzetelne i pomocne. Obecnie pracujące Panie też są bardzo miłe,życzliwe, rzetelne i pomocne. Nie można dyskredytować zaraz na początku nie próbując nawet współpracy. Pracowałam z jednymi Paniami i pracuję z drugimi. Ani o wcześniejszych, jak i też o obecnych nie mogę powiedzieć nic złego. Panie zmieniły się na początku listopada. Więc jak można przez 1,5 miesiąca wiedzieć jak będzie wyglądać dalsza współpraca. Ktoś próbuje kogoś zdyskredytwać. Nie wiadomo po co. Dlaczego teraz firma ma być nierzetelna. Pozdrawiam Barbara

@Krystyna

Pracowałam z porzednimi Paniami i pracuję z obecnymi. Zawsze było ok . Wszystkie były i są miłe , życzliwe i pomocne. Firma była rzetelna i jest. Pozdrawiam Barbara

@Krystyna

Panie , które pracowały w HDO w PL i w DE były super. I pracujące obecnie Panie w HDO też są super.

@Barbara

Dziękujemy za opinie Pani Barbaro :) dokładamy wszelkich starań aby nasza wspołpraca opierała sie na zaufaniu, rzetelności oraz serdecznym podejsciu do drugiego człowieka.

Firma HDOmedical Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie HDOmedical Sp. z o.o.?

Indywidualnie podchodzimy do każdej osoby współpracujacej z nami, majac na uwadze wymagania opiekuna oraz potrzeby klienta. Zapraszamy do kontaktu :)

Jola

pracuje z firma od niedawna.. ale z czystym sumieniem mogę polecic ;) panie we wszystkim pomagaja, sa w stalym kontakcie. naprawdę super.

...

Jeżeli już ktoś się zdecyduje na współpracę to warto pilnować wszystkiego, począwszy od terminu wypłaty po świadectwa pracy.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
Joan

dajcie namiary do kogo dzwonic zeby z ta firma wyjechac, bo ja slyszalam dobre opinie. Maja jakies biuro w PL ?

Baśka
@Joan

Siedzibe maja w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 200, zadzwon sobie pod nr 600 599 018

@Joan

Główna siedziba firmy mieści sie w Warszawie ul. VII Poprzeczna 13 , filia we Wroclawiu ul. Traugutta 142.

tak, mają biura w Pl ( Warszawa, Wrocław, Katowice). Tel. 666 900 742

Bardzo proszę o kontakt, tel. 666 900 742. Pozdrawiam

Czy można w HDOmedical liczyć na jakieś dodatki?

Magda

Tak oczywiście, mamy bonusy świąteczne i premie wakacyjne. Zapraszam do kontaktu tel. 666 900 742

Anka

Pracuję w HDOmedical od trzech lat. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko zgodne z uzgodnieniami, a co najwazniejsze nie kłamią co do faktycznego stanu pacjent!!. Wynagrodzenie zawsze na czas, panie z biura i koordynatorki zawsze dostępne i pomocne. Jest to moja trzecia firma, z którą wyjeżdżałam , więc pewne porównanie mam.

Daria

Dziwne te opinie na forum. Wystarczy sprawdzić w internecie tam firma ma bardzo dobre opinie więc o co chodzi?

opiekunka
@Daria

a o to chodzi pani Dario ,że te złe opinie ,to zazwyczaj są od konkurencji ,albo po prostu od złośliwych pań. Pracuję do dawna z tą firmą i nie mam żadnych zastrzeżeń .Polecam z czystym sumieniem ,a jeśli komuś się wydaje,że to zła firma ,to polecam iśc do Promediki albo do Centrum Językowego Konik , tam dopiero zobaczą co to znaczy zła firma .HDOMEDICAL to dobra firma !

Justyna

http://www.hdomedical.pl/praca-w-niemczech Firma stale poszukuje opiekunów osób starszych w Niemczech, ale również w Polsce. Przy pracy wyjazdowej wymagana jest znajomość języka obcego. Czy ktoś z Was może napisać, czy firma organizuje transport oraz pomaga w załatwieniu wszelkich formalności?

@Justyna

Oczywiście, że organizuje transport jeśli opiekunka sobie tego życzy. Wsparcie koordynatorów (polskich i niemieckich) mają wszystkie opiekunki zatrudnione w Hdo , 7 dni w tygodniu.

Ala
@Justyna

Oczywiście, że istnieje możliwość organizacji transportu. Firma godna polecenia.

Opiekunka
@Justyna

Mój wyjazd do De firma zorganizowała od początku do końca. Przyjechał po mnie bus, który zawiózł mnie na zlecenie w powrotną stronę dokładnie tak samo. Koordynatorka często do mnie dzwoniła pytając czy jest wszystko w porządku i czy nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuję w Hdo już 2 lata i naprawdę z czystym sumieniem polecam.

@Justyna

Tak, jeśli oczywiście opiekunka sobie tego życzy.

Jakie wartości są cenione w HDOmedical?

Żadne

Ola

Pracuję w Hdomedical jako opiekunka w Niemczech od wielu lat, nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam stały kontakt z koordynatorami i w Pl i w De, pieniądze otrzymuję na czas, dostają dodatki za pracę w święta i wakacje, składki odprowadzane od średniej krajowej... Czego więcej chcieć?

Byle takich firm jak najmniej. Pracujesz poltorej roku I dostajesz zerowego pita. Dzwonisz do Warszawy to 20minut czekasz na połączenie. Firma zmieniła nazwę I regon z hdo na nadzieja. Nie polecam I nie życzę nikomu aby z tej firmy ktoś zajmował się waszymi bliskimi. Naprawde

Zenobia

Jak chcesz trafić na mine a później usłyszeć,ze jestes najgorsza opiekunka wybierz HDO........

Anita

Ja słyszałam, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!

Pc

Kłamstwo... okradaja z zkasy

Ewa45
@Pc

200zł na 1/8 etatu/miesięcznie, ta firma jeszcze funkcjonuje? 9,80 zł /godzina? pewnie się mieszczą, bo przybywa im środowisk, żenada

iga
@Anita

ile osób tyle też opini jednym pasuje innym nie.Jak pilnujesz pieniędzy na koncie to ok ...ja musiałam się upominać bo wciąż sie coś nie zgadzało w umowie która składała sie z kilkunastu kartek dużo błędów...ale moja znajoma jest zadowolona także każdy ma inne doświadczenie.

@Pc

Co to znaczy okradają z kasy? To poważny zarzut, proszę o dowody.

Ala

Nie polecam...

@Ala

Rozumiem. Jednak chyba sama przyznasz mi rację co do tego, że nie jest to w żadnym razie precyzyjna wypowiedź, a tym bardziej - opinia. Ja słyszałam wiele dobrego o HDOmedical i dlatego chce wiedzieć, dlaczego nie polecasz tej firmy. Jest to związane z poziomem zarobków, czy może z ogólnym kontaktem z biurem?

Wyjechałam pierwszy i ostatni raz z tą firmą. Firma nie interesuje się ani opiekunką ani sytuacją w pracy. Czekam na wynagrodzenie już po terminie a pieniędzy brak. Po interwencji w księgowości Pani kazała uzbroić się w cierpliwość.

Katarzyna75

Chciałabym poznać opinię na temat pracy w Warszawie, na terenie Pragi Południe. Widzę, że jest aktualne ogłoszenie rekrutacyjne na koordynatora usług. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda tam praca, czy ktoś zna tam koordynatorów? Mam doświadczenie w tej pracy, ale co firma to różne opinie.

betreuerin

Firma jest stronnicza trzyma zawsze strone rodziny -płatnika zamiast opiekunek.Niestety jest to bardzo przykre wiedzac jak ciezko i stresujaca prace wykonujemy my opiekunki wlasnie DLA TAKICH FIRM ZEBY MOGŁY FUNKCJONOWAC NA RYNKU.Poswieca opiekunke tylko dla tego,ze NIEMIECKA rodzina tak powiedziala.......ze to sramto owamto.Mozna poczytac i na wlasnej skorze doswiadczyc co soba reprezentuja te krytaliczno-uczciwe rodzinki Niemieckie to rece opadaja........no,ale wiadomo KASA.

Zostaw merytoryczną opinię o HDOmedical Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HDOmedical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HDOmedical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HDOmedical Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HDOmedical Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.

HDOmedical Sp. z o.o.