Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

"Prawda" pomysl głową a nie (usunięte przez administratora) zanim cos napiszesz. Nie wszystkie maja tak niska inteligencje jak Ty.Jak sie nie podoba to wypad z firmy.Zal ci ,ze Toba sie nikt nie interesuje.Pracuj sumiennie ,a nie obgaduj!!!! Zajmujesz sie tym czym nie masz.

Jeszcze jedno!! Mialysmy wszystkie szanse na stanowisko kierownika,wiec o co wam chodzi?

luka

Czy Ciebie ktoś siłą trzyma w tej firmie? Jak tak bardzo nie odpowiada Tobie ta praca -zwolnij się!!! Święta nie jesteś więc!!!!!!! PRAWDA??

tom - 2010-03-06 15:46:56 Nie radzi sobie, bo robia jej pod górke te cwaniary i cwaniaki co pracuja po kilkanascie lat. Zapytajcie sie osoby z mniejszym stazem to maja inne zdanie na temat pracy M. To jest w koncu matka i zona ona ma tez inne zajecia niz zajmowanie sie pierdolami, a te pierdoly wymyslaja te [usunięte przez moderatora], ktore nagle nie wiedza co maja zrobic, albo na piekarni kierownik jak sie odzywa - czlowieku troche kultury! zapomnial wół jak bydlęciem był?! Szefostwo jest spoko, dyrektor tez, jedynie co zraża do pracy w tej firmie to male zarobki i podejscie innych wspolpracownikow z baardzo dlugim stazem - WYWALIC ICH BO PSUJA REPUTACJE I OPINIE TEJ FIRMIE tylko ze osob z mniejszym stazem nie sluchaja co do (usunięte przez administratora) to racja to zasluga pan ktore nazywaja sie kierowniczkami i mysla ze moga wszystko ale dopoki pani M bedzie nadal slepa to tak bedzie dalej zal mi tej pani nie chcialaby posluchac co maja na jej temat do powiedzenia chyba by dostala zawalu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

ktos:)) - 2010-03-30 21:52:24 wes ty sie walnij!!co powiedz ze jak byla [usunięte przez moderatora] to bylo zle?? a Marzena to wogole jedna wileka pomylka na tym stanowisku. wes ty sie Cos nie odzywaj bo [usunięte przez moderatora] byla szanowana i zawsze bylo wszystko na sklepach. masz racje jak byla [usunięte przez moderatora] to niczego na sklepach nie brakowalo a ta to nic innego nie potrafi tylko siedzi na Rynkowskiej i smsy co piec sekund wysyla a co do ludzi to tez nie ma wyczucia rozmawia z tymi ktore najwiecej maja do powiedzenia na jej temat zaraz po jej wyjsciu ze sklepu bo do niej samej to wchodza w tylek bez mydla okropne falsz i obluda a moze wlasnie ta firma tak dziala ciesze sie ze juz tu nie pracuje bo przez te kilka dni nasluchalam sie na temat pani M i to kto panie prowadzace!!!najwieksze pierdoly

zbychu 999 - 2010-04-19 17:14:14 jak zwykle na Wielkanoc dostaniemy dwa chleby tanie dla konia i pudełko ciasta wczorajszego co ze sklepów nie zeszło ty czubie co za bzdury piszesz na tym forum jak dlugo pracuje w tej firmie nigdy nie zdazylo sie abysmy na swieta dostali cos starego w przeciwienstwie do ciebie bambrze my potrafimy docenic gest naszych szefow bo znam firmy ktore dla pracownikow nie maja na swieta nawet zlotowki a jak jestes nie zadowolony kretynie to poszukaj sobie lepsza firme moze nastepna zapali tobie takiego kopa ze krys-and bedziesz wspominal do konca zycia.

zbychu 999

neo

pisanie ze w jakim czasie oni rozwiozą towar to nie powinno nikogo obchodzić to jest takie prostackie ze szkoda gadać czy jak ekspediętka sprzeda towar do 15 to może iść do domu jakie tępe wypowiedzi pojawiają się na tym forum to szkoda gadać

wielki

ta wypowiedz o kierowcach że oni się bardzo napracują to jest wielka bujda i żenada to co oni robią to nie można nazwać zawodem kierowcy ich wykonywana praca to jest wyłącznie dla emerytów i ludzi z grupą chyba że oni mają grupy zresztą wygląd niektórych i zachowanie o tym świadczy banda ryzykownych palantów oczywiście nie o wszystkich ta mowa. cdn

No tak sklepowe jak bylo ujete w tych wypowiedziach to nic nie robia ... co ty czlowieku mozesz wiedziec robia po nie wiadomo ile godzin az sily nie maja a co kierowcy sie pewnie tak ciezko napracuja??? pare godzin i do domu a ktos to musi sprzedac i uzerac sie z klientami...Sklepowe to pewnie same [usunięte przez moderatora] ... jak ktos nas predzej obrazil WSTYD!!!

prezes

Sklepowe to same pierdoły robią a chcą zarabiać po 3000. weście się za robotę a piszecie farmazony obrażające samych sibie.myślcie co robicie. PAGAJE

Pensje w firmie są nierówne. Dziewczyny na sklepach robiąc to samo zarabiają różnie. Ciekawe od czego to zależy. Co do Pani Kobiety w firmie też mają dzieci i jakoś sobie radzą nikt ich nie żałuje.

Jaka kasa zarabiamy grosze.Moze ten kto donosi ma wiecej

LOL

Kto tam wie co sie dzieje w firmie, ale jednooo jest wiadomo Pani sobie nieradzi..................

FASOLA

hi hi hi pozdrawiam wszystkich pracowników,

marcin

szkoda gadać

kot

Jak byla Hania to bylo ok ale teraz to syf taki nikt nie trzyma z pracownikami na nikogo liczyc nie mozna i za te grosze;/

MARCIN

CO WY GADACIE O PREMII .JAKA PREMIA WY MACIE CHYBA COŚ Z GŁOWA ŻADNEJ PREMII NIE MA A ZAROBKI DO KITU.SAM SIĘ PRZEKONAŁEM .POZDRO :-)

czarna dupa

spadaj krowo w tym zakładzie jest super extra fajnie kasa niezła a premie co miesiąć .

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.