Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Bartek MU

Cześć, pracowałem w Euro-tax i polecam to miejsce. To za co najbardziej ceniłem firmę to atmosfera. Fajni ludzie, młody zespół, dobra lokalizacja biura. Wynagrodzenie jak na tą branże we Wrocławiu oceniam jako dobre.

Kasia S.

Nie polecam miałem z nimi jazdy

@Kasia S.

Szanowny Panie (Pani?), czy jest Pan (Pani) Klientem naszej firmy? Jeśli tak - zachęcam do skontaktowanie się z naszym Działem Obsługi Klienta, gdzie nasi specjaliści będą mogli Panu (Pani) pomóc i odpowiedzą na nurtujące pytania.

zainteresowany

Chciałam poczytać opinie szczególnie o zarobkach bo tak się afiszują ale widzę że forum dla przyszłych pracowników przekształciło się w wymianę zdań pomiędzy niezadowolonymi pracownikami a pracodawcą ;/ i parę wyidealizowanych zbyt kolorowych zdań :( szkoda

Ewelina

Praca jest stresująca, klienci mają pretensje i wysyłają negatywne wiadomości oraz wykonują agresywne telefony. Uważają, że są oszukani przez firmę. Praca dobra dla osób, które mają wytrzymałość na stres.

@Ewelina

Należy pamiętać, że każda praca, w której mamy kontakt z drugim człowiekiem wiąże się z pewnymi trudnościami. Nie możemy przewidzieć, kto do nas dzwoni, ale musimy być przygotowani na wszelkie, trudne sytuacje. Warto pamiętać, że to dzięki naszym Klientom firma istnieje i należy okazać im szacunek.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. na stanowisko Kierownik Działu Sprzedaży (sprzedaż telefoniczna)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Aro

Nie polecam firmy z całego serca, (usunięte przez administratora) Nikt pracujący w tej firmie nie jest w stanie udzielić jasnej i konkretnej informacji co się dzieje. Nie polecam, omijajcie z daleka.

@Aro

Szanowny użytkowniku, z pewnością jest Pan/Pani Klientem(tką) firmy Euro-Tax.pl. Staramy się dokładać wszelkich starań, aby osoby korzystające z naszych usług były zadowolone z obsługi. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcam do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, gdzie konsultanci będą mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Pawel

Typowe działanie na poprawę w beznadziejnej sytuacji, przypiąć pozytywne opinie napisane przez pracowników na prośbę prezesa na górze aby nikomu nie chciało się czytać negatow. Brawo dział hr, szkoda że jesteście w Poznaniu i zupełnie nie wiecie co się dzieje w Wrocławiu. NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE! WYZYSK WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK. Zlecenie na pół, przymus pracy w wekendy, znoszenia humorkow liderki.

@Pawel

@PAWEL - niestety, na podstawie anonimowego komentarza, ani dział hr, ani przełożony nie mają możliwości zapoznania się z sytuacją, a tym bardziej wyjaśnienia jej. Zachęcam do odbycia szczerej, prywatnej rozmowy, w której będziesz mógł przedstawić swój punkt widzenia - wówczas odpowiednia osoba, będzie miała obraz sytuacji i pojawi się możliwość zadziałania w tej sprawie. Ponadto, uprzejmie prosimy o powstrzymanie się od komentarzy, które mogą być krzywdzące dla innych pracowników - jestem przekonana, że żaden komentarz nie jest wynikiem prośby ze strony zarządu.

Bill

tak jak pisał Robert firma zna się tylko na organizowaniu firmowych imprez. W tym roku się nie popisali jednak zamiast wypasłej wigili bo ciecia kosztów, kazdy dział ma sobie sam zorganizować spotkanie, przynieśc jedzenie i upiec ciasto na które kazali się złożyć ahahaha. żenada

@Bill

@Bill - dziękujmy za opinię i cieszymy się, że firmowe imprezy integracyjne cieszą się tak dużym zaangażowaniem. "Wypasłej wigilii" w tym roku nie ma, ponieważ już 3 stycznia jedziemy na trzydniowy zimowy wyjazd w góry na narty. Tego jeszcze nie było! :-)

Bill
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

super termin, ciekawe z którym działem był uzgodniony bo reszcie to raczej narzucony. Zastanawialiście się nad tym, że większość może mieć plany w tym terminie? Pewnie nie bo przecież wikszość wybrała inną datę. Przez ten wyjazd nie moge wziac wolnego 2 stycznia. Ciekawe czy jakbym był bratem kierowniczki też by mnie obowiązywały spra-wie-dli-we zasady a moze raczej ich brak? Jesteście głusi i ślepi na wszystkie uwagi, tylko w internecie potraficie robić dobrą twarz

@Bill

@Bill zdajemy sobie sprawę z tego, że termin integracji nie będzie pasował wszystkim. Jest to niemożliwe, ponieważ nasz Zespół liczy ponad 100 osób. Natomiast, demokratycznie wybraliśmy termin, który odpowiada większości. Niech świadczy o tym fakt, że na tegoroczny wyjazd wybiera się ponad 80% wszystkich pracowników.

Przemo

Niestety firma zatrudnia na umowę zlecenie, niektórzy muszą czekać latami, żeby dostać umowę o pracę, niektórzy wcale jej nie dostają, stąd tak duża rotacja... Awanse dostają osoby, które w ogóle nie są pracowite i sumienne...A pracownik dokładny i pracowity w ogóle nie jest doceniany...

@Przemo

@Przemo, dziękujemy za Twoją opinię. Kwestie związane z zatrudnieniem lub awansem są zawsze ustalane indywidualnie - pomiędzy danym pracownikiem a jego przełożonym. Co do zasad w.w. staramy się być transparentni, natomiast jeśli chciałbyś porozmawiać o swojej umowie lub możliwościach rozwoju, najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się bezpośrednio do kierownika lub działu HR. Z pewnością znajdziemy właściwie rozwiązanie dla obu stron.

Przemo
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Na szczęście już tutaj nie pracuję....Zamiast organizować wypasione imprezy integracyjne,wigilie, jubileusze to zacznijcie uczciwie zatrudniać pracowników...Dużo osób chciałoby znaleźć pracę na stałe, firma ma perspektywy, ale nie z taką formą zatrudnienia...Ps. pół etatu też nie jest szczytem możliwości, jak na tak rozwijającą się firmę...

@Przemo

@Przemo, każdy głos pracownika (również ten krytyczny) jest dla nas bardzo ważny. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania osób, które z nami współpracują. Dbamy również o sprawiedliwe traktowanie i wyrozumiałość wobec wszystkich. Jak każda firma, zdarza nam się popełniać błędy. Jednak, staramy się wyciągać z nich lekcje i co roku, coraz bardziej adekwatnie dbać o komfort oraz satysfakcję naszych pracowników.

@Przemo

awans dostaje się przez znajomości, nie trzeba się wykazywać niczym. Po awansie można nadal nic nie robić bo przełożony to rodzina. Traktowanie w tej firmie czasami może być odbierane jako (usunięte przez administratora)a pracodawca sobie nie zdaje sprawy ze skali narastającej beznadziejnej atmosfery bo pewnie nawet o tym nie wie. Może to moment aby iść dalej i zacząć gdzieś upubliczniać teksty i odzywki niektórych wobec innych pracowników? Tylko czy to coś da...

Robert

Zdecydowanie nie polecam kontaktu z tą firmą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Robert

Szanowny Panie Robercie, z pewnością jest Pan Klientem firmy Euro-Tax.pl. Staramy się dokładać wszelkich starań, aby osoby korzystające z naszych usług były zadowolone z obsługi. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcam do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, gdzie konsultanci będą mogli odpowiedzieć na Pana pytania.

John_john

Pracuję w euro-tax już ponad 3 lata. Zaczynałem jeszcze na studiach, a po nich nadal kontynuuje tu zatrudnienie, bo jest po prostu bardzo w porządku. Wynagrodzenie jest całkiem przyzwoite i rzeczywiście zależy od indywidualnych wyników. Do tego, zazwyczaj wpada dodatkowa premia kwartalna. Jeszcze na umowie zlecenie miałem płatnie dni urlopowe, z czym nie spotkałem się w żadnej wcześniejszej firmie. Ale i tak najfajniejsi tu są ludzie - kameralna, rodzinna atmosfera, która sprawia, że chce się tu po prostu przychodzić ????

LPG

W dziale niemieckim dzieki nowym zasadom niemal nikt nie otrzymal premii

@LPG

Wpis jest niezgodny z prawdą, jeżeli chodzi o informacje o dziale. (usunięte przez administratora)premie zostały przyznane zgodnie z wytycznymi. Jeżeli autor wpisu premii nie otrzymał, z pewnością były ku temu bezsprzecznie powody, dobrze mu znane. Niestety na serwisie GoWork można pisać wszystko, a nie wyłącznie wiarygodne i sprawdzone informacje - w tym subiektywne, niepełne informacje. Zależy nam na tym, aby nasi pracownicy byli zmotywowani i w przypadku wątpliwości co do systemów premiowych zachęcamy do kontaktu ze swoim przełożonym.

Darek

Tak jak pisze gosc nizej firma zatrudnia na bardzo wygodnych warunkach, tylko ze swojego punktu widzenia. (usunięte przez administratora) Z benefitow dostepna jest karta multi sport ale brak juz opieki medycznej, dodatkow swiatecznych, szkolen i kursow jezykowych. Firma czesto po skonczonym sezonie walnia czesc pracownikow, sklada to sie na duza rotacje pracownikow. Nie wazne w jakim dziale wykonuje sie prace, ilosc obowiazkow i tak jest za wysoka w przeliczeniu na pieniadze. Wymaga sie czesto kilku rzeczy naraz zamiast skupienia na podstawowych czynnosciach. (usunięte przez administratora)Tutaj nie liczy sie wiedza, odpowi3dnie znajomosci lub rodzenstwo zwalniaja z obowiazku wykonywania zadan. Tak wlasnie niektorzy zarabiaja na surfowaniu w internecie przez caly dzien na telefonie, bez skrempowania bedac wybitnie bezczelnym wobec innych pracownikow. osob niekiedy majacych wieksza wiedze. Ale pouczanie i podkreslanie swojego stanowiska przychodzi im jak po masle. Bo przeciez ciezko zapracowali na ta wiedze w jakis mityczny sposob (moze to z powodu wiezow krwi). Praca dla osob o silnych nerwach i duzym dystansie do siebie. Duzo mlodych osob a wiekoszsc to kobiety, tworza sie grupki i obozy. Duzo plotek i obgadywania, nie ogranicza sie to tylko do kosultantow. Jedna z liderek to medalistka wbijania igiel poprzez zlosliwosci. Ale jak widac niektorym uchodzi wszystko zawsze plazem.

Super gość

Firma lubi zatrudniać praktykantów żeby płacić jak najmniej . Niskie wynagrodzenia. Rotacja pracowników wysoka. Szczególnie w obsłudze klienta.

Karolina_96
@Super gość

@Super gość, a wiesz ilu praktykantów dokładnie zatrudniają? Jeśli mają płatne praktyki (a nie każda firma takie oferuje), chętnie wyślę swoje CV... :)

@Karolina_96

Praktyki są bezpłatne, firma lubi oszczędzać na wszystkim.

@Ania

Euro-Tax.pl w Poznaniu i Wrocławiu oferuje zarówno płatne staże, jak również praktyki, które studenci wyrabiają w ramach godzin zajęciowych (ta forma jest obowiązkowa dla studentów, w ramach podpisanej umowy z uczelnią, wówczas praktyki są nieodpłatne). Obecnie otworzyliśmy kolejną edycję Letniego Programu (płatnego) Stażu Językowego. Więcej informacji można znaleźć w ogłoszeniu ( https://www.olx.pl/oferta/summer-internship-in-finance-ang-niem-CID4-IDuP7Z5.html ). Zapraszamy do aplikowania osoby zainteresowane :)

Pracuje w firmie wiele lat. Na pewno pracodawca szanuje swoich pracowników, potrafi podchodzić indywidualnie do różnych sytuacji. W przypadku problemów również można liczyć na rozmowę i wsparcie. Godziny pracy zazwyczaj 8-16, 9-17, ale można też ustalać indywidualnie. Dużo można się nauczyć jeżeli się chce. Tempo pracy jest wysokie. Struktura pozwala na rozwój, zarówno w danym dziale jak i w strukturze samej firmy. Dostępne są różne szkolenia czy dofinansowania nauki języków obcych - w zależności od działu. Jest też karta multisport. Widać starania, aby miejsce pracy było przyjazne. Wypłaty zawsze wypłacane są w terminie.

Super gość

Zatrudnienie na umowę zlecenie, bardzo długo trzeba czekać na umowę o pracę, przez co pracownik nie czuje się doceniany i nie warto tam dłużej zostawać, żeby dostać umowę na pół etatu...Po za tym atmosfera super, ludzie fantastyczni, imprezy firmowe, benefity...! Jedyny minus to forma zatrudnienia.

Izabella

Pracuję tu od stycznia br. i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej Firmie. Jeśli dajesz coś od siebie, to również otrzymujesz coś od innych. Nikt nie boi się Twoich pytań, a Ty nie musisz się obawiać ich zadawania. W każdym miejscu w tych murach znajdzie się ktoś chętny do pomocy, wspólnej herbaty lub zjedzenia cukierka. Wchodząc tu codziennie rano czuję przede wszystkim spokój i chęć. Oczywiście po 8 godzinach czuje się zmęczenie a po sytuacjach z trudnymi klientami nie ma się ochoty na rozmowę z tymi łatwiejszymi, jednak atmosfera wśród pracowników i indywidualne podejście pracodawcy do pracownika pomaga przetrwać gorsze dni. Mogę również dodać, że w niedalekim czasie własnym znajomym proponowałam wysłanie CV, co najlepiej opisuje mój stosunek do tego miejsca. Jeśli jesteś chętny/a to zapraszamy!

Diego

Serdecznie polecam, wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera. Do pracy wszyscy przychodzą punktualnie nie mogąc doczekać się kiedy w końcu będą mogli odpisać na pierwszego maila od klienta czy też odebrać pierwszy telefon. Profesjonalna i przemiła obsługa. Mamy również kartę multisporta, dzięki której każdy może być w wyśmienitej formie i cudownym nastroju. Jedyne czego tutaj brakuje, to chyba tylko sklepu w pobliżu - w zamian czeka na nas jednak przepyszna kawa z ekspresu i cotygodniowy dzień owoca :)))

Diego

Serdecznie polecam, wspaniali ludzie, wspaniała atmosfera. Do pracy wszyscy przychodzą punktualnie nie mogąc doczekać się kiedy w końcu będą mogli odpisać na pierwszego maila od klienta czy też odebrać pierwszy telefon. Profesjonalna i przemiła obsługa. Jedyne czego tutaj brakuje, to chyba tylko sklepu w pobliżu - w zamian czeka na nas jednak przepyszna kawa z ekspresu i cotygodniowy dzień owoca :)))

Julia

Ja mogę polecić tą firmę jako pracodawcę. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo miło, było kilka etapów, zaczęło się od rozmowy telefonicznej, potem zsotałam zaproszona na spotkanie. Na rozmowie były dwie osoby, które opowiedziały mi o obowiązkach i o stanowisku na które aplikowałam. Póki co pracuję w tej firmie ponad pół roku i cenię sobie fajnych ludzi, których mam dookoła. Praca wymaga dużego skupienia i wielofunkcyjności, ale szybko można się wdrożyć.

Jacek

Podpowiecie mi gdzie firma proponuje pracę za granicą?

@Jacek

@Jacek - Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. nie deleguje pracowników do pracy za granicą. Zatrudniamy w Polsce (Poznań i Wrocław). Natomiast dla naszych Klientów zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi dla osób, które tak pracowały.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

Kandydaci do pracy w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.