Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Aktualność
Cześć,

w Euro-tax.pl jedną z najważniejszych wartości są nasi Pracownicy. W naszej pracy kierujemy się wzajemnym zaufaniem, szacunkiem oraz otwartą komunikacją. Staramy się zawsze wysłuchać problemów, potrzeb i konstruktywnych informacji zwrotnych, podejmując przy tym odpowiednie działania.

Na bieżąco staramy się również odpowiadać na Wasze komentarze. Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi, bo tylko merytoryczne opinie pozwolą nam podejmować odpowiednie kroki i wspólnie tworzyć zespół, w którym każdy będzie się dobrze czuł.

Będąc pracownikiem Euro-tax.pl zawsze możesz skontaktować się z działem HR, który dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci rozwiązać Twój problem w pracy, odpowiedzieć na nurtujące Cię pytanie lub rozwiać wszelkie wątpliwości. Wierzymy, że otwarta i szczera rozmowa jest podstawą dobrej współpracy.

Jeśli wolisz anonimową rozmowę, zawsze możesz zadzwonić lub napisać na numer 667 269 886. Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Pracuję tu już 7 lat, a to mówi samo za siebie! :) Dla osób ambitnych praca w euro-tax wiąże się z niezliczonymi możliwościami rozwoju. Panuje tu przyjazna atmosfera, a poprzez wykonywanie zadań masz realny wpływ na rozwój swój oraz firmy. Firma zapewnia szkolenia i dba o pracowników. Polecam i zachęcam do spróbowania swoich sił :)

@Ula

Tak jak wspominasz, finansujemy kurs języka angielskie dla pracowników. Oprócz tego, organizujemy różnego rodzaju kursy i szkolenia związane z wykonywanym zakresem obowiązków. Dla działów związanych z kontaktem z klientem są to szkolenia zewnętrzne ze sprzedaży, rozmowy z klientem, argumentacji. Dla działów specjalizujących się w innych dziedzinach organizujemy szkolenia z obszaru rozliczeń, zmieniających się przepisów prawa, ale również marketingu, HR czy księgowości (w zależności od działu). Poza tym prowadzimy szkolenia wewnętrzne skupiające się na kompetencjach miękkich m.in. z komunikacji, prowadzenia szkoleń czy teambuldingi. Co więcej, w ramach benefitów pracowniczy mamy możliwość przeznaczenia środków zasilanych przez firmę na wykupienie wybranych przez siebie kursów o różnej tematyce. Możliwości jest wiele :)

John_john

Pracuję w euro-tax już ponad 3 lata. Zaczynałem jeszcze na studiach, a po nich nadal kontynuuje tu zatrudnienie, bo jest po prostu bardzo w porządku. Wynagrodzenie jest całkiem przyzwoite i rzeczywiście zależy od indywidualnych wyników. Do tego, zazwyczaj wpada dodatkowa premia kwartalna. Jeszcze na umowie zlecenie miałem płatnie dni urlopowe, z czym nie spotkałem się w żadnej wcześniejszej firmie. Ale i tak najfajniejsi tu są ludzie - kameralna, rodzinna atmosfera, która sprawia, że chce się tu po prostu przychodzić ????

Pracuje w firmie wiele lat. Na pewno pracodawca szanuje swoich pracowników, potrafi podchodzić indywidualnie do różnych sytuacji. W przypadku problemów również można liczyć na rozmowę i wsparcie. Godziny pracy zazwyczaj 8-16, 9-17, ale można też ustalać indywidualnie. Dużo można się nauczyć jeżeli się chce. Tempo pracy jest wysokie. Struktura pozwala na rozwój, zarówno w danym dziale jak i w strukturze samej firmy. Dostępne są różne szkolenia czy dofinansowania nauki języków obcych - w zależności od działu. Jest też karta multisport. Widać starania, aby miejsce pracy było przyjazne. Wypłaty zawsze wypłacane są w terminie.

Izabella

Pracuję tu od stycznia br. i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej Firmie. Jeśli dajesz coś od siebie, to również otrzymujesz coś od innych. Nikt nie boi się Twoich pytań, a Ty nie musisz się obawiać ich zadawania. W każdym miejscu w tych murach znajdzie się ktoś chętny do pomocy, wspólnej herbaty lub zjedzenia cukierka. Wchodząc tu codziennie rano czuję przede wszystkim spokój i chęć. Oczywiście po 8 godzinach czuje się zmęczenie a po sytuacjach z trudnymi klientami nie ma się ochoty na rozmowę z tymi łatwiejszymi, jednak atmosfera wśród pracowników i indywidualne podejście pracodawcy do pracownika pomaga przetrwać gorsze dni. Mogę również dodać, że w niedalekim czasie własnym znajomym proponowałam wysłanie CV, co najlepiej opisuje mój stosunek do tego miejsca. Jeśli jesteś chętny/a to zapraszamy!

Rob Nowy wpis

Na stronie firmy znalazłem informacje że szukają młodszego specjalisty z językiem angielskim lub niderlandzkim. Angielski znam bardzie dobrze ale jak byłaby szansa na naukę niderlandzkiego to dla mnie na plus. Są dodatkowe szkolenia językowe finansowane przez firmę dla pracowników?

ADAM Nowy wpis

KOSZMAR NIE FIRMA !!! ZWROT ZA NIEMCY 2022 DO DZISIAJ NIE ROZLICZONY ! ZERO PROFESJONALIZMU I KŁAMSTWA ! W KWIETNIU 2023 ZWRÓCIŁEM SIĘ DO NICH , DO DZIŚ BRAK ZWROTU I DALEJ MAJĄ WYJ..NE !! DZIŚ GADAŁEM Z ICH PRACOWNICĄ I KAZAŁEM BY PODALI MI DANE W , KTÓRYM URZĘDZIE W NIEMCZECH JESTEM ROZLICZANE I DANE KONTAKTOWE TO TO MI ŁAPSERDAKI ODESŁALI : .Cześć Adam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej informujemy, iż należysz do Finanzamt Wesermünde. Dane kontaktowe podane są w internecie.

Witam. Polecacie pracę na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży B2B? Mają zamiar płacić 6 850–9 785 zł brutto. Szukam spokojnej pracy, gdzie zarówno klient, jak i ja będziemy zadowoleni. Ja z podstawy, jak i premii, a klient z produktu. Natomiast tu czytam, jak ostatnio ktoś pisał, że do momentu podpisania umowy piękne słowa, a później trudno się nawet dodzwonić. Na ile więc ważne są dla firmy trwałe i dobre relacje z pracownikami, czy z klientami?

Cześć! Bardzo nam miło, że zainteresowała Cię rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży B2B w naszej organizacji. Chcielibyśmy jednak zauważyć, że rekrutacja ta jest związana ze spółką Euro-lohn, która należy do naszej Grupy Kapitałowej. W tej spółce współpracujemy z klientami biznesowymi - firmami delegującymi pracowników do pracy do Niemiec. Dodatkowo jest to zupełnie nowe stanowisko w strukturach Euro-lohnu. W związku z tym, specyfika pracy różni się od tej, na temat której wypowiadają się głównie komentujący na portalu GoWork. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji poprzez naszą stronę internetową i dowiedzenia się więcej na temat samego stanowiska podczas rozmowy telefonicznej :)

Hela
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Też jestem zainteresowana ogłoszeniem, dlatego poproszę o więcej szczegółów specyfiki tej pracy. W ogłoszeniu piszecie o stałych godzinach biurowych, a jest jeszcze szansa na hybrydę, więc jak można to pogodzić? Chciałabym jeszcze wiedzieć czy to dofinansowanie nauki języków jest przez cały okres zatrudnienia.

@Hela

Cześć! Stałe, biurowe godziny pracy dotyczą pracy w godzinach 8:00-16:00/9:00-17:00. Praca hybrydowa (częściowo z biura, a częściowo zdalna) jest możliwa po okresie szkoleniowym, ponieważ ze względu na ich efektywność prowadzimy je stacjonarnie. Dofinansowanie do nauki języka angielskiego jest możliwe, w sytuacji gdy wykorzystujesz ten język w swojej codziennej pracy, natomiast na początku współpracy nie będzie to konieczne.

yo Nowy wpis
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

A ten okres szkoleniowy to ile czasu trwa? No i jeszcze zapytam o tą hybrydę, bo jak to potem wygląda; pół miesiąca w domu i pół miesiąca na miejscu, czy może te dni się jakoś przeplatają ze sobą? Pytam o takie szczegóły, bo też chcę wysłać cv, ale mam małe dzieciątko i muszę to wszystko jakoś pogodzić :)

Nowy wpis

@yo

Okres szkoleniowy zazwyczaj trwa kilka pierwszych miesięcy. Do pracy hybrydowej podchodzimy dość elastycznie, a system jest kwestią do ustalenia z kierownikiem. Zazwyczaj jest to system dniowy - część dni w tygodniu zdalnie, a część stacjonarnie w biurze.

dd

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby firma w ogóle zainteresowała się konkretnym kandydatem? Ogłoszenia na specjalistę ds. biurowych z językiem ang pojawiają się non stop, cv wysłane 3 razy, osoba po filologii (co według ogłoszenia jest atutem) i zero odpowiedzi.

@dd

Cześć! Cieszymy się, że interesujesz się ofertami pracy do naszej organizacji. W procesach rekrutacyjnych na stanowiska administracyjne oraz te związane z językiem angielskim najczęściej otrzymujemy bardzo duże ilości aplikacji od zainteresowanych kandydatów. W takich sytuacja, w pierwszej kolejności kontaktujemy się z kandydatami, którzy posiadają już pierwsze doświadczenie zbliżone do tego stanowiska oraz posiadają status studenta.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. na stanowisko Kierownik Działu Sprzedaży (sprzedaż telefoniczna)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Jarosław

Jaka podstawa netto na start?

@Jarosław

Wszystko zależy od stanowiska, na jakie aplikujesz. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami o pracę, tam możesz znaleźć oferowane widełki płacowe.

RP
@Jarosław

3300 netto po okresie próbnym 100 netto podwyżki, podstawa niska jak na korporacje działającą na taką skalę

B.N

Jak dla mnie w ETX każdy może znaleźć swoje miejsce. Laik podatkowy też :) Jeśli pokażesz, że dobrze wykonujesz swoje podstawowe obowiązki, chcesz więcej i jesteś chętny na rozwój, to pracodawca go da. Nie doznałem tu blokowania pracownika. Wystarczą rozmowy z przełożonym i zaangażowanie. Znam historie wielu pracowników ETX, którzy mają za sobą awanse, przejścia do innych działów, podwyżki negocjowane indywidualnie, delegacje do oddziałów w Rumunii i Bułgarii. Firma organizuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, zezwala na stałą pracę zdalną, przeprowadzki między oddziałami w Polsce. To tu przełamałem się do mówienia po angielsku, wystąpień przed tłumem, opanowałem zaawansowany pakiet Office, nauczyłem się, jak działają projekty w Agile i Waterfall, CRM-y od strony technicznej, poznałem full przydatnych programów używanych w wielu korpo (Jira, Compliance, Trello, Asana, Miro...) Teraz zarabiam średnio 5-6k netto. Nie mam skończonych studiów, startowałem od "zera", z małym doświadczeniem w poprzednich pracach. Mam służbowego laptopa, pracę zdalną kiedy chcę. Nie robię nadgodzin (chyba, ze chcę dorobić w sezonie na rozliczenia). Pracuję 8-16:00. Dostaje info zwrotne na bieżąco nt. mojej pracy. Nie boję się przychodzić do biura, czego doświadczałem w innych miejscach: dlatego nie szukam innego korpo z wyższą wypłatą. Zespół, w którym jestem, to banda pozytywnie zakręconych ludzi. Nie zamieniłbym go na żaden inny. Oczywiście ideałów nie ma. HR nie potrafi negocjować benefitów typu Luxmed (około 300 zł za średni pakiet), ale platforma z wpłatami od pracodawcy nawet mi odpowiada. Można poczekać do grudnia, zebrać większą sumkę i kupić sobie coś fajnego praktycznie wszędzie. Do wszystkich narzekających pracowników: ROZMAWIAJCIE ZE SWOIM KIERO. Sorry, ale widać, że tego nie robicie. Oni naprawdę są otwarci na dialog, HR też (pozdro Kuba i Marta, równi z Was ludzie). Wylewanie tutaj swoich żali nic Wam nie da ( Serio, chce Wam się pisać tutaj komentarze o północy? Lepiej się wyśpijcie ;) ). Frustracja, którą tu wylewacie nie zniknie, dopóki nie powiecie bezpośrednio, czego oczekujecie. Życzę Wam odwagi do postawienia tego kroku. Do wszystkich kandydatów: nie przekonacie się, dopóki nie spróbujecie. ;)

K
@B.N

Negocjacja podstawy? Pierwsze słyszę, widełki ustalone przez pracodawcę z góry, chyba że mowa o kadrze zarządzającej, tam może rzeczywiście ktoś coś negocjuje, a podobno firma mówi o równości, więc trochę niemiłe zaskoczenie. Delegacja do odziałów w Rumunii i Bułgarii? Tak, są takie, ale tylko dla kierownictwa i zarządu, więc nie wiem po co o tym tu w ogóle wspominać. Szkolenia z pakietu office nie miał nikt kogo znam w tej firmie, niektórzy mają problem z podstawą obsługą programów jak Word czy Excel. Jeśli zarabiasz 5k netto to tylko pogratulować, bo dla większości jest to marzenie. Służbowy laptop? Zazdro. Większość osób nie doczekało się od kilku lat. Rozmawiać radzę nauczyć niektórych osób w kadrze zarządzającej, a nie osób komentujących :)

@K

Powiadasz, że wyciągnięte powyżej plusy w większości nie dotyczą szeregowych pracowników tej firmy. Rozumiem, że dotyczy to także posady doradca klienta. Jeśli więc 5k netto jest tu według Ciebie nie do osiągnięcia, to ile bym tu wtedy mógł maksymalnie zarobić? Przy ofercie pracy z ich zakładki kariera trudno się tego dowiedzieć. Nie ma tam przypisanych widełek płacowych.

@B.N

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat (usunięte przez administratora) w naszej organizacji :)

@K

Widełki wynagrodzeń zależą od poziomu stanowiska oraz posiadanego doświadczenia. Zawsze jesteśmy otwarci na negocjowanie stawki podstawowej wynagrodzenia i mówimy tutaj o każdym stanowisku. Organizujemy delegacje do oddziałów zagranicznych. W większości dotyczą one kierowników oraz zarządu ze względu na ich operacyjną rolę, ale nie tylko - wielu pracowników zaangażowanych w projekty strategiczne lub prowadzących szkolenia dla pracowników oddziałów zagranicznych, również w ostatnim czasie brało udział w takich delegacjach. Oferowane przez firmę szkolenia zawsze związane są z zakresem obowiązków na danym stanowisku. Projekt cyklu szkoleń z Excela zakończyliśmy w 2022 roku, a aktualnie o szkolenie takie mogą się starać osoby, którym program ten jest niezbędny w codziennej (usunięte przez administratora) Regularnie również wymieniamy komputery stacjonarne na laptopy. Zdecydowana większość z nas ma już możliwość z korzystania z laptopa podczas (usunięte przez administratora) zdalnej.

Widełki wynagrodzenia można znaleźć w ogłoszeniach na portalach (usunięte przez administratora) na których publikujemy ogłoszenia np. OLX lub pracuj.pl.

Krystyna

Ile wynosi wynagrodzenie na rękę? Czy pracodawca w całości opłaca benefity (chodzi mi o multisport/medicover sport, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie i inne). Czy kwota wynagrodzenia jest standardowa jak w korporacjach czy raczej są tu niższe stawki? I jak wygląda praca zdalna, rozumiem że każdy pracownik dostaje swojego laptopa służbowego tak? W ogłoszeniu widziałam, że jest możliwość pracy hybrydowej.

@Krystyna

Droga Krystyno, jeśli chodzi o wynagrodzenie, to jest ono w dużej mierze uzależnione od stanowiska, na które chcesz zaaplikować. Zazwyczaj widełki finansowe możesz znaleźć już w samym ogłoszeniu. Jeśli chodzi o benefity - organizacja doładowuje co miesiąc Twoje konto na platformie kafeterii benefitowej, które później możesz wykorzystać na finansowanie wybranego przez Ciebie benefitu. Pierwsze kilka tygodniu (okres szkoleń) pracujemy stacjonarnie, ze względu na prowadzone stacjonarnie szkolenia, później mamy możliwość pracy hybrydowej - oferujemy sprzęt służbowy do pracy zdalnej.

N.
@Krystyna

Na rękę no to najniższa krajowa ja dostawałam 2700. Z premią wychodziło jakoś 3000. Benefity średnie, ta cała platforma wprowadzona w tym roku z tego co mi wiadomo działa tak że dostajesz 100zł od nich miesięcznie i tam wybierasz co chcesz czyli np multisport za 100zł albo ubezpieczenie na życie za podobną cenę albo prywatną opieke zdrowotną ale do niej trzeba dopłacić ze swojej kieszeni z 350zł. Kwota wynagrodzenia mniejsza niż w innych korporacjach gdzieś o 30/40%, trzeba dorabiać po godzinach na pół etatu żeby się utrzymać w takim dużym mieście, dlatego pracuje tu wiele pracowników z małych miasteczek spod wrocławia. Nie wiem czemu firma pisze w odpowiedzi że oferuje sprzet do pracy zdalnej skoro trzeba brać wszystko czyli monitor ekran jednostkę, pracowac zdalnie można ale dźwigać 15kg do domu to mało komu się chce. No i benefitów na okresie próbnym nie ma wiec jak juz to jesli ci przedlużą umowe.

@N.

Cześć, czy można dowiedzieć się, o jakie premie chodzi, to jest jakaś premia uznaniowa, za wyniki, frekwencyjna czy jakaś inna? Jeszcze dajcie znać, czy zdarzają sie miesiące kiedy nie dostaje się żadnej premii.

AA

Podstawa zależy głównie od stanowiska na jakie startujesz. Jak przychodzisz i nie masz żadnego doświadczenia to zazwyczaj najniższa, jak masz doświadczenie to możesz dostać więcej. Premia na początku uznaniowa, żeby nie dostawać tylko najniższej, a później pracujesz sobie na premię wynikową. Pracowałam już w kilku call center we Wrocławiu i wszędzie spotykałam się z najniższą podstawą i premii od sprzedaży. W końcu na tym polega praca w sprzedaży. Jak dobrze sobie radzisz to i drugą podstawę jesteś w stanie wyciągnąć, szczególnie w sezonie nie jest o to trudno. Nie przypominam sobie takiego miesiąca, żeby nie otrzymać żadnej premii. Jeśli chodzi o benefity, to dostajesz 110 zł i wykorzystujesz na co chcesz. Bez problemu starczy na multisporta, ubezpieczenie lub jeden z bardziej podstawowych pakietów luxmedu. Te wyższe są droższe i tu już trzeba dołożyć. Pracuje tu już kilka lat i serio jeśli się tylko chce, to praca nie musi być tylko niemiłym obowiązkiem, a szczególnie dzięki zespołowi lubię tu przychodzić.

Andrzej m.W-ek

Bardzo polecam Euro Tax . Uczciwa, rzetelna, dokladna firma. Wszystko wytlumacza, rozliczenie podatku profesjonalne. Bardzo szybko w sumie 4 -ry miesiace i jest zwrot. Polecam bardzo . Dziekuje bardzo.

Czy w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Co roku, dla naszych kolegów i koleżanek przygotowujemy prezenty świąteczne. Najczęściej są to paczki ze słodkościami oraz drobnymi upominkami :)

mery923
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Szkoda tylko, że bony świąteczne wynoszą 250zł dla pracownika, który pracuje dla was prawie rok, a słodycz do mikołaj czekoladowy za 4zł z Lidla :) Pomijając fakt, że te 250zł to bon sodexo...

@mery923

A dlaczego szkoda? Szkoda, że dostajemy bony świąteczne i prezenty na inne okazje? Szkoda to raczej gdybyśmy nic nie dostawali :)

xyz
@mery923

Chętnie przygarnę Twój bon następnym razem, jeśli Tobie nie odpowiada ????

cvb

Na mikołaja dostaliśmy przecież kalendarze na przyszły rok...

Mania
@mery923

A ja nie w temacie, jak i gdzie można ten bony zrealizować? I czy jak ktoś ma dzieci albo jest rodziną wielodzietną, to wtedy taki bon jest większy lub dostaje się coś extra??

bvc
@cvb

Masz na myśli te kalendarze, które są niezbędne do notowania spraw związanych z pracą? No tak... "prezent" ;)

O.
@Mania

Nie, nie dostaje się nic extra, nie przesadzajmy... czego ty wymagasz?

N.

Firma Euro-Tax nie oferuje dużego wynagrodzenia. Podstawą jest najniższa krajowa, następnie po okresie próbnym, który wynosi 3 miesiące, kwota ta wzrasta o około 120zł brutto. Zarabiając najniższą krajową 3200zł netto, do tego doliczając podwyżkę po przepracowaniu 3 miesięcy, niestety podstawa wynosi zaledwie około 3300zł netto. Czasem wychodzi trochę więcej, ale niestety nie jest to o wiele większa kwota. Da się wypracować premię, w zależności od wyników. Dla początkującego pracownika będzie to bardzo ciężkie, biorąc pod uwagę wymagania pracodawcy, natomiast zarobki raczej nie przekraczają 3700zł netto. Raz na jakiś czas da się zarobić trochę więcej, ale musisz się bardzo starać, na przykład zostając na nadgodzinach lub pracując w weekend, ponieważ wyższe premie są kierowane dla osób dłuższych stażem. Ciężko jest wyżyć w dużym mieście za taką kwotę, wydając 2/3 z niej na wynajem mieszkania, dlatego raczej nic na koniec miesiąca nie zostaje. Dodatki pozapłacowe są dość niskie i przysługują tylko osobą po przepracowaniu okresu próbnego, czyli po 3 miesiącach. Ja dopłacałam do LuxMed coś w okolicach 300zł miesięcznie, do tego Multisport z tego co słyszałam teraz kosztuje ponad 90zł, więc trochę drogo. Pracodawca dopłaca niewielką część, ale nie jest ona w stanie pokryć większości wydatków. Korzystanie z zwolnienia lekarskiego raczej nie jest tu zbyt mile widziane, co również w późniejszym terminie daje rezultaty w postaci mniejszego wynagrodzenia (podstawy) oraz bardzo niskiej premii z powodu niewyrobienia założonych planów, przez co w przypadku dłuższej choroby wynagrodzenie może wynieść coś w granicach 3000zł na rękę. Dłuższe chorobowe również powoduje rozmowę indywidualną z przełożonym, co nie jest zbytnio komfortowe. Jeśli chodzi o komfort pracy to również niestety nie jest on satysfakcjonujący. Praca na starych, często psujących się komputerach, z pewnością nie ułatwia pracy. Niestety deficyt laptopów do pracy zdalnej powoduje konieczność zabrania ze sobą do domu jednostki stacjonarnej, monitora, klawiatury i myszki. Szykując się na pracę zdalną w tym wypadku najlepiej zaopatrzyć się w walizkę na kółkach.

Nik
@Marta

Masz na myśli szkolenia, do których trzeba podpisywać lojalke na rok bo inaczej zwrot kosztów za lekcje, czy przyjazną atmosferę, czytaj: przełożony obrabia cię za plecami i nie umie wykonywać swoich obowiązków... ah ta RODZINNA atmosfera ;)

@Nik

Jeśli organizacja inwestuje w rozwój swoich pracowników, to raczej oczywiste, że chce zatrzymać ich u siebie. Dodatkowo, jeśli organizuje kurs językowy i to w godzinach pracy, to również chce mieć pewność, że pracownik będzie uczestniczył w zajęciach, a nie je opuszczał - tego właśnie dotyczy umowa lojalnościowa i jest standardową praktyką wykorzystywaną przez firmy na rynku pracy :) Jeśli pojawiają się problemy w relacjach między członkami zespołu, a czujesz, że jego częścią jest Twój przełożony, zachęcamy do kontaktu z wybraną osobą z działu HR lub prosimy o anonimową wiadomość na numer 667 269 886 z opisem sytuacji. Przyjrzymy się sprawie i podejmiemy odpowiednie działania.

Ula
@Nik

Mi lojalka nie straszna akurat. Bardziej mnie interesuje jakie to są szkolenia? W odpowiedzi z firmy przeczytałam, że macie jakieś kursy językowe - a co poza nimi?

@Ula

Aleksandra

@Pracodawca nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Ciekawy proces rekrutacji, rozmowy wstępnej, "rozwój" i na tym się kończy lista pozytywów. Oferują benefity w tym LuxMed za którego trzeba płacić 300zł miesięcznie jeśli się chce mieć porządny pakiet, najtańszy za 100zł z kilkoma specjalistami. Firma kreuje się na nowoczesną i przyszłościową gdzie w rzeczywistości nie ma to z tym nic wspólnego. Najniższa krajowa podstawy, premia przez pierwsze kilka miesięcy w granicach 80-120zł. Po tym jeśli się postarasz możesz dostać więcej, kiedy na przykład zostaniesz na nadgodzinach. Nigdy więcej.

@Aleksandra

Cześć Aleksandro, dziękujemy za Twoją opinię. Cały czas dążymy do jak największej transparentności stąd też przyjęcie w ostatnim czasie ujednoliconej struktury działów i stanowisk, a także jasne i jednakowe widełki płacowe na danym stanowisku. Zdajemy sobie sprawę, że finansowani i różnorodność benefitów jest istotna dla naszych pracowników, dlatego też w tym miesiącu wprowadziliśmy platformę kafeteryjną, na której to każdy pracownik może wybrać benefity, które go interesują i w jaki sposób firma ma wpierać jego finansowanie. Od lat inwestujemy w nowe technologie i rozwijamy się w obszarze automatyzacji i robotyzacji, wiele procesów automatyzujemy, dzięki czemu nie musimy poświęcać czasu na rutynowe i monotonne zadania - to zdecydowanie nowoczesne i przyszłościowe podejście :) Cieszymy się również, że doceniasz nasz proces rekrutacyjny :)

W ofercie dla doradcy klienta wspomina się o targetach, z tego co rozumiem chodzi o kontakt tylko z tzw. ciepłą bazą. Chętnie się dowiem jak kształtuje się wynagrodzenie i czy obowiazuje w tym dziale system premiowy związany właśnie z targetami. Dajecie radę je wyrabiać? I jak przebiegają szkolenia wdrożeniowe? Podobno przyjmują też bez doświadczenia.

Cześć! Tak jak wspominasz, pracujemy wyłącznie na ciepłych bazach pozyskiwanych przez nasz dział marketingu. Kontaktujemy się tylko z osobami, które za granicą pracowały i które oczekują na kontakt z naszej strony. Wynagrodzenie składa się dwóch części - podstawy oraz premii od podpisanych umów z klientami. Plany sprzedażowe dostosowywane są do możliwości i umiejętności naszych pracowników. Do naszego zespołu dołączają w zdecydowanej większości osoby, które nie mają doświadczenia, ze względu na to, że branża związana ze zwrotem podatku jest niszową branżą. Każdy nowy pracownik przechodzi szereg szkoleń wdrożeniowych, poznając nasze usługi, programy, na których pracujemy czy z technik sprzedażowych. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na: https://euro-tax.com/kariera/ oraz https://www.instagram.com/eurotaxpl_praca/

Zainteresowana
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

A ile brutto wynosi sama podstawa? Jest jakaś minimalna ilość umów do podpisania żeby dostać premię? W ogóle często plany sprzedażowe są podnoszone czy raczej są na stałym poziomie? Czy okres szkoleń wdrożeniowych jest normalnie objęty pensją?

@Zainteresowana

Okres wdrożeniowy oczywiście objęty jest pensją. Wysokość planów sprzedażowych dostosowywany jest do okresu w roku i zależny od sezonowości - w sezonie, kiedy pozyskanie klienta jest łatwiejsze, plany są wyższe, a poza sezonem - niższe. Wysokość premii uzależniona jest od ilości podpisanych umów. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie podstawowe uzależnione jest od stanowiska - zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach OLX i pracuj.pl, gdzie podawane są widełki wynagrodzeń.

@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

A jakie miesiąca przypadają na sezonowość? Bardzo duża jest różnica w tych planach? Ile na początku minimum umów trzeba odpisać żeby załapać się na dodatkową kasę? Macie jakieś stanowiska, które podstawy dostają najniższą krajową?

Miesiące sezonowe przypadają na pierwszą połowę roku, zależy to również od konkretnego działu. Plany zawsze dostosowywane są indywidualnie do pracownika - jego doświadczenia i umiejętności, aby były realne i możliwe do realizacji.

Czy Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cześć! W Euro-Tax.pl realizujemy zarówno programy rozwojowe dedykowane grupom pracowników, jak również realizujemy ścieżki rozwoju dobrane indywidualnie pod nasze "Talenty". Pracownicy mogą skorzystać z lekcji j. angielskiego, wewnętrznych webinarów (np. Chat BOT, wellbeing), kursów tematycznych (np. Letnia Akademia Zarządzania Projektami) czy Programu Rozwoju Kompetencji Menadżerskich. Oprócz tego, bardzo popularne są u nas przejścia pomiędzy działami (w obranym przez Pracownika kierunki). Dlatego np. Dział Obsługi Klienta nazywamy "Kuźnią Talentów" :)

Roxa

Odezwali się już do kogoś w sprawie tego ogłoszenia niedawno wstawionego na marketing specialist? Chciałam się dowiedzieć, jak funkcjonuje ta praca hybrydowa w ich przypadku. Ile dni jest wtedy z domu, ktoś się dowiedział już coś na ten temat i mógłby mi powiedzieć? Bo sama opcja pracy hybrydowej bardzo jest dla mnie atrakcyjna.

@Roxa

@Roxa - super, że spodobało Ci się nasze ogłoszenie! Cały czas weryfikujemy nadesłane aplikacje i kontaktujemy się z kandydatami. W sprawie pracy hybrydowej, to po okresie próbnym jest to zawzyczaj 2 do 3 dni :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

Okres próbny trwa u nas standardowo 3 miesiące. Po tym czasie najczęściej proponujemy umowę na czas nieokreślony.

Natalka
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

A jaka jest pensja na czasie próbnym?? Czy jest normalna, pełna pensja czy jakaś część i potem dopiero dostaje sie pełną pensję? I ta umowa na 3 miesiące to umowa o prace?

@Natalka

Tak, mówimy tutaj o umowie o pracę. Ale mamy też stanowiska kierowane głównie dla studentów - wówczas najczęściej wybierają oni umowę zlecenie, która jest dla nich bardziej opłacalna. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to zależy od wielu czynników: posiadanych kompetencji, wcześniejszego doświadczenia czy znajomości j. obcego.

Ksenia
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

A co trzeba zrobić żeby pozytywnie przejść okres próbny, bo dużo jest do wygrania jeśli od razu po nim jest stała umowa? Od jakiej pensji się startuje, jakie jest minimum na rękę?

Maciej

Zauważyłem, że jeśli chodzi o stanowisko doradcy klienta, który to jest ostatnio poszukiwany, to firma oferuje szkolenia, m.in. z obsługi klienta, Excela, robotyzacji i automatyzacji, czy dofinansowanie do nauki języka obcego. A jak zatem z godzinami pracy i samopoczuciem, zatrudnionych tu osób? Piszą w ofercie, że dbają o work-life balance, a praca jest od 8.00 do 16.00. Czy to oznacza brak nadgodzin?

@Maciej

Cześć @MACIEJ! Dokładnie tak, jak napisaliśmy w ogłoszeniu - zaczynamy "punkt" 8:00 i kończymy "punkt" 16:00. Nadgodziny w Dziale Obsługi Klienta praktycznie się nie zdarzają. A jeśli chodzi o atmosferę... cóż jest to jeden z naszych znaków rozpoznawczych i najbardziej cenionych atutów pracy w Euro-Tax.pl :)

Alvin
@Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Te słowa to balsam dla mojej duszy :) A jaką przerwą na odpoczynek od roboty bym dysponował oraz czy macie pomieszczenia socjalne z dostępem do możliwości zrobienia sobie picia i podgrzania czegoś z mikrofali?

@Alvin

Alvin, przerwy od wykonywania pracy są określone przez Kodeks Pracy - tu działamy zgodnie z wytycznymi :) Oczywiście, konsultanci korzystają z przerw zgodnie ze swoimi potrzebami. Dodatkowo, na każdym piętrze mamy w pełni wyposażoną kuchnię - naczynia, sztućce, lodówka, mikrofalówka, opiekacz i ekspres do kawy.

Nerwus

Od października czekam za pieniędzmi o was .. Jeszcze nie dostałem ostatniego zwrotu, a wy wysyłacie mi papiery do podpisania za następny rok. Beszczelność z waszej strony .. jak narazie nie mam dobrego zdania o was, a te dobre opinie sami sobie piszecie.

@Nerwus

Szanowny Kliencie, po zakończonym roku podatkowym, w większości sytuacji, występuje powinność rozliczenia przed urzędem skarbowym. Naszym obowiązkiem jest poinformowanie o tym naszych Klientów. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że za wydanie ostatecznej decyzji, a tym samym zakończenie procedury rozliczenia, odpowiedzialny jest zagraniczny urząd skarbowy. Niestety, ma on prawo wezwać podatnika do rozliczenia za kolejny rok podatkowy, bez wypłacenia środków za okres poprzedni. Aby przyspieszyć Pana sprawę, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszym Działem Obsługi Klienta, gdzie nasi konsultanci poinformują o aktualnym statusie rozliczenia.

mirek

czy firma kontaktuje się bezpośrenio z pracodawcami klienta

@mirek

@Mirek - ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta, jeśli ma on trudności w uzyskaniu dokumentów od swojego pracodawcy, to kontaktujemy się. Natomiast nie jest to zadanie, które by zajmowało najwięcej czasu naszych ekspertów.

Jolanta

Znalazłam ofertę pracy na doradcę klienta w Poznaniu, napisane jest, że pracownik otrzymuje skrypt na początek. Czy ktoś pomaga w nauce tych materiałów? Czy samemu się tego trzeba nauczyć?

@Jolanta

@Jolanta - cieszymy się, że natrafiłaś na nasze ogłoszenie! Odpowiadając na Twoje pytanie - oczywiście, że tak. Mamy wiele materiałów szkoleniowych, prezentacji i ćwiczeń. Korzystamy również z platformy e-learningowej podczas onboardingu. Przygotowane skrypty też oczywiście mamy :) Podchodzimy do szkoleń z dużą uwagą, dlatego są starannie zaplanowane i odpowiednio rozłożone w czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.?

Kandydaci do pracy w Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.