Opinie o Red 8 Digital Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Red 8 Digital Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Red 8 Digital Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red 8 Digital Sp. z o.o w Warszawa

Waldi

Rzadko piszecie o pracy w firmie. Jest jakiś powód?

zen
@Waldi

gowork usuwa prawdziwe opinie

Mira

Może ktoś zdecyduje się napisać kilka słów o firmie? Słyszałem sporo dobrego i mam ochotę aplikować. Warto??

j@cek
@Mira

nie warto, najgorszy białoruski kołhoz, to przy tej firemce raj

Wlad
@j@cek

A jakieś konkrety?

Iza

Idealnych firm nie ma. Szkoda, że nie potrafią niektórzy doceniać tego co mają czyli pracy w firmie!!

Łukasz Czekajno

chciałem przekazać wyrazy uznania, póki admin goworka jeszcze nie usunął. Zrzut ekranu na szczęście zrobiony, dla potomności.

Sergiusz
@Łukasz Czekajno

Łukasz?????????????????????????????

Marjan z Jebrzuzki
@Sergiusz

Chętnie bym te książkę przeczytał. Kiedy będzie w kioskach?

Copywriter

Bardzo miła rozmowa (miłe złego początki) i prawie merytoryczna.

O doświadczenie w poprzednich firmach. Zakres wykonywanych prac. Preferowane zarobki.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja

Czy żeby dostać się na stanowisko Copywriter wymagane są jakieś studia? Ile lat doświadczenia potrzeba, aby zostać przyjętym na takie stanowisko do firmy Red 8 Digital Sp. z o.o? Takie informacje są ważne dla osób, którym zależy na pracy na takiej posadzie.

ok

a wiadomo czy w najbliższym czasie będzie poszukiwany doradca techniczno-handlowy? W końcu o takie zatrudnienie nie trudno

jack

Poziom komunikacji zerowy. Żenada. Chamstwo, arogancja widoczna już w pierwszym kontakcie przez telefon. Zero zaangażowania w projekty. Dyrektor kreatywny Red8 woli fitness i puszczanie muzy niż solidną robotę dla klientów. Jakim cudem to funkcjonuje? Chyba przez wmówienie klientom, że robią dobrą robotę. Ta dobra robota już się skończyła.

Czoko

@Wojtek, w Red8 spotkasz raczej dużo stresu. Specjalistów szukaj w innych agencjach :)

jahnusz

Copywriterzy w tej firmie to zdecydowanie nie są kluczowe osoby. Bliżej im do mięsa na przemiał. Szef nie stoi nad głową, to prawda. On zaprasza do swojego pokoju.

ryzykant

A jednak zaryzykuję: dlaczego, skoro były "dość" kluczowe...?

Zażenowany

Łukasz90, a argumenty wszystkich komentujących to za mało? Jakie jeszcze powody chcesz usłyszeć?

Nie

Nie nie i jeszcze raz nie! Nie polecam Red8.

Zostaw merytoryczną opinię o Red 8 Digital Sp. z o.o - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Red 8 Digital Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Red 8 Digital Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Red 8 Digital Sp. z o.o
1.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Włodarzewska 45 D
    02-384 Warszawa