Opinie o Red 8 Digital Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Red 8 Digital Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Red 8 Digital Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red 8 Digital Sp. z o.o w Warszawa

nicky lauda Nowy wpis

nie po le cam, chyba ze masz kredyt (usunięte przez administratora)na to pod kim pracujesz

kordian

To bardzo ciekawe miejsce. Z jednej strony fajni klienci, sensowni pracownicy, nienajgorsza miejscówka, dobre pieniądze. Z drugiej strony rządy terroru w wykonaniu dość słabego dyrektora accountów. Ten człowieczek w pojedynkę rozsadza firmę od środka. Gdyby prezes się pozbył tej osoby, to firma by tylko zyskała. Przecież nie od dziś wiadomo, że jego wszystkie osiągnięcia to czcze przechwałki. Chyba musi mieć haka na S, że ten go jeszcze tszyma.

nicky lauda Nowy wpis
@kordian

tam kazdy ma cos na kazdego, mowie o gorze. cos sie musialo wydarzyc i teraz w z mysl zasady co bylo w vegas zostaje w vegas tak sie to kreci (usunięte przez administratora)

mr.k

A co rzesz się stało z panem Łukaszem Cz? Pamiętam go jako spoko gościa, a że aktualnie rozglądam się za robotą dobrze by było wiedzieć którego strumienia wody sodowej omijać.

mr.k
@mr.k

O żeż ja, ale żem strzelił byka:)

HA!

Wow, powyższa opinia w ogóle nie wygląda na sztuczną i napisaną przez pracodawcę. Chłopaki, nie wygłupiajcie się.

oldskul Nowy wpis
@mr.k

Pana Łukasza już nie ma w zespole. Jego pogrzeb odbył się kilka miesięcy temu.

frank

Hej, mam pytanie o pracę w dziale kreacji. Jaka atmosfera? Jakie zarobki dla kreatywnego (copy, art)?

oldskul Nowy wpis
@frank

Grafików się szanuje i dobrze opłaca, może dlatego, że szef kreacji sam jest grafikiem. Copywriterami się pomiata i mało się im płaci. Mimo tego, że prezes sam był kiedyś copywriterem. Widać to w strukturze rotacji - graficy rzadko rotują i czasem są w stanie wynegocjować podwyżki. Copywriterom pokazuje się drzwi. Rzadko który utrzymuje się ponad rok.

Copywriter

Bardzo miła rozmowa (miłe złego początki) i prawie merytoryczna.

O doświadczenie w poprzednich firmach. Zakres wykonywanych prac. Preferowane zarobki.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
LUCKY

Pracowałem parę lat temu w Red 8 Digital - pytacie o nadgodziny??? - to nie są nadgodziny - w tej firmie dzień pracy się po prostu zaczyna o 10 a kończy... no właśnie mi się nigdy nie udało wyjść z firmy przed upływem minimum 10/11 godzin. Pierwszy dzień pracy w tej firmie skończył się o 24:30 - drugi o 3:30 i w pierszym tygodniu pracująca niedziela - od 11 do 23. O traktowaniu pracowników przez Pana S. - juz napisano wiele. Sprawnie w tym zarządzaniu pomagają szeg klent service i szef kreacji ( też to Panowie firmujecie swoją twarzą). Rotacja pracowników ogromna. NIE POLECAM - to najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu.

Maria
@LUCKY

@LUCKY Zastanawia mnie natomiast na jakim stanowisku pracowałeś w Red 8 Digital i co należało do Twoich codziennych obowiązków?

Goodear

Jest tutaj ktoś zorientowany jak wygląda na ten moment praca w firmie? Czy szefostwo uczy się na swoich błędach i stara się poprawić sytuację w firmie czy brak jakiejkolwiek zmiany?

Frame
@Goodear

Absolutnie nic się nie poprawiło :)

ragazza

Nie polecam pracy w Red8 najgorszemu wrogowi. Bardzo kiepska płaca,(usunięte przez administratora) Ta praca sprawia, że zaczynasz tracić pewność w siebie i w swoje umiejętności. eśli się przyszło - uciekać. Jeśli się startuje - wycofać się!

Goha

Przed wyjazdem na rozmowę kwalifikacyjną, powinnam tu zerknąć. Sama rozmowa przebiegła w właściwej atmosferze. Dużo pytań o dawną pracę, mało konkretów na temat zadań i obowiązków. Po powrocie dostałam zadanie, z którego się wywiązałam. Po rozwiązaniu - cisza. Upominałam się kilkukrotnie, chociażby o odpowiedź zwrotną, ale nie dostałam odpowiedzi. Bardzo nieładne zachowanie, ze strony firmy.

Czarny

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. P(usunięte przez administratora). Jest chamski w stosunku do kobiet, odzywa się w obrzydliwy sposób. W Client service panuje wieczny stres, ponieważ accounci nie maja swobody działania, Client service director miesza się do wszystkiego, nie szuka potencjału w swoim zespole tylko wywiera presję. (usunięte przez administratora)Duża rotacja pracowników, sam pracowałem bardzo krótko. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Marszałek

Słabe zarobki, praca po godzinach (oczywiście nadgodziny niepłatne)(usunięte przez administratora) Nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić szefostwo i zacząć traktować ludzi z szacunkiem a nie jak śmieci.

@Marszałek

Niepokojące jest to, co napisałeś na temat pracy w firmie Red 8 Digital. Czy rzeczywiście w tej firmie dochodzi do takiego traktowania pracowników przez pracodawcę? Możesz podać konkretne przykłady, które potwierdzą to, o czym wspomniałeś? Chciałabym wiedzieć również, czy często zdarzają się sytuacje, że należy pracować po godzinach? Zachęcam do odpowiedzi.

XYZ

Brak odpowiedzi na maila z zadaniem rekrutacyjnym, już po rozmowie rekrutacyjnej. Uważam, że można poświęcić komuś chwilę i odpisać na maila, jeśli on poświęcił dla nas kilka godzin czasu (rozmowa, zadanie), nawet jeśli miałaby to być negatywna odpowiedź.

@XYZ

Możesz napisać, jak dokładnie wyglądała rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie Red 8 Digital? Wspomniałeś o jakimś zadaniu, które było do rozwiązania w trakcje rekrutacji. Jesteś w stanie opisać, czego ono dotyczyło? Zachęcam do opisania, jak to wyglądało.

Darek

Ja nie spotkałem idealnej firmy. Zawsze można przyczepić się do czegoś. Wystarczy chcieć pracować i będzie dobrze

Bartek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i robi to dobrze to jestem pewny, że będzie zadowolony.

salamander

Od kilku lat pracuję jako kreatywny i myślałem kiedyś, że wszędzie tak jest jak w Red8Digital. Mobbing, przemoc psychiczna, ciężka walka z terminami, zła atmosfera, ból brzucha od stresu. Ale nie, to patologiczne miejsce jest jedyne w swoim rodzaju. Idźcie gdzie indziej, jeżeli nie musicie. Jeżeli nie dowierzacie i dacie się skusić, wyjdźcie i nie wracajcie po pierwszej patologicznej sytuacji. To, co to miejsce robi z ludźmi, to wciąganie w patologiczną przyjaźń: nie chcesz zostawić znajomych z pracy na lodzie. Nie chcesz zawieść tych ludzi, a na wszystkim korzysta tylko szefostwo. Zaraz po tym szczególnym przetargu ,po tej walce, zaraz będzie następny. Nie idźcie tam. Jeżeli poszliście, odejdźcie.

Gregor

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? idealnie nie będzie nigdzie!!

ma
@Gregor

Nic pozytywnego

Peter

Agencja do (usunięte przez administratora) a Łukasz Cz... to niski dyktator, który nie słucha nikogo. Dorobkiewicz, despotyczny gno... k, który zna się tylko na byciu dyktatorem. Szkoda słów, wyżej już dużo napisano o nim prawdziwych informacji

Feliks

Czy firma potrzebuje pracowników? Wiecie coś?

Patrycja

Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował w firmie Red and Digital? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny. Również bardzo proszę o merytoryczne opinie, takie które pomogą naszym użytkownikom.

frank

Mam pytanie - czy były przypadki pozwów o mobbing?

zen

tylko proszę tego linka nie usuwać, jak zrobiliście to kilka razy wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o Red 8 Digital Sp. z o.o - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Red 8 Digital Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Red 8 Digital Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Red 8 Digital Sp. z o.o
1.4/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Włodarzewska 45 D
    02-384 Warszawa