Opinie o Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie w Gliwice

Marina

p.Gospodarcza jak sama pani napisała to pracuje pani od niedawna i wiele faktów jest pani obcych.Pisze pani , że pracują tam ludzie prości ,niewykształceni a wie pani dlaczego?bo pracujący tam wcześniej Ci którzy mieli coś do powiedzenia , nie bali się wyrażać swojej opinii i wykształceni zostali zwolnieni.Byli zagrożeniem dla firmy.Życzę pani powodzenia ,sama się pani przekona.Pozdrawiam.

Maria
@Marina

Proszę Pani.To ,że ktoś nie posiada wykształcenia(magister itp),wcale nie oznacza,że nie jest człowiekiem inteligentnym.Sposób Pani wypowiedzi jest ubliżający.Proszę Pani,to nie średnie wykształcenie świadczy o kulturze człowieka.Można ukończyć wiele szkół a jednocześnie być człowiekiem bez kultury,aroganckim,poniżającym innych.Pani jest tego dobrym przykładem.Każdy człowiek zasługuje na szacunek,każda praca jest potrzebna.Żaden człowiek nie może być przez nikogo traktowany gorzej tylko dlatego ,że jest na niższym szczeblu lub jest zwyczajnie chory i nie może podołać wszystkiemu.Na szacunek,zasługują wszyscy MIŁA WYKSZTAŁCONA ŚREDNIO GOSPODARCZA PANI.Z pełnym szacunkiem dla Pani, była salowa z Łodzi.

xxxx
@Marina

To,że ktoś ma niskie wykształcenie nie oznacza,że jest (usunięte przez administratora)Inteligencji nie ma ten co kierownictwu w tyłek wchodzi,to zwyczajne cwaniactwo.Jeśli jeden drugiemu nie robił pod górkę to lepiej by sie pracowalo.W szatni przed rozpoczęciem pracy to aż zwymiotować się chce od tych plot,do pracy się brać,a nie jadna/jeden na drugiego/drugą.Aaa to,ze jest sie nowym pracownikiem nie znaczy,że ma sie mniejsze pojęcie o tej pracy.Brygadzistki od siedmiu boleści a nie znają sie na środkach czystosci,a kierownictwo to wogóle nie ma o tym pojęcia.To tak jak by pracownik budowlany został kierownikiem restauracji co nie ma o tym wogóle pojęcia i co ma wykształcenie do pracy,trzeba mieć umiejętności.Dziekuje

gospodarcza

Witam wszystkich nerwowych forumowiczów :D To, co przeczytałam, woła o pomstę do nieba...uważam, że strasznie wszyscy przesadzacie!!! Większość, raczej prawie wszyscy pracujący w tej firmie " NAPRZÓD " są bardzo prostymi ludźmi, bez wykształcenia, bez inteligencji i tylko potraficie narzekać, ale jakoś zarabiacie, nie? Gdyby nie ta praca, którą macie, gdzie poszlibyście bez żadnych kwalifikacji? Sami nie chcieliście się uczyć, więc o co tu się spieracie? Chcieliście na tych stanowiskach zarabiać dużo? Lżejszą mieć pracę? Oj, pomyliliście się :) jak coś Wam nie pasuje, droga wolna i odejdźcie! Ja pracuję w tej firmie od niedawna i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona, mimo małych zarobków, mam średnie wykształcenie, ale cóż, tak wyszło. Uważam,że mam wspaniałego kierownika Pana Mariusza ze szpitala przy ul.Koszarowej we Wrocławiu. To jest człowiek z klasą, trzymający zasady i świetnie kierujący swoim zespołem. Jest bardzo miłym, rozumiejącym człowiekiem, naprawdę Go bardzo podziwiam. Podziwiam Go za opór i cierpliwość. Oby tak dalej Panie Mariuszu :) POZDRAWIAM SERDECZNIE :wub:

Romeczka
@gospodarcza

Jeśli dobrze przeczytałam (a jestem niewykształcona,niekumata i wogóle musze być wdzięczna że moge charować za te śmieszne pieniądze) to rozumiem że podziwia Pani Pana Mariusza za "opór"??????? Panie Mariuszu niech się Pan Opira Pani gospodarczej bo te nieuki jeszcze zrozumieją przez przypadek i też będą Pana podziwiać za OPÓR anóż Pan ulegnie której:):):)

Wrocław

Kier.Ob.d/s Med.-co to za tytuł , kto to wymyślił ? od kiedy asystent kierownika salowych i sanitariuszy się tak nazywa ,to nie ma nic wspólnego z medycyną ... raczej z mopem,ścierką i skrzynką do przewożenia nieboszczyków...ZABAWNE ...

Wrocław

Panie Mariuszu jest takie jedno mądre przysłowie- " Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka " małymi kroczkami zaczyna się sprawdzać.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
tarnowskie gory szp.Hagera

ludzie to co firma Naprzód robi z nami to jest skandal telefonicznie nie kazano nam przyjść do pracy jak mielismy umowy do 31lipca2013 w dniu 30 lipca telefonicznie poinformowano nas ze nie pracujemy a myśmy jednak podjely prace żeby nie mogli nas zwolnic dyscyplinarnie dla nich zas by był zysk,zatrudniaja osoby z stopniem znacznym i umiarkowanym nie respektują naszych prawa wzywaja z wolnego do pracy jak to może tak być WYZYSK!!!![usunięte przez moderatora]

z Wrocławia

Zastanówmy się skąd wzięły się te opinie o panu [usunięte przez moderatora] ? Przecież w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy !!! Rozumiem jedna rozżalona zwolniona z pracy kobieta mogłaby sobie "wyssać z palca takie rzeczy" ale to nie była jedna , z tego co wiem było to kilka kobiet zupełnie ze sobą nie powiązanych,nie znających się i nie pracujących w tym samym czasie . [usunięte przez moderatora] dziewczyny jeżeli to prawda , że takie coś się działo-dzieje to zmówcie się , powołajcie świadków a wierzcie mi taka sprawa jest w 100% do wygrania bez wszelkich ceregieli , udowodnicie prawdę potencjalnemu winnemu , zapobiegniecie bezkarności . Pozdrawiam pracujących oraz kierownictwo.

Mariusz

Witam Serdecznie, Katrinz jeśli czuje się pani oszukana z mojej strony i Firmy "NAPRZÓD" zapraszam panią na rozmowę.Jeżeli Pani ma niepodważalne dowody,że jestem złodziejem,zboczeńcem i NIE WYPŁACIŁEM PANI PRAWIE 100ZŁ.TO PROSZĘ O UJAWNIENIE SIĘ I BYĆ ODWAŻNYM NIE TYLKO NA FORUM OPISUJĄC WYMYŚLONE SCENARIUSZE. Z Wyrazami Szacunku Kier.Ob.d/s Med. M.K

IWONA

Witam Panią KATRINz która opisuje w dniu 28.02,2013r.Mam pytanie do pani dlaczego pani sądzi w swoim opisie,że pan Mariusz to (usunięte przez administratora) i [usunięte przez moderatora]?Skoro miała pani niepodważalne dowody i było pani niby wstyd! To trzeba było napisać do Prezesa Firmy,zgłosić do PIP-u,ujawnić swoje dane osobowe i skierować całą sprawę która panią dotknęła na drogę postępowania Sądowego lub bezpośrednio porozmawiać i wyjaśnić tą sprawę z przełożonym p.Mariuszem.Skoro twierdzi pani,że panią oszukał - śmiejąc się w twarz,to dlaczego pani zrobiła się taka odważna na tym forum - opisując takie insynuacje nie ponosząc za to żadnych konsekwencji.

KATRINz

MARIUSZ TO[usunięte przez moderatora]!!!PRACOWAŁAM TAM DOŚĆ DŁUGO I ŻAŁUJĘ Z CAŁEGO SERCA, ŻE NIE ZROBIŁAM MU KOŁO [usunięte przez moderatora]. A MIAŁAM NIEPODWAŻALNE DOWODY...LECZ SZCZERZE...BYŁO MI WSTYD!!NIE CHCIAŁAM TEGO ROZDMUCHIWAĆ, BYĆ WYTYKANĄ PALCAMI...KONIEC TAKI, ŻE OSZUKAŁ MNIE NA PRAWIE 1000ZŁ I ŚMIAŁ MI SIĘ W TWARZ!!!MAŁO TEGO ZATRUDNIA LUDZI NA DZIEŃ PRÓBY DAJAC IM NADZIEJE NA PRACE PO CZYM NIC IM NIE PŁACI I NIE ZATRUDNIA...CZY TO JEST UCZCIWE????

Basia

po miesiacu zostalam zwolniona telefonicznie, po przyjsciu do miejsca pracy zaproponowano zmianę oddziału i podpisanie nowej umowy chyba zarty wypłata spozniona o ponad tydzien najnizsza krajowa a roboty po uszy i aby szybciej

Koszarowa Wrocław

i ja również choćby mi dopłacali bym tam nie wróciła!pozwalniali nas którzy tam pracowali kilka lat z dnia na dzień, zostawili lizusów [usunięte przez moderatora]

dynia

no mysle ze za dopłatą bym tam nie wrocila

klaudia

ja pracowalam tamcdo dzis. [usunięte przez moderatora]uslyszalam ze jak nie chce zeby mnie zwolniono to moga mnie przeniesc do czyszczenia samych kibli bo jest za duzo osob na oddziale. oczywiscie nie wspomne o problemu wyplaenia naleznej pesji, nieoodprowadzanych skladkach i nieplacenia za nadgodziny.. [usunięte przez moderatora]

Enola

To jak Twoja mama pracuje tam kilka lat, to znaczy, że nie jest tak źle !!!!! A to, że pracuje uczciwie, to niby dlaczego miałaby mieć lepiej niż inni ?! Przecież oczywistym jest fakt, że jak przychodzimy do pracy, to po to, żeby uczciwie pracować ..... dlaczego z tego powodu miałby ktoś być wyróżniany ?! To jest jego obowiązek ! Natomiast leserów, kombinatorów należy piętnować ! Nie może być tak, żeby uczciwi ludzie - tacy jak Twoja mama - za nich musieli pracować, przykrywać ich kombinacje itp.....wszyscy biorą taką samą kasę ! Dlaczego więc leserów nie gnębić czy zwalniać - aby w ich miejsce zatrudnić ludzi którzy na prawdę wiedzą po co przychodzą do pracy ?!

02P

Do dziś mam traumę po tej pracy

kas

[usunięte przez moderatora]ja tez pracowalam w tej firmie nigdy wyplaty na czas nie bylo kierownictwo i brygadzistki wielkie [usunięte przez moderatora] takich z rynku pracy powinno sie likwidowac

z WROCŁAWIA

Wierszyk o [usunięte przez moderatora] jest super!!!ale nie zgadzam się co do jednego wersu(cytuje)-kierowniczej nabrał ogłady-[usunięte przez moderatora] NIE POSIADA OGŁADY W INNYCH DZIEDZINACH A CO DOPIERO KIEROWNICZEJ!!!

ANONIM

Ludzie przejrzyjcie na oczy! [usunięte przez moderatora] tak Pan zwalnia biednych pracownikow ze az z oddzialow sa na Pana zli!! Tak Pan kombinuje az sie Pan sam[usunięte przez moderatora] Sam Pan wie kto smrodzi a niewygodni ida na bruk!

smieszka

Enola a Ty to tak co jakiś czas wstawiasz sie za firmą NAPRZÓD premię za to dostajesz czy jak?a moze sama jestes kierownikiem w tej firmie?moja mama pracuje w niej kilka lat i nigdy dobrze tam nie było,tam gdzie są związki zawodowe jeszcze jakoś to jest a w pozostałych to samowolka i państwo w państwie pracuje solidnie nie chodzi na zwolnienia i wcale nie ma lepiej niż inni

www weronika123 www

opiszemy wszystko jak nas wywala za brame ale za to odprawe solidna dostaniemy szpital zacznie sprzatac sama dyrekcja firmy na NAPRZOD.

Zostaw merytoryczną opinię o Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie - Gliwice

• Jak się pracuje w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie?

Spóldzielnia Inwalidów Naprzód w Krakowie