Opinie o PTKraj w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTKraj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTKraj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTKraj w Zielona Góra

anna

Jastrzębia Gora 13.08-26.08. Kontakt: ankusek19@wp.pl

Nie mam o czym się wypowiadać, chciałam się zgadać z Kasią bo razem jedziemy.

Jedzie ktoś do Rowy 21.07-03.08 lub do Wisły 09.08-20.08?

@Karolina

Rowy 21.07-3.08 jadę.

@Kasia

Napisz do mnie karolina_bin1@interia.pl

Michalina

hej :), jedzie ktoś do Łaz w jaroszowcu z Zielonej Gory 10.07? michalina.poznan@wp.pl

Pielęgniarka

?

studentka123

Byłam w tym roku jako wychowawca w Łazach. Okolica przepiękna, cisza, spokój, ośrodek fajny, spaliśmy w pawilonach, bo domki były zajęte przez wczasowiczów, ale było fajnie. Pomimo początkowych problemów z rozlokowaniem pokoi, bo niektóre dzieci chciały być ze sobą w pokoju wszystko zostało ogarnięte, wyzywienie bardzo dobre, można się najeść, pełna kadra na miejscu, no i oczywiscie kadra bardzo pomocna :) jak sie zdyscyplinowało dzieci na poczatku to nie bylo zadnych problemow z nimi, czasem tylko malo jadły, ale dzieciaki naprawde były super, wycieczki fajne, pogoda super, tak naprawde jak sie dzieci ogarnęło to już po 23 po odprawie można było iść spać :) Bardzo mi sie podobało, nowe znajomosci, doswiadczenie, naprawde super bylo! :)

Paula

Hej, jedzie ktoś 6 lipca do Łaz?

mm

ja też jade do jastrzębiej góry tylko ze od 29 czerwca ;)

studentka

Hej, Czy ktoś ze współpracujących w tym roku osób z PTKraj jedzie może do Łaz od 27.06 do 06.07 i potem do Krościenka nad Dunajcem od połowy lipca?

Patrycja
@studentka

Hej ja jadę w tym terminie do Łaz z Zielonej Góry. Mój mail Patrycja.agata.chmura@gmail.com

J+Kub

Proszę o informacje jakie zarobi oferują PTKraj w tym roku? byłem dwa lata temu, lecz zacząłem jeździć z inną firmą obecnie mam wolne w połowie lipca i być może pojadę z PTKaj lecz zalezy to od obencyh stawek.. bardoz prosze o info

Gosia
@J+Kub

0zl-praktyka, 300-350-osoby jadące pierwszy raz, 350-420-osoby doświadczone. Nauczyciele i absolwenci dostają dodatek 50-250zl.

kasia2788

Hej! Jedzie ktoś z Warszawy do Wisły 26 czerwca?

Paula

Hej, będę w Łazach w sierpniu. Mój e-mail: plinka145@wp.pl

mm

jedzie ktoś do jastrzębiej góry 29 czerwca, albo 13 lipca do zawoi w góry? :)

wychowawca
@mm

z Warszawy do Zawoi, jak coś - napisz maila ;)

@wychowawca

ja tez jade z warszawy :) podasz emeil ?

wychowawca

kaktus_kaktus1910@o2.pl

zawoja

Jadę

zawoja

Jadę

Dominika
@wychowawca

Ja jadę z Warszawy do Zawoi w sierpniu.

Agata

Hej, jest ktos kto jedzie w sierpniu do Łaz ?

Alek

Hej :) Ja będę w Łazach. Mój mail 123milano@wp.pl

Gosia
@Agata

Ja tez jade do Laz,podaj e-mail,to sie skontaktuje. G.

Agata
@Gosia

Jadę do Łaz na cały sierpień, meil: Grzeszczykagata@gmail.com. Proszę o kontakt ;)

@Agata

Hej ja jade właśnie w sierpniu jadę do Łaz ale są dwa 1 sierpnia z jakiejś miejscowości i jest 3 sierpnia z Wrocławia i ja jadę na ten .

@Emi

Jak ktoś jedzie do Łaz w sierpniu niech pisze do mnie na e-maila: emilia.palecka@onet.pl

mp

Ja przez cały sierpień będę w Łazach jako instruktor KO

Kolamis

Właściwie to ja też jade, ale nie wiem gdzie mnie skierują. Podobno nie ma już wolnych miejsc w Płucku a w góry bym nie chciała jechac, czytam wasze opinie i takie mieszane uczucie sie pojawiło.. Raz sie zyje, więc może nie bedzie tak źle, warto sie pocieszać małymi rzeczami :)

OPI

tO SIĘ SPOTKAMY

aga

witajcie ;) wybiera sie ktoś z was z rzeszowa do pucka? jade pierwszy raz i nie wiem czego moge sie spodziewac, wiele jest tu negatywnych opinii i sama nie wiem co myslec o tym, moze cos dokladneij napiszecie, az tak jest zle? zglosilam sie na 3 turnusy... mam nadzieje ze nie bede żałować

chalina1
@aga

Byłam w zeszłym roku.Było ok.W tym roku jadę na 4.Zaczynam od Jastrzębiej Góry od 26.06 .Pozdrawiam.

MB

A czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wyglądają u nich warunki pracy recepcjonistki? Jadę tam w tym roku pierwszy raz, do Pucka, i nie wiem czego się spodziewać :).

Agu

Właśnie dostałam wiadomość, że również jadę. Jeszcze nie wiem, gdzie i kiedy, ale już się cieszę. Mam za sobą takie kolonie, że chyba już nic nie może mnie załamać czy przestraszyć. A jeżdżę o 19 roku życia i niejedno już przeszłam. Najważniejsze to pozytywne nastawienie i podejście do dzieciaków.

PIlot
@Agu

Szanowni kandydaci na pracowników PTKraj i Poltur (to ta sama firma) - pilotów, wychowawców, kierowników itp. Pragnę przestrzedz Was przed współpracą z wymienionymi firmami. Wielce szanowni prezesi tych firm przegrali ze mną w sądzie sprawę o wypłatę wynagrodzenia (apelację także przegrali, czyli dwa sądy: w Zielonej Górze i w Poznaniu) przyznały mi rację. Pomimo wyroków sądowych firma dalej odmawia wypłaty zasądzonego wynagrodzenia, co skończy się zajęciem komorniczym. Może się więc zdarzyć, iż konta firm będą zajęte przez komornika, a wy nie zobaczycie swojego wynagrodzenia. Poza tym odmowa zasądzonego wynagrodzenia pokazuje, jaki stosunek do ludzi i przepisów ma kierownictwo tych dwóch firm. UWAŻAJCIE!!!

Mała Mi

Byłam w poprzednim roku i w tym raczej nie skorzystam, chociaż dostałam już dwa maile z propozycją wyjazdu. Młodzież była super, koleżanka -wychowawca też ekstra, p. kierownik również ok tylko ta organizacja... Nic nie wiedziałyśmy do końca. Niby był jakiś plan ale było to bardzo mało podobne do tego co się działo podczas kolonii. Pamiętam jak jednego dnia było ustalone że po śniadaniu mamy wyjść na plażę. Gdy dzieci z ręcznikami i w strojach ustawiały się na zbiórkę dostaliśmy wiadomość ze jednak idziemy na boisko grac w piłkę, po czym okazało się ze boisko jest zajęte.... a my czułyśmy się jak idioci przed młodzieżą. Totalny chaos, brak komunikacji, zapłata jak jałmużna za pracę 24h/ doba. Współczułam dziewczynom z ośrodka obok też z ptkraj bo miały pod opieką nawet 19latków , były pierwszy a inne drugi raz na koloniach jako wychowawczynie kompletnie zostawione samym sobie... a miała to być grupa małych dzieci.... Radzę jechać tylko i wyłącznie doświadczonym opiekunom, którzy pracowali już z 'trudną' młodzieża

nnn

Czy ktoś wybiera się z PTK jako wychowawca w tym roku?

@nnn

Tak ja się wybieram ,pierwszy raz i niektórymi opiniami to już się boję ....Jak tam będzie

Kola
@Emi

Bez obaw. Ja jadę 3 rok i mi się akurat podoba, kilku moich znajomych też jedzie z nimi kolejny raz.

Zostaw merytoryczną opinię o PTKraj - Zielona Góra

• Jak się pracuje w PTKraj?

Zobacz opinie na temat firmy PTKraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTKraj?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PTKraj?

Kandydaci do pracy w PTKraj napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PTKraj
2.3/5 Na podstawie 60 ocen.

PTKraj