Opinie o PTKraj w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PTKraj. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PTKraj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PTKraj w Zielona Góra

D.259

a ja wybieram sie do Rewala 10 sierpnia i również jestem przerażona po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy.. Ale licze na to, ze wszystko zalezy od nastawienia i bedzie dobrze i nie wroce z tej wyprawy na minusie.

Aga

Hej!! Również po przeczytaniu opinii jestem przerażona mam jechać 10 sierpnia do Mikoszewa, nie poinformowano mnie też, że na kolonie przybywają dzieci z problemami a przede wszystkim zADHD ;/ może być ciężko.... a może jest tutaj ktoś kto wybiera się również na ten turnus?

W

Hej, W tym roku jadę po raz trzeci z tym biurem podróży. Jeśli macie jakies pytania piszcie na nr gg 1451318. W tym roku Łukęcin od 29 lipca.

Oczywiście zaraz po przyjeździe napisze na forum odpowiednią opinię o firmie - mam nadzieję, że dobrą :)

Pielęgniarka

?

Nawet mnie nie straszcie. Ja wyjeżdżam z ta firma po raz pierwszy i az teraz sie boję... Nikt mnie nie uprzedził, ze będe pracowała z dziećmi z ADHD!!!! Za niedługo wyjeżdżam nad morze ale jestem dobrej mysli :)

paulina

a gdzie dostałaś przydzielona? też jestem w takiej sytuacji

gość

Podpisałam z tą firmą umowę kilka miesięcy temu. Wczoraj przeczytałam dopiero te forum i przeraziłam się opiniami na ten temat czy na prawdę nie ma ani jednej pozytywnej? Nie wiem co teraz robić bo przydzielili mi już kolonie i do 3 dni muszę potwierdzić,że przyjmuję to. Od czego zależy wysokość wartości kary za zerwanie umowy?

LIli

Oczywiście, że nie:) O tym, że dzieci pochodzą z niepełnych i patologicznych rodzin dowiadujesz się na miejscu, podobnie zresztą o miejscu swojego pobytu na koloniach (chyba żeby nie sprawdzić, jak to miejsce strasznie często wygląda). Ja miałam dziecko z autyzmem pod opieką, a na kolonii oczywiście nie było psychologa, który rzekomo miał być!

meryl

mam pytanie. W marcu zgłosiłam się na wychowce kolonijnego, mają dac znac do 20czerwca ale jeszcze nic nie dostałam, to znaczy że moja umowa została nie przyjęta? Do kiedy wam dawali znac?

Anka

Mam taką sama sytuacje (choć inny powód odstąpienia od umowy), ale na moje maile, że odstępuję nie mam żadnej odpowiedzi.

Naoki

Ja nie bede komentować firmy, bo nie pracowałem tam ale same stawki na 2013 od min 150 do 420zł max (wszystko brutto) za 10-14 dni opieki nad dziećmi 24h... gdzie na innych koloniach stawki zaczynaja sie od 600-700zł.

stokrotka1987a

Szkoda gadać [usunięte przez moderatora], firma szuka sobie [usunięte przez moderatora] wlepia kary za nic, [usunięte przez moderatora], wypłata po 3-4 miesiacach, warunki pobytu beznadziejne informacje przekazzywane przez nich są mało konkretne, dowiedenie czegokolwiek od nich graniczy z cudem

psycholog

Zdecydowanie odradzam! Problemy z wypłaceniem wynagrodzenia. Naliczają kary finansowe, o których w umowie nie ma ani słowa. Na każdym kroku próbują obniżyć i tak niskie wynagrodzenie. Bardzo nieprzyjemny, nieprofesjonalny kontakt z Panem [usunięte przez moderatora]. Odradzam współpracę!

joolmin

wypłacają kasę po trzech miesiącach od zakończenia pracy. sporo wychowawców od nas w ogóle nie dostała wynagrodzenia za "regulamin"....

Zostaw merytoryczną opinię o PTKraj - Zielona Góra

• Jak się pracuje w PTKraj?

Zobacz opinie na temat firmy PTKraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PTKraj?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PTKraj?

Kandydaci do pracy w PTKraj napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PTKraj
2.3/5 Na podstawie 60 ocen.

PTKraj