Opinie o Gazomontaż S.A. w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gazomontaż S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gazomontaż S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gazomontaż S.A. w Ząbki

Mika

Omijać ta firmę szerokim łukiem,(usunięte przez administratora)

sss

NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TAM!!! odradzam, pracowałem w tej firmie inigdy nie spotkałem się z taki traktowaniem ludzi. Podłość i [usunięte przez moderatora]

get1900

(usunięte przez administratora) co z tą firmą zrobiliście szczęscie ze kilka lat temu posłuchałem się kolegi i dałem dyla dziś stoję mocno na nogach mało zostało ludzi którym współczuję

giość

To firma dno bez skrupułów oszukują ludzi. Ha! i to w oczy. Naprawdę myślą że nic nich nie dosięgnie, to się grubo mylą.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gazomontaż S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pracownik -były

osobiscie znam 5 osób które poszły do sadu i wygrały ,ale prezesi udawali ze ich to nie tyczy ,bo oczkodowania szły z kata firmy a nie ich prywatnych

40000 tyś na miesiąc to mieli w kiepskim miesiącu. i tak przez lata. można się nachapac. Że też mogą spojrzeć ludziom w twarz. bezczelnie.

były prezes wraz z dwoma paniami płacili sobie pensje od 10-20tu razy większe niż przeciętna płaca pracownika. Nie chcieli dać nikomu nawet 200- 300zł premii. Przez lata były prezes wraz z dwoma paniami dyrektor nakupowali mieszkań pobudowali domów i wszystkich mieli za (usunięte przez administratora) Teraz nowy prezes wraz ze swoim towarzyszem rozsprzedaja za grosze poniżej wartości wszystko co się da. Tak się rozkłada firmy z tradycją. A prokurator takich ludzi nie dosięgnie a powinni wszyscy oddać to w zębach.

gość

Nie płacą wynagrodzenia, oszukują, nowy zarządca i jego opinie w internecie o firmie Tarbud-przeczytaj itp. Sprzdają wszystko co można są na granicy upadłości i dalej oszukują ludzi. Nie polecam!!!!!!

zażenowany

nie słyszałem o żadnych szkoleniach, ale wydaję się to dość nieprawdopodobne z takimi ludzmi

zażenowany

witam wszystkich i chce przestrzec przed tą firmą. Nastąpiło wiele zmian w niedalekim czasie i niestety na gorsze, nowi ludzie są nieprofesjonalni i myśle że najdelikatniej mogę to określić jako "niedouczeni" totalni amatorzy nie wiadomo co robią na swoich stanowiskach.Ponad to nowa atmosfera pracy w firmie jest straszna, nie do zniesienia, aż nie chce się wchodzić za drzwi budynku. (usunięte przez administratora)Nie polecam!!! Szkoda czasu, bo i tak dostaniesz kopa a może i jeszcze wilczy bilet na do widzenia. Szukajcie pracy w innej firmie i z inną załogą

xxx

i co dziwne wszystkie firmy dostały podwyżkę delegacji na 30 zł a w gazomontażu oczywiscie NIE !!!

Zwiazkowiec
@xxx

A GDZIE Związki Zawodowe NSZZ ????

KOLES

co wy za bzdury opowiadacie o bylym prezesie czy wy nie widzicie do czego on doprowadził i uciekł z cała klika

firma

a ja wykonywałem pracę dla firmy gazomontaż i współpraca układała się dobrze. Pracę moja firma wykonała i gazomontaz zapłacił jak należy. chyba że ktoś chciał naciągnąć gazomontaż na dodatkowe koszty i na robotę której nie wykonał to nie została zapłacona . a takich tez zam cwaniaki myślą ze za nieuczciwa pracę ktoś im zapłaci . dzisiaj ciezko jest wszystkim firmom budowlanym/

pracownik xxx

Ci co tak teraz opluwają tę firmę to po co tak długo w niej pracują niektórzy od swoich najmłodszych lat i teraz takie głupoty gadają. w tej frmie zawsze dbało się o pracowników a już na pewno o tych co dobrze pracowali a nie tylko gadali że pracują. Niektórzy pracowali tu przez całe życie zawodowe to świadczy o tym ze była to dobra firma. Prezes (usunięte przez administratora) zawsze liczył się z ludżmi, był za dobry dla niektórych bo powinien już dawno niektórych wyrzucić ale nie zwalniał i płacił w terminach, to był człowiek odpowiedzialny za firmę i za jej pracowników. Nie tak jak teraz odkąd go nie ma - nie ma wypłaty na czas albo w ogóle, nie ma szacunku do nikogo. Gdyby był na jego miejsce ktoś podobny do niego to ta firma by przetrwała. Gadać to każdy potrafi tylko z czynami gorzej.

xyz

Ludzie, co wy za bzdury opowiadacie, policzcie sobie dobrze czas. Jak prezes(usunięte przez administratora) był to wszystko było na czas, pensje, rozłąki, ludzie pracowali po kilkadziesiąt lat w tej firmie bo było dobrze. a ci którzy się zwolnili to szybko powracali bo zobaczyli jak są traktowani w innych fimach. Prezes (usunięte przez administratora) zawsze szanował pracowitych i uczciwych ludzi i premiował ich pracę. Teraz inni rządzą i jest super prawda? Nie ma wynagrodzenia i strach czy dyscyplinarnie nie dostaniesz zwolnienia. Prezes (usunięte przez administratora) był za dobry, teraz jest ktoś inny rządzi tak, że niedługo nic z tej firmy nie zostanie a ludzie siedzą cicho bo się go boją żeby nie dostać dyscyplinarki. zastanówcie się ludzie co piszecie. Tyle lat pracowaliście i było wam dobrze, inni chetnie wracali do tej firmy a prezes(usunięte przez administratora)zawsze ich przyjmował, nikogo nie zwalniał jak uczciwie pracował, a teraz w każdej chwili możesz wylecieć nawet nie wiesz kiedy.

byly

to już koniec Gazomontazu, zero kasy, zero organizacji, totalny haos

To są kpiny co wyprawia byly i uciekinier prezes wraz z panią (usunięte przez administratora) uciekli jak szczury z tej firmy pracownicy dostają tylko jałmużnę od pana(usunięte przez administratora) i my pracownicy dziękujemy panu (usunięte przez administratora)za załatwienie sprawy ,że delegacja oraz pensja miala być zaplacona całkowita. W dniu dzisiejszym zostało zaplacone tylko 1000zl dla każdego pracownika 50% dla pracowników umysłowych i gdzie tu dalej żyć i jak dojechać na budowę kiedy te pieniądze nie wystarczają ? My jako pracownicy pytamy się kiedy to zostanie wyplacone kierując to pismo do pana (usunięte przez administratora) jezeli to pismo zostanie przekazane i wyplacone pieniądze wszystkie zalegle zaczniemy pracować jak normalni pracownicy gazomontażu z podziękowaniem życzliwa osoba dziękujemy i prosimy o natychmiastową odpowiedź.

monter

Cała prawde ludzie pisza wykorzystac i zwolnic nie uponinac sie o podwyzke. Grozi zwolnieniem. Paru kierrowników spoko ludzie tylko przez dyrekcje zwiazane maja rece.

marcin

dotyczy :opinii osoby o nicku Padzik używanie danych osobowych wg ustawy o ochronie danych osobowych jest nielegalne (usunięte przez administratora)

Padzik

Jeżeli któraś z firm podwykonawczych chciałaby utopić pieniądze i napracować się za darmo to zapraszamy do Gazomontażu...Prezes (usunięte przez administratora) to osoba nieuchwytna a całym biznesem trzęsie pseudo Księgowa (usunięte przez administratora)która czuje się jak Prezes...chory system....szkoda słów na takich amatorów ....

Zostaw merytoryczną opinię o Gazomontaż S.A. - Ząbki

• Jak się pracuje w Gazomontaż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gazomontaż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gazomontaż S.A.