Opinie o Gazomontaż S.A. w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gazomontaż S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gazomontaż S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gazomontaż S.A. w Ząbki

Bartosz Nowy wpis

Witajcie! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego wszedłem na to forum. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Ząbków. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Gazomontaż ? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Bartosz

Ryszard Nowy wpis

Niestety firma jest od dawna w upadłości a majątek jest wystawiany do przetargów przez syndyka

Czy Gazomontaż S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Atom Nowy wpis

Człowieku jaka praca?Od czterech lat ta firma nie działa kupa ludzi na kasę czeka! !!

demo

Chory kraj tyle lat po upadlosci a milosciwie panujaca nam pani syndyk dopiero wystawil mieszkania na sprzedaz Fatyczni do mediow trzeba to podac

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gazomontaż S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
mirek

Ktos z Zabek moze chociaz do lokalych mediow by ten temat podal?

mirek

Panowie moze cos juz czas robic minelo tyle lat wszystko prawie sprzedane a pieniedzy nie ma

kolo

Witam.Czy ktos moze wie kiedy te (usunięte przez administratora)(syndyk) zacznie wyplacac nam nasze pieniadze?

zzz

szkoda

Misr

Sytuacja nie jest fatalna, jest bardzo dobra, tak mi się przynajmniej wydaja, że nie jest źle, stanowczo polecałbym taką sytuację od razu, że umowa od pierwszego dnia, bo nigdy się z takim czymś jeszcze nie spotkałem, więc chyba zdecydowanie warto co nie?

wiarus

Gazomontaż powstał przed wojną ale pod inną nazwą właścicielem uwczesnej firmy był Pan Kłobukowski to komuna zaczeła go niczszyć mimo swojej prosperity w latach 70 , 80 i 90 XX wieku pózniej złodzieje zaczeli go rozdrapywać

stary prezes(usunięte przez administratora) chciałby jeszcze pokraść trochę w "Gazomontażu" wysyła listy z prośbami do PGNIG jakim to on był wspaniałym prezesem i już uratował prawie firmę , ale zwolnili go starego złodzieja nieszczęśnika.

Pracownik oddany

Nadszedł koniec. Gazomonaż w upadłości likwidacyjnej.

dobrze poinformowany

ZAKŁAD SIĘ RACZEJ NIE ODBUDUJE.PRACOWNICY ZOSTALI POZOSTAWIENI SAMI SOBIE BEZ PREZESA DYREKTORÓW KIEROWNIKÓW.NIEPROWADZONA JEST DZIAŁALNOŚĆ PRODUKCYJNA ANI REMONTOWA. PRACOWNICY PRZYCHODZĄ PODPISUJĄ LISTĘ OBECNOŚCI I CZEKAJĄ NA DECYZJE PRACODAWCY CO DALEJ.POBORY NIEWYPŁACANE SĄ OD MIESIĘCY.OD CZEGO JEST ZARZĄD TEJ FIRMY???

zainteresowany

Czy jest jakaś nadzieja że Gazomontaż się odbuduje mimo takich długów?

Dalej nie wiadomo o co chodzi cztery miesiące bez grosza a co niektóre osoby dostały jakieś pieniążki.TERAZ SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI.MOŻE ZAPROSIĆ red.JAWOROWICZ LUB INTERWENCIE TE PROGRAMY MIAŁY BY OGLĄDALNOŚĆ (-:

Pracownik oddany

W dniu dzisiejszym nastąpiła zmiana. Dotychczasowy prezes JT nie jest już nim.

wkurzony

Od ponad pół roku rządzą w firmie syndyk , lodziarz i księgowy ( to moje ksywy tych łachudrow) potrafią tylko sprzedawac ,zero produkcji ,wszystko co było z metalu zostało sprzedane, od 3 miesięcy nie ma wyplaty o zaległosciach w stosunku do byłych pracowników nie wspomnę.Metody jakimi pseudo prezes zwalnia pracowników są rodem z mafii.Niech sąd wreszcie ogłosi upadłośc tej firmy , skonczy sie drenowanie majątku tej firmy przez ten układ rodzinny, który obecnie rządzi.

anonimus
@wkurzony

właśnie ogłosił

Trzy miesiące bez wypłaty to będą radosne święta dziękuje obecnemu zarządowi GAZOMONTAŻ SA.Może by się wreszcie wypowiedział co dalej z firmą i nami pracownikami nikt nic nie wie co dalej.

zorro

w firmie nie ma pieniędzy, na dniach ma wpłynąć wyrok sądu o upadłości, siedzimy i czekamy na syndyka... Firma płaciła tyle ile podpisała na umowie, ostatnio przestała, polityka poprzedniego zarządu doprowadziła do katastrofalnego zadłużenia - poprzednicy odchodząc wzięli pełne odprawy - w tym momencie spółka straciła płynność. od tamtej pory zobowiązania regulowane są jedynie kosztem wyprzedaży środków trwałych. One się skończyły. Żadnej istotnej produkcji nie prowadzi. koniec i tyle. Jaki sens ma plucie na trupa tego nie wiem.

kurde to jest jakiś obłęd nie dostajemy już wynagrodzenia 2-gi miesiąc,co te ludzie sobie myślą w tym biurowcu za co my mamy żyć,lepiej upadlość by ogłosili i by był spokój a nie człowiek musi sie martwić z kąt na życie ma wziąść pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Gazomontaż S.A. - Ząbki

• Jak się pracuje w Gazomontaż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gazomontaż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gazomontaż S.A.