Opinie o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Indukta S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakłady Indukta S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Indukta S.A. w Bielsko-Biała 3 Maja 19

dziadek

mam pytanko ile na dzien dzisiejszy wygładaja zarobki netto

Były

Firma prestizowa. wywaliło mi korki.Pracowałem tam ponad 10 lat, wszędzie lepiej niż w indukcie. Wole mieć 1800 netto na dniówce niż 2500 netto w akordzie w indukcie. Tam tylko pijaki i kolesie obecnego kierownika hazardzisty mają dobrze. Chodzi o nawijalnię.

niezdecydowany

Jak jest w końcu z tą Induktą? Słyszałem ze zarobki powyżej 2tys. netto a na rozmowie o prace usłyszałem co innego. Może mi ktoś doradzić? bo nie chce wpaść z deszczu pod rynnę...

Janosik

Mogę iść do roboty jak zapłacą 2000 euro.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakłady Indukta S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
KK

Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.

zatroskany

czy ktoś mi może powiedzieć czym właściwie zajmuje się i co należy do jego obowiązków pan dyrektor "obserwator" Krzyś.D.

stary
@zatroskany

dezorganizacją pracy

R.D

Fajną mamy reklamę przy ul.M.Grażyńskiego - widzieliście ?

zrobic zmiany

robie w indukcie wiele lat i tak zawsze było ze różnica w zarobku na godz jest inna nawet na tym samym wydziale na maszynie a osoby ze stawką godzinową ktore pol zmiany przesiedzą przy herbatce to jakis zart

Lucky
@zrobic zmiany

Tak było jest i będzie. I nic na to nie poradzicie.Ten co pracuje na akord zawsze był dymany na wypłacie.Ot taka '' tradycja'' tej firmy która ma tak wspaniałą historie , certyfikaty i nie wiadomo co jeszcze.Szary robol nigdy się tam nie liczył. No może za komuny. Ale teraz jak ci się nie podoba to nikt cię nie zmusza do pracy w takiej ''firmie'' która oferuje ''pomoc świąteczną''. A o potrąceniach z zarobku za paczki dla dzieci nie wspomnę.

coraz gorzej

lepiej robić na mechanicznym wydziale i bez "pomocy swiatecznej" a zarobic bo sumka zarobków w porównaniu z innymi jest kolosalnie większa,nie wspominając jaką pracę wykonują

Lucky

A czego spodziewaliście się. Ten kołchoz powinno się już dawno zamnknąć. Indukta już dawno została w tyle choćby z takimi świadczeniami.

urzednik

Udzielanie indywidualnych usług, świadczeń
i dopłat z zfśs musi odbywać się na podstawie kryterium socjalnego, czyli po rozeznaniu i ocenie sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby uprawnionej. Tak stanowi art. 8 ust. 1 ustawy z 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (DzU z 2012 r., poz. 592 ze zm., dalej ustawa o zfśs).

Luk

Brawo Wiki to samo pomyślałem. W banku mają niezły polew , pomoc finansowa jak to brzmi ! Łaski nikt nie robi wszyscy tworzymy fundusz , pomijam już te kretyńskie różnicowanie kwot ...bo ktoś więcej zarabia ktoś ma dużo dzieci itp.Obijasz sie nie wyrabiasz to więcej dostaniesz ...głupota.

nowy

zatrudnianie pracownikow dalej po znajomosci ciotki pociotki ha

aa

I następny kierownik poleciał,szkoda tylko,że go zdegradowali a nie dołączył do swoich dawnych kolegów kierowników na bruk,bo za przekręty i lenistwo należało się mu jak mało komu.

A w tej (usunięte przez administratora) INDUKCIE to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dlatego że,(usunięte przez administratora) i nikt z (usunięte przez administratora)i tak do (usunięte przez administratora) końca ... . (usunięte przez administratora)

fizyczny

Pracowałem w różnych firmach i tak dobrze jak mam w Indukcie nie miałem nigdzie. Nie obchodzi mnie to, co kierownik czy mistrz robi po pracy, bo to jest jego prywatna sprawa. Dla mnie ważne jest to, że jest świetnym fachowcem w tym co robi w pracy i że dba o swoich podwładnych. Jeżeli komuś coś się nie podoba, to ja proponuję zmienić pracę, a wtedy zobaczymy jak szybko zatęskni za Induktą

!?
@fizyczny

Wazeliną zalatuje.A propos na jakim dziale pracujesz.Magazynier czy wózkowy.Bo z nawijalni to ty na pewno nie jesteś. A do''Bombonierki'' nie oburzaj się bo nie ma na co.Chyba że jest.

@fizyczny

Ty chyba nie wiem co mówisz. Wszędzie jest lepiej jak w Indukcie. Uwierz mi,zmieniłem i nie tęsknie.

fizyczny
@Były

Były, niby nie tęsknisz, ale tutaj zaglądasz i to pewnie z łezką w oku. Jak Ci ten sklepik w Czechowicach padnie, to zatęsknisz i to bardzo. Pozdrawiam.

@fizyczny

pomyliłeś mnie z poprzednim majstrem albo kierownikiem. zaglądam żeby poczytać Wasze komentarze i się pośmiać. zamiast pisać i narzekać to zmieńcie pracę i nie będziecie żałować.

.................
@Były

Prawda boli.Co do tęsknoty.Indukta to Twoja pierwsza praca i nie znasz świata po za nią.Módl aby tyś pracy nie musiał zmieniać.Bo to jak ktoś dobrze powiedział że Indukta nie jednemu życie uratowała.Panie Ograniczony.

A.N.
@fizyczny

Powinieneś podpisać się LESER a nie fizyczny.Nie udało się.(usunięte przez administratora)

misiu 1994-11

Mołek przestań donosić. Menda zakładowa.

?!

Podpisz się kierownik a nie ''bombo''.A poza tym nie winni się nie tłumaczą. Nie jest kierownikiem w życiu prywatnym ale ''bombo'' cokolwiek to znaczy.

Pracownica

Ja nie mogę uwierzyć w to co czasami na nawijalni widzę. To jest dno. Nikt nic nie wie a majstrowie odsyłają do kierownika albo technologa! A samer się rządzi i brawo zzz za grubego. Jest spokojniej od czasu poprzedniego dozoru ale musicie panowie się jeszcze dużo nauczyć bo narazie to wygląda raczej jak fabryka makaronu.

były
@Pracownica

To samera jeszcze nie zwolnili.Sam ma na sumieniu po zakablowaniu na kolegę po fachu nastawiacza z nawijalni pana G w 1998 r. Z drugiej strony szacun że tak długo się trzyma ale nie takich gieroji zwlniali. Znajdą się i kwity na niego. W myśl przysłowia '' nosił wilk razy kilka..''.

były

zzz masz 100% racji,

zzz

Pan kierownik nie jest ślepy tylko sam pije chociaż od kiedy jest w komorowicach tylko popracy z kolesiami z byłej eski i tym grubym czarnym lizusem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Indukta S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakłady Indukta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Indukta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Indukta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Indukta S.A.
3.9/5 Na podstawie 758 ocen.

Zakłady Indukta S.A.