Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.

Turek

Opinie o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.

ostrzegam 2011-10-20 22:48:06
W Poznaniu jest [usunięte przez moderatora]!! na prawdę szczerze odradzam pracę w tej firmie a zwłaszcza w oddziale w Poznaniu na Półwiejskiej !
Łamane są prawa pracownika, pracownik pracuje ponad własne siły, wraca do domu na prawdę zmęczony i z bólem głowy. Pani kierownik ma kompleksy i próbuje je nadrobić robiąc z ludzi idiotów, [usunięte przez moderatora] się nad swoimi "podwładnymi" (tak - bo kocha mieć władzę nad innymi), wylecieć można w ciągu 3 godzin bo użyło się niewłaściwego słowa podczas 3 godzinnego "prania mózgu" w "kabinie zwierzeń". Należy wokół niej "skakać" i kadzić jej, chodzić i oddychać tak jak Ci każe. Jak się nie dostosujesz - zostaniesz zniszczona (końcówka "-a" bo żaden facet tam nie pracuje - zaśmiałby się w twarz na jej psychologiczne gierki - a takich nie da się owinąć wokół palca). ...Na prawdę mam nadzieję, że los się szanownej pani kiedyś w końcu odpłaci... tylko na to można liczyć - bo zarząd, pomimo ciągłej rotacji pracowników i wielu sygnałów, że coś się dzieje - nie reaguje. Smutne ale prawdziwe.
paskuda 2012-01-23 19:37:26
Podpisuję się rękami i nogami. Tak samo jest w Gliwicach u szanownej p. S. A zarząd dalej milczy... Pssssssst..... Dopóki wchodzisz w [usunięte przez moderatora] wszystko jest ok. Spróbuj tylko mieć swoje zdanie, to się dowiesz... A pochlebne opinie, chyba tylko od zarządu....
anka_p 2013-01-28 15:12:30
Sorry ktory przełozony jest jest super mily dla parcowników, to ze ma swoje zdanie nie znaczy ze was gnebi. Ja pracuje w warszawie i nie zauwazam takich akcji nie wiem moze to kwestia braku porozumienia miedzy wami a nie mobbingu.
Mech 2016-05-02 12:36:26
Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. to lider w branży
Zostaw swoją opinię o Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o. - Turek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.