Andrex

Turek

Opinie o Andrex

gosc

robota jest, płatnosc na czas, idzie sie dogadać z wolnym, ogólnie w porownaniu z innymi jest ok

góść

Nawet nie jest tak źle, bo najlepszym dowodem na to jest to, że nie ma rotacji wśród pracowników. Atmosfera rzeczywiście jest bardzo wazna, ale każdy dba tutaj o swoje relacje między pracownikami między sobą.

xxx

nie polecam,brak pracy trzy dni oczekiwania za powrotnym ładunkiem to norma a płaca z okrojonych frachtów

Olin

Zarobki od 4,5 tys do 6 tys przy trzech łykendach w kabinie i od 12tys do 16 tys km w miesiącu

obywatel

ANDREWEX a nie Andrex. Praca sezonowa. Produkcja ogrodzeń z drewna itp. Mają swoją stronę www.adrewex.pl

Zostaw opinię o Andrex - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrex