Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Czy Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

XYZ

Bzdura, ja na starcie miałem umowę o pracę nie za najniższą krajową

Brat Elia

Dzień dobry, widze jakis napis na płocie to pewnie przyjmują nowych. Jak tam teraz wyglada sytuacja? w paru zdaniach Jest sens skladac CV. Nie chcę tam osiwiec tylko godnie pracować za godne pieniądze i byc zadowolony z zycia.

@Brat Elia

To polecam Ci dział ekspedycji ;)...W Bratexie nie znasz dnia ani godziny - z tego co wiem nawet na okresie próbnym wręczają wypowiedzenia

looo

chodzi o (usunięte przez administratora) czegoś takiego jeszcze nie widziałem, na każdym kroku jakiś pociotek

@looo

Nie wiem co Was w tym dziwi? Bratex założyło chyba 3-4 braci, każdy z nich ma jakieś dzieci. Nie wierzę w to, że jakbyście Wy byli w takiej sytuacji i mieli odziedziczyć udziały w tak wielkiej i bogatej firmie, to byście z niej zrezygnowali - bo ja nie.

pl
@XYZ

Najniższa krajowa wynosi 2600!!!

@pl

Nie wiem do czego pijesz z tym 2600, bo ja nigdzie nie mówiłem nic o płacy

Misiek
@Brat Elia

Też zobaczylem ten napis jadąc z mielca ,po rozmowie telefonicznej odrazu slychac ze nie warto tam aplikowac drugi stomil a na podkarpaciu rąk do pracy coraz mniej lepiej nie bedzie ..

Hpk
@pl

Ale brutto kolego, na rękę masz 1877 zł

@Albert B2B co oznacza ? Możesz więcej opowiedzieć o takim typie umowy?

Albert

Witam wszystkich czytających. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią co innego a coś innego dostaje się na papierze (najniższa krajowa). Proponują umowę B2B wiec radze dobrze się zastanowić czy warto. Po co kłamać i obiecywać ?

Szymon
@Albert

Jeżeli ustalenia z rozmowy kwalifikacyjnej nie pokrywają się z rzeczywistością powinieneś to zgłosić do przełożonego. Takie sprawy należy rozwiązywać od razu. Może po okresie próbnym do niezbyt wysokiej podstawy dojdą premie lub inne benefity, które mogą ją znacząco podnieść. Co o tym myślisz?

@Szymon

Ustalenia były inne i nawet w mojej obecności, oraz pani z kadr Pracodawca powtórzył to by brzmiało wiarygodnie . Niestety na papierze do podpisu było tak jak napisałem. Myślisz ze rozmowa by coś dała ? Podoba Ci się to pracujesz, a jak nie to wiadomo. Liczą na to ze podpiszesz wszystko co dostaniesz do podpisu.

Leszek
@Albert

Rozumiem Cię, jednak jeśli na papierze miałeś wyszczególnione inne warunki zatrudnienia, sam podjąłeś decyzję, że je zaakceptujesz i podpiszesz umowę. Oczywiście każdy potrzebuje pracy i czasem nie ma się wielkiego wyboru, ale propozycja gorszych warunków, niż zostały ustalone stawia pracodawcę w niezbyt dobrym świetle. Nie uważasz?

@Leszek

To w jakim świetle stawia moja opinia pracodawcę powinno świadczyć o tym co zagwarantował na rozmowie kwalifikacyjnej . Jeżeli na samym początku tak postępuje to co będzie później? Nie uważasz? Czy prawda i wiarygodność straciły na wartości aż tak że trzeba się zgadzać na wszystko?

Karol
@Albert

Skoro pracodawca przedstawił Ci inne warunki zatrudnienia, to zastanawia mnie, czy przyjąłeś ofertę, którą przedstawiła Ci firma Bratex Dachy? Jeżeli ją przyjąłeś, to przypuszczam, że jesteś już po pierwszych dniach pracy, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak je wspominasz? Mogłeś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Opisz, proszę, jak to dokładnie wyglądało.

@Karol

Wszystko już napisałem i nie będę pisał o szczegółach bo nie wiem kim jesteś. Do pracowników nie mam zastrzeżeń . Pomoc, wsparcie jakie mieli by mi dać pracownicy w prywatnej Firmie? Chyba dawno nie pracowałeś u kogoś prywatnie.

ExpPracownik
@Albert

No nie wiem jakim cudem dostałeś najniższą krajową, skoro ja nie dostałem najniższej krajowej (dostałem kilka stówek więcej na rękę niż najniższa krajowa). Wspomnę jeszcze o tym, że nie miałem żadnego doświadczenia w tym do czego zostałem oddelegowany. Płaca jaka była uzgodniona na rozmowie kwalifikacyjnej była taka sama jak na umowie. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie miałem chyba żadnego pytania odnośnie wcześniejszej kariery zawodowej - pytania były raczej "życiowe" typu: dlaczego poszedłem na studia, czy z perspektywy czasu jeśli mógłbym jeszcze raz zdecydować czy poszedłbym drugi raz na studia itd.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Heniek

Jak duże trzeba mieć doświadczenie?

okradziony były pracownik

Wieśniacka firma z zarządem oszustów i złodziei!!! Nikomu nie polecam tej firmy

Funia55
@okradziony były pracownik

Firma firmą ale w jaki sposób traktują pracowników to przechodzi ludzkie pojęcie,ni z gruszki ni z pietruszki wyrzucają pracownika bez słowa wytłumaczenia,po prostu ten karzełek jest bardzo nie wychowany i bardzo chamski,w bezczelny sposób podchodzi do pracowników.Karma już do niego pomału wraca.Ja także nie polecam Mżygłuda zwanego Wojtkiem!!!

Janek

Cześć dalej na produkcji Trzeb ręcznie przerzucac blachy czy robi to już robot tak jak można obejrzeć na (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Janek

Nie znam niestety odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie - ale może znajdzie się osoba, która Ci pomoże. A Twoja ciekawość wynika może z tego, iż chciałbyś podjąć pracę w firmie Bratex Dachy? Widziałam, że aktualnie szukają: Elektromechanika, Doradcy technicznego oraz Operatora automatycznego centrum obróbki blachy: https://pracodawcy.pracuj.pl/bratex-dachy-sp-z-o-o-s-k,27525 Spróbujesz aplikować na któreś z tych stanowisk, czy raczej nie są one zgodne z Twoimi uprawnieniami?

Witam czy są jakieś przyjęcia na produkcję?

Danuta
@Adam

Przejrzałam wiele stron z ogłoszeniami i niestety - nie znalazłam żadnej oferty pracy od Bratex Dachy. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują tam nowych pracowników. Zachęcam Cię do bezpośredniego kontaktu z firmą. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz dane kontaktowe: https://www.bratex.pl/kontakt/ A może któryś z pracowników tego przedsiębiorstwa podpowie nam, czy planowana jest w nim rekrutacja?

Marian

Panowie u was posiada jakiś pracownik czarnego Golfa V?

Luidzi

Idealnie może nie jest ale czy ktoś zna taką firmę? Dla chcących pracować to spoko praca.

Kamil

Jak wygląda praca w tym zakładzie ? Płace, atmosfera w pracy etc ?

Pati skad sie wzielas?

anna
@anonymous

o co ci chodzi

Patrycja

@w.p, czy to oznacza, że byłeś pracownikiem Bratex Dachy od samego początku jej funkcjonowania na rynku? Jeżeli tak, to jak mógłbyś opisać wszelkie zmiany które w niej zaszły na przestrzeni wszystkich lat Twojego zatrudnienia? Czy Twoja współpraca z tym pracodawcą była satysfakcjonująca? Proszę Cię o kilka słów na ten temat.

w.p

..znam tą firmę od samego początku jej istnienia.....nie wiem jak przez ostanie lata funkcjonuje widzę ,że w strukturach firmy zasiadają dzieci właściciela -może być tak jak piszecie ale za czasów jej założyciela czyli Janusza firma nabrała rozpędu z niczego czyli placu z budką zrobił wspaniały zakład i nawiązał współpracę z Szwedami...............

Patrycja

@anonymous, dla każdego pracownika na rozwojową pracę składają się różne czynniki. Może Ty wypowiedziałbyś się w kwestii, tego jakim pracodawcą powinien być Bratex Dachy, abyś uważał, że praca u niego jest rozwojowa? A może w Twoich oczach już jest? Proszę o kilka słów na ten temat.

Patrycja

@andrzej, czyli w jakimś stopniu praca w Bratex Dachy była dla Ciebie ważnym doświadczeniem. Wspominasz, że jednak nie była ona rozwojowa. Co pracodawca może zrobić by taką się stała? A w oparciu o jakie warunki zatrudnienia współpracowałeś z tym pracodawcą?

@Patrycja

Co musi być w pracy, żeby była rozwojowa?

Patrycja

@andrzej, co wpłynęło na Twoją opinię o pracodawcy jakim jest Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.? Na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Czy oprócz plusu jakim było terminowe wynagrodzenie, możesz wymienić jeszcze jakieś inne, które mogłyby być argumentem za rozpoczęciem współpracy z Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.?

andrzej
@Patrycja

Jedyne plusy to możliwość poznania produkcji w tej branży. Niestety nie znalazłem innych korzyści . Praca ogólnie mało rozwojowa. Zero decyzyjności. Narzucony sposób działania odgórnie.

Patrycja

@On, Twoja opinia o Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. nie jest pochlebna. Mógłbyś ją jednak rozwinąć, ponieważ jest niejasna dla osób, które interesują się tą firmą jako pracodawcą? Jak przedstawia się całokształt Twojego doświadczenia z Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.?

On

Dziadostwo.

Patrycja

@andrzej, więc chodzi głownie o atmosferę w firmie , między pracownikami? Co możesz powiedzieć w kwestii zatrudnia i wynagrodzenia ? Jesteś zadowolony?

andrzej
@Patrycja

Płacą w terminie ale to nie zmienia faktu, że firma nie jest dobrym pracodawcą. w każdym razie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. - Dębica

• Jak się pracuje w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.