Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

andrzej

Firma jak firma. Mam wrażenie, że pracownicy boją się podejmować własne decyzję w różnych sprawach. Faktycznie ludzie są dziwni. Nie wiem czy donoszą ale takie mam wrażenie, dodatkowo ten monitoring non stop:) Niestety na dłuższą metę nie polecam. Dobre na początek do przeszkolenia.

staszek

Firma dla korpo ludków. Nie zadawaj pytań, rób co ci mówimy. To trzeba lubieć:)

kop

Nie pracowałem w tej firmie ale długo byłem ich kooperantem. Solidni wykonawcy blachy dachowej. Do pracowników podchodzą surowo ale sprawiedliwie.

orinoger

A ja myślę, że to dobry pracodawca. Wprawdzie kokosów niema, ale wynagrodzenia płatne w terminie, a przepisów kodeksu pracy w miarę pilnują. Firma jest w niezłej kondycji, co jest zasługą Pana Krzysia.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
stażysta

Pracowałem w tej firmie 9mc (6 na stażu 3 na umowie którą musieli dać) Na 3-miesiecznej umowie po skonczeniu stażu kierownictwo robiło wszystko aby tyko samemu zrezygnować.To że mają cie tam za zwykłego smiecia dało się odczuć praktycznie codziennie. Na stażu również były obietnice że bedzie zarząd dopłacał do najniszej krajowej co miesiąc a dopłacił może ze 3 razy oczywiscie w sezonie wkacyjnym co było dużo roboty!

kooperant

A ja uważam że Bratex to firma z przyszłością. W ostatnim czasie uporządkowali swoje sprawy, między innymi dzięki dyrektorowi finansowemu. To prawda że żeby ogarnąć firmę trzeba się było pożegnać z częścią załogi. Niektórzy nie byli w stanie podołać swoim obowiązkom, a inni myśleli bardziej o swoich interesach niż o firmie. W każdym razie według mnie, idzie ku lepszemu. Słyszałem też, że firma zmieniła (i chwała Bogu) kancelarię prawną.

Nemo
@kooperant

Tak, w zupełności zgadzam się z opinią kooperanta (czyt. M. Mrzygłód) firma Bratex to firma z krótką przyszłością.

free men

I ja tam pracowałem kilka latek. Po odejściu poczułem się jak na wolności po odsiadce długiego wyroku. Nie polecam tej firmy - całkowity brak poszanowania dla pracowników, przekleństwa obelgi. Ten zwolniony z końcem roku to wyjątkowa kanalia w firmie mówią że wypalił się w donoszeniu i nie był im już potrzebny Teraz na fali jest lala co ją dyrektor pod kluczem we własnym gabinecie trzyma ale że drzwi zamknięte to nie wiadomo za co.Może za karę :-))))) Poza tym jest super, na wiosnę chce odejść co najmniej ośmiu z produkcji. Byle do wiosny. Pozdrowienia dla Załogi .

milano

A ja słyszałam dobre opinie o tej firmie, odkąd uporządkowali swoje sprawy w zeszłym roku.

Fedor
@milano

Milano, a ty słyszysz coś ze swojej złotej klatki?

znajomy

nie polecam, coraz więcej ofert pracy w takich samych pieniądzach a nawet lepszych - w tej firmie jest brak szacunku dla pracowników i to się nie zmieni bo to psychologiczne uwarunkowanie właścicieli. NIE POLECAM, SZKODA STRACONEGO CZASU. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

rysiek

Aha, czyli po prostu jest u nich teraz u nich dobra atmoasfera jak rozumiem? Dajcie znac jak wygląda praca konkretnie u nich w dziale, będę wdzięczny za pomoc, bo nie wiem czy to stanowisko jako przedstawiciel handlowy jest aktualne czy nie za bardzo?

gabriel wolf

zwolnili jednego z największych donosicieli ...nosił nosił i w końcu i jego wynieśli...wielu wcześniej zwolnionych przyjmie tą wiadomość z dużą satysfakcją ...nie warto pracodawcy robić dobrze bo wcześniej czy później zamieni cię na nowy model a tobie pozostaną tylko włosy w ustach

OLEG
@gabriel wolf

Ad gabriel wolf: Chodzi Ci o zwolnienie z biura czy któregoś pracowników produkcyjnych. Z biura wiem, że w kwietniu wykopali jedną laskę, której wydawało się że może wszystko (taka jedna blondyna). Ale ona i tak nie była na stałe w Bratexie, tylko z firmy zewnętrznej. Była naprawdę cienkim specjalistą, chociaż wydawało jej się że może wszystko dzięki układom z Mrzygłodami. Po jej odejściu atmosfera w firmie się poprawiła.

Mariano
@OLEG

czytam to i zrywam boki, bo akurat troche w tej firmie przezylem ale na szczescie ten koszmar dawno sie skonczyl, jesli chodzi o prace w bratexie to zadne uklady nie pomoga, wrecz zaszkodza, oni najlepiej sami siebie by pozwalniali jakby tylko mogli, zeby tam zakotwiczyc na dluzej trzeba tylko solidnie podpierd... do wlascicieli na kolegow, nie trzeba byc fachowcem w branzy wystarczy podstawowka hah szpiedzy z krainy deszczowcow na kierowniczych stanowiskach siedza, albo juz wylecieli z hukiem, najwiekszy pod koniec roku zakonzyl kariere

surej

no i wszedł program " praca dla młodych " więc stażyści będą wymieniani sukcesywnie na młodych wykształconych z małych miast i okolic, kolejna fala pracowników za friko ??? A co do zarobków w firmie, kto nie spróbuje ten nie wie, a kto spróbuje ten żałuje że spróbował, fakt robić gdzieś trzeba, ale ta firma to ostatnie miejsce na ziemi które bym polecał

fktir

learn, ty Yrektoeze Eneralny D i G widoczne tylko pod mikroskopem lub po litrze wódki co tu ściemniasz piszesz o rekrutacji i podwyżce równocześnie. Pewnie tylko po to by nieprzychylne prawdziwe komentarze o tej pożal się firmie zniknęły z ekranu. Kiepska metoda, wymyśl coś sensowniejszego Yrektorku

nemo
@fktir

Na początku roku były podwyżki norm na produkcji. To chyba o to chodzi...

Odszedłem

Próbować sił można...tylko praca tam to jak w ruletce. Oj mamią, mamią pięknymi słówkami, ale potem.......Boże chroń. Wpadasz w (usunięte przez administratora) Idziesz na jedno stanowisko, a po kilku dniach już jesteś na innym i to wcale nie na takim jakbyś chciał. Wyzysk totalny za marne pieniądze. Nie donosisz, to jesteś "be". Nie liżesz tyłka, to jesteś "be". A najgorzej to jak nagle wypadniesz z łask i to nie wiadomo za co, lecisz z firmy w ciągu paru minut. Przychodzą z dokumentem, wręczają i od razu za bramę i to biegiem. Ale bez obaw........zarząd zaraz Ci łatkę przypnie, no bo musi jakoś wytłumaczyć to nagłe zwolnienie. Oczywiście nie będzie to dobra opinia. Oni nikomu dobrej nie wystawiają. Ale co się dziwić ....sami takiej nie mają w obiegu. Nic dobrego o sobie nie słyszą to co mają o innych dobrze mówić. Ale przecież kiedyś wszyscy odpowiedzą za swoje czyny. Tylu królów było i tyranów...i co...przemineli. Dziś ich już nie ma, a tam gdzie są, to się tłumaczą, oj tłumaczą, albo i może już i rogi i kopyta mają.....

greco colino

ghek - a czego tu można zazdrościć ? wizyt u doktora na LP6 ? Skarbówki na głowie ? Czy niechęci całkiem sporej rzeszy osób , które głośno mówią o firmie i nie są to jakoś opinie pochlebne.Dębica mała, a ludzie nie lubią chamstwa i drobnomieszczaństwa, nie lubią wyzysku i pogardy.Oni ci nie zazdroszczą, naprawdę nie ma czego.Oni się nie zgadzają na takie traktowanie i mają do tego prawo.

rzyczliwy

Najciekawsze w tej firmie jest to,że mimo że pozwalniali prawie wszystkich kierowników i wielu pracowników umysłowych to i tak nie tych co trzeba , macie panowie wśród pracowników ludzi którzy opowiadają o was takie rzeczy że nie jeden brukowiec by zapłacił.Wyciągają sprawy prywatne, obyczajowe i jeszcze nie wiadomo jakie ,a wy im za to płacicie. Macie bo pracują !!! Macie i takich co pomniejszają wasz majątek wynosząc to i owo i to już na skale prawie hurtową. Macie bo pracują !!! Nawet macie to nagrane na kamerach przemyslowych, albo mieliście...ale kto by to oglądał. POGUBILIŚCIE SIĘ w tej reorganizacji firmy, a szkoda bo to był kiedyś całkiem fajny rodzinny biznes.To co pierwsze pokolenie zbudowało drugie zrujnuje, ot, takie życie.

gość

Zgadzam się z tym standardowym podejściem -ghek. Tylko trochę pomyliłeś standardy. Widać kolego, że zaczynałeś nisko i cholernie zazdrościłeś tym co coś osiągnęli. A do tego nie mogłeś się doczekać aby móc szmacić innych. Jeśli chodzi o założycieli bratexu. No cóż......są wśród nas tacy co pamiętają kto na tym terenie zaczął pierwszy i dlaczego powstał Regamet. Pewno dziś właściciel Regametu cieszy się, że początki dawno minęły i na pewno pamięta kto niszczył mu reklamy. Jemu się też udało. A Bratex porządną firmą chyba od słowa pożądać, bo stamtąd nie jedna kobitka musiała dzięki pożądaniu uciekać. A utrzymuje się na rynku. Pewnie :), w końcu robole na minimalnej i stażyści świetnie wpływają na uzyskiwanie dobrego zysku. Szkoda tylko, że wschodnie krańce podupadły. Czyżby potomkowie nie mieli takich umiejętności jak założyciele.........

kiu

Ty też pasles _no ico?do niczego nie doszedles a może nie pasles i też nie doszedles.Oni na to zapracowali od kilkudziesięciu lat Nie Tobie rozliczać. Przecież Ty też mogłeś stworzyć taką firmę,chłopie kto Ci bronił?nie zazdrość. nic nie ma za darmo.

kiu

Luiza

Tak potwierdzam to hieny wielcy Biznesmeni w Jażwinach krowy paśli, ludzi ktorzy im stawiali firme juz dawno zwolinili lub sami odeszli, maja swoich przydupasów ktorzy za falszke blache niesli by do Przemysla to cały Bratex

Zostaw merytoryczną opinię o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. - Dębica

• Jak się pracuje w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.