Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Marcin Nowy wpis

Witam. Wiadomo coś kiedy przyjęcia na produkcję nowych kandydatów?

Nowy wpis

@Marcin

Dzień dobry, obecnie nie zatrudniamy na stanowiska produkcyjne i na ten moment nie wiadomo kiedy ruszy rekrutacja. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

CW Nowy wpis
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Dzień dobry, nawiązując jeszcze do naborów na produkcje, firma nie zamierza się powiększać przypadkiem? Trzeba czekać na rotacje? od maja potrzebuje zatrudnienia i nie wiem po prostu czy czekać

Nowy wpis

@CW

Dzień dobry, obecnie obsadzone są wszystkie stanowiska produkcyjne. Rekrutacja uzależniona jest od zapotrzebowania i na ten moment nie planujemy nowych zatrudnień. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

RE

Dzień dobry, jak jest teraz dostępna ta oferta dla pracownika sprzątającego hale to zostało w nią wpisane to, że należy być elastycznym w wykonywaniu różnych zadań. O jakie jeszcze dodatkowe może chodzić poza zamieszczonym opisem?

@RE

Dzień dobry, rekrutacja na to stanowisko została zakończona w ubiegły piątek i udało się znaleźć odpowiedniego Kandydata. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Stomilorz

Kiedy jakieś najbliższe przyjęcia na produkcję? Przesłałem swoje cv ale bez odzewu i zainteresowania z państwa strony

@Stomilorz

Obecnie poszukujemy jednej osoby na stanowisko produkcyjne. W momencie rozpoczęcia rekrutacji na szerszą skalę zamieścimy ofertę na portalu Pracuj.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Dzień Dobry. Kiedy jakieś najbliższe przyjęcia na stanowiska produkcyjne? Pozdrawiam!

@Tomek

Dzień dobry, zrobiłam rozeznanie i będziemy poszukiwać Pracownika na takie stanowisko. :) Zachęcam do przesłania CV na adres: cv339@bratex.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Jedną osobę?

@Tomek

Tak, na ten moment jedną osobę.

TK

Aktualne??

@TK

Tak, aktualne. Zachęcamy do aplikowania :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Jack

@Pracodawca super fajny kontakt z firmą . Polecam czekam aż wznowią państwo przyjęcia będę aplikował

TK
@Jack

Witam, zdradzi Pan przy tym o przyjęcia na które stanowiska w zasadzie chodzi? teraz wciąż widzę tylko omawiana już wcześniej ofertę dla pracownika sprzątającego. Czy były jeszcze inne prace, które przeoczyłem?

Jack

@Pracodawca mam pytanie jeśli ktoś jest na wypowiedzeniu umowy w innej firmie chciałby u was pracować i ma okres wypowiedzenia przykładowo miesiąc czekacie na takiego pracownika czy preferują państwo kogoś z tkz wolnej stopy?

@Jack

Dzień dobry, nie ma przeciwskazań do podpisania umowy w takiej sytuacji i rozpoczęcia pracy. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Dzień Dobry dodzwoniłem się dzisiaj do starszej Pani kadrowej i powiedziała że są aktualnie przyjęcia ns produkcję. Na jaki adres e-mail mogę wysłać CV? Czy faktycznie przyjęcia są?

@Tomek

Dzień dobry, prawdopodobnie doszło do nieporozumienia. Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

A wiadomo coś kiedy będą najbliższe rekrutację?

@Tomek

Na daną chwilę nie znamy terminu wznowienia rekrutacji do Działu Produkcji. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Sk

Spoko firma . Z tego co czytam będę aplikował może sie uda

LF
@Sk

Siemka, aplikujesz na to ogłoszenie na sprzątanie hali produkcyjnej, o której ostatnio tu piszą? Jeśli tak to dasz znać jak okres próbny wyglądał i czy jest jakoś ciężko, skoro raczej mężczyzn tam preferują?

Dzień Dobry. Czy na chwilę obecną jest możliwość jeszcze zatrudnienia się na stanowiska produkcyjne? Czy rekrutację już zamknięte. Pozdrawiam!

@Tomek

Rekrutacja na stanowiska produkcyjne trwa i można przesyłać swoje aplikacje. CV proszę kierować na adres: cv339@bratex.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Po przesłaniu cv jaki czas oczekiwania na jakiś odzew mniej więcej??

Aplikacje są przeglądane i rozpatrywane na bieżąco. Pozdrawiam, Zespół BRATEX

XH
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Dzień dobry, co w przypadku otrzymania negatywnego feedbacku? Czy możliwe jest by aplikować ponownie? Trzeba odczekać wyznaczony okres czasu?

@XH

Dzień dobry, często w odpowiedzi na zamieszczoną ofertę pracy zgłasza się wielu interesujących Kandydatów, a obsadzane jest tylko jedno stanowisko. Jak najbardziej przy kolejnej rekrutacji można aplikować ponownie i wysłać swoje CV. :) Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Chętny kandydat

Dzień Dobry. Czy ogłoszenia na stanowiska produkcyjne są gdzieś umieszczane z państwa strony? Pozdrawiam.

@Chętny kandydat

Ogłoszenia publikujemy najczęściej w serwisie Pracuj.pl Obecnie zbieramy tam aplikacje na stanowisko Pracownik Sprzątający. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Niedawno potrzebowali państwo pracowników na produkcję z tego co widzę po wpisach ale na pracuj.pl nie widziałem nigdzie ogłoszenia (pracownik produkcji) Wiec jak to jest?

@Chętny kandydat

Rekrutacja na to stanowisko została zakończona 16 lutego. Na ten moment na Pracuj.pl mamy opublikowaną ofertę pracy "Pracownik sprzątający - hala produkcyjna i prace zewnętrzne". Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Dobrze rozumiem. Ale jak Państwo potrzebowali pracowników na produkcję to ogłoszenia na pracuj.pl nie było więc dlaczego państwo piszą że tam się państwo ogłaszali odnośnie tego ogłoszenia pracy?

@Chętny kandydat

Informowaliśmy wyżej, że ogłoszenia publikujemy najczęściej w tym serwisie i wspomnieliśmy jaka oferta pracy jest tam obecnie opublikowana. Rekrutacje na stanowiska produkcyjne również były tam zamieszczane, jednak nie zawsze jest taka potrzeba (często Kandydaci sami wysyłają do nas CV na adres cv339@bratex.pl). Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Bogdan

Czy rekrutacja na stanowiska produkcyjne aktualna?

@Bogdan

Tak, prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne. CV można przesyłać na adres: cv339@bratex.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Wysłałem cv. Jaki czas oczekiwania na kontakt z państwa strony?

Bogdan

Jakieś duże wymagania z państwa strony?

@Bogdan

Otrzymałam informację, że rekrutacja na stanowiska produkcyjne została w dniu dzisiejszym zakończona i udało się wybrać Kandydatów. Na ten moment poszukujemy osoby do utrzymania czystości w budynkach oraz w ich otoczeniu (preferowani mężczyźni). Do zakresu obowiązków Pracownika należeć będzie wykonywanie cięższych prac na terenie zakładu oraz dbałość i dokładność w powierzanych obowiązkach. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

HX
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Witam serdecznie, czy można się dowiedzieć dlaczego to mężczyźni są preferowani do utrzymywania tej czystości wokół budynków? To za ciężka praca dla kobiet? Co konkretnie się wykonuje? Coś się dźwiga?

@HX

Określiliśmy swoje preferencje, aby na wstępie zaznaczyć poziom trudności wykonywanej pracy, jednak aplikować mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć sprzątanie powierzchni hali produkcyjnej, maszyn, a także utrzymanie czystości wokół zakładu. Prace (głównie te zewnętrzne) wiążą się z dźwiganiem cięższych sprzętów dlatego ważny jest brak przeciwskazań do pracy fizycznej. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Danuta
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Dzień dobry, w tej omawianej ofercie zastanawia mnie fraza związana z dobrym wynagrodzeniem. czy w jego skład wchodzi coś jeszcze oprócz samej podstawy?

@Danuta

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia przedstawiane są Kandydatom podczas rozmowy rekrutacyjnej. Oferowane wynagrodzenie na tym stanowisku rozpoczyna się od kwoty 3.500 PLN netto. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Ciekawy

@Pracodawca będą jakieś informacje dotyczące ponownych przyjęć na stanowiska produkcyjne chciałem złożyc CV . Słyszałem dużo dobrego o tej firmie

@Ciekawy

Bardzo miło nam to słyszeć :) Na ten moment rekrutacja na stanowiska produkcyjne została zakończona, jednak nie wykluczone, że w niedługim czasie pojawią się otwarte stanowiska. Polecam przesłać nam swoje CV - w sytuacji wznowienia rekrutacji będziemy przeglądać nadesłane zgłoszenia (cv339@bratex.pl). Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

KT

Cześć, oferta dla koordynatora logistyki jeszcze dziś będzie dostępna, liczę na wasze opinie względem samej pracy, bo może będę aplikować. podkreślana jest umiejętność pracy w grupie. Zastanawiam się jak dużej i jakie relacje w niej występują? ciekawi mnie opis przykładowego dnia, jaką mają tu kulturę pracy?

StomiloRZ

Witam. Szukam innej pracy niż tej wymienionej w nicku. Czy prowadzą Państwo rekrutację na dział produkcji ?

@StomiloRZ

Tak, obecnie prowadzimy rekrutację w Dziale Produkcji. CV można przesyłać na adres: cv339@bratex.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Chętna

Dobrze prowadzą Państwo rekrutacje na stanowiska produkcyjne ale rekrutujecie Państwo samych facetów czy kobieta też ma możliwość załapania się na rozmowę i być może na przyjęcie do pracy. Jeżeli chodzi o stanowisko produkcyjne.

@Chętna

Na stanowiskach produkcyjnych zatrudnieni są u nas mężczyźni oraz kobiety. W tym momencie prowadzimy rekrutację w Dziale Produkcji, a CV można przesyłać na adres: cv339@bratex.pl (niezależnie od płci). Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Ciekawe

Witam czy są przyjęcia na produkcję?

@Ciekawe

Tak, w tym momencie prowadzimy rekrutacje na stanowiska produkcyjne. Aplikacje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres cv339@bratex.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Chętna

Czy na chwilę obecną jest możliwość zatrudnienia się? Kiedy najbliższe rekrutację jeżeli chodzi o kobiety?

@Chętna

Na ten moment prowadzimy rekrutację na stanowisko Koordynator logistyki. Zachęcamy do aplikowania poprzez serwis Pracuj.pl Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

Chętna

Czy w firmie bratex pracują kobiety na stanowiskach produkcyjnych?

Tak, zatrudniamy kobiety na takich stanowiskach. Pozdrawiamy, Zespół BRATEX

UE

Przyuczenie jest w końcu możliwe czy nie? zaciekawił mnie brak odpowiedzi na jedno zapytanie w tej kwestii. Mnie zainteresowała ta oferta dla specjalisty ds. księgowości. Wymagania spełniam, niestety oferta od prawie tygodnia jest już wygasła. Proszę o informacje czy nabory będą jeszcze wznawiane? I jaka jest atmosfera na dziale tak przy okazji?

@UE

Nie mamy obecnie informacji o wznowieniu oferty. Prosimy obserwować ogłoszenia i zaaplikować, gdy będziemy prowadzić aplikację.

Adka
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Ta oferta to już chyba nie wróci? A ile okres próbny trwa? Widzę także, że widnieje oferta dla grafika komputerowego. W tym przypadku w jaki sposób prowadzona jest rekrutacja? Czy był ktoś na rozmowie i mógłby ją opisać?

Katarzyna

Dzień dobry, poszukuję pracy administracyjno biurowej lub jako pomoc w księgowości do przyuczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. - Dębica

• Jak się pracuje w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.