Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Przyuczenie jest w końcu możliwe czy nie? zaciekawił mnie brak odpowiedzi na jedno zapytanie w tej kwestii. Mnie zainteresowała ta oferta dla specjalisty ds. księgowości. Wymagania spełniam, niestety oferta od prawie tygodnia jest już wygasła. Proszę o informacje czy nabory będą jeszcze wznawiane? I jaka jest atmosfera na dziale tak przy okazji?

Nie mamy obecnie informacji o wznowieniu oferty. Prosimy obserwować ogłoszenia i zaaplikować, gdy będziemy prowadzić aplikację.

Adka
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Ta oferta to już chyba nie wróci? A ile okres próbny trwa? Widzę także, że widnieje oferta dla grafika komputerowego. W tym przypadku w jaki sposób prowadzona jest rekrutacja? Czy był ktoś na rozmowie i mógłby ją opisać?

Katarzyna

Dzień dobry, poszukuję pracy administracyjno biurowej lub jako pomoc w księgowości do przyuczenia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Magda

Dzień dobry. Szukam pracy w administracji biurowej , sekretariacie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie . @Pracodawca Cz posiadają państwo wolne wakaty na w/w stanowisko ? Dziękuję za odpowiedź.

@Magda

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na powyższe stanowiska. Pozdrawiamy

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Monika Kwasny

Dzień dobry, Przejeżdżałam dzisiaj rowerem koło firmy BRATEX i jestem pod wrażeniem- firma się pieknie rozwija i widać kolejne inwestycje. Serdecznie gratuluje właścicielom, osobom zarządzającym oraz wszystkim pracownikom- to wielkie sukces i ciężka praca:) bardzo się cieszę i az milo było popatrzeć, życzę powodzenia dla Wszystkich !!!!!!

Wszystko super
@Monika Kwasny

Przejdź się kawałek dalej zobaczysz nowy budynek konkurencji. Właściciele helikopterem do firmy przylatują, to dopiero jest ciś ????

QWERTY
@Wszystko super

Helikoptera jeszcze nie przyszło mi widzieć ale skoro poprzednia Pani pisała o tym całym rozwoju jeszcze na początki lipca to w czym konkretnie on się przejawiał? Podacie przykłady? I do dziś jak sytuacja wygląda? w cos jeszcze inwestowano? Warunki pracy się zmieniły?

Solid

Nie polecam Sprzedaja blachę która po 2 tygodniach zaczęła rdzewieć Gwarancji nie uwzględniają Napisali ze to zjawisko korozji powierzchniowej (usunięte przez administratora)

@Solid

Nie wszystko jest takie oczywiste i skoro reklamacja nie została uznana to znaczy że pochylono się nad tematem i jednak wystąpiły okoliczności które nie obciążały firmy, a odrzucenie reklamacji zostało uargumentowane.

Szukam pracy w mieście Dębica. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3300 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Pablo

Witam, mam pytanie ile mogę zarobić jako pracownik fizyczny i czy są jakieś benefity ?

Hubert

Organizacja w biurze na firmie dno, druga notka to działalność gospodarcza którą musisz założyć aby coś więcej zarobić Nie polecam

@Hubert

Z Pańskiego komentarza wynika, że Nasza Spółka przez ponad trzydzieści lat nic zrobiła w kwestii organizacji pracy w biurze i że Jej obroty oraz wielkość wskazują na przypadek z wszechświata. Ciężko Nam spojrzeć na Pana komentarz choćby przez dozę obiektywizmu. Pracują z Nami mądre i wykwalifikowane osoby, niektórzy nawet 25 lat. Kłopot z akceptacją tego jaka jest Nasza spółka sprawia, że najwidoczniej nie pasuje Pan do Naszego zespołu, o którym wypowiadamy się z dumą. Nasza Spółka nie wywiera nacisku na kogokolwiek w kwestii zatrudnienia i nie podpisuje się z Nią cyrografu, z którego nie można się wycofać. Przecież istnieje wiele niewykorzystanych możliwości i nie chcemy aby marnował Pan Swój nieoceniony potencjał na pracę w firmie, która Panu nie odpowiada.

Prawda
@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

I po co takie głupoty wypisywać szanowna firmo? Obroty, rozwój oraz czas funkcjonowania na rynku nijak mają się do tego, że polityka firmy to umowa na najniższa krajową i działalność gospodarcza. Wybór dajecie taki, że jeśli ktoś chce zarabiać więcej to bierze działalność. A tak a propo... Dlaczego skasowane są komentarze które w nieprzychylny sposób opisywały pracę pani menadżer?

@Prawda

Sugerujemy wyłączenie telefonu w pracy aby nie czytać głupot. Nasza Spółka nie pozwoli na ubliżanie komukolwiek z załogi, a tym bardziej tak przewiduje regulamin serwisu.

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

„Nasza Spółka przez ponad trzydzieści lat nic zrobiła w kwestii organizacji pracy w biurze i że Jej obroty oraz wielkość wskazują na przypadek z wszechświata.” Dzieje się tak dzięki dobremu zarządzaniu Pana Maćka, ciężkiej pracy załogi. Nie ma Pani żadnego wkładu w ten sukces (poza jednym wkładem), a wręcz przeciwnie znana jest pani jako osoba, która nie sprzyja dobrej atmosferze czy to w biurze czy to na produkcji czy jak widać w internecie.

@Prawda

Panie i Panowie, wstyd i hańba, że pracujecie w firmie Bratex Dachy Mrzygłód. Typem tchórza wypowiadacie się anonimowo o innych współpracownikach naruszając Ich dobre imię. Tak nie można robić! Czy chcecie poznać zakres obowiązków Pani od Facebooka? Zapraszam do mnie, zorganizuję wszystko, przedstawię wymagany zakres wiedzy i sprawdzimy na forum w sali wykładowej czy poradzicie sobie i czy możecie zajmować równoległe stanowisko. Czy wiecie, że mamy ponad tysiąc Partnerów handlowych do których musimy dostarczyć materiały marketingowe, wcześniej je wyprodukować, a jeszcze wcześniej dopracować projekt z Agencją co trwa tygodniami? Czy ktoś z Was wie, że promocja firmy na Facebook, (usunięte przez administratora) Google, Instagram, pozycjonowanie serwisu, budowanie wizerunku przez obecność artykułów w różnych miejscach to niekończąca się praca, bo Internet pochłania wszystko i szybko zapomina? Czy ktoś uważa, że Pani od Facebooka nieprzychylnie wypowiada się o pracownikach produkcji? Usłyszeliście to na własne uszy czy usłyszeliście „pewny przekaz od kolegi”? Czy ktoś uważa, że w firmowych biurach tylko pije się kawę? A skąd biorą się zlecenia produkcyjne na maszynach, organizacja dostaw, spinanie tematów i rozwiązywanie niekończących się zagadek związanych z prośbami Partnerów handlowych? Jak myślicie, kto to wykonuje, komputer? Skąd bierze się towar do produkcji, materiały, palety, wyposażenie stanowisk? Jakim cudem powstają nowe produkty, przyjeżdżają nowe skomplikowane maszyny? Jak myślicie, kupujemy te rzeczy na AliExpress?

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Dlaczego nikt nie podejdzie do mnie z niedającym mu spać pytaniem zaraz o 6ej rano gdy wchodzę na płytę produkcyjną albo nie umówi się ze mną na spotkanie? Czy ktoś z Tych tutaj Twórców Komentarzy nie ma własnej godności lub choćby lustra w domu? Dlaczego kompromitujecie się i nie potraficie rozmawiać twarzą w twarz, a tylko anonimowo wrzucać denne komentarze? Czy macie problem z wysłowieniem się? Obawiacie się konfrontacji, tego że Wasze uszkodzone ego czy brak kompetencji zostałyby zbombardowane argumentami na które nie bylibyście w stanie otworzyć ust? Czy Wy myślicie, że ja nic wiem o tym co się w firmie dzieje i co kto robi? Czy wiecie, że na tym portalu i we wiadomościach z Fb pojawiają się opinie i kompromitujące zdjęcia także o Was? Są pisane przez kolegów, dziewczyny, żony lub kochanki i są bezpowrotnie usuwane, światło dzienne ich nie dosięga. Czy wiecie co sobie o Was myślę, gdy codziennie rano Was widzę? Myślę, że nawet nie mogę Wam o tym powiedzieć, bo przede wszystkim to nie moja sprawa i nie znam Was, jakie macie problemy życiowe, co robicie po pracy. Wszystkie posty, wszystkie komentarze, wszystko co narusza dobre imię Spółki i ludzi tu pracujących trafia do mnie bo jestem jedynym CEO w tej firmie i tak pozostanie. To dzięki temu możemy wszyscy szybko reagować na wszelkie zmiany i dzięki temu, że mamy zespół złożony z bardzo dobrych współpracowników.

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Jednego jednak nie wiem, co Wy Twórcy Komentarzy robicie w tym zespole? Ktoś zabłądził idąc Przemysłową. Czy naprawdę chce się Wam codziennie zakładać maskę przekraczając bramę firmy? Jak można być tak fałszywym, tak obłudnym, tak bezczelnym i takim społecznie nijakim? Czy naprawdę nie macie grama poczucia własnej wartości i nadal pracujecie w firmie, na którą publicznie nadajecie jednocześnie stojąc w kolejce po „pasek z wypłaty”? Dlaczego nie zmienicie miejsca pracy, czy ktoś zmusił Was do podpisania umowy o pracę? Gdybym stał z Wami Twórcy Komentarzy w tych samych szeregach, to nikt z Partnerów biznesowych by nam nie zaufał, ponieważ ryba psuje się od głowy. Nie mielibyście wtedy pracy w tej firmie, pracowalibyście najprawdopodobniej w innych warunkach na płycie produkcyjnej, w innej szatni, w innej stołówce i z innym szefem, który liczy Wam to, że o 14:01 wychodzicie przez bramę.

@Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.

Co Wy myślicie, że firma to organizacja charytatywna? Spółka posiada comiesięczne zobowiązania, choćby Waszą wypłatę i musimy na to zarobić zyskiem, nie obrotem. Musimy zarobić na inwestycje bez których nie mielibyście przyjemnego miejsca pracy tak czystego jak hala spożywcza, nie pracowalibyście w firmie którą każdy zwiedzający chwali. Firma jest zarządzania z dużym naciskiem na dyscyplinę finansową, zarządzania i kultury sprzedaży. Jeśli ktokolwiek z Was ma coś mądrego do powiedzenia, to proszę do mnie osobiście, a nie próbować robić z siebie gwiazdę Internetu, tylko że anonimową. Wszystko co napiszecie zostanie przeczytane, ktoś się uśmiechnie i zalajkuje, ktoś inny powie „co za gość”, a firma nadal będzie się rozwijać i osoby, które tutaj próbujecie obsmarować nadal będą w niej pracować. Nie będę tutaj odpowiadał na żadne komentarze, nie będę zniżał swojej godności osobistej do Waszego poziomu Twórcy Komentarzy. Na Waszym miejscu spaliłbym się ze wstydu i zakopał pod ziemię, wiedząc że Wasz szef, który podpisał Waszą umowę o pracę, który codziennie pracuje dłużej niż którykolwiek z Was, który patrzy na Wasz codziennie, mówi „dzień dobry” a nawet rozmawia z Wami, ma wiedzę o tym co piszecie na tym portalu. Dyrektor Generalny (usunięte przez administratora) Mrzygłód

XYZ

Pracodawca bardzo dobrze dba o swoich pracowników by się nie pochorowali. Z dnia na dzień coraz mniejsza temperatura. Ludzie chodzą w swoich ubraniach pod ubraniami firmowymi nie dziw jak jest nieraz poniżej 14°C. Plus ciągle chodzą nawiewy zimnego powietrza gdzie znów w lecie uświadczy jedynie krótki czas na pierwszych zmianach.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.?

Niedojrzały

Atmosfera jak w komentarzach tylko bierz przez pół to co ludzie piszą. Jeden pisze, bo mu złe, a inny pisze, bo go mercedes boli.

Teresa
@Niedojrzały

Cięzko mi odróżnić i brac to przez pół, bo jeszcze tu nie pracuje :P Dasz znać konkretnie co z tą atmosferą? :) Twoim zdaniem? Chodzi mi głównie o produkcję

Paweł M

Nie polecam blachy aluminiowej firmy Bratex na budowle na których śnieg możne być problemem. Przy kącie pochylenia połaci dachowej 41 st. śnieg ani myśli się usunąć i to niezależnie od warunków atmosferycznych. Będzie zalegać do końca aż się stopi. Blacha jest mało odporna na chodzenie a powłoka lakiernicza niezwykle wrażliwa na uszkodzenia i zadrapania.

Emilia

Widzę sporo opini ale mało konkretów. Kilka negatywnych odnośnie złego traktowania pracownika. Jak wyglada praca że strony pracownika biurowego? Potrzeba obecnie kogoś do księgowości? Jakie są godziny pracy biura? Szukam pracy na tym stanowisku

Bolek

Chyba najgorsze miejsce pracy w Dębicy i okolicach. Praca za (usunięte przez administratora) pieniądze chcą by robić na coraz więcej maszynach a wypłata stoi w miejscu. Chcą by (usunięte przez administratora) ale nie pomyślą o odpowiednim wynagrodzeniu pracownika tylko kąbinowanie z umowami. Jak dalej tak będzie to nikt nie będzie chciał tu robić. Porażka

Bolek
@Bolek

Dokładnie szkolić chcą by się na więcej maszyn robić jak najwięcej bo dużo zleceń a pieniędzy nic niepodniosą tylko jeszcze odbiorą. Żeby wszyscy się zebrali i jakiś strajk zrobili może by coś pomogło choć i tak oni zawsze coś wykąbinują by z czegoś uciąć. Tragedia wykorzystywanie i (usunięte przez administratora)pracownika.

niezadowlony
@Bolek

uwierz mi ze sa jeszcze gorsze,

paw
@Bolek

pomyśl o strajku w Warszawie albo sam zacznij prowadzić biznes w Polsce.

Sergiusz

Najlepiej tak jak wyżej pisano zwalniać się składać wypowiedzenia w Dębicy i okolicach można znaleźć dużo lepsze oferty pracy. Może wreszcie przejrzą na oczy jak zacznie brakować pracowników a zacznie się masa roboty. Myślą że przyjmą nowych szybko wyszkolą i będą się śmiać z tych co pracowali tu dłuższy czas. A jak pokazują ostatnie czasy nowy pracownik przychodzi porobi chwilkę i odchodzi bo przegląda na oczy jak tu na serio jest. Przejrzą że taka praca jaką tutaj robią w stosunku do wynagrodzenia nie idzie w parze. I niech dokładają coraz więcej obowiązków odciążając innych to napewno nie będzie pomyłek. Napewno nowy pracownik będzie tak zapierdzielał ja pracownik który ma już doswiatczenia gdy nastanie sezon .

idzie
@Sergiusz

Weź się dziadu do roboty

@idzie

Jak widać jeszcze chyba pracuje, chociaż widząc tę opinię jego to nie wiem czy nie robi czegoś wbrew sobie? :(

paw
@Sergiusz

Nie miej pretensji do ludzi, którzy jakoś próbują prowadzić biznes w Polsce tylko do państwa, które swoją działalnością sprawia, że polski system podatkowo-fiskalny jest najgorszy w Europie i jeden z najgorszych na świecie. Zacznijcie myśleć, bo gwarantuje wam, że Niemiec czy Anglik nie poradziliby sobie w Polsce

Luizaa

Czy w Bratex Dachy przyjmują kobiety do pracy na produkcję .

Kitss
@Luizaa

Nie, same chłopy

@Kitss

Jest za ciężko? Jak konkretnie praca tam na produkcji wygląda w takim razie?

@Edyta

Panie przyjmują na produkcji raczej do sekcji utrzymania czystości.

@..

Rozumiem, ale zastanawiam się jaki orzech do zgryzienia tu Panowie mają podczas pracy. Czym się zajmują na tej produkcji tak konkretnie? I kiedy tu się sprząta?

Bol0

Przestrzegam przed tym zakładem - na szczęście część pracowników otworzyła szeroko oczy na coniektore osoby i niedługo kierownik będzie musiał jakimś cudem z dwóch zmian ulepić jedną, brak profesjonalizmu, zarządzanie dno

Alicja
@Bol0

No fajne hasełka. A konkrety? Nie wiadomo z czym masz problem

Mwz
@Alicja

Cały zakład to jeden wielki problem. Złe traktowanie pracowników. Chcą by na coraz więcej maszynach robili szkolili się pamiętali a wynagrodzenie stoi. Za chwilę to to będzie (usunięte przez administratora).

@Mwz

Ej to słabo. :/ A gdybyście np., sprawili, że maszyny tak po prostu wezmą i staną, to może wtedy wynagrodzenie ruszy? ;p Był tu kiedykolwiek jakiś strajk może?

Jak długo trwa proces awansu w Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.?

Jeśli nie masz znajomości jedynym awansem na dziale produkcji to awans pomiędzy maszynami, nowymi stanowiskami.

Mirosław

Prezesik co chwilę nowe Mercedesy, a na podwyżki nie ma

Teresa
@Mirosław

A rozmawialiście z nim o podwyżkach?

Rąbek Zatrzaskowy

Nowa ofiara przyjęta do biura :) Będzie telenowela.

Renata
@Rąbek Zatrzaskowy

dlaczego w ten sposób piszesz o nowym pracowniku? nieładnie... chciałam zanosić CV, no ale skoro stanowisko objęte to dam sobie spokój.

sfh
@Rąbek Zatrzaskowy

Może zajmij się sobą

Zostaw merytoryczną opinię o Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. - Dębica

• Jak się pracuje w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.