Opinie o KM Invest Group Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KM Invest Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KM Invest Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KM Invest Group Sp. z o.o. w Katowice

Wanganmidnight

Wyplaty zawsze z opoznieniem, kasa do reki, skladki od najbnizszej, obcinaja bezpodstawie wyplaty. nie polecam

Oki
@xxx

Ale koniec końców wszystko zostaje wypłacone nawet mimo tych opóźnień? 3k premii to sporo, tylko powiedz z ilu miesięcy nazbierana jest wtedy ta premia. Wszyscy pracownicy czekają za swoimi pieniędzmi czy może są etaty, które dostają kasę na czas?

Km

@Florian

Ludzie otrzymują na rozmowie o pracę informacje, że będzie umowa na pół etatu, a najlepiej, to jakby w ogóle nic nie podpisywali, a kasa była do ręki, i im to odpowiada na tyle, by wyjechać na robotę? Możesz to wyjaśnić, dlaczego ktokolwiek miałby się na to decydować na takie rzekomo warunki zatrudnienia i jakimi stawkami ta firma kusi?

Ta firma to jedna wielka porażka, jeśli chcecie się tam zatrudnić to robicie największy błąd w życiu i jedyne co to cofnięcie się w rozwoju + ucierpicie tam psychicznie. Firma to porażka z takiego powodu, że nie szanują swoich pracowników. Wypłaty nigdy nie zobaczycie w terminie, na umowie miałem napisane jasno i wyraźnie, że wypłata raz w miesiącu do 10-tego dnia miesiąca. Wypłata tak naprawdę była wypłacana pod stołem w ratach pierwsza rata między 10 a 20 a druga po 20. O premiach nie wspomnę za każdym razem jakieś wymówki do wypłacenia a jak już łaskawie wypłacą to 2,3,4 miesiące za późno. Wymagają wszystkiego i żeby robić wszystko szybko dokładnie i jak najwiecej a wypłata mizerna do tego w ratach i nigdy w terminie także śmiech na sali. Szefowie zresztą nawet nie znają swoich pracowników i nawet po roku czasu potrafią przyjść i zapytać jak masz na imię…. Dla mnie to jeden wielki żart i omijajcie tych (usunięte przez administratora) ogromnym łukiem… Plus jeśli upominasz się o to, co sobie wypracowałeś, to jesteś im nie „na rękę” i znajdą na Ciebie nawet kłamstwo byle was zwolnić bo przecież na „wasze miejsce stoją i w kolejce się biją” Wielcy przedsiębiorcy a jedyne o czym myślą to jakie kolejne nowe auto skonfigurować i jaką nową bluzkę od LV sobie kupić a pracownicy to niech pracują za darmo i oni nie mają swoich wydatków i swojego życia… Także jeszcze raz wspomnę unikać całej tej firmy i dwóch „szefów” Nie pozdrawiam ich „T” i nie dajcie się złapać na ich (usunięte przez administratora) hej.

TED

Ja na 150 osób które zatrudniają są 2-3 niezadowolone bo tylko trzy osoby tu pisze i hejtuja to myśle ze to raczej dobra firma

Annn

Postanowiłam napisać kilka słów , praca dla KM to naprawdę przyjemność. Nie tylko wykonujemy interesujące zadania, ale również czujemy się docenieni i ważni w tym, co robimy. To miejsce, gdzie pozytywna atmosfera naprawdę sprawia, że każdy dzień jest udany. Jesteśmy nie tylko zespołem, ale również rodziną. Jeśli macie okazję pracować dla takiego pracodawcy, to naprawdę warto! Dołączcie do naszej wspaniałej ekipy, gdzie praca staje się pasją, a codzienne wyzwania to tylko kolejna okazja do rozwijania się.Pozdrawiam wszystkie pozytywne osoby

Ewela
@Annn

To jak tu ludzi doceniają, możesz napisać? Jest lepsza kasa dla bardziej zaangażowanych? Czy bardziej chodzi o jakieś słowne pochwały itp?

Ktoś wie coś o firmie i o pracy tutaj? Mnie interesuje praca dla pracownika myjni. Ciekawa jestem kasy, bo lata temu w necie dawali 2000 - 4000 zł brutto. A obecnie? Jakie teraz są widełki płacowe na początek na etacie na UoP? Napisali, że jest system premiowy, ale nie napisali, za co są te premie. Czy ktoś wie, jakie są rodzaje premii i ile mogą one wynieść?

JJ

Nawet nie próbuj podejmować tutaj pracy! Na koniec u tak będziesz stratny całą wypłatę i zdrowie psychiczne. A gruby Tom potrafi przyjechać i ci (usunięte przez administratora) na twarz, bo nie umyłeś 300 aut w miesiącu tylko 299, bo w umowie masz zapis że minimum 300. I jak upominasz się o swoje wypłaty to jesteś zły.

Janek Nowy wpis
@JJ

Ile teraz na myjni się dostaje wypłaty? 4000 do ręki?

@JJ

A czemu na koniec miałaby zaistnieć taka sytuacja, że będzie się stratnym? I piszesz, ze na koniec, a ja rozważałem tą pracę długoterminowo. No właśnie w ogłoszeniu pisano, że pensja jest uzależniona od wyników pracy i wtedy to jedno auto mniej ogarnięte przekłada się na kasę?

Marta Nowy wpis
@Janek

No właśnie, ile taki pracownik myjni zarabia obecnie na rękę? Bo też szukałam informacji konkretnych, ale nie widzę nic. I co do kasy, to czy jest jakaś podwyżka, jak staż wynosi np. rok czy dwa lata pracy tu?

DwaTomeczki Nowy wpis

Takich (usunięte przez administratora) krętaczy świat nie widział! Właściciele tej firmy z opóźnieniem wypłacają wypłaty. Ludzie masowo są (usunięte przez administratora) przez dwóch cwaniaczków!!! NAJGORSZE JEST, ŻE LUDZI MAJĄ POUWIĄZYWANYCH JAK PSY, ZALEGAJĄ PREMIE I LUDZIE NIE CHCĄ ODEJŚĆ BO NIE WYPŁACAJĄ PREMII. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TYCH DWÓCH (usunięte przez administratora)ŻYCIOWYCH CO MUSZĄ LUDZI (usunięte przez administratora) ŻEBY ZAROBIĆ, TFU

Wanganmidnight

Teresa
@Wanganmidnight

Duże te opóźnienia w wypłatach o których piszesz? Za co obcinają? Mógłbyś dać znać? Widziałam niedawno ofertę pracy na pracownika myjni, brat miał iść zapytać czy to dalej aktualne

xxx
@Teresa

czasem miesiac, na premie czasem 3 miechy ,czasem zapomna ze ktos ma 3 tys premii, a i nie placa za L4 mimo umowy o prace.

Oki
@xxx

Km

Jakub Janowski
@Km

Mnie stać :) Tak samo jak na proces sądowy który wam wytoczę za ściągnięcie mnie do Niemiec i nie zapewnienir pracy. Chyba że ktoś się pod Pana firmę podszywa, tj Pan Dawid Kłudka

Golden
@Km

Przecież to jest prawda @pracodawca (usunięte przez administratora) wypłaty nie na czas, wykorzystywanie ludzi jak pachałków!

Zosia
@Golden

Piszesz o wykorzystywaniu ludzi jak pachołków, na czym twoim zdaniem to polega? Mąż myśli o zatrudnieniu w firmie. Ile takie wypłaty potrafią się spóźniać? Mamy kredyty więc duże opóźnienie jakby nie wchodziło w grę. Jak z rotacja pracowników? Nie ukrywam, że interesuje nas stabilność zatrudnienia.

Florian
@Zosia

Rotacja jest bardzo duża. Ludzie uciekają stamtąd już po miesiącu pracy! Co do opóźnień z wypłatami to nawet do 10 dni roboczych! Umowy krzak, na pół etatu, najlepiej to bez umowy, kasa do ręki w gotówce.

@Florian

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KM Invest Group Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KM Invest Group Sp. z o.o.?

Pracowałem rok temu zatrudniony przez tomków. Szczerze to na początku było z wypłatami okej, o czasie i tak dalej. Natomiast umowa 1/2 etatu, gdzie podczas rozmowy było mówione że będzie na cały etat, później po pół roku spóźnianie się z wypłatami o 3-4 dni. Najlepsze było jak przełożony pytał w dniu wypłaty "potrzebna ci jest dzisiaj wypłata"? No takiego czegoś się nie spodziewałem, na szczęście zwolniłem się i teraz mam lepsze stanowisko. Po zwolnieniu oczywiście czekania było z 1-2 miesiące na zaległą wypłatę. Nigdy nie polecam współpracować z tymi osobami.

Anka

Nie wiadomo, dlaczego były opóźnienia, ale było to notoryczne. Pracowałam tam pół roku, to chyba raz, góra dwa była wypłata w miarę w terminie. Nie wyglądało to na "chwilowe problemy finansowe w firmie" , a na sposób działania. Oni mają "okres rozliczeniowy do 20-tego" i tyle. Kodeks pracy ich nie obowiązuje. :) A premie niby są, ale to marchewka na kiju. Było ileś tam samochodów do zrobienia na premię, niby to się osiągało, nawet trochę więcej, ale zawsze tak wyliczali, żeby premia nie wyszła. Raz zrobiliśmy mocno powyżej tej ilości, nie mieli już jak wykombinować, żeby brakło, premię niby przyznali, ale trzeba było się kilka miesięcy dopraszać o wypracowane pieniądze. Już myślałam, że znów premii nie dostaniemy, ale chyba po 3 miesiącach łaskawie nam dali... Chociaż pewnie gdybyśmy ich nie truli o te pieniądze, to by nam nie dali, bo po co, skoro się nikt nie upomina...

Amanda
@Anka

To co ile dostawaliście wypłaty? Daj znać, czy jakieś nadgodziny tam są jeszcze. I jak je rozliczają, o ile w ogóle można powiedzieć, że to robią?

@Amanda

Wypłaty co miesiąc, ale terminy różne. Zazwyczaj po 10-tym. Nadgodzin nie robiliśmy zazwyczaj, jedynie jakieś wyjątkowe sytuacje, jak np. była jedna osoba na myjni, bo druga miała urlop albo coś. Ale to jak już coś takiego było, to kazali odebrać tę godzinę.

Magda
@Anka

Wiadomo czemu były opóźnienia, bo raz dostawały jedne oddziały na czas raz drugie. I tak mydlili oczy. Jeszcze nigdy nie pracowałam w takiej firmie, która tak podchodzi do pracowników i ich potrzeb. A koordynatorzy pytają się czy potrzebuję wypłaty na czas, bo on musi zapłacić komuś innemu i nie będzie miał całości tylko pół a za 10-20 dni resztę. O premii można zapomnieć, (usunięte przez administratora) też na wypłatach albo robi to koordynator. Swoją drogą właściciele też niezłe gadatki. Leasingi na serię 8 i 7 się płacą z ciężkiej pracy osłów. Dobrze że już pół roku tam nie pracuje. I stanowczo odradzam.

Judyta

A jak ktoś tu pracuje właśnie na pół etatu to takiej osobie też przysługują benefity? Czy tylko zatrudnionym na pełen etat one są oferowane? I jak pracuje się na 1/2 etatu to jest większa elastyczność co do godzin pracy?

Annn

Ewela
@Annn

Elizka

Od początku taka sytuacja z tymi wypłatami? Bo ciekawe, czy jest szansa, że to się rozwiąże jakoś po prostu. Teraz nie wiem, czy się angażować faktycznie i wysyłać CV. A rejestrują ludzi w ogóle zatrudnionych?

@Elizka

Nie, nie ma szansy. To nie są jakieś drobne problemy finansowe firmy. To jest sposób działania. Dorabiają się na oszukiwaniu innych. Pracowałam tam w 2021 roku i jest dokładnie tak, jak tutaj piszą.

@Elizka

Od początku może nie, ale od lutego było to notorycznie, największe spóźnienie to 8 dni, na twoim miejscu poszukalbym innego miejsca, bo państwo Klyta i Michalak nie dbają o pracowników a o własną kieszeń. Pozdrawiam

Lidzia

Największe to osiem dni? To tak źle? Szczerze to doświadczyłam gorszych spóźnień w innych firmach, a raz to mi w ogóle nie zapłacili. A chociaż w całości teraz płacą? Jakie ogólnie tam zarobki są? bo jeszcze nikt nie podał kwoty, a to najważniejsze dla mnie.

@Lidzia

Serio dajesz przyzwolenie na taką (usunięte przez administratora)? To, że niektórzy robią gorzej, to nie znaczy, że można na to przyzwalać. To jakbyś powiedziała, że to nic, że gościu bije swoje dziecko, bo znasz gościa, który bije i jeszcze do tego (usunięte przez administratora), więc to co je tylko bije to nie ma tak źle. Ludzie, opamiętajcie się. Póki tacy (usunięte przez administratora) będą mieli chętnych i poniekąd przyzwolenie na takie działania, to będą dalej tak działać. A ta firma, mimo wielu zgłoszeń do PIP widzę, że ma się dobrze. Opóźnienia w wypłatach są tam notoryczne. Rozumiem, że za czynsz Ci zaczekają, raty w banku też zaczekają na to, aż łaskawie dostaniesz wypłatę, o którą się musisz miesiąc w miesiąc wykłócać? Z premiami też były wieczne jaja. (usunięte przez administratora) jak motorówka, żeby dostać więcej pieniędzy, a i tak zawsze tak wyliczą, że niby nie wyrobiona odpowiednia ilość. Słyszałam też od paru osób, że jak się zwalniasz, to o ostatniej wypłacie możesz pomarzyć. Ja akurat dostałam, ale widocznie nie jest to regułą. Wypłata w gotówce, ewentualnie w BLIKu od koordynatorka. Oczywiście wszystkie pieniądze razem, więc jakbyś pracowała z nieuczciwym współpracownikiem, to mógłby Ci nie przekazać wszystkich pieniędzy lub powiedzieć, że mu nic nie doszło. Wypłata w gotówce zostawiona gdzieś na stole, bo byli z rana, a Ty masz na później? Przecież każdy może to zabrać i zostaniesz bez pieniędzy. Rzeczywiście super warunki. Co do samej kwoty, to może nie było tak źle, bo w 2021 roku, jak najniższa wynosiła ok. 2350 zl, to miałam 2850 zł po kilku miesiącach. Na okresie próbnym (3 miesiące zleceniówki, nie umowa o pracę) mniej, chyba 2500 albo 2700, nie pamiętam. ZUSu nie płacili, albo jakieś malutkie kwoty, rzędu 5-15 zł. Dobrze, że chociaż ubezpieczenie było, że nie było niespodzianki przy wizycie u lekarza. Nie wiem, czy za te zaledwie kilka stów powyżej najniższej krajowej warto się tak denerwować. Ja nie wiedziałam, co się tam dzieje, więc się tam zatrudniłam, ale po tym co tam zobaczyłam, to musiałabym być mocno zdesperowana, żeby iść do nich pracować.

Anka

To po co by do nas dzwonili, czy byśmy nie wróciły pod następną firmę, która tam obsługiwała myjnię? Nawet na rozmowę zajrzałam, tylko warunki mi średnio odpowiadały, więc poszłam do innego salonu. Nie gadaj głupot i nie wybielaj swojej dziadowej firemki. Niech wam to upadnie w piguły wreszcie. A, i gdybym chciała być chociaż teoretycznie anonimowa, to nie podpisywałabym się tu imieniem. Wy doskonale wiecie kim jestem, bo mało dziewczyn u Was robiło, tyle wystarczy.

Anka

A w piśmie z PIPu (jeśli o tym mówisz? Bo nic innego nie dostałam?) napisali że się niby przeprowadzacie z biurem i nasze papiery "zaginęły", a zleceniówka powinna być umową o pracę i mogłabym iść do sądu pracy, żebyście mi wypłacili za dni urlopu, które powinny się należeć jako z UoP. Tak poza tym to nic konkretnego się nie dowiedziałam.

TED

Darek

Jak by salony płaciły w terminach to pewnie km tez by płaciło w terminach i koło się zamyka .

Karo

Ja pracuje i nie narzekam jest Ok . Pracowałem w gorszych firmach gdzie czekało się na hajs 30 dni . Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód do narzekań , bzdury piszecie jeb. się w głowę i do roboty się zabrać

Magda Ś

Witam , ponieważ firma wymieniła moje dane w poprzednich postach bez mojej zgody mimo że mamy RODO czuje się w obowiązku bronić mojego dobrego imienia. Pracowałam dla firmy KM w salonie samochodowym marki Premium w Częstochowie nie prawdą jest że Salon rozwiązał umowę z firmą KM przez pracowników zwyczajnie nie wywiązywali się z umowy z salonem i przez to dali zielone światło innej firmie która na ten oddział wysyłała swoich ludzi od Detailingu! Przelewy z wypłata były wysyłane Blikiem przez pracownika firmy KM po 20dniu każdego miesiąca , o premie trzeba się było prosić i również były wypłacane z miesięcznym opóźnieniem. Umowa zlecenie na 3miesiace bez możliwości otrzymania paska z wypłata , po tym okresie umowa o pracę na czas określony z najniższą krajową mimo że pensja wynosiła 3tys. Netto na stanowisku koordynatora gdzie i tak żadne uwagi odnośnie warunków pracy nie były brane pod uwagę a możliwości rozwoju były równe zeru. Składki ZUS opłacane notorycznie po terminie . W chwili otrzymania dokumentu o likwidacji oddziału w Częstochowie pewne sprawy chciałam załatwić polubownie dzwoniąc do samych właścicieli firmy jak również do koordynatora z Katowic , wysyłałam wiadomości jak również pisma poczta pod którym widnieje KM , nie otrzymując żadnych odpowiedzi a moje telefony były ignorowane dlatego złożyłam skargę do PIP'u i US o co teraz firma w komentarzach ma żal. Opisane doświadczenia dotyczą nieistniejącego już oddziału w Częstochowie jak to wygląda w innych salonach nie wiem. Generalnie nie polecam współpracy z tą firmą.

KM
@Magda Ś

Chcę wyjaśnić, że przedstawione przez Panią informacje nie pokrywają się z prawdą. Głównym powodem rozwiązania współpracy była rażąca niedbałość niektórych pracowników. W trosce o standardy naszej firmy i jakość oferowanych usług, musieliśmy podjąć decyzje, które były konieczne dla dobra całego przedsiębiorstwa. Zamiast kierować uwagi w stronę zarządu, warto zastanowić się nad własnym wkładem w obecną sytuację. Współpracownikom, którzy nie wywiązywali się z obowiązków, mogę powiedzieć tylko jedno: możecie sobie sami pogratulować

Magda Ś
@KM

@KM proszę dalej pisać bzdury na tym forum i się ośmieszać by przyszli aplikanci mieli jasność z kim chcą nawiązać współpracę jednakże chce nawiązać do oszczerstw odnośnie niewywiązywania się pracowników co do swoich obowiązków a mianowicie jeżeli takie sytuacje miały miejsce to dlaczego nikt z osób wyżej postawionych nie interweniował ? Bo takie sytuacje nie miały miejsca ! A przynajmniej nie było ich w Częstochowie ! Każde zlecenie było wykonywane ze szczególną starannością a handlowcy byli bardzo zadowoleni i każdy z nich bez zastrzeżeń podpisywał karty jakości przygotowanego auta które firma KM sama wprowadziła! Następnie Ci SAMI handlowcy dzwonili do mnie i koleżanki z którą pracowałam żebyśmy nawiązały współpracę z firmą która przejęła ten salon samochodowy bo takie mieli do nas zaufanie ! Podczas spotkań z właścicielami KM żaden nie miał zastrzeżeń co do jakości przygotowanych przez nas samochodów do wydania dla klienta inaczej ma się sprawa między współpraca KM z Salonem bo w tej materii to można książkę napisać jak to nie mogli się między sobą porozumieć ale co się dziwić , skoro były sprzedawane pakiety na ceramikę a nie było człowieka który by ją położył bo zwyczajnie nie przyjechał z Katowic a w Częstochowie nie robiono żadnych szkoleń by móc się rozwijać i nie chciano zatrudniać dodatkowych osób !

Tadziu

Jestem zadowolony z tego, że pracodawca szanuje pracowników i klientów. Zawsze jesteśmy traktowani z szacunkiem, a nasza opinia jest słyszana i brana pod uwagę. Współpracujemy jako zespół, a zarząd jest otwarty na nasze sugestie i pomysły. Chociaż czasami może się zdarzyć, że pojawią się nowi pracownicy lub rotacja w zespole, firma stara się zapewnić stabilność i ciągłość działania. Dbanie o klientów jest priorytetem, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że zadowoleni klienci przyczyniają się do sukcesu firmy. Mam wrażenie ze tu piszą tylko ci których zwolnili , pewnie nie bez powodu .

Karol Żołyniak
@Tadziu

Ale inne opinie nikt bez powodu by sobie ot tak nie napisał, zaleganie z wyplatami po zakończeniu współpracy, ogólnie spoznianie się z wyplatami, każdy ma swoje wydatki ale szefostwo miało to gdzieś i ciągle tłumaczyli się tym że rzekomo czekają na przelew, a traktowanie było takie, że mimo starań o podwyżce można było zapomnieć za to wymagania rosły, dlatego dobrze, że z Warszawy ich pogoniono, przynajmniej teraz mogę powiedzieć, że w miejscu w którym teraz pracuje mam umowę o pracę, gdzie pracując tutaj rok mogłem pomarzyć mimo wielu odbytych rozmów. I stać mnie na to żeby podpisać się własnym nazwiskiem :D

Karol

Siema, mam inne doświadczenia z ta firma zazwyczaj regularnie wypłaca wynagrodzenia w terminie, jednak zdarzają się rzadkie drobne opóźnienia. W takich sytuacjach jednak firma zawsze wcześniej informuje pracowników i szanuje naszą pracę, angażując się w znalezienie szybkiego rozwiązania. Jest Ok jak dla mnie pracowałem dużo gorszych warunkach . Ale jak ktoś leń to niech szuka innej

@Karol

Regularnie wypłaca czyli do 15, a nie do 10 jak jest wpisane na umowie? Śmiechu warte

Damian

Ludzie , ludzie zlitujcie się .Pracuję w tej firmie od 6 lat i jestem zadowolony . Nauczyłem/a się wielu rzeczy i dostałem szansę na awans. Firma szanuje naszą pracę i wspiera nas w rozwoju. Widziałem jak wielu moich kolegów zdobyło awanse i odniosło sukcesy zaczynało na myjni serwisowej a teraz pracują na detalingu i zarabiają po 6-7 tys Chociaż bywały trudne chwile, to każda sytuacja była dla mnie okazją do nauki. Cieszę się, że tu pracuję i mam nadzieję, że nadal będzie to dobre miejsce dla mojej kariery.????

Dawid K.

Jako były pracownik, początkowo zdecydowałem się odejść z firmy, ponieważ nie wszystko w niej mi odpowiadało. Było kilka rzeczy, które mnie irytowały, takie jak nieco chaotyczna organizacja pracy. Jednak po pewnym czasie, gdy pracowałem już w innej firmie, zaczęłem zastanawiać się nad powrotem. Słyszałem, że w KM pojawiły się zmiany, a obecnie panuje tam dobra atmosfera pracy. Wszystko wskazuje na to, że zarząd zrozumiał swoje błędy i podjął kroki w celu poprawy warunków dla pracowników. Ponadto, dowiedziałem się, że firma inwestuje w rozwój pracowników i oferuje szanse na awans oraz możliwość przejścia do salonu, co z pewnością jest interesującą perspektywą. Choć zmiana pracy wiązała się z wyjściem ze strefy komfortu, to teraz widzę, że moja dawna firma może mieć więcej do zaoferowania niż myślałem. Wielu moim byłym kolegom pomogli w awansie i rozwoju, co budzi moją ciekawość. Chciałbym się przekonać, czy też mogę zdobyć nowe umiejętności i kariery w tej firmie.

KM

Km 12.01.2021 11:26 KM Witam wszystkich , mam jedno pytanie czy kogoś stać na to żeby podpisać się własnym nazwiskiem ? bo może wtedy wpisy okażą się pomocne i wnoszące i mogą spowodować ewentualną potrzebę dyskusji , chętnie wysłucham . Niestety całą resztę wpisów jestem zmuszony zignorować ponieważ są to celowe działania firm o podobnym profilu , zwyczajnie jest to słabe i świadczy na szczęście o osobach które to praktykują i o ich zdrowiu psychiczny a raczej brakach ... pozdrawiam właściciel KM

Ogólnie firma to jedna wielka porażka, jeśli chcecie pracować za pół darmo to miejsce będzie idealne. Spóźnianie się z wyplatami, pensja jak na ilość pracy bardzo słaba, nie ma nawet co liczyć na umowę o pracę, tylko najgorsza śmieciówka, szefostwo nie potrafi zadbać o pracownika a bardziej o własną kieszeń i jakie tu auto następne sobie kupić, jeśli chcesz wolne bo musisz coś załatwić to go nie dostaniesz, a jeśli dostaniesz to pojawiają się telefony "czy dasz radę przyjść bo nie ma ludzi". Więc w dużym skrócie - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Bobby

Podobno w Warszawie został im tylko jeden salon, z reszty pogonili

Anka

Tomeczku lub Łukaszku (o ile tam jeszcze pracuje), przecież to Was pogonili, a my zostałyśmy zwolnione, bo musieliście zamknąć oddział w Częstochowie ;) przecież gdybyśmy to my były tak złe, to by zwolnili nas, a nie Waszą firmę :)

Czy istnieje możliwość rozwoju w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Nikoś

Nie chcę się cofać w rozwoju. Dlaczego więc, Twoim zdaniem grozi to w przypadku zatrudnienia się u nich?

Danuta

Jak duże spóźnienia się zdarzają? To pojedyncza taka sytuacja czy powtarza się to co miesiąc? Piszesz, że wyniosłeś sprzęt, a był on tak wartościowy jak Twoja kasa? No i powiedz mi co z ludźmi, którzy nie mają odwagi tak zrobić, czekają wtedy za kasą?

Świadek
@Danuta

Oni twierdzili, że okres rozliczeniowy mają do 20-tego, nawet na UoP (widocznie kodeks pracy ich nie obowiązuje). Koordynatorek, mimo częstych wizyt na siłowni, bał się dwóch bab, jak naskoczyłyśmy kiedyś na niego, co z kasą. Bał się później jeździć do nas, dopiero za jakiś czas przyjechał, jak już miał kasę dla nas. Co do kolegi wyżej, to albo się sytuacja powtórzyła jeszcze w innych salonach, albo byłam świadkiem właśnie tej akcji. Koledze wisieli kilka stów. Wcale się nie dziwię, że sobie chciał sam kasę odebrać w sprzęcie, bo to już przechodziło ludzkie pojęcie, co oni odwalali.

Bartek

Pracowałem w tej „firmie” około półtora roku i nikomu nie polecam, problem z wypłatami a o premi nie wspomnę. Panowie wielcy prezesi mają gdzieś swoich pracowników dziwie się tylko ze Pan Tadeusz Zdunek dalej trzyma ich pod swoim dachem niestety traci na tym jego salon w Gdańsku, Gdyni i Olsztynie Apropo powłok ceramicznych jak i oklejania foliami ochronnymi wszystko najniższej jakości za najwyższa cenę, powloki roczne sprzedawane jako 5 letnie aplikowane godzinę przed wydaniem auta. Jeszcze wracając do pieniędzy i zatrudnienia na początku pełen etat oczywiście najniższa krajowa reszta pod stołem nagle zmiana spółki już umowa inna podsunięta do podpisania pół etatu 300 zł więcej pod stołem po jakimś czasie znów zmiana na zlecenie jesli sie nie zgodzisz nie dostaniesz pieniędzy i szukaj sobie nowej pracy. Po prostu (usunięte przez administratora) dziwie sie ze to nadal prosperuje. Trzymajcie się z daleka od tych Panów Michalak i Klyta jeśli widzicie ich w jakiejś spółce nie wchodźcie w to

Danuta
@Bartek

Ale, że nie wypłacają na czas kasy czy jakie to problemy, premii nie macie w ogóle? Te umowy jak są tak zmieniane, to nikt jeszcze tego nigdzie nie zgłosił, nie każdy ma możliwość tak pracować bez ciągłości zatrudnienia? Ile tej kasy pod stołem dają, dużo więcej niż ta najniższa?

Zostaw merytoryczną opinię o KM Invest Group Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KM Invest Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KM Invest Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KM Invest Group Sp. z o.o.